ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 30 of 38 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by darth_vader Mon 11 Feb - 17:07

Sora wrote:Ti brend ..docekal svojih pet minuta 
Sad ce brend pokazati SORI 

Ha ha 
E covjece :cry


Neće brend ništa, ne sekiraj se...sama braniš neobranjive teze... :)

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Noor Mon 11 Feb - 17:08

jasambrend wrote:
Sora wrote:Ti brend ..docekal svojih pet minuta 
Sad ce brend pokazati SORI 

Ha ha 
E covjece :cry


Neće brend ništa, ne sekiraj se... :)
baš si neki, a taman se ponadala :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare Mon 11 Feb - 17:09

frka wrote:Evo... bit ce nesto os Splita...pa tako se to radi..bog vas jebo tri cetiri mulca vam skoro naprave rat na Balkanu..Lud narod ..brani ove seljacine koji uzimaju  sebi pravo da odlucuju sto ce tko nositi na sebi a ovamo se zgrazaju nad ekstremnim muslimanima koji isto tako mogu kao "opravdanje" reci pa jebo te nas napada zapad evo vec sto godina ..moramo i mi ubijati njihovu djecu kako oni nasu.To izvrnuto razmisljanje samo vodi u jos vece sukobe a nikako rjesavanje bilo kakvog problema.Agresivnost se prenosi...to je negativna energija koja raste i rusi sve pred sobom.Da li je propisano zakonom negdje u Cro sto neki ljudi mogu nositi na sebi pa bilo to i CZ majica ili hajdukova u Beogradu.Ajde ..jasni su mi  komentati primitivaca ..znam njihov mentalni sklop ali komentari nekih forumasa ovdje su svakako zacudjujuci jer sam mislio da su normalne osobe,,a upravo  mi ovo lici na ono crno pile koje vice za bijelim rasisti picka vam materina zato sto se nece druziti sa njim...No ..ima hrabrih ljudi kao ona zena koja je pruzila ruku covjeku da izadje iz mora..Moj naklon takvim ljudima koji se odupiru budalama i idiotima svih boja i nacija,,evo jos jedan koji radi svoj posao kako treba pa bio on i ustasa covjek je na mjestu..er::))

https://www.dalmacijadanas.hr/gradonacelnik-porucio-vandalima-vi-niste-split-ovo-nije-i-nece-biti-grad-koji-tolerira-govor-mrznje-i-nasilje
Opara ustasa prvi put to cujem.. :) ..no dobro...frka zaboravljas jednu cinjenicu...zvezda je uvijek posebno imala 'dobrodoslicu'...najteze gostovanje za beogradske klubove,igrace,navijace...ne opravdavam napad na igrace ali tu je doslo do zamjene ove su zamjenili za delije..tako se organiziras kad cekas protivnicke navijace..par godina srpski klubovi igraju u splitu i nikom nista..delije koji dan prije pustili pricu da dolaze u split ovi se upecali i jbg..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 17:13

Jebiga ..ljudi ne vole skolu...lakse im se posorat nego nauciti tablicu mnozenja sa 25 godina..i onda se pitate ..da li su t tipicni hrvati ili su 'rvati::))??

Na zidovima je crnim sprejom nacrtan ustaški i nacistički simbol, kao i poruke "Mrzim policiju", "Mrzi Srbiju", "Mrzim školu i Srbe", "Smrt", "Smrt policiji", "Stoka neodgojena" i "1945.".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 17:17

Vucko...odjebi u troskocima ...covjece na ignore si odavno...smrdis i bazdis ko kuga...glup si ko kurac i pokvarenog mozga...takvima nikada nisam dozvoljavao da mi pridju na deset metara...pa i u virtuali....odjebi...konju glupi....idi leci se::)))
Da te ismijavam ne mogu jer mi je zao bolesnih ljudi tak da.....kuzis...kad skuzis bit ce ti drugaciji zivot..mada sumnjam u tu mogucnost...ajmo setnja na velebit i zavijaj tamo koliko te volja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 17:19

baš si neki, a taman se ponadala :)

_________________
It's No Good To Be Bad
Noor

Kako ti znas cemu se ona ponadala??KHM??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Noor Mon 11 Feb - 17:23

a kako ti znaš da ja znam?! piše li to gdje ili projiciraš nešto?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Serbinho-3 Mon 11 Feb - 17:54

Nama realno sve ovo odgovara.

Lose bi bilo da su mnogo dobri, znaci mi bi bili zadnja rupa na svirali.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sora Mon 11 Feb - 17:57

: Hajduku i Splitu današnje hrvatske ustaše ne mogu montirati neku drugu (fašističku ili   nacističko-ustašku) prošlost. Od oko 40 000 stanovnika Splita koliko je imao 1941., u ustaše je otišlo njih 50 (pedeset), a u partizane dvanaest i pol tisuća, između ostalih i kompletan NK "Hajduk".
Takvoj antifastičkoj prošlosti se može pohvaliti malo koji grad u Drugom svjetskom ratu. 
Samo je Hajduk bio sa antifašistima.  Ostale nogometne momčadi ostali su na fašističkog strani. Na takvu prošlost treba biti ponosan.
A sa današnjim splitskim ustaškim fašizmom tek se trebamo obračunati kako bi povratili staru slavu.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 19:05

Sora wrote: a u partizane dvanaest i pol tisuća, između ostalih i kompletan NK "Hajduk".

HNK Hajduk, molit ću lijepo.
Pod tim imenom je osnovan, a obnovljen je 1944. na Visu kao Hrvatski Športski Klub Hajduk.
Pridjev jugoslavenski mu je nasilno nametnut samo tijekom šestosiječanjske diktature kralja Aleksandra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare Mon 11 Feb - 19:21

Sora wrote:: Hajduku i Splitu današnje hrvatske ustaše ne mogu montirati neku drugu (fašističku ili   nacističko-ustašku) prošlost. Od oko 40 000 stanovnika Splita koliko je imao 1941., u ustaše je otišlo njih 50 (pedeset), a u partizane dvanaest i pol tisuća, između ostalih i kompletan NK "Hajduk".
Takvoj antifastičkoj prošlosti se može pohvaliti malo koji grad u Drugom svjetskom ratu. 
Samo je Hajduk bio sa antifašistima.  Ostale nogometne momčadi ostali su na fašističkog strani. Na takvu prošlost treba biti ponosan.
A sa današnjim splitskim ustaškim fašizmom tek se trebamo obračunati kako bi povratili staru slavu.
hajduk je bio hrvatski i dalmatinski klub...jedno vrijeme ortodox komunjare na celu sa jurjevicem bajom su ga pokusale beogradizirat i jugoslavenizirat ali nije islo jebiga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by n_razbojnik Mon 11 Feb - 19:27

flumen wrote:
jastreb wrote:Napad na vaterpoliste je toliko jadan da jadniji ne može biti.

I onaj tko to opravdava ili je totalni idiot,ili teška zlica.

ma daj, jastrebe, pa nisu ih bacili u Jadovno...malo kupanja pred sezonu i to je to...nikom nista ne fali...
puno gore je kad je domaci huligan bacio Simkea u Rjecinu, a mali nije znao plivat...
A taj događaj je jadan izričito zbog progresivne rječke mladeži koja je na krcatom Kontu samo blijedo promatrala tragediju...luzeri i papci

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 21:43

tre wrote:
Rabarbara wrote:
Tre, rekla sam ti da nisi u pravu i vrijeme je da ti kažem zašto tako mislim.

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama. Točka.

Uopće ne slušam njihove vijesti, ne čitam njihove novine, nisam opsjednuta s njima poput tebe i većine Hrvata. 
Možeš li to shvatiti?
Ne zanima me jer su mi Srbi apsolutno nebitni. Neka sami jedu svoja govna i bore se sa svojim promašajima, nemanima i demonima.  
Bitno mi je što mi govorimo, kako se mi ponašamo, kamo mi idemo i što će biti s nama, odnosno s našom djecom. A to ne ovisi o Srbima nego samo o nama. 

Znam da ovo što ću napisati boli više od bilo čega i teško je to prihvatiti ali je tako: Mi smo sa Srbima raščistili prije dvadesetinešto godina. Svatko je u svojoj državi, eto mi smo čak i u EU, nisu nam više neprijatelji koji nas na bilo koji način mogu groziti, a niti nas ne ugrožavaju. 
Možda nekad hoće, ali sad nam nisu nikakva prijetnja. Trenutno niti nemamo vanjskog neprijatelja. 
Običnom čovjeku Hrvatu ili građaninu države Hrvatske, trenutno najveći neprijatelji su njegovi Hrvati koji mu upiru prstom prema Srbiji, a ovamo ga guze na sto i jedan način. 
To je jebeno teško priznati samom sebi da te uništavaju tvoji, a ne vanjski i ne znaš kako uopće reagirati. I razumijem da ti to ne možeš, da ti je lakše gledati i slušati što 'ljuti neprijatelji' laprdaju, a ne ono što nam rade oni kojima plaćamo plaće, aute, odijela, ljubavnice, pijanke, avione, da nas guze i varaju. 

Ja znam tko mi je trenutni neprijatelj, ali ne mogu se s njim boriti. Ne pojedinačno. A većina mog naroda gleda tamo gdje ne bi uopće trebala gledati. Jedino što mogu je prihvatiti, prilagoditi se, postati jednaka ili... otići. Ovo zadnje mi se čini najprihvatljivije.  

Tako to rade naivni. :)
Ok ali ti sebe stavljaš kao meritum svega no to je daleko od toga, kažeš da nisam u pravu sa tvog gledišta ali opet ti nisi meritum( nisam ni ja da se razumjemo) no ono što se događa je samo odraz sranja u smrdiji. Vjerujem da si školovana  i da znaš što je indukcija i kako djeluje  na susjede( u elokrotehnici djelovanje na susjednu zavojnicu, žicu, metal...). Mi imamo nesreću što se nalazimu u blizini smrdije, da se ne nalazimo tu bili bi sasvim drugačije i ekonomski i kulturno  no nalazimo se tu gdje jesmo i neminovno je da se srbska sranja prelivaju kod nas i naša kod njih s tim da je ipak primarno sranje(primarna zavojnica) ukorjenjeno u smrdiji a da je u hrvatskoj samo sekundarno odnosno stanje koje je izazvano događajima iz smrdije. Vjerujem da ne trebam pisati elaborat o tome da bi se razumjelo o čemu pišem, uzrok-posljedica-akcija-reakcija i od toga se ne bježi jer je to nemoguće ma kako se neko trudio, ignorirao ili se pravio lud, sasvim svejedno, učinak će uvijek biti isti dok se ne presječe izvor napajanja primarne zavojnice velikosrbskim sranjem a kako se ćini to ćemo čekati još izvjesno vrijeme no kada se zagužva pazi što ti kažem krv će teći u potocima po smrdiji i nisam ja samo takvog mišljenja nego sam puno toga pokupio od pametnih i pametnijih ljudi od sebe. Jednom će se to kanaliziranje bijesa iz smrdije zaglaviti u tom ljevku a kad to eksplodira vidjeti ćeš ili đanga i stanojka na vješalima ili pižona ako njegova opcija izgubi.
Prevelike su tamo frustracije na djelu zbog neostvarivanja velike smrdije kroz dvije jugoslavije i debelim batinama kroz rat protiv RH te pušionom na KiM, jedina im satisfakcija genocidne republika šumska  ali i to im je poklonila međunarodna zajednica i mrski im ameri jer da nije bilo amera srba danas ni u BiH ne bi bilo. Kad to sve zbrojiš velikoserbski ego to ne može podnjeti i stalno se traži ispušni ventil a tu je uvijek RH kao dozvoljeni minus na tekućem računu. Kad to ne budu mogli servisirati biti će ono što sam gore naveo, budi sigurna u to.
Asrcati.  affraid
Dijagram me pitao gdje sam bila 91., vuksadrine mi je sočno opsovao mater, a ti me ubijaš elektromagnetskom indukcijom. Ima li još koji branitelj da zarati samnom?  :_|

:D

Znam što je indukcijski zaključak s onim gavranima, prvi, drugi treći su crni, pa zaključiš (umjesto da pretpostaviš jer nisi vidio sve gavrane na svijetu) da su svi gavrani crni. 

Znaš ono dedukcija, indukcija ili projekcija. 

Ali elektronika mi je fakat špansko selo. Dakle morat ću gugati.  :}

Za elektriku znam da moraš dobro izolirati provodnike električne energije jer smo i sami dobri provodnici, pa ćemo dodirom zatvoriti strujni krug i završiti poput ćevapa na roštilju.
Idem guglati, nema mi druge.   :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben Mon 11 Feb - 21:54

a, jebiga,
branitelji ne volu jugoslovene..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 21:57

aben wrote:a, jebiga,
branitelji ne volu jugoslovene..
:ashamed
Pročitao si me skroz na skroz. Isto kao i T. onomad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben Mon 11 Feb - 22:01

Rabarbara wrote:
aben wrote:a, jebiga,
branitelji ne volu jugoslovene..
:ashamed
Pročitao si me skroz na skroz. Isto kao i T. onomad.

pa ni da se sakrivoš

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 22:25

Rabarbara wrote:
tre wrote:
Rabarbara wrote:

Ja znam tko mi je trenutni neprijatelj, ali ne mogu se s njim boriti. Ne pojedinačno. A većina mog naroda gleda tamo gdje ne bi uopće trebala gledati. Jedino što mogu je prihvatiti, prilagoditi se, postati jednaka ili... otići. Ovo zadnje mi se čini najprihvatljivije.  

Tako to rade naivni. :)
Ok ali ti sebe stavljaš kao meritum svega no to je daleko od toga, kažeš da nisam u pravu sa tvog gledišta ali opet ti nisi meritum( nisam ni ja da se razumjemo) no ono što se događa je samo odraz sranja u smrdiji. Vjerujem da si školovana  i da znaš što je indukcija i kako djeluje  na susjede( u elokrotehnici djelovanje na susjednu zavojnicu, žicu, metal...). Mi imamo nesreću što se nalazimu u blizini smrdije, da se ne nalazimo tu bili bi sasvim drugačije i ekonomski i kulturno  no nalazimo se tu gdje jesmo i neminovno je da se srbska sranja prelivaju kod nas i naša kod njih s tim da je ipak primarno sranje(primarna zavojnica) ukorjenjeno u smrdiji a da je u hrvatskoj samo sekundarno odnosno stanje koje je izazvano događajima iz smrdije. Vjerujem da ne trebam pisati elaborat o tome da bi se razumjelo o čemu pišem, uzrok-posljedica-akcija-reakcija i od toga se ne bježi jer je to nemoguće ma kako se neko trudio, ignorirao ili se pravio lud, sasvim svejedno, učinak će uvijek biti isti dok se ne presječe izvor napajanja primarne zavojnice velikosrbskim sranjem a kako se ćini to ćemo čekati još izvjesno vrijeme no kada se zagužva pazi što ti kažem krv će teći u potocima po smrdiji i nisam ja samo takvog mišljenja nego sam puno toga pokupio od pametnih i pametnijih ljudi od sebe. Jednom će se to kanaliziranje bijesa iz smrdije zaglaviti u tom ljevku a kad to eksplodira vidjeti ćeš ili đanga i stanojka na vješalima ili pižona ako njegova opcija izgubi.
Prevelike su tamo frustracije na djelu zbog neostvarivanja velike smrdije kroz dvije jugoslavije i debelim batinama kroz rat protiv RH te pušionom na KiM, jedina im satisfakcija genocidne republika šumska  ali i to im je poklonila međunarodna zajednica i mrski im ameri jer da nije bilo amera srba danas ni u BiH ne bi bilo. Kad to sve zbrojiš velikoserbski ego to ne može podnjeti i stalno se traži ispušni ventil a tu je uvijek RH kao dozvoljeni minus na tekućem računu. Kad to ne budu mogli servisirati biti će ono što sam gore naveo, budi sigurna u to.

Idem guglati, nema mi druge.   :^0
Izguglala. :)
https://hr.wikipedia.org/wiki/Elektromagnetska_indukcija

Faradayev pokus koji dokazuje elektromagnetsku indukciju: baterija (desno) stvara električnu struju koja prolazi kroz malu električnu zavojnicu (A), stvarajući magnetsko polje. Kada zavojnica miruje ne inducira se nikakav napon. Ali ako se mala zavojnica kreće unutar velike zavojnice (B)magnetski tok unutar velike zavojnice se mijenja, stvarajući (inducirajući) električnu struju koja se može opaziti na galvanometru (G).[1]

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 290px-Induction_experiment

Dakle koristim logiku, Wiki i zdrav razum u pokušaju da ti odgovorim na tvoj način. Ovo će vjerojatno zabaviti mnoge. S pravom.   :D
Ovaj striček Faraday je stavio malu zavojnicu u veliku i to nema veze s poređenjem, jer mi nismo unutar te velike zavojnice (Srbija).  study

Zdrav razum mi kaže da ako se mala zavojnica (kako si nas ti okarakterizirao) ne pomjera nema ni električnog napona. Dakle, ne talasaj sinko i izbjeći ćeš napetosti.   :)
Istina, može se pomjerati i magnet i izazvati indukcijski napon, ali već spomenuh što su me naučili električari: izolir traka zlata vrijedi... a ponekad i života. 
Ako treba i folija na glavu, sve, samo ne besmisleni  'strujni krug'.  B-)
I sam kažeš da je zakon akcije i reakcije u igri. Ali, ako recimo istupiš iz te igre i ne odgovoriš na akciju očekivanom reakcijom, slijedeća akcija izazivača postaje besmislena. Ima smisla tek ako i kad dobije povratnu informaciju.. ili reakciju.

A mi se svjetski trudimo reagirati. :)

Nisam meritum, ali bome niste ni vi koji ste zapeli u toj beskrajnoj i svetoj mržnji.  

Znam dobro što je mržnja. Samo jednom sam mrzila i to strasno iz dubine duše. I ne bih to poželjela nikad više. 
Svaka  sekunda u tom periodu, svaka moja misao i emocija su pripadali tom mom objektu mržnje. Jača je bila od bilo koje ljubavi. 

Nikad se nisam osjećala tako neslobodnom kao tada. A ja volim slobodu. 

I upravo zato, boli me patka što se događa u susjednoj zemlji Srbiji, koje muke muče, koga mrze, koga vole, protiv čega se bore i što njeguju. 
Kad me prestane boljeti i za naše mamlaze, onda ću fakat biti slobodna do kraja.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 22:26

aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:a, jebiga,
branitelji ne volu jugoslovene..
:ashamed
Pročitao si me skroz na skroz. Isto kao i T. onomad.

pa ni da se sakrivoš
Ima li smisla skrivati se?  :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben Mon 11 Feb - 22:31

Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:a, jebiga,
branitelji ne volu jugoslovene..
:ashamed
Pročitao si me skroz na skroz. Isto kao i T. onomad.

pa ni da se sakrivoš
Ima li smisla skrivati se?  :(
na forumu ne, vunka- svakako.



_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest Mon 11 Feb - 22:34

aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:
Rabarbara wrote:
aben wrote:a, jebiga,
branitelji ne volu jugoslovene..
:ashamed
Pročitao si me skroz na skroz. Isto kao i T. onomad.

pa ni da se sakrivoš
Ima li smisla skrivati se?  :(
na forumu ne, vunka- svakako.


Naprotiv. Vunka nemam ama baš nikakvih problema. Tu sam neprijatelj broj 1. 
Mogu li se toteka maskirati u tebe? Ono, kad baš puno ustalasam.  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by kaya Mon 11 Feb - 22:37

Rana od noza ...ovo je neki folirant ili ga je daca nazvao da malo preuvelica . Mislim ovo je ogrebotina , vjerojatno od izlaska iz mora od beton 
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 A0951310
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 3abed410
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 30 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 38 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum