ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 11 of 38 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Šandor Winnetou Sat 9 Feb - 22:47

Rabarbara wrote:
tre wrote:
Rabarbara wrote:
tre wrote:
dzango wrote:
Ne mora da se suspenduje klub. Može igrati u drugom gradu. I ubuduće izbegavati uključenje klubova iz Splita u regionalne lige. Ili uvesti karantin za gostujuće igrače u Splitu ako klubovi već igraju ligu. Nema više smisla rizikovati živote klinaca.
obrati se irineju i slinavom za račun kao i u slučaju makljaže u vukovaru. Sad nek opet bulazne slinavi, irenej, ti, stanojko... o srpskoj dalmaciji, srpskom kninu, srpskoj slavoniji...  pa neka vas srpske budale u RH opet slušaju pa da raskrstimo i  sa tih 3% srba koliko je ostalo u hrvatskoj cheers
A vidi njega.  

Kao da je malo onih što se sami sele vani, sad bi on iselio još 3 %.


Čekaj, čekaj... Bit ćeš ti sretan da imaš bilo kakvog susjeda. :p
to ne ovisi o meni nego o izjavama slinavog i irineja, no da držim da nam je bolje imati divljinu nego divljake to je istina. Hrvati nemaju apsolutno problema sa bilo kojim narodom osim sa srbljovima stoga podržavam srpske političare i sotonski spc da i dalje nagovaraju srbende u RH da prave pizdarije pa da bude po srpskom; do istrage vaše ili naše
Tre, shvaćam zašto ti tako govoriš. Ali nisi u pravu. 


Ali nećemo o tome. Ionako bi svako od nas ostalo pri svome. :)
zašto nisam u pravu? tko je sklon srbovati bolje da ode što prije ode po utabanim stazama žrtava srpske politike kao krajišnici 95. Niko im nije kriv što su tako prošli kako jesu jer nisu imali mudrosti i klikera u glavi da odjebu srpsku politiku nego su je sljedili do zadnjeg daha. Sami pali sami se ubili

Šandor Winnetou

Posts : 19653
2017-12-31


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Sat 9 Feb - 22:48

Rabarbara wrote:
dzango wrote:
Nenapadanje igrača je bio deo kodeksa. Već sam ti opisao događaj od prošle godine kada su klinci u trenerkama Osijeka ručali u restoranu u NS. I ništa. Sada treba i njih čuvati, za svaki slučaj.
Ideš? Osječani u Novom sadu nisu bili napadnuti? :p

NS je Vojvodina i naseljena je miroljubivim Lalama. Bez zamjerki, ali NS nema veze s ostatkom Srbije. Niđe veze. U korist Vojvodine, dakako.  Ja se u NS osjećam kao doma. :)
to nije tacno
vojvodina je najradikalniji deo srbije
vojvodina je prihvatila najveci broj
proteranih srba ili prezivelih !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Sat 9 Feb - 22:50

to, sto vi sanjate separatizam vojvodine. obicne su glupisti.
rezultati nakon svakih  izbora to potvrdjuju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by T. Sat 9 Feb - 22:51

pizzon wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
Nenapadanje igrača je bio deo kodeksa. Već sam ti opisao događaj od prošle godine kada su klinci u trenerkama Osijeka ručali u restoranu u NS. I ništa. Sada treba i njih čuvati, za svaki slučaj.
Ideš? Osječani u Novom sadu nisu bili napadnuti? :p

NS je Vojvodina i naseljena je miroljubivim Lalama. Bez zamjerki, ali NS nema veze s ostatkom Srbije. Niđe veze. U korist Vojvodine, dakako.  Ja se u NS osjećam kao doma. :)
to nije tacno
vojvodina je najradikalniji deo srbije
vojvodina je prihvatila najveci broj
proteranih srba ili prezivelih !
Onda da tamo pošaljemo i kosti?
Baš imam 2 džaka u šupi...
Jedan napunio deda, drugi ja i stari...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Šandor Winnetou Sat 9 Feb - 23:02

T. wrote:
pizzon wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
Nenapadanje igrača je bio deo kodeksa. Već sam ti opisao događaj od prošle godine kada su klinci u trenerkama Osijeka ručali u restoranu u NS. I ništa. Sada treba i njih čuvati, za svaki slučaj.
Ideš? Osječani u Novom sadu nisu bili napadnuti? :p

NS je Vojvodina i naseljena je miroljubivim Lalama. Bez zamjerki, ali NS nema veze s ostatkom Srbije. Niđe veze. U korist Vojvodine, dakako.  Ja se u NS osjećam kao doma. :)
to nije tacno
vojvodina je najradikalniji deo srbije
vojvodina je prihvatila najveci broj
proteranih srba ili prezivelih !
Onda da tamo pošaljemo i kosti?
Baš imam 2 džaka u šupi...
Jedan napunio deda, drugi ja i stari...
cheers

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19653
2017-12-31


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by T. Sat 9 Feb - 23:05

tre wrote:
T. wrote:
pizzon wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
Nenapadanje igrača je bio deo kodeksa. Već sam ti opisao događaj od prošle godine kada su klinci u trenerkama Osijeka ručali u restoranu u NS. I ništa. Sada treba i njih čuvati, za svaki slučaj.
Ideš? Osječani u Novom sadu nisu bili napadnuti? :p

NS je Vojvodina i naseljena je miroljubivim Lalama. Bez zamjerki, ali NS nema veze s ostatkom Srbije. Niđe veze. U korist Vojvodine, dakako.  Ja se u NS osjećam kao doma. :)
to nije tacno
vojvodina je najradikalniji deo srbije
vojvodina je prihvatila najveci broj
proteranih srba ili prezivelih !
Onda da tamo pošaljemo i kosti?
Baš imam 2 džaka u šupi...
Jedan napunio deda, drugi ja i stari...
cheers
Imaš ti koji džak, ili si sve samleo za lebac?
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Šandor Winnetou Sat 9 Feb - 23:18

T. wrote:
tre wrote:
T. wrote:
pizzon wrote:
Rabarbara wrote:
Ideš? Osječani u Novom sadu nisu bili napadnuti? :p

NS je Vojvodina i naseljena je miroljubivim Lalama. Bez zamjerki, ali NS nema veze s ostatkom Srbije. Niđe veze. U korist Vojvodine, dakako.  Ja se u NS osjećam kao doma. :)
to nije tacno
vojvodina je najradikalniji deo srbije
vojvodina je prihvatila najveci broj
proteranih srba ili prezivelih !
Onda da tamo pošaljemo i kosti?
Baš imam 2 džaka u šupi...
Jedan napunio deda, drugi ja i stari...
cheers
Imaš ti koji džak, ili si sve samleo za lebac?
ja napravio sapun i prodajem ga po srbiji pod imenom esencija :]

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19653
2017-12-31


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by T. Sat 9 Feb - 23:31

Loš poslovni potez...
Prodavati sapun po srbiji...

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sat 9 Feb - 23:38

Ustaše tukle srpske vatertpoliste ....ovi samo čekali ovako nešto da se desi

Da ustaše tukli srpske vaterpoliste

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Zvezda2019
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by T. Sat 9 Feb - 23:39

Longi, jesi učestvovao u genocidu?

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sat 9 Feb - 23:45

Ma neiden na Rivu nikako , ko će doć s auton tamo , moran parkirat dva kilometra dalje

Ma ovi se navili ovo ono umisto prvo da proanaliziraju neke stvari pa uvedu pravilo da profesionalni igrači se moraju ponašat profesionalno pa se ovo nebi ni desilo.

Sad će oni tu filozofirat huligani ovo huligani ono a oni najveći krivci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by T. Sat 9 Feb - 23:50

Ma znam da nisi bio, šalim se...
Čim su ovi četnici preživjeli...
I ja slabo na rivu idem, nisam bio cca 3 godine...
Je*eni city, mall i sl. gluposti...

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sat 9 Feb - 23:58

Evo i Kineza u Makarskoj

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Kinakinez

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2062864

Ovi je lud ko šiba , ja san mislija da se on zajebaje a on zbiljan skroz
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Šandor Winnetou Sun 10 Feb - 0:04

T. wrote:Loš poslovni potez...
Prodavati sapun po srbiji...
je poslovno ali duševno kao da sam dobio jackpot cheers

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19653
2017-12-31


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sun 10 Feb - 0:13

A vidi ovoga

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:776483-DACIC-PORUCIO-Protestna-nota-Hrvatskoj-zbog-napada-na-vaterpoliste-Crvene-Zvezde

Kad je bila Juga kome si onda sla depeše o antisrpkoj kampanji kad bi zvezdaši dobili u jaketu

Ajde u pičku materi seronja jedan
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by kaya Sun 10 Feb - 0:15

Ma ne bi ja sad puno o  cipkoustom i sotonjari. 
Ovo je zbilja divljastvo par exelance , jurit u crnom sa sipkama po rivi  i tuci igrace. Treba im jebat mater i bacit ih u zatvor. Osramotili su nas i dali ovoj dvojici iz uvoda materijala. Ja bi ih zbog toga sipkom zatukla.


Last edited by kaya on Sun 10 Feb - 0:15; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by kaya Sun 10 Feb - 0:16

RayMabus wrote:A vidi ovoga

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:776483-DACIC-PORUCIO-Protestna-nota-Hrvatskoj-zbog-napada-na-vaterpoliste-Crvene-Zvezde

Kad je bila Juga kome si onda sla depeše o antisrpkoj kampanji kad bi zvezdaši dobili u jaketu

Ajde u pičku materi seronja jedan
E a.. sta se cudis. Jedva docekali.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by n_razbojnik Sun 10 Feb - 0:19

dzango wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
Nisu u dresovima već u majicama sa grbom kluba ispod jakne. Službena odeća kluba. Reč je o klincima jer samo oni igraju za domaće klubove u vaterpolu. Prošle godine sam u Novom Sadu sreo neke klince u trenerkama nakojima je pisalo Osijek. Sede deca u restoranu i jedu. Šta je trebalo?
Ako su klinci onda treba trenera objesiti za jaja, jer im nije objasnio da se ne nose majice s imenom kluba pred utakmicu, a naročito ne u gradu koji je alergičan na ime Crvena zvezda. 

Bože mili zaboravili ste neprijateljstvo Cz, Partizana, Hajduka i Dinama.



Rekoh, pred tekmom bi jednako prošli i u Zagrebu i u Splitu bilo koji koji imaju dresove suprotne momčadi. Torcida, BBB, Grobari...  nemaju veze s nacionalnim nabojom, ali imaju s huiganstvom.
I ne glumatajte da toga nema i u Beogradu među vašim navijačima. 

Ali sve dobro dođe da se produbi ionako dubok jaz nacionalne mržnje. Tako je i ovo okarakterizirano. Nažalost.
Grb kluba je ispod jakne a sve zajedno je sportska uniforma koju inače nose. E sad, možda bi u nekim sredinama stvarno trebalo izbegavati nošenje klubske uniforme. Na primer na Kosovu i u Splitu.
Mogu i kod nas da napadnu sportiste klince iz HR, ali teško da ću to da odobravam i pravdam.
Uopće ne odobravam, samo znam kakav je Split i probleme navijačkog huliganstva koji su svugdje problem, a tamo su naročito izraženi. 


Želim naglasiti da nije stvar u nacionalnom napadu (jer su u pitanju Srbi), a sve se svodi upravo na to.


Jednako bi prošli i dinamovci. Nemaš pojma koliko auta sa ZG tablicama završi u moru kad su ključne tekme Dinamo Hajduk. Od toga se ne treba praviti nacionalni problem jer bi jednako prošli i drugi igrači iz hrvatskog kluba.  Ili navijači. Nakon tekme na Poljudu nemoguće je proći gradom dok policija ne isprati i zadnji bus navijača gostujućeg tima. 

U svim sredinama bi trebalo izbjegavati nošenje bilo kakvih obilježja na javnim mjestima, a naročito u gradovima koji su poznati po huliganskim ispadima navijača, a uztto imaju i sjećanje na ratne godine. 

Za to su valjda zaduženi treneri, da se raspitaju kamo idu i da klincima objasne što im se može dogoditi.
Onda jedino ukinuti regionalne lige. Ili ne dozvoliti učestvovanje klubova iz Splita. Ili uvesti karantin za igrače u Splitu. Ovo nije prvi put. Isto sr dogodilo mladoj ekipi vaterpolista Partizana pre neku godinu.
Naravno da ukinuti "ko nas bre zavadi lige"...a partizanovoj djeci se to dogodilo u mitteleuropiš Zagrebu...i od onda opet ništa niste naučili nego za par selfija idemo prošetat trenerke po Splitu pa vikat genosid

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sun 10 Feb - 0:22

kaya wrote:Ma ne bi ja sad puno o  cipkoustom i sotonjari. 
Ovo je zbilja divljastvo par exelance , jurit u crnom sa sipkama po rivi  i tuci igrace. Treba im jebat mater i bacit ih u zatvor. Osramotili su nas i dali ovoj dvojici iz uvoda materijala. Ja bi ih zbog toga sipkom zatukla.
Šta se ti imaš sramit ako se ja nesramin ?

Dobro su in i napravili , bacili ih u porat pa se jebi.

Baš me boli kurac šta je Plenkovicu neugodno. Ajme meni jao jao. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sun 10 Feb - 0:35

Ma netriba ukinit tu ligu ko nas bre zavadi nego uvedi pravilo da se profesionalni igrači moraju ponašat profesionalno a to znači izbjegavanje konflikta.

Mateša se navija danas o huliganima a on predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora a nezna uvest jedno obično pravilo.

Huligani nisu normalni , pa budi ti normalan jeben ti mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus Sun 10 Feb - 0:46

Čitan komentare , a bar se moš nasmijat , sad jebu ovome Crnogorcu mater , da ga triba potirat u Crnu goru

http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:776482-NOVI-DETALjI-NAPADA-U-SPLITU-Zvezdine-vaterpoliste-udarali-metalnim-stanglama-i-palicama-pretili-klanjem

Šou program
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 11 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 38 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum