ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 12 of 38 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 00:46

Čitan komentare , a bar se moš nasmijat , sad jebu ovome Crnogorcu mater , da ga triba potirat u Crnu goru

http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:776482-NOVI-DETALjI-NAPADA-U-SPLITU-Zvezdine-vaterpoliste-udarali-metalnim-stanglama-i-palicama-pretili-klanjem

Šou program

RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 00:55

Ovi šta ga je uvalilo u more je iz Cg

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/588350/39ja-sam-crnogorac-nisam-srbin39-vikao-je-napadnuti-vaterpolist-iz-mora-napadaci-ga-nazivali-cetnikom

https://en.m.wikipedia.org/wiki/VK_Primorac_Kotor

Da on nije Srbin nego Crnogorac i onda bacija dres da može izić iz mora

Sad tamo čitan komentare na njihovin portalima , jebu mu mater , da ga triba potirat u Crnu goru , a svašta , cirkus

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 10740578
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 01:04

A stvarno svašta ima

On je vika da je on Crnogorac a ne Srbin ...pa nije te napalo zbog toga a onda je netko viknija da je On je isto četnik

Napalo te zato šta nosiš dres Cz tu po Splitu , kurči se , ode te svi gledaju ko četnika koji doša provocirat a nije njima bitno njima jes ti Srbin il nisi

On je mislija da je to sad olakotna okolnost šta je Crnogorac a u dresu Zvezde ono

I sad još jača baza ovi mu u Srbiji jebu mater zbog te izjave , da ga triba potirat u Crnu goru

Ovo je šou živi , netrba snimat komedije uopće kad imaš ovo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 01:54

longi
Idi  da spavas
ispali ste divljaci do neba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 01:56

da c.gorac je ispao blam faca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 01:57

pizzon wrote:longi
Idi  da spavas
ispali ste divljaci do neba
To ti je ta srpska Dalmacija.

Pazi oštar pas.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 02:19

Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:splitska nepismena ustaško klerofašistička talibanska sirotinja.
Žao mi je ali ovaj put se moram suglasiti s tobom.

vele ovjde neki da je te praljude iritirao Irinej

Ako su ti trogloditi ikad čuli za Irineja ...
Ha ha ha ha...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 02:23

Dođite nam oooopeeeet...tra la la la la
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 10/2/2019, 02:40

kaya wrote:Ma ne bi ja sad puno o  cipkoustom i sotonjari. 
Ovo je zbilja divljastvo par exelance , jurit u crnom sa sipkama po rivi  i tuci igrace. Treba im jebat mater i bacit ih u zatvor. Osramotili su nas i dali ovoj dvojici iz uvoda materijala. Ja bi ih zbog toga sipkom zatukla.
MA badava ti je. Vidis da ovdje svi to podrzavaju.

KAzu Hrvatska nije Balkan... koji vic
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 02:41

Ringo10 wrote:KAzu Hrvatska nije Balkan... koji vic
Balkan ti je u Bugarskoj. Pogledaj kartu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 10/2/2019, 02:57

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:KAzu Hrvatska nije Balkan... koji vic
Balkan ti je u Bugarskoj. Pogledaj kartu.
Hrvatska je gori Balkan od Bugarske. Koja crna Bugarska ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 03:02

Ringo10 wrote:
cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:KAzu Hrvatska nije Balkan... koji vic
Balkan ti je u Bugarskoj. Pogledaj kartu.
Hrvatska je gori Balkan od Bugarske. Koja crna Bugarska ...
Ti si glup. Malo prije ti je Hrvatska bila Balkan. Balkan je u Bugarskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 10/2/2019, 03:04

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:
cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:KAzu Hrvatska nije Balkan... koji vic
Balkan ti je u Bugarskoj. Pogledaj kartu.
Hrvatska je gori Balkan od Bugarske. Koja crna Bugarska ...
Ti si glup. Malo prije ti je Hrvatska bila Balkan. Balkan je u Bugarskoj.
Glup ti ćaća koji te sklepao u glupoj materi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 03:06

Ringo10 wrote:
cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:
cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:KAzu Hrvatska nije Balkan... koji vic
Balkan ti je u Bugarskoj. Pogledaj kartu.
Hrvatska je gori Balkan od Bugarske. Koja crna Bugarska ...
Ti si glup. Malo prije ti je Hrvatska bila Balkan. Balkan je u Bugarskoj.
Glup ti ćaća koji te sklepao u glupoj materi.
Šta se ljutiš?

Pa nisam ti ja kriv šta ne znaš di je Balkan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 03:08

Evo, obrazuj se malo...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Balkan_(planina)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 10/2/2019, 04:03

cassanowa wrote:Evo, obrazuj se malo...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Balkan_(planina)
HAjde glupiras se ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 04:17

Za svaku osudu, ja ne mogu kao čovjek i sportaš to prihvatiti. Nema nažalost načina da se tim momcima ispriča na adekvatan način.

Split je već davno postao grad za ludnicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 10/2/2019, 05:24

Rabarbara wrote:
dzango wrote:
Rabarbara wrote:A što su očekivali šetajući se rivom u dresu Crvena zvezda? Nisu imali civilnu robu, samo dresove?

Ne opravdavam nasilje, ali jebemu, malo prilagodbe okolini ne bi štetilo. 

To nema veze sa Srbima kao Srbima, nego provociranjem i bespotrebnim kurčenjem. 
Zato ih je konobar i molio da pokriju obilježja na dresovima.
Jednako bi u Splitu prošli i dinamovci koji bi se uoči tekme s Hajdukom prošetali rivom u plavim dresovima.


Baš me zanima kako bi se u Beogradu proveli vaterpolisti koji bi se šetali centrom u dresovima na kockice.
Nisu u dresovima već u majicama sa grbom kluba ispod jakne. Službena odeća kluba. Reč je o klincima jer samo oni igraju za domaće klubove u vaterpolu. Prošle godine sam u Novom Sadu sreo neke klince u trenerkama nakojima je pisalo Osijek. Sede deca u restoranu i jedu. Šta je trebalo?
Ako su klinci onda treba trenera objesiti za jaja, jer im nije objasnio da se ne nose majice s imenom kluba pred utakmicu, a naročito ne u gradu koji je alergičan na ime Crvena zvezda. 

Bože mili zaboravili ste neprijateljstvo Cz, Partizana, Hajduka i Dinama.



Rekoh, pred tekmom bi jednako prošli i u Zagrebu i u Splitu bilo koji koji imaju dresove suprotne momčadi. Torcida, BBB, Grobari...  nemaju veze s nacionalnim nabojom, ali imaju s huiganstvom.
I ne glumatajte da toga nema i u Beogradu među vašim navijačima. 

Ali sve dobro dođe da se produbi ionako dubok jaz nacionalne mržnje. Tako je i ovo okarakterizirano. Nažalost.
pa to je ono sto zelim objasniti...zato sam stavio ona dva video ptimjera iz 1989...gdje ico u beogradu na upit novinarke zasto?..zato sto ste vi cigani,srbi picke..i zato sto vas mrzimo...vi nas mrzite ali mi vas jos vise' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sora 10/2/2019, 07:21

kolerik wrote:Za svaku osudu, ja ne mogu kao čovjek i sportaš to prihvatiti. Nema nažalost načina da se tim momcima ispriča na adekvatan način.

Split je već davno postao grad za ludnicu.
Da 
I ja to pratim vec godinama 

Kazu mi nismo mi, to nam rade doseljenici iz bih itd 
Ne vjerujem. Znala sam neke fetive i oni su postali maniti 

A nekad sam  voljela Split . Atmosferu. Otvorenost. Bacvice

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sora 10/2/2019, 07:23

cassanowa wrote:Evo, obrazuj se malo...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Balkan_(planina)
Pa decko je dobro prosao 
U Zadru bi ga jos i ŽIGOSALI S U

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sora 10/2/2019, 07:27

vuksadinare wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
Rabarbara wrote:A što su očekivali šetajući se rivom u dresu Crvena zvezda? Nisu imali civilnu robu, samo dresove?

Ne opravdavam nasilje, ali jebemu, malo prilagodbe okolini ne bi štetilo. 

To nema veze sa Srbima kao Srbima, nego provociranjem i bespotrebnim kurčenjem. 
Zato ih je konobar i molio da pokriju obilježja na dresovima.
Jednako bi u Splitu prošli i dinamovci koji bi se uoči tekme s Hajdukom prošetali rivom u plavim dresovima.


Baš me zanima kako bi se u Beogradu proveli vaterpolisti koji bi se šetali centrom u dresovima na kockice.
Nisu u dresovima već u majicama sa grbom kluba ispod jakne. Službena odeća kluba. Reč je o klincima jer samo oni igraju za domaće klubove u vaterpolu. Prošle godine sam u Novom Sadu sreo neke klince u trenerkama nakojima je pisalo Osijek. Sede deca u restoranu i jedu. Šta je trebalo?
Ako su klinci onda treba trenera objesiti za jaja, jer im nije objasnio da se ne nose majice s imenom kluba pred utakmicu, a naročito ne u gradu koji je alergičan na ime Crvena zvezda. 

Bože mili zaboravili ste neprijateljstvo Cz, Partizana, Hajduka i Dinama.



Rekoh, pred tekmom bi jednako prošli i u Zagrebu i u Splitu bilo koji koji imaju dresove suprotne momčadi. Torcida, BBB, Grobari...  nemaju veze s nacionalnim nabojom, ali imaju s huiganstvom.
I ne glumatajte da toga nema i u Beogradu među vašim navijačima. 

Ali sve dobro dođe da se produbi ionako dubok jaz nacionalne mržnje. Tako je i ovo okarakterizirano. Nažalost.
pa to je ono sto zelim objasniti...zato sam stavio ona dva video ptimjera iz 1989...gdje ico u beogradu na upit novinarke zasto?..zato sto ste vi cigani,srbi picke..i zato sto vas mrzimo...vi nas mrzite ali mi vas jos vise' :)
A sta nema razlike između GOVORITI I ČINITI 

Ovdje uspoređuješ rszlicito . Govoriti o mrznji i raditi tskve stvari zbog mrznje. 

Ovo je cisti primitivizam 
I vi ga branite. 
Pljuc :]

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 12 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 38 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum