ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 25 of 38 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 11/2/2019, 07:29

moras postovati neprijateljski teritorij ako si vec tamo dosao i ako ne zelis biti u zargonu skalpiran...sve drugo je nepsotovanje

vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben 11/2/2019, 07:30

Jutro vuksadinare, nisan te vidia jutros, pa sun se lreßtraši da ti ni na poslu pregorila sijalica...

Inače, to za dresove, 
Isti ste ko crvene  plave bande u los angelesu, s tin da oni bronu teren radi prodaje droge, a vi radi ničega

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 11/2/2019, 07:31

20.9.2018

Evo prošlo lito ode kod mene novi bazen , trenutno i jedini.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/566299/kastela-dobila-bazen-i-jedrilicarski-centar-novi-rogosici-plivat-ce-u-gomilici

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Bazen-4-1200×800
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 11/2/2019, 07:33

RayMabus wrote:Meni je stari igra vaterpolo , baš jučer pričan o tome s njime , kaže da Srbi nisu igrqli waterpolo dok nije s ovih prostora za vrime Juge otišlo dosta njih tamo pa razvilo taj sport. Gledan te regionalne lige , ok samo moraju se igrači ponašat profesionalno a to je izbjegavati situacije koje mogu dovest do konflikta a ovo ti je jedna od tih.

Waterpolo vodeni sport , razbribriga , dosta naporan fizički.

A1 i A2 regionalne lige ; Hrvatska ,Cg , Srbija i Slovenija

BiH i Makedonija nemaju jer nemaju uvjete , triba bazeni , ovo ono itd
te regionalne lige suu biti osnovane iz jednog cilja..mislilo se vise novca zaraditi,bice puno dvorane,bazeni ako npr.dođu timovi iz srbije,bosne..na kraju nit puni nit nekog novca a rizik jedino sto je izvjestan..pa nedavno su navijaci partizana gađali svim i svacim igrace cibone ili cedevite kad su ih ovi pobjedili u beogradu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 11/2/2019, 07:36

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Meni je stari igra vaterpolo , baš jučer pričan o tome s njime , kaže da Srbi nisu igrqli waterpolo dok nije s ovih prostora za vrime Juge otišlo dosta njih tamo pa razvilo taj sport. Gledan te regionalne lige , ok samo moraju se igrači ponašat profesionalno a to je izbjegavati situacije koje mogu dovest do konflikta a ovo ti je jedna od tih.

Waterpolo vodeni sport , razbribriga , dosta naporan fizički.

A1 i A2 regionalne lige ; Hrvatska ,Cg , Srbija i Slovenija

BiH i Makedonija nemaju jer nemaju uvjete , triba bazeni , ovo ono itd
te regionalne lige suu biti osnovane iz jednog cilja..mislilo se vise novca zaraditi,bice puno dvorane,bazeni ako npr.dođu timovi iz srbije,bosne..na kraju nit puni nit nekog novca a rizik jedino sto je izvjestan..pa nedavno su navijaci partizana gađali svim i svacim igrace cibone ili cedevite kad su ih ovi pobjedili u beogradu...
A dobro sad kod košarke možda je to al kod vaterpola nije toliko. Igrali bi svako mi , Cg i Slovenija jer imamo more tako da vaterpolo ti nije toliko na ulaznice , tv prenos i neku zaradu koliko da se igra i to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 11/2/2019, 07:42

Nije ti to kod vaterpola toliko da netko ide na tu šemu ulaznice ,tv prenosi , mediji nego je to vodeni sport , timski vodeni sport i onda imaš vaterpolo saveze , razvoj plivanja , bazeni , plivački sportovi i tako to.

Voda element.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 11/2/2019, 07:43

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Meni je stari igra vaterpolo , baš jučer pričan o tome s njime , kaže da Srbi nisu igrqli waterpolo dok nije s ovih prostora za vrime Juge otišlo dosta njih tamo pa razvilo taj sport. Gledan te regionalne lige , ok samo moraju se igrači ponašat profesionalno a to je izbjegavati situacije koje mogu dovest do konflikta a ovo ti je jedna od tih.

Waterpolo vodeni sport , razbribriga , dosta naporan fizički.

A1 i A2 regionalne lige ; Hrvatska ,Cg , Srbija i Slovenija

BiH i Makedonija nemaju jer nemaju uvjete , triba bazeni , ovo ono itd
te regionalne lige suu biti osnovane iz jednog cilja..mislilo se vise novca zaraditi,bice puno dvorane,bazeni ako npr.dođu timovi iz srbije,bosne..na kraju nit puni nit nekog novca a rizik jedino sto je izvjestan..pa nedavno su navijaci partizana gađali svim i svacim igrace cibone ili cedevite kad su ih ovi pobjedili u beogradu...
A dobro sad kod košarke možda je to al kod vaterpola nije toliko. Igrali bi svako mi , Cg i Slovenija jer imamo more tako da vaterpolo ti nije toliko na ulaznice , tv prenos i neku zaradu koliko da se igra i to.
sto se tice nogometne regionalen lige da je u planu za osnivanje sve bi se svelo na prizivanje pizdarija...tu i u srbiji bi trebalo brdo osiguranja koje bi kostalo vis enego sto bi se zaradilo...osobno sam vis eza susrete ako do nih dođe na međunarodnoj sluzbenoj sceni...ovako na regionalnoj jok...vise bi te utakmice sluzile za ispuhanje ventila...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by debotoijusto 11/2/2019, 07:43

aben wrote:Jutro vuksadinare, nisan te vidia jutros, pa sun se lreßtraši da ti ni na poslu pregorila sijalica...

Inače, to za dresove, 
Isti ste ko crvene  plave bande u los angelesu, s tin da oni bronu teren radi prodaje droge, a vi radi ničega

casicu humora jutri na prazni stomak ko to more platit  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 11/2/2019, 07:45

...drugo...tako je kako je...takvi odnosi bili i bice...ja znam sto ne bi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 11/2/2019, 07:46

Ništa nogometna regionalna liga , imaš svoju i prva četri igraju u Evropi i to je to.Moš igrat prijateljske utakmice i to je to. Košarka da regionalne lige jer se košarka manje prati od nogometa pa je moraš proširit.

A vaterpolo bi i onako igrali sa Cg i Slovenijom jer to jw razvoj plivačkih sportova , nema veze to toliko sa tim ulaznicama , medijima , tv prenosima nego je to sport razvoj plivačkih i vodenih sportova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 11/2/2019, 07:48

RayMabus wrote:Ništa nogometna regionalna liga , imaš svoju i prva četri igraju u Evropi i to je to.Moš igrat prijateljske utakmice i to je to. Košarka da regionalne lige jer se košarka manje prati od nogometa pa je moraš proširit.

A vaterpolo bi i onako igrali sa Cg i Slovenijom jer to jw razvoj plivačkih sportova , nema veze to toliko sa tim ulaznicama , medijima , tv prenosima nego je to sport razvoj plivačkih i vodenih sportova.
...nogomet bi bio vise pracen i vise zarade...ali ono veliko ali...je pitanje pizdarija i osiguranja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 11/2/2019, 07:50

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ništa nogometna regionalna liga , imaš svoju i prva četri igraju u Evropi i to je to.Moš igrat prijateljske utakmice i to je to. Košarka da regionalne lige jer se košarka manje prati od nogometa pa je moraš proširit.

A vaterpolo bi i onako igrali sa Cg i Slovenijom jer to jw razvoj plivačkih sportova , nema veze to toliko sa tim ulaznicama , medijima , tv prenosima nego je to sport razvoj plivačkih i vodenih sportova.
...nogomet bi bio vise pracen i vise zarade...ali ono veliko ali...je pitanje pizdarija i osiguranja...
Ništa nogomet , zaboravi , imaš svoju ligu , prva četiri igraju u Europi, ako ćeš ti igrat prijateljske utakmice a igraj tko ti smeta , nije ti to zabranjeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 11/2/2019, 08:24

tre wrote:
Speare Shaker wrote:

Ni aben ne misli da je bila zmija, on se samo zeza. :)
Na tom podforumu su jedno čak i dosta dugo vrijeme bile najkvalitetnije rasprave, a rekao bih i najbolje. 
Onda se razmahala Sociologija/Etika i ubrzo nakon toga i Sociologija/Filozofija pa je i ta priča došla kraju.
Na religiji je bila najveća vatra, pat i aganor su imali takve žestoke rasprave i uvrede da je to bilo za nevjerovati, onda onaj sotonist ( ne mogu se sjetiti imena, sefirot ili tako nekako, imao je dosta grbova u potpisu, okrenuti križevi, pentagrami...) i tako to. Kad sam skužio da se tamo vrijeđa više nego na vipu prekinuo sam daljne pisanje na religiji, jednostavno mi to sve nije imalo smisla.

Sefirot je imao problematične istupe, ali se sa njim ipak moglo. 
Patriot i posebno aganor su zapravo potpuno upropastili Religiju uz neprestani pritisak retardiranim prilozima iluzije. Međutim, za razliku od ove dvojice koji su svako malo banirani, aganor na kraju i trajno, iluzija praktički uopće nije, čak joj se i pogodovalo kao da je imala neku tešku vezu među adminima i na kraju su ta dvostruka mjerila admina presudila Religiji.
Kada su se pojavili notorni luđaci, koji je bilo više, a sad ih neću imenovati i kada za svoje boleštine više nisu kažnjavani, cijela stvar se jednostavno raspala, jer je bilo sve manje onih koji su tamo htjeli boraviti. Došli zli i otjerali pitome.
Dobre godine su bile 2006. i 2007. pa i do kraja 2008., nakon toga je uslijedio prvo pad pa onda i raspad sustava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Stanojko 11/2/2019, 08:41

A sta se desilo u Splitu?

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 11/2/2019, 08:55

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:

kad nekoga mrziš, unda se želiš da je između vos ča više mesta, za rozliku od ljubavi. tako da un koga mrziš lako more i ne znati da ga mrziš.

Zvuči logično. No, kada nekoga baš jako mrziš onda mu obično želiš nanijeti i nekakvo zlo, a to zna ići dosta teško ako je daleko od tebe.
Kao prvo.
Kao drugo, zapravo se odnos mržnje najlakše uspostavi sa nekim tko ti je blizak, ili je to bio neko vrijeme. Najviše mržnje obično ima među bivšim partnerima u nekom odnosu, među susjedima i slično. Sa Korejcima i Japancima ili u posljednje vrijeme razvikanim Kinezima imamo jako dobre odnose, a možda je tajna samo u tome da nam nisu dovoljno blizu da bi se uspjeli oko nekih stvari žestoko posvađati i mrziti.

to vridi jedino ako je mrzitelj ujedno i nasilnik.

a za drugo, naravski, zoto su zidovi, žica, granice, restraining order, minska polja na privatnom posjedu itd- super stvor. kad se stvor more odvojiti. a ka se ne more..eh, zoto su raspadnuti brakovi s dicon tako tužne i nerješive situacije- mrziš, a moroš biti blizu.

Kada je odnos mržnje u pitanju u pravilu se pojavljuje nasilnik. Barem u potencijalu, ako ne i u reali, a to se neće dogoditi jedino ako je odnos snaga takav da se biti nasilnik i ponašati se nasilno jednostavno ne isplati. Ili naravno ako sam osjećaj nije dovoljno snažan. 
Riječ je ipak o generalno vrlo snažnim osjećajima koji (ljubavi i mržnje) koji jednostavno zahtjevaju od čovjeka da se manifestiraju prema van. Umjerenost je tu prilično rijetka zvjerčica, makar se ipak događa.
Inače pogledaj samo mržnju Srbije prema Hrvatskoj. Oni bi rado postali opet nasilnima, ali je odnos snaga sada takav da im se to jednostavno ne isplati.
Ali jednostavno ne žele pristati na to da se taj žestoki osjećaj mržnje primiri, a kamoli da nestane. Održavaju ga stalnim loženjem stanovništva pa se u međuvremenu dogodilo da je tu nastala povratna sprega. Birači izaberu uvijek one koji ih lože mržnjom prema Hrvatskoj, a onda ovi nastave tu svoju misiju na općenarodno zadovoljstvo. 
Oni zapravo čekaju povoljnije okolnosti, prije svega one međunerodne (raspad EU, odlazak Amerikanaca iz Europe, prevladavanje Rusije itd.) za nastavak otvorenog nasilničkog ponašanja prema Hrvatskoj i Hrvatima i zašto ne reći, novim genocidnim akcijama protiv Hrvata, jer ih mržnja tjera upravo prema tome.
Plus njihove daljnje imperijalne ambicije od kojih i dalje nisu odustali, a očito i neće, kao što svojevremeno nisu odustali od povratka Kosova u okrilje Srbije za vrijeme višestoljetne vladavine Turaka i dočekali su taj trenutak u Prvom balkanskom ratu.
Ne kaže se badava da je osveta najukusnija kada se servira hladna.
Istu nadu sada gaje i kada je odnos prema Hrvatskoj u pitanju, nebitno što je to posve iracionalno, jer Hrvatska nije Kosovo niti su Hrvati Albanci. Svejedno, ipak zbog toga stalno moramo biti na oprezu spram njih i njihovih ambicija. Možda nisu neophodne žice i ograde na granici, posebno ne minska polja, barem za sad, ali oprez ipak jeste, da nam se ne bi dogodila ona koja kaže da je onaj koji ništa nije naučio iz svoje povijesti osuđen na njeno ponavljanje.
A sad smo došli i do rekao bih posebno zanimljivog dijela koji kaže da mržnja također generira i održava nadu. Zapravo o utjecaju osjećaja na kompletno ponašanje ljudi, ali to je već puno šira tema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 11/2/2019, 08:56

Stanojko wrote:A sta se desilo u Splitu?

Ništa. Ili barem ništa neobično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Stanojko 11/2/2019, 08:57

Pa i meni se cini. Business as usual u rvacku...

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 11/2/2019, 09:00

Stanojko wrote:Pa i meni se cini. Business as usual u rvacku...

Jest. Također i u Srbiji. Zapravo, pogotovo u Srbiji. Diplomatska notu radi nasilničkog ispada prema svojim sportašima i to radi još nedefiniranih motiva u normalnim zemljama uopće nije uobičajena stvar. To postoji samo u ludim zemlja i narodima kakvi su Srbija i Srbi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 11/2/2019, 09:06

Speare Shaker wrote:
Stanojko wrote:Pa i meni se cini. Business as usual u rvacku...

Jest. Također i u Srbiji. Zapravo, pogotovo u Srbiji. Diplomatska notu radi nasilničkog ispada prema svojim sportašima i to radi još nedefiniranih motiva u normalnim zemljama uopće nije uobičajena stvar. To postoji samo u ludim zemlja i narodima kakvi su Srbija i Srbi.
lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 11/2/2019, 09:12

Speare Shaker wrote:
Stanojko wrote:Pa i meni se cini. Business as usual u rvacku...

Jest. Također i u Srbiji. Zapravo, pogotovo u Srbiji. Diplomatska notu radi nasilničkog ispada prema svojim sportašima i to radi još nedefiniranih motiva u normalnim zemljama uopće nije uobičajena stvar. To postoji samo u ludim zemlja i narodima kakvi su Srbija i Srbi.
zanimljivo..par bi suljo nekad a mozda i danas delija/cigan..trebao znati da nikad niej bilo pozeljno setati i po splitu i po zagrebu sa znakovljem zvezde i da su takve situacije moguce uvijek...ja osobno da sam u beogradu ne bi nikad setao sa hajdukovim znakovljem,salom,dresom,trenirkom po beogradu pa da ne znam tko sam..po meni to je cin provokacije i drugacije se ne moze rastumaciti...ako je bio rizik u jugi kako nece biti rizik danas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 11/2/2019, 09:22

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
Stanojko wrote:Pa i meni se cini. Business as usual u rvacku...

Jest. Također i u Srbiji. Zapravo, pogotovo u Srbiji. Diplomatska notu radi nasilničkog ispada prema svojim sportašima i to radi još nedefiniranih motiva u normalnim zemljama uopće nije uobičajena stvar. To postoji samo u ludim zemlja i narodima kakvi su Srbija i Srbi.
zanimljivo..par bi suljo nekad a mozda i danas delija/cigan..trebao znati da nikad niej bilo pozeljno setati i po splitu i po zagrebu sa znakovljem zvezde i da su takve situacije moguce uvijek...ja osobno da sam u beogradu ne bi nikad setao sa hajdukovim znakovljem,salom,dresom,trenirkom po beogradu pa da ne znam tko sam..po meni to je cin provokacije i drugacije se ne moze rastumaciti...ako je bio rizik u jugi kako nece biti rizik danas

Pa žvaljava i smrdljiva nakaza to i jest znala, ali je dobro iskoristila cijelu ovu situaciju za daljnje jačanje mržnje srpske javnosti prema Hrvatskoj i Hrvatima. Dapače, jako mu je dobro došlo u propagandne svrhe, pogotovo s obzirom na unutarnju situaciju gdje mu doduše još neizdefinirana oporba prijeti masovnim neredima i ustankom ako prizna Kosovo što je zapravo njegova glavna vanjskopolitička namjera. To je stara taktika koju je primjenjivao Milošević. Kada ti unutar zemlje zaprijeti oporba, ti izmisli vanjskog neprijatelja kako bi okupio narod oko sebe, a Srbi ionako uvijek na iste grablje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 25 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 38 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum