ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Page 13 of 22 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next

Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 20/1/2017, 11:32

Malo ste samozivi, ali to vi samo preispitujete granice :D

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 20/1/2017, 11:37

ponekad imam osjecaj da u meni zivi desetak osoba, svaka razlicita

psycho :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 20/1/2017, 11:43

Zato sam ja dosadna sama sebi 8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 20/1/2017, 12:43

betty.boop wrote:ponekad imam osjecaj da u meni zivi desetak osoba, svaka razlicita

psycho :D

Podvojena...ima film sad u kina dolazi...split...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 20/1/2017, 12:52

vidjeh, al nisam doslovno na to mislila :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 20/1/2017, 12:55

Dobro nisam ni ja ...ti si white psycho...ko white witch....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 21/1/2017, 22:08

betty.boop wrote:dragi moj boze, di bas ta stvar :D


najt, necu te gnjavit na pp, neke stvari je bolje ne znat ... bit ce bolje, vec jest :x






o, kad je m.h. u pitanju seksipil pršti na sve strane, uvijek mi je bio drag :) .... no, slab vodenjak, sunce na nula i nešto, sve ostalo u jarcu, škorpion i strijelac.

u stvari, od svih znakova ta njihova bit, esencija mi je najmanje prepoznatljiva. pa ako imaju nešto u jarcu to odmah detektiram i dopadne mi se, ili u ribama i sl.. nisu svi ljubitelji yamamote, papaju alge, nose neobične instalacije i zovu se josipa lisac. :D . ili žive u nekom paralelnom svemiru kao a.hebrang pa nikada ne lažu već samo ponekad ne govore istinu i sl. izumi kreirani za hdz-ovo biračko tijelo. jučer sam potrošila deset minuta dragocjenog vremena slušajući njega i m.granića u silnom trkeljanju.... strahota.

tako se i kod tebe osjeti taj merkur u ribama; jedan divan osjećaj empatije koji znaš pokazati, razumijevanja-merkur. vodeni znakovi su u prvom redu okrenuti emocijama pa će rak sažalijevati ali i do sutra ponesen vlastitim promjenama zaboraviti/zaboraviti što je bilo dan ranije. škorpion će, bježeći od vlastite ranjivosti, očekivati da se bude taf kao i on, dok će riba znati istinski prepoznati jer je to u osnovi njen element; ili flegma đir zbog mjeseca u biku i sl.. to jesu mali detaljčići ali u osnovi puno govore.
a to što kažeš da si stalno u drugom modu. to je stoga jer su sunce i mjesec, asc-podzank nešto manje, u dva posve različita znaka, različite prirode, teško se slažu pa dok s jedne strane osjećaš to vodenjačko sunce i asc, sa svim njegovim,moćnim, aspektima, mjesec -duša priča drugu priču, vuče na drugu etc. a to može biti jako zbunjujuće, dok se ne pronađe balans.
držim palčeve.... i znam da hoće :x .
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 21/1/2017, 22:29

divna....



night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 22/1/2017, 12:23

night sky wrote:
betty.boop wrote:dragi moj boze, di bas ta stvar :D


najt, necu te gnjavit na pp, neke stvari je bolje ne znat ... bit ce bolje, vec jest :x






o, kad je m.h. u pitanju seksipil pršti na sve strane, uvijek mi je bio drag :) .... no, slab vodenjak, sunce na nula i nešto, sve ostalo u jarcu, škorpion i strijelac.

u stvari, od svih znakova ta njihova bit, esencija mi je najmanje prepoznatljiva. pa ako imaju nešto u jarcu to odmah detektiram i dopadne mi se, ili u ribama i sl.. nisu svi ljubitelji yamamote, papaju alge, nose neobične instalacije i zovu se josipa lisac. :D . ili žive u nekom paralelnom svemiru kao a.hebrang pa nikada ne lažu već samo ponekad ne govore istinu i sl. izumi kreirani za hdz-ovo biračko tijelo. jučer sam potrošila deset minuta dragocjenog vremena slušajući njega i m.granića u silnom trkeljanju.... strahota.

tako se i kod tebe osjeti taj merkur u ribama; jedan divan osjećaj empatije koji znaš pokazati, razumijevanja-merkur. vodeni znakovi su u prvom redu okrenuti emocijama pa će rak sažalijevati ali i do sutra ponesen vlastitim promjenama zaboraviti/zaboraviti što je bilo dan ranije. škorpion će, bježeći od vlastite ranjivosti, očekivati da se bude taf kao i on, dok će riba znati istinski prepoznati jer je to u osnovi njen element; ili flegma đir zbog mjeseca u biku i sl.. to jesu mali detaljčići ali u osnovi puno govore.
a to što kažeš da si stalno u drugom modu. to je stoga jer su sunce i mjesec, asc-podzank nešto manje, u dva posve različita znaka, različite prirode, teško se slažu pa dok s jedne strane osjećaš to vodenjačko sunce i asc, sa svim njegovim,moćnim, aspektima, mjesec -duša priča drugu priču, vuče na drugu etc. a to može biti jako zbunjujuće, dok se ne pronađe balans.
držim palčeve.... i znam da hoće :x .


a meni je mjesec u biku ?  scratch


hvala na pojasnjenju, sjecam se da si mi i prije govorila o toj dualnosti :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 31/1/2017, 00:47

betty.boop wrote:
night sky wrote:
betty.boop wrote:dragi moj boze, di bas ta stvar :D


najt, necu te gnjavit na pp, neke stvari je bolje ne znat ... bit ce bolje, vec jest :x






o, kad je m.h. u pitanju seksipil pršti na sve strane, uvijek mi je bio drag :) .... no, slab vodenjak, sunce na nula i nešto, sve ostalo u jarcu, škorpion i strijelac.

u stvari, od svih znakova ta njihova bit, esencija mi je najmanje prepoznatljiva. pa ako imaju nešto u jarcu to odmah detektiram i dopadne mi se, ili u ribama i sl.. nisu svi ljubitelji yamamote, papaju alge, nose neobične instalacije i zovu se josipa lisac. :D . ili žive u nekom paralelnom svemiru kao a.hebrang pa nikada ne lažu već samo ponekad ne govore istinu i sl. izumi kreirani za hdz-ovo biračko tijelo. jučer sam potrošila deset minuta dragocjenog vremena slušajući njega i m.granića u silnom trkeljanju.... strahota.

tako se i kod tebe osjeti taj merkur u ribama; jedan divan osjećaj empatije koji znaš pokazati, razumijevanja-merkur. vodeni znakovi su u prvom redu okrenuti emocijama pa će rak sažalijevati ali i do sutra ponesen vlastitim promjenama zaboraviti/zaboraviti što je bilo dan ranije. škorpion će, bježeći od vlastite ranjivosti, očekivati da se bude taf kao i on, dok će riba znati istinski prepoznati jer je to u osnovi njen element; ili flegma đir zbog mjeseca u biku i sl.. to jesu mali detaljčići ali u osnovi puno govore.
a to što kažeš da si stalno u drugom modu. to je stoga jer su sunce i mjesec, asc-podzank nešto manje, u dva posve različita znaka, različite prirode, teško se slažu pa dok s jedne strane osjećaš to vodenjačko sunce i asc, sa svim njegovim,moćnim, aspektima, mjesec -duša priča drugu priču, vuče na drugu etc. a to može biti jako zbunjujuće, dok se ne pronađe balans.
držim palčeve.... i znam da hoće :x .


a meni je mjesec u biku ?  scratch


hvala na pojasnjenju, sjecam se da si mi i prije govorila o toj dualnosti :)


zrak-vodenjak i zemlja-bik nisu u nekoj velikoj ljubavi ali kako zemlja sadrži zrak, nije tako crno.... bit će sve u redu :).





night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 31/1/2017, 01:01

još malo o vodenjacima. gore spomenuh j.lisac i njenu ljubav spram japanskog dizajnera. respekt, fantastičan. pa odoh vidjeti u kojem je znaku japan, naravno vodenjak. i onda se sjetih da je i a,hebrang nekako, vjerojatno instinktivno (haha) osjetio ljubav spram japanskog proizvođača medicinskih aparata obzirom na aferu i njegovo ime vezano uz isto.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 31/1/2017, 01:14

još jedan, od bezbroj sjajnih, pa moglo bi se reći i hintova, u pokušaju rasvjetljavanja onog što život jest....

iako bi se i na pojedinačnim primjerima iz emisije dalo mnogo toga astrološki, i numerološki, objasniti; travanj je mjesec ovna-mars-agresija, nasilje etc., neki od spomenutih datuma su na samom ulasku u znak bika kojim vlada venera numerološki pod vladavinom broja 6-sklad-harmonija-ravnoteža-vaga-venera tj. pokušaj izravnanja. lijepo objašnjeno na primjeru nasilnog odvajanja i nasilnog spajanja etc.. stoga, ako se krene od samog početka, tj. dolaska na svijet, i natalne karte kao osnove, putokaza, često se upravo za taj događaj-rođenje-rođendan i samo to doba godine drži sretnim, povoljno razdoblje sa puno dobrih događanja etc. što se, ipak, u praksi i nije pokazalo točnim jer je sam čin, porođaj, u osnovi traumatičan događaj. bez obzira na pripremu etc., dolazak na svijet iz jednog krajnje zaštićenog okruženja i nije neka bajka, jel. stoga, bez obzira na možebitno sjajne natalne aspekte, ako se u tom razdoblju netko i ne osjeća božanstveno, razlog bi bio veoma jednostavan jer opisuje okolnosti pod kojima je došlo do stvaranja života namijenjenog ljudskom rodu.... pa je život, u stvari.... trauma. (haha).





night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 31/1/2017, 20:57

no dobro, možda i nije najsretnije razdoblje u godini ali kako čujem jučer je ponovno u akciji bio gore spomenuti političar vodenjak i zadivio posvamašnjom brigom za neke uljuđene regule dok s druge strane ni u primisli na koji su način njegove jaako uljuđene kolege iz devedestih u potpunosti unakazile državu. to je manje važno, jel, ali eto tenisice u saboru su svetogrđe, ne ulazeći u detalje o njihovom vlasniku (haha). tako, naravno, razmišlja-merkur u jarcu, političar starog kova i diskutabilnog morala što i ne čudi obzirom da je taj isti markur u kvadratu sa jupiterom-moral,ispravnost koji ni do poznih godina nije razriješio enigmu jupiterove poruke iz vage upućene merkuru u jarcu koji možda i njeguje stare vrijednosti, uljuđene manire etc. ali ne razumije da su detalji na koje upućuje-tenisice sporedna stvar u odnosu na cjelinu tj. širinu problema na koji jupiter ukazuje. ili veoma pojednostavljeno, ne lupetaj o sitnicama kad ne vidiš glavni problem.
.... pa je onda bar pojačane aktivnosti, ako ništa drugo :D, razdoblje oko rođendana off co..


Last edited by night sky on 31/1/2017, 21:01; edited 1 time in total (Reason for editing : gbf)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 1/2/2017, 20:34

night sky wrote:još jedan, od bezbroj sjajnih, pa moglo bi se reći i hintova, u pokušaju rasvjetljavanja onog što život jest....

iako bi se i na pojedinačnim primjerima iz emisije dalo mnogo toga astrološki, i numerološki, objasniti; travanj je mjesec ovna-mars-agresija, nasilje etc., neki od spomenutih datuma su na samom ulasku u znak bika kojim vlada venera numerološki pod vladavinom broja 6-sklad-harmonija-ravnoteža-vaga-venera tj. pokušaj izravnanja. lijepo objašnjeno na primjeru nasilnog odvajanja i nasilnog spajanja etc.. stoga, ako se krene od samog početka, tj. dolaska na svijet, i natalne karte kao osnove, putokaza, često se upravo za taj događaj-rođenje-rođendan i samo to doba godine drži sretnim, povoljno razdoblje sa puno dobrih događanja etc. što se, ipak, u praksi i nije pokazalo točnim jer je sam čin, porođaj, u osnovi traumatičan događaj. bez obzira na pripremu etc., dolazak na svijet iz jednog krajnje zaštićenog okruženja i nije neka bajka, jel. stoga, bez obzira na možebitno sjajne natalne aspekte, ako se u tom razdoblju netko i ne osjeća božanstveno, razlog bi bio veoma jednostavan jer opisuje okolnosti pod kojima je došlo do stvaranja života namijenjenog ljudskom rodu.... pa je život, u stvari.... trauma. (haha).







Bijaše zanimljiva emisija (spomenula sam nešto o njoj na Kristalima), no u konačnici razmišljati na takav način znači dozivati si kojekakve neuroze.. Transgeneracijski karakter trauma otvara prostor dodatnom praznovjerju. Govorimo o fraktalnoj stvarnosti, morfogenetskim poljima, kolektivnom nesvjesnom, a većina samo čuje "obiteljsko prokletstvo", "uroci" i ostalo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 2/2/2017, 23:54

ithildin, ma kakve neuroze, više štete ima od nap. nakaradnog obrazovnog sustava ili plenkovićevo baljezganje nego nečeg što u osnovi otvara mogućnost lakšeg razumijevanja života, koji se na kraju krajeva može ili ne mora sviđati tj.nitko nikog ne tjera da u išta vjeruje, dok je ovo prvo nametnuto; što ne znači da i ono drugo nije (haha); i direktno zahvaća svakog pojedinca.
iskreno, posve mi je nevažno kako to tko zove, a niti se ne sjećam da je igdje u emisiji spomenut urok i sličan živopisni izrazi, jel, bitno da je netko, ne prvi puta, povezao određene stvari koje uostalom svatko od nas bar jednom u životu iskusi ali preko toga pređe jer eto, to je slučajno, nema znanstvenog dokaza i sl.. kao da samo ono što je opipljivo i ovjereno nekim pečatom jest istina.
znam da je mnogima smiješno kad kažem da nap. mars u ovnu daje agresivne, nagle čudi ljude i sl., pa sad kontaju kako to s marsa nekim zrakama planeta nešto radi, mešetari tu dolje s malim čovječuljcima. pa to je nemoguće, nema dokaza i sl., dok se s druge strane posve zanemaruje činjenica da je nap. odnos sunca, mjeseca i zemlje postavljen skoro pa savršeno. nap. mjesec je četristo puta manji od zemlje ali je i četristo puta bliži zemlji nego sunce a okreće se brzinom od četristo  kilometara po zemaljskom danu etc.. slučajno? čisto sumnjam....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 3/2/2017, 15:22

(Morala sam editirati upis jer sam ga pisala kasno, preko moba, i čini mi se da je djelovao malo kaotično. Nisam ga bitno mijenjala.)


Joj, ja ti tako obožavam znanost i znanstveno poimanje stvarnosti. Znaš zašto? Jer je znanost u posjedu najkrhkijeg znanja. To, zapravo, znači da su znanstvene teorije podložne promjenama uslijed novih nagomilanih fenomena koji odudaraju od onoga što neka znanstvena teorija tvrdi. Ponekad protekne dugo vremena da se znanstvene teorije izmijene ili da se u potpunosti napuste, ali do promjena dolazi. I to je njihova snaga. Krhkost! Za razliku od nekih drugih neznanstvenih teorija koje se gotovo uopće ne mijenjaju već ad hoc hipotezama zataškavaju fenomene/primjere koji odudaraju od onoga sto se njima tvrdi.

Da, neuroze. Zamisli živjeti s uvjerenjem da se nesretni događaji javljaju zato jer je, primjerice, neka naša prabaka namjerno pobacila. Možda doista u ovom čudnom univerzumu, čiji "fraktalni" dijelovi jesu (trenutno) nedohvatni razumu i znanstvenoj spoznaji, jest upravo to razlog ponavljajućim nesrećama njenih potomaka, ali ako se zainatimo sigurna sam da ćemo ponaći sijaset takvih "obiteljskih događaja" kao mogućih uzroka. Ono na što sam poželjela upozoriti jest činjenica tanke linije između istinskog otkrića na koje se aludiralo u spomenutoj Mišakovoj emisiji i sličnosti s praznovjerjem pa sam tako povukla paralelu s transgeneracijskom traumom i "obiteljskim prokletstvom". 

Veliš da neki tamo ljudi zamišljaju zrake koje dolaze s Marsa i na taj si način pojašnjavaju tvoju tvrdnju da Mars u Ovnu daje ljude nagle, agresivne ćudi. Okej, ali možeš li uopće pojasniti zašto Mars u Ovnu daje takvu narav? Bez suvislog pojašnjenja, ljudi će prihvatiti bilo koje pojašnjenje kao uzrok nekog fenomena jer ih njihov um navodi na to. Radije će vjerovati da postoji uzrok nekom fenomenu (ma koliko opis tog uzroka zvučao glupo) nego da se stvari dešavaju naprosto/slučajno. I, usput, koliko je ljudi s Marsom u Ovnu koji uopće nisu nagle, agresivne ćudi? :-)

Ne znam zašto je tako, ako je uopće tako, da je "Mjesec četristo puta manji od Zemlje ali je i četristo puta bliži Zemlji nego Sunce a okreće se brzinom od četristo kilometara po zemaljskom danu", ali sam sigurna da će netko iz neznanja zaključiti, primjerice, da je to stoga što žene menstruiraju svakih 28 dana.

S druge strane, znam zašto su nam suze ovalnog oblika na Zemlji, a okruglog u svemiru i ne, nije zato jer je Mjesec nečija umjetna tvorevina.


Različite, alternativne teorije dobrodošle su jer nam pomažu da u sve sumnjamo, potiču nas na razmišljanje. Ako ništa drugo da se zamislimo koliko stvari o kojima posjedujemo određeno znanje uopće spoznajemo ispravno pa kad se nađemo u razgovoru sa zagovornicima Plošnozemlja, recimo, možemo navesti razloge i primjere koji kazuju zašto je takva teorija pogrešna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 4/2/2017, 00:44

čovjek nije samo materija. kada se znanost počne baviti  i duhovnom stranom tek tada je moguć istinski napredak. do tada će, za većinu, stara znanja biti praznovjerje, nesklona promjenama, a nova uvijek tražiti potvrdu crno na bijelo tj. dokaz u materijalnom obliku. i veeoma rijetko pristati na suradnju.

ne vjerujem u slučajnosti, ali i sve podvrgavam sumnji, što ne znači da ono što u praksi dobije potvrdu nije na dobrom putu da bude jako blizu istine (što god to značilo). ali, kako je čovjek presloženo biće, i promjena sama po sebi, ne može se ni očekivati da svi sa spomenutim marsom u ovnu budu nasilnici, agresivnijeg nastupa i sl. jer ni jedna natalna karta nije ista, makar se radilo o istom gradu i istoj sekundi rođenja, jer im ni porijeklo, odgoj nije isti, roditelji, preci etc.. što se na prvi pogled iz natalne karte ni ne može vidjeti ali saznati iz razgovora sa njenim vlasnikom da. spoj duha i materije.
a na kraju krajeva, ni astrologija nije savršena, ili još bolje, možda njoj ništa ne nedostaje, već čovjeku. neki zakržljali dio, izbrisan, zanemaren, izgubljen (odvojen od prirode, današnji i samog sebe, da se usudi gledati dalje od ponuđenog i opipljivog).
nekada, u davnoj prošlosti, bez astrologa se ni jedan posao, brak i sl. nije sklapao. cijenjeno znanje od kojeg je čovjek imao benefit. vremenom se mnogo toga izgubilo, ali je zadržala auru mističnosti gdje se nešto nadnaravno događa, neka magija, samo zato jer čovjek nije u stanju dešifrirati porijeklo tog znanja. ali ga uspješno,više-manje, primjenjuje.

ne znam da li je mjesec umjetna ili prirodna tvorevina ali poučena zemaljskim iskustvom, i onim što zovemo logika, navodi da možda ipak jest, umjetna.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/2/2017, 00:06

krajem mjeseca mars iz ovna je tik do urana; egzaktna konjukcija 26.02.; i u kvadratu sa plutonom iz jarca. jedno veoma opasno razdoblje, potencira sukobe. bit će dovoljan mali povod da dođe do eksplozije nasilja. osobe kratkog fitilja neka se suzdrže ishitrenih reakcija i hladne glave donose odluke.
konjukcija marsa i urana je na samom vrhu 4 kuće hr-opće stanje u državi, i upozorava na maksimalan oprez od brzopletih poteza, suzdržati se od burnih reakcija na provokacije i sl.. tranzitni pluton u jarcu je u egzaktnoj knjukciji sa smč-sadašnji trenutak, dodatno upozorava na oprez tj. odluke donesene u ovom razdoblju bit će od presudne važnosti za budućnost države.  tranzitni jupiter u 10k; i egzaktnom trigonu sa vrhom 7k-susjedi ali iz 6k-policija, vojska; u retro je hodu. možda će se vlada, predsjednica morati vratiti unazad i pozavršavati tj. riješiti preskočena, zanemarena pitanja, posebno glede odnosa sa susjednim, i uopće stranim zemljama, pozvati na suradnju i sl.. vaga je znak diplomacije, dodatni angažmani će biti nužni, i popraviti sve što je proteklih mjeseci loše učinjeno.




hr - veljača 2017



trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Hr_vel10
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 7/2/2017, 22:18

Citam te, kao i uvijek, night sky..predobro, zanimljivo, zivotno..hvala ti :-)
Mozes li malo o nadolazecem vremenu Riba, kad stignes, pls.
B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 11/2/2017, 00:43

budem :).


glede i. đikića, baš sam se iznenadila vidjeviši natalnu....ali, mjesec nas ipak, po milijunti put, moram to spomenuti ,najbolje definira.  asc je vjerojatno u ribama, ne može drugdje biti, u stvari vodeni sigurno.... toliko sućuti, razumijevanja, osjećajnosti.... samo od ribica ;).
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 11/2/2017, 00:50

Meni on i izgleda 'vodeno'..da, Riba vjerojatno..stavi natalnu,pls.:-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 13 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 22 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum