ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Page 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/2/2017, 23:38

možebitni rasplet za četvrtak....
hdz ima dovoljan broj glasova, ministar z.marić ostaje. vladar mjesec je na regulusu-0,4st djevice, tkz. kraljevska zvijezda s porukom-tko visoko leti nisko pada. takav je mjesec u osmoj kući natalne karte hr, to je kuća gubitaka (smrt) kao i dugova, stranog novca etc., nije teško zamisliti što će uslijediti, jel.... kao što i ne sumnjam da karikaturalnom samodopadnošću i ležernim lupetanjem hr premijer štiti isključivo osobne interese pa ga ni pad neće puno oštetiti dok igra po pravilima svojih šefova kojima su hr građani posljednje o čemu bi brinuli. da je i diplomacija-utjecaj izvana odigrao svoje kaže mjesec u 3k. fortuna u 5k i natalnoj 10k. što reći, juškat će od veselja, najiskrenije se nadam samo nakratko.
oporbeni vladar saturn nema sredstava-doslovno da osigura pobjedu, na dc-u pluton a saturn u kvadratu sa venerom. većina građana-mo u strijelcu jest na njihovj strani, saturn konj.mjesec (i osiromašnena skroz-saturn), ali je u izolaciji-12k i kojekavim podkopavanjem, i zakulisanim igricama iz vlastitih redova, ne može puno učiniti.

gledam, fiksne.... sirijus na 14,19 st raka- izuzetno benefična, u konjukciji sa merkurom hr ,daje zaštitu utjecajnih osoba i nepotrebne brige.... haha, sad je jasno zašto hrvati mirno,i s kokicama u krilu, promatraju dešavanja na polit.sceni. a i u četvrtak je drito na vladajućima. valjda zato i plenković ne brine pretjerano pa lijeno, kao da bira krumpire na placu, mešetari vladom. iako, šalu na stranu, sirijus je u kvadratu sa retro jupiterom, opet će se nekim pravnim i inim smicalicama poslužiti, trikom već oprobanim, a i neptun im ide na ruku, trigon.... uglavnom, zastrašujuće.... kako ono ide-svaka država ima mafiju,jedino u hr mafija ima državu.





tranziti 04.05.17. u 9,30h


trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Sab_0410

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 5/3/2017, 22:32

Nikako se rijesit partija.
Ipak ih je Most naceo, narocito HDZ.
Pocinje nova era u povijesti hrvatske politike.
Ipak sam optimist.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/3/2017, 23:04

megi, previše laži, previše kriminala, previša zla.... trebat će i više genaracija da se nešto dobro iz svega izrodi, ako hr kao država to i doživi.... ali vjerojatno tako mora biti, ni jedan put nije lak posebno ne u državi koja je kreirana za grupicu.... lopova.


znatiželjna sam u vezi sutrašnjeg dana.... malo je teže bilo odrediti strane. u stvari, i nije....ali.... nakon današnje priče sve skupa nestvarno izgleda, haha.... no, dobro,vidjet ćemo.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/4/2017, 20:30

predviđanja potvrđena, vladajući idu dalje, do sutra. a jučerašnji je dan obećavao, dao mrvicu nade.... no, da neće odustati, i pod svaku cijenu stati iza z.marića pokazuje i sam trenutak glasanja-11,49h asc u lavu na mjesecu z.marića, kao i ve,ma i ju hr iz 8k u trigonu sa tranz. venerom u 3k. a vladar lava-sunce u biku trigon pl i sekstil ne. sutra će biti malo teže.... ali ono što se svakom normalnom čovjeku zgadi, ekipa s vrha države ni trepnuvši odradi.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 5/4/2017, 21:06

Da, sve si dobro predvidjela. Svaka cast.
Koristim tvoja predviđanja kao argumente u raspravama u RL.
Povjerenje si zasluzila i opravdala :-)))
Jedva cekam sutrasnji razvoj,događaja.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by veber 5/5/2017, 17:11

bez neke uvrede.
dio posla mi je predvidjet nešto.
na vipu sam napisao štoće se desit, a ne bavim se astrologijom i sl.

stvar je čiste analitike i algoritama.

par puta sam ovdje pisao iz neke zajebancije, samo sam na vipu zajedljiv i totalka direktan.
kao da je teško predvidjet nekaj sl.

što veli horoskoppo pitanju agrokora?
moje predviđanje je cca milijarda iz proračuna+cca sto milja svaki mjesec u slijedećih 18 mjeseci.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 5/5/2017, 17:45

Tebi fali karizma,night ne....:shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by veber 5/5/2017, 22:16

a, moze bit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/6/2017, 00:04

maggie13 wrote:Da, sve si dobro predvidjela. Svaka cast.
Koristim tvoja predviđanja kao argumente u raspravama u RL.
Povjerenje si zasluzila i opravdala :-)))
Jedva cekam sutrasnji razvoj,događaja.


;)..........
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/6/2017, 00:16

veberu, nije baš sve tako, ne u potpunosti....

astrologija jest egzaktna ali uvijek postoji ono nešto, jer i život je takav, jel, što se u materijalnom svijetu ne može objasniti, pa tako i u astrologiji, a o čemu jako ovisi krajnji rezultat.
drugo, čovjek je biće promjene a sam život ogromna petlja sa puno učesnika, kompleksna pojava, jel.... i kirurg ne odradi uvijek savršeno, a ima, između ostalog, svo potrebno znanje o fizičkom tijelu.... jer da je sve tako jednostavno, znati što će biti, svijet bi bio puno sretnije mjesto za život.

od astrologije je mnogo veća korist ako se kroz događaj, rođenje i sl. ukaže na dobre i loše strane pa onda preko njih pokuša popraviti tamo gdje ne ide, gdje je teško i sl..

ja ovdje uglavnom govorim informativno, da se dobije uvid, upozna s astrologijom etc., za svaku ozbiljniju analizu potrebni su točni podaci, posebno sat u kojem se nešto odigralo, rođenje osobe etc., kao i neke informacije iz života i sl.. astrologija nije gatanje, pogađanje. da bi nešto dobio moraš nešto i dati, i na temelju toga doći do traženog.


ne znam što će biti s agrokorom. ne bavim se poslovnom astrologijom.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by veber 5/6/2017, 14:53

ma ok. nisam isključiv.
to je više bilo tehničko propitivanje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 5/29/2017, 01:20

veber wrote:bez neke uvrede.
dio posla mi je predvidjet nešto.
na vipu sam napisao štoće se desit, a ne bavim se astrologijom i sl.

stvar je čiste analitike i algoritama.

par puta sam ovdje pisao iz neke zajebancije, samo sam na vipu zajedljiv i totalka direktan.
kao da je teško predvidjet nekaj sl.

što veli horoskoppo pitanju agrokora?
moje predviđanje je cca milijarda iz proračuna+cca sto milja svaki mjesec u slijedećih 18 mjeseci.
nije li dio da pamtis sve sto zapazas,programiras algoritme,u nekoj elektroindustriji,pamtis&opet pamtis..

na vipu si izgubljen prilicno..
U agrokoru pushish svoje "dionice",koristi algoritme i analitiku,to se tak oradi na burzi,a ne pitati za sve Melitu...cccc Weberu..sramoto..jedna... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 6/2/2017, 23:38

pot calling the kettle black....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 22 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum