ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Page 17 of 22 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next

Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 10/3/2017, 21:53

megi, osloni se na svog unutarnjeg navigatora....  učini kada osjetiš da će ići....  i samo naprijed! :tu


nekako su mi se, na prvi pogled, učinili kao neobičan par, posebno c.o. u ulozi otkačenog profesora, nije mi išlo skupa.... ali je ispalo sasvim OK. nisam razočarana filmom :).

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 11/3/2017, 18:28

night sky wrote:megi, osloni se na svog unutarnjeg navigatora....  učini kada osjetiš da će ići....  i samo naprijed! :tu


nekako su mi se, na prvi pogled, učinili kao neobičan par, posebno c.o. u ulozi otkačenog profesora, nije mi išlo skupa.... ali je ispalo sasvim OK. nisam razočarana filmom :).
nisam ih nikad gledala u losem filmu, mislim odvojeno..zato znam da ni zajedno nece razocarat..;-)
Osjecam i neku vodu kod njega..

Poslusat cu tvoj savjet, bas tako nekako sam i ja mislila..hvala puno na podrsci :-)))
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 16/3/2017, 22:51

od početak ožujka do sredine travnja venera je u retro hodu. nova veza, ulazak u brak; iako, hr slove za veće katolike od samih poljaka pa sumnjam da će u vrijeme korizme istinski vjernici stati pred oltar; ili neka važna pitanja glede financija zahtijevati dodatno preispitivanje, povratak na staro i sl..
kako se venera iz impulsivnog ovna, što znači da i takve odluke mogu biti, naprečac, brzoplete ili tek kratkoročno u fokusu interesa, treba misliti kako će se isto odraziti na buduća događanja jer povratak na staro može značiti i pogrešku tj. ponoviti je. ovan je sklon avanturama pa prema tome i odluke mogu biti iste samo je pitanje koliko i isplative.
naravno da se to ne odnosi na sve već samo one koji u ovnu imaju osobnu planetu, ili bitan aspekt koji će aktivirati njen prolazak, pa stoga i ostaviti traga.
pa će tako ako je asc (1k) u ovnu, venera u narednih četrdesetak dana donijeti šarm, više će se dotjerivati, pažnju posvećivati izgledu etc.. ako prolazi kroz 2k možda, ako je natalno dobro aspektirana, donijeti i dodatnu zaradu, više petljati oko hrane i sl.. kroz 3k podrška i naklonost okoline, šire obitelji, školarac zabljesnuti kakvim esejem i sl. u 4k tražiti će čvršću povezanost sa majkom i dodatni angažman oko doma. iako retro venera ne savjetuje neke velike nabavke, kupnju vrijednih stvari, neke sitnica sa ve kroz 4k neće biti pogreška. 5k djeca, ako nisu bila do sada, venera će ih pogurati u prvi plan ili jednostavno zahtijevati više vremena za provod ili tek potrebu za odmorom kroz neki vid zabave. kroz 6k venera dragim osobama daje možda i previše, tj. izgleda kao da im služi, po dužnosti i sl., pa ako draga osoba više nego inače leti oko vas, to je zbog ve u 6k. u 7k donosi  podršku javnosti, omiljenost u društvu. 8k ima financ. i mater. podršku, netko će dobiti vrijedan poklon, nasljedstvo ili donijeti novo/staro uzbudljivo seksualno iskustvo, oni s loše postavljenom natalnom venerom i ljubomoru ili biti u potrazi za seksom ali ostati emotivno hladni. u 9k donijeti nešto iz inozemstva ili uspjeh po pitanju višeg obrazovanja. 10k dobre financije, posebno ako se osoba bavi modom, umjetnišću etc. jarac je nap. vrijedan sakupljač umjetnina i sl.. u 11k će donijeti podršku prijatelja, odluka o usvajanju djeteta, briga i interes kroz socijalna pitanja etc.. a u 12k najčešće umjetnički talent. 
iskoritite, ako se ukaže prilika, ovisno kroz koju kuću prolazi ta će i dobiti svojevrsni povratak u prošlost tj. vratiti se unazad, tražiti izgubljeno, zanemareno, preispitivati ili se tek nostalgično prisjećati-ribe.
venera je benefik tj. sretnog utjecaja, tamo gdje se nalazi tj. tranzitira, donosi dobro, sklad, ljepotu, ljubav etc.,ako joj je natalni položaj loš od istog neće biti puno što ne znači da pod utjecajem određenih ,pozitivnih, neće se pokazati u punom sjaju. hoće, samo joj treba dati šansu tj. znati koliki su joj dosezi i istima se pozabaviti. a retrogradnost, posebno venere, bi se najbolje opisala kao nešto što prisili na vraćanje, hod unazad. najčešće je to samo prolazak, bez zaustavljanja, jer što je učinjeno učinjeno je, puno rjeđe se ispod naslaga nađe nešto doista vrijedno čeprkanja po prošlosti. zato uvijek s takvim stvarima trebao oprezno, a zbog svoje kvalitete i snage dobrotvora venera češće čini dobro nego obratno.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 17/3/2017, 11:01

night sky wrote:od početak ožujka do sredine travnja venera je u retro hodu. nova veza, ulazak u brak; iako, hr slove za veće katolike od samih poljaka pa sumnjam da će u vrijeme korizme istinski vjernici stati pred oltar;

eto, vi zbilja vjerujete da položaj zvijezda utječe na život čovjeka... usput sam se uključila jer je moja kćer baš u korizmi imala vjenčanje... to crkva ne zabranjuje.. pred oltar stati ne znači ništa drugo nego imati ljubav.... ovo što smo mi imali na njenom vjenčanju bila je prava životna i ljubavna bajka... i mislim da su naši mladenci istinski a ne tradicionalni vjernici... što je istaknuo i svećenik koji ih je vjenčao.... i pripremao za brak... nema veće ljubavi od one nego dati svoj život za svoga bližnjega... mladenci upravo tako predaju svoj život u ruke svoga životnog suputnika ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sabina Spielrein 18/3/2017, 08:23

Baš čudno, vjeruju i pišu, kao da su na pdfu i temi o astrologiji... :roll
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 18/3/2017, 09:42

A u sta sve vjeruju oni na religiji....moramo otići tamo i ukazat im na greške....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 18/3/2017, 20:02

Može jedno pomalo bedasto pitanje?
Koja je fizikalna osnova vjerovanja da položaj zvijezda i planeta utječe na naš život?
Ako tako nešto uopće postoji.
Koji temeljni fizikalni zakoni odnosno teorije?
Koje temeljne sile u svemiru?
Koji kvantni efekti odnosno fenomeni?
Unaprijed hvala.

P.S. Eh da, ako odgovora na ovo pitanje (za sada) nema niti u tragovima, onda je jasno kako ne samo horoskope nego praktički i cijelu astrologiju nema smisla shvatiti ozbiljnije od obične lake (ipak neću reći lakomislene) zabave.

P.P.S. Inače ja imam mogući koliko toliko relevantan odgovor na ovo pitanje, ali ću se suzdržati od iznošenja istog na ovom forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 18/3/2017, 20:43

Shakeru, pdf je za tzv.astrovjernike, u koje i sama spadam, a preispitivanje je za neko drugo mjesto.
Otvori posebnu temu za to, ako zelis, predstavljanjem takvih dilema ovdje nama naivnima, u ovom svijetu egzaktnih vrijednosti i neizmijenjenih cinjenica, kvaris nase malo i lakovjerno zadovoljstvo.
Unaprijed hvala.
:-)
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 18/3/2017, 20:50

maggie13 wrote:Shakeru, pdf je za tzv.astrovjernike, u koje i sama spadam, a preispitivanje je za neko drugo mjesto.
Otvori posebnu temu za to, ako zelis, predstavljanjem  takvih dilema ovdje nama naivnima, u ovom svijetu egzaktnih vrijednosti i neizmijenjenih cinjenica, kvaris nase malo i lakovjerno zadovoljstvo.
Unaprijed hvala.
:-)

Ovo je bila samo mala, provokativna, ali posve neambiciozna digresija, nemoj se dati uznemiriti, a kamoli si pokvariti zadovoljstvo. :)
Ne spadam u tzv. astrovjernike, ali niti u one sektaški isključive, prije svega iz načelnih razloga, a ne jer i sam povremeno pribjegavam tom obliku lake zabave.
Nema na čemu. :)

P.S. Inače bih svejedno rado pročitao odgovor na moje pitanje ako ga netko, bilo tko, ipak ima.
Neće oduzeti nikome puno vremena, a svakako ne mislim nastavljati raspravu po tom pitanju. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 19/3/2017, 10:19

Sabina Spielrein wrote:Baš čudno, vjeruju i pišu, kao da su na pdfu i temi o astrologiji... :roll

ne bih uopće reagirala na night sky nije spomenula "istinske vjernike": 
night sky wrote:od početak ožujka do sredine travnja venera je u retro hodu. nova veza, ulazak u brak; iako, hr slove za veće katolike od samih poljaka pa sumnjam da će u vrijeme korizme istinski vjernici stati pred oltar;


pa budući da se eto na pdf astrologija spominju katolici vjernici, usudila sam se staviti demanti pogrešne tvrdnje...  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 19/3/2017, 10:55

Čemu svatovi kad se ne možeš naisti i napiti....u tom grmu leži zeko.... elephant
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 19/3/2017, 11:01

vjenčanje nije za naisti i napiti se kod istinskih vjernika .. za njih je to sakrament .. i da, imali smo obiteljsku proslavu gdje smo se i najeli i popili taman kao da je Isus blagoslovio to vino poput onog slučaja Kani Galilejskoj...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 19/3/2017, 12:00

A za one koji nisu vjernici?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 19/3/2017, 12:43

pa valjda bračni ugovor.. ne znam... sakrament je čin u kojem se Boga uvodi u svoj život, odnosno točno određeni trenutak ili čin ili razdoblje života.. nevjernici ne vjeruju u Boga, dakle vjenčanje za njih nije sakrament
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 19/3/2017, 13:22

Nemojte sad zatrolat temu, pls.
:-S

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 20/3/2017, 20:32

sabina, iako je jutros izašla informacija sada već i opovrgnuta, sergey galitsky tek dio medijskih igrica ili možda i nešto ozbiljnije?
ima sjajnu natalnu kartu, ako se na neki način u uključi možda i nije loše rješenje. gotovo sam sigurna da je asc u djevici, eventualno u vagi, venera u djevici, bar što se tiče fizonomije, savršno odgovara - simetrija, usta, oči-pl etc.. osim toga i mc-karijera u blizancima dobro opisuje posao-merkur-trgovina. sunce/jupiter u lavu kao dio velikog trigona saturn-mjesec čini ga prizemnijim, izostaju karakteristike megalomana željnog pljeska, javne hvale, skoro pa netipičan lav za sunce u 12k. isto nije mimoišlo hr predsjednicu, nedavni događaj u hnk je prava slika neumjerenog jupitera u lavu željnog scene gdje god da se pojavi. mjesec u strijelcu, ljubav prema sportu, nogometni klub etc.. interesantna osoba, ovako naizgled čini se čak i normalan (hehe) obzirom da je kao relativno mlada osoba u kratkom vremenu stekao veće bogatstvo bez tkz. upliva politike, mafije i sl., ali i to je upitno jer ne treba zanemariti mars u škorpionu, jest loše aspektiran no opet ne mora ništa značiti jer ima jaki saturn-samokontrola. saturn trigon sunce, merkur, jupiter i mjesec. ipak, škorpion je opasno mjesto za mars, takve osobe ne zaboravljaju, veoma su osvetoljubive, ljubomorne, sadisti, sklone kojekavim nelegalnim radnjama čije tragove vješto sakrivaju u čemu jako pomaže i neptun-kvadrat jupiter etc..


s.galitsky

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 S_gali10
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 20/3/2017, 21:20

metilda wrote:
night sky wrote:od početak ožujka do sredine travnja venera je u retro hodu. nova veza, ulazak u brak; iako, hr slove za veće katolike od samih poljaka pa sumnjam da će u vrijeme korizme istinski vjernici stati pred oltar;

eto, vi zbilja vjerujete da položaj zvijezda utječe na život čovjeka... usput sam se uključila jer je moja kćer baš u korizmi imala vjenčanje... to crkva ne zabranjuje.. pred oltar stati ne znači ništa drugo nego imati ljubav.... ovo što smo mi imali na njenom vjenčanju bila je prava životna i ljubavna bajka... i mislim da su naši mladenci istinski a ne tradicionalni vjernici... što je istaknuo i svećenik koji ih je vjenčao.... i pripremao za brak... nema veće ljubavi od one nego dati svoj život za svoga bližnjega... mladenci upravo tako predaju svoj život u ruke svoga životnog suputnika ...
apsolutno... ja svaki dan pitam natalnu kartu kako da se obučem, što da ručam i s kim ću se družiti taj dan.. :witch

metilda, ošto ćeš ti na ovom pdf-u... zarazit ćeš se, ušporkati :p

ali kad si već tu evo ti jedna prigodna :B    
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 20/3/2017, 21:25

pozdrav ekipa i veliki naklon noćnom nebu :) 
rekoše mi da na ovom forumu ima jedna osoba koja piše slično kao ja i dođoh se uvjeriti... 
da kojim slučajem koristiš točkice kao ja, posumnjala bih da sam samu sebe hakirala...  :D

za sad ću vas samo čitati... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 21/3/2017, 09:40

bitvica wrote:metilda, ošto ćeš ti na ovom pdf-u... zarazit ćeš se, ušporkati :p


ne spamaj temu jer će mene optužiti za spamanje. :P inače, dobrodošla na ovaj forum... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 21/3/2017, 09:49

maggie13 wrote:Nemojte sad zatrolat temu, pls.
:-S
:chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 21/3/2017, 13:31

night sky wrote:sabina, iako je jutros izašla informacija sada već i opovrgnuta, sergey galitsky tek dio medijskih igrica ili možda i nešto ozbiljnije?
ima sjajnu natalnu kartu, ako se na neki način u uključi možda i nije loše rješenje. gotovo sam sigurna da je asc u djevici, eventualno u vagi, venera u djevici, bar što se tiče fizonomije, savršno odgovara - simetrija, usta, oči-pl etc.. osim toga i mc-karijera u blizancima dobro opisuje posao-merkur-trgovina. sunce/jupiter u lavu kao dio velikog trigona saturn-mjesec čini ga prizemnijim, izostaju karakteristike megalomana željnog pljeska, javne hvale, skoro pa netipičan lav za sunce u 12k. isto nije mimoišlo hr predsjednicu, nedavni događaj u hnk je prava slika neumjerenog jupitera u lavu željnog scene gdje god da se pojavi. mjesec u strijelcu, ljubav prema sportu, nogometni klub etc.. interesantna osoba, ovako naizgled čini se čak i normalan (hehe) obzirom da je kao relativno mlada osoba u kratkom vremenu stekao veće bogatstvo bez tkz. upliva politike, mafije i sl., ali i to je upitno jer ne treba zanemariti mars u škorpionu, jest loše aspektiran no opet ne mora ništa značiti jer ima jaki saturn-samokontrola. saturn trigon sunce, merkur, jupiter i mjesec. ipak, škorpion je opasno mjesto za mars, takve osobe ne zaboravljaju, veoma su osvetoljubive, ljubomorne, sadisti, sklone kojekavim nelegalnim radnjama čije tragove vješto sakrivaju u čemu jako pomaže i neptun-kvadrat jupiter etc..


s.galitsky

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 S_gali10
mozes li pogledat za Todorica, pls.
02.01.1951., Zagreb, sat ne znam.

Inace, u svezi Marsa u Scorpionu, imam dvije bliske osobe s takvim Marsom. Vrlo zanimljiva pozicija.;-)
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 17 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 22 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum