ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nogomet plus

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Mon 6 Jun - 14:18

kuracodigraca wrote:ooo pa ovaj vice karin s indexa je isti onaj vice kaj je pisao u nogomet plusu. bratski portali u širenju mržnje protiv hrvaskog nogometa. da je poglavnik živ bili bi oni brzo u stočnom vagonu.  :) ovo samo ima kod nas da možeš otvoreno mrziti hrvatsku i pisati protiv nje i još si IN radi toga
Sada osim zbog jednog zadovoljstva, čisto sportskog, želim pobjedu protiv Turaka i zbog drugog zadovoljstva ... da vidim plakanje istih. Čak da ta pobjeda ne bude sa nekom igrom ... čisto da ih drže u životu (kao - imali su sreće) pa da ih dotuku pobjedom protiv Čeha i osiguranim drugim krugom ...

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Mon 6 Jun - 14:19

kuracodigraca wrote:još kužim kaj su nas napali ali kak su napali riječane iz jala to je presmiješno. stari mafijaš volpi, miško koji iskorištava djecu u africi, prodali ste se bla bla. a sad kad je jedan od one dvojice savjetnika kosu neki menađerčić u africi onda on ne iskorištava djecu. sad ak bu ta toyota ubacila koju pinku onda to nije mafijaški novac. stručni stožer su im stranci, imaju igrača stranaca a sad pišu kak će dovesti još stranaca. sad se ne budu brojali hrvati u momčadi dam svoju glavu. sad bu se pisalo o pametnom ulaganju jer eto oni dovode jeftine strance a dinamo skupe na kojima mamić krade pare. obraz ko opanak
Kod njih ti sve funkcionira po sistemu ... "sve su žene kurve  ... osim moje mame"!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Mon 6 Jun - 15:11

sat2 wrote:
To se inače zove gostoprimstvo ..., a "gost je uvijek u pravu"!
Ne možeš topao osmijeh pripisati samo pod "gostoprimstvo"...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Mon 6 Jun - 15:16

Zeko wrote:Lažeš po običaju. U Osijeku je bila smijurija po kmečavcima zbog cijelosezonskog kmečanja umjesto igranja nogometa, a mislim da Đakovo i Vukovar nemaju prvoligaše. 
:rofl :rofl :rofl :rofl Jebote, kako i koliko si ti glup da čovjek ne povjeruje... Aj probaj pročitati što sam ti napisao...

Naravno, nisam mislio na momčad i ekipu, ali ako već pričaš o njoj pa Hajduk je i kad u Zagreb dođe uvijek dobrodošao gdje ga besplatno ugosti NK Zagreb (najkatoličkiji i najpošteniji klub u Zagrebu  :D) u svom kampu Zagrebello. Pričati gluposti i izmišljati neke priče o smijanju diljem države, to je stvarno jadno čak i od nekog tko je umislio da je bio u loži Poljuda...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Mon 6 Jun - 15:25

sat2 wrote:
Kod njih ti sve funkcionira po sistemu ... "sve su žene kurve  ... osim moje mame"!
Ne znam di ste vas dvoje izgubljenika zadili, ali nije dobro...  ;)

Politika kluba je nešto o čem možemo pričati. Ja bi više volio da su svi domači ljudi na funkcijama u klubu, ali u našem nogometu kronično nedostaje kvalitetnog kadra u struci zato jer masu bivših nogometaša misle da su popili su pamet svijeta, pa da mogu tek tako voditi Hajduk, Dinamo ili bilo koji prvoligaški klub. Mi nemam dovoljno kvalitetnih trenera, što pokazuju rezultati van granica Hrvatske. A nekad smo imali trenere koji su bili priznati i vani, koji bi vani ostavili trag. Danas imaš jednog Bilića koji je hvaljen, koji je mlad trener,koji bi moga napraviti neku trenersku karijeru, i koga još?!? DI SU NAM TRENERI????

Isto vrijedi i za funkciju sportskog direktora, još gore jer nemaš kadra. Možda ovo sve i doprinose do toga da naši ljude shvate da ih samo uporan rad, usavršavanje i školovanje može dovesti do kvalitetnog trenera, sportskog direktora, a ne samo činjenica da su bivši igrači, legende kluba.

Dovoljno je pogledati kako se ponaša jedan Krstičević i Tudor, kao da su popili svu pamet svijete, a Hajduk im je vjerovatno vrhunac karijere (mislim trenerske, za Tudora valja viditi, ali s tim stavom nikad neće daleko dogurati) i usporediti s jednim "njemcem" Damirom Burićem, koji je za sve te i takve gospodin i čovjek, miljun puta veči radnik, a i znanje mu je sigurno bolje.

Tako da, u jednu ruku razumim ovaj izbor struke, s tim da nebi mijenjao Burića jer ga smatram kvalitetnim trenerom, ali eto neki imaju svoju viziju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko Mon 6 Jun - 19:48

:aw :aw :aw

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Mon 6 Jun - 20:09

:rofl :rofl :rofl

Dakle, di su nam treneri i ko vodi reprezentaciju?  :rofl
Jebote, dao si Anti Čačiću u ruke Modrića, Madžukića, Rakitića, Perišića, Kalinića, Kovačića i ekipu...  :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko Mon 6 Jun - 21:30

Samo dokaz da je trener nebitna figura, ako igrači hoće igrati. Bio bi bitan, ali u negativnom smislu, recimo da iz prvih 11 izbaci Đilkoša, a postavi Kalinića, Čopa ili Kramarića ili da izbaci Luku a postavi Rakitića ili da izbaci Vrsaljka a postavi Strinića. A to, valjda, nebude napravio. Za sve drugo je nebitan i stvar je samo u igračima hoće li ili neće.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by amperinho Tue 7 Jun - 19:14

Zeko wrote:Samo dokaz da je trener nebitna figura, ako igrači hoće igrati. 
:rofl :rofl :rofl

Samo dokaz kako i koliko ti pojma o nogometu nemaš. Čovjek bi pomislio da se zajebavaš, ali ti to stvarno tako misliš i miljun puta si to pokazao.
Onaj tko je nogomet igrao, ali i onaj koji nije ali ga bar malo razumije zna koliko je trener bitan. Pričati da je trener, izbornik nebitan može samo netko tko nema blage veze o nogometu. Kod tebe je tragedija tim veća što ti pratiš nogomet, gledaš, trošiš vrijeme, a kurca ne razumiješ...  ;)
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko Tue 7 Jun - 20:38

Jebote, glupane tovarski, upravo si ti bio glavni zagovornik tvoje glupe teze, kako su u Francuskoj '98 sve što je napravljeno, napravili igrači i da Ćiro Blažević nema apsolutno nikakve zasluge u osvajanju bronce. Čak štoviše, laprdao si da je glavni krivac kaj nismo bili svjetski prvaci. K'o da je Ćiro trebao predvidjeti kako će ozlijeđeni Boban za kojeg je već bila spremljena zamjena, izgubiti onu loptu za francuskih 1-1. A sad jedeš, po običaju, vlastita govna. Ovo moje pisanje o "nebitnom" treneru, samo ti je podsjetnik na ta tvoja laprdanja.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Tue 7 Jun - 20:42

Da je ivic bio trener vjerovatno bi bio jedini zasluzan
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko Tue 7 Jun - 20:47

Tada su upravo igrači bili uz Ćiru i izabran je on, a ne Ivić iako stoji činjenica da je Ivić vjerojatno jači po znanju, ali isto tako stoji i činjenica da je Ćiro jači kao vođa.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Tue 7 Jun - 20:57

ćiro je kriv jer je prosinečkoga preprepredugo držao na klupi protiv francuske u tekmi koja se odvijala kao po narudžbi za žutoga jer smo imali igrača više i taman je bilo vremena i prostora da žuti odigra ono što je trebalo,,,ali glupi ćiro ga držao na klupi do 89.min

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 12 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 12 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 12 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Tue 7 Jun - 21:00

A ne znam. Meni je sad s odmakom vremena prenapuhana ta prica da bi zuti bio neki bingo
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko Tue 7 Jun - 22:23

kuracodigraca wrote:A ne znam. Meni je sad s odmakom vremena prenapuhana ta prica da bi zuti bio neki bingo
Ma to i da je tako potpuno je nebitno u ovoj priči. Kao prvo, mi smo mogli samo izjednačiti i opet je pitanje kako bi sve to završilo, a da je baš Ćiro i fulao sa žutim, sve je to sastavni dio nogometa. Kako igrač ponekad fula prazan gol, kako golman dobije gol sa centra, tako i trener ponekad fula, a misli najbolje. Ali laprdati da on nema nikakve zasluge za broncu i da je glavni krivac kaj nismo svjetski prvaci, van svake je pameti. Kako je netko (ćiro) slagao taktiku za francuze, tako je valjda netko (Ćiro) slagao taktiku i za rumunje, švabe i nizozemce koje smo pobijedili. Glupo je srati po njemu nakon izgubljene utakmice, a ne dati mu nikakve zasluge za utakmice koje smo dobili.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Tue 7 Jun - 23:36

pa realno nije prosinečki neki tamo lijevi igrač već ekstra klasa koja je tada bila u formi...da smo izjednačili imali bi igrača više u produžetku što bi itekako bilo značajno..osim rumunja nismo nikoga nadigrali a i rumunje smo pobjedili iz nepostojećega penala kojega je aljoša isimulirao a sudac nasjeo..., nizozemci su nas nadigrali i to debelo,bili su bolji od naših za barem 2,3 gola razlika ali eto to je nogomet fulaš 3,4 zicera i popušiš tekmu...po meni su nizozemci igrali nabolji nogomet na tome turniru samo nisu imali sreće

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 12 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 12 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 12 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko Wed 8 Jun - 9:58

Nikoga nismo nadigrali, a bili smo 3. na svijetu. Zanimljiva teza. Kaj bi tek bilo da smo bili pravi ? Nismo nadigrali ni švabe koje smo dobili 3-0 ? Veliš, rumunje smo dobili iz nepostojećeg penala, je istina, ali i protiv francuza smo imali igrača više nakon nepostojećeg faula kojeg je Bilić issimulirao. Ja samo tvrdim jednu stvar : Ako se Ćiri zamjera utakmica protiv Francuske, onda mu se moraju pripisati i zasluge za utakmice koje smo dobili. Apsolutno pada u vodu teza da su utakmice koje smo dobili, dobili igrači, a one koje smo izgubili, izgubio ih je Ćiro. To su gluposti, jer da nije bilo onih ranije koje smo dobili do francuza nebi ni došli.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Wed 8 Jun - 13:22

tako je, nismo ni švabe nadigrali iako bi netko tko nije gledao tekmu rekao da je bilo glat 3-0...švabe su fulale nekoliko zicera s tim da je Ladić branio turnir života i slomili ih tek iza 80.min a do tada je bilo 1-0 a imali smo igrača više od 40.minute...jedino su po igri nadigrali jamajku i rumunje,ostalo sve je bilo li-la,bez obzira što su protiv rumunja pobjedili nepostojećim penalom ali su ih nadigrali...

što govori da je za uspjeh potrebno da se poklopi i dosta,dosta sreće pa da ti protiv japana lik fula 1 na 1 s ladićem pri 0-0,da se poklopi da nam bude bolje što smo izgubili protiv argentine pa da ideš na lakši dio ždrijeba rumunjska i njemačka,umjesto tamo engleska i nizozemska...a da ne pričam o tekmi za broncu i kluivertovim promašajima

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 12 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 12 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 12 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Wed 8 Jun - 13:31

a najsmiješnije su mi priče kako je Ćiro prodao tekmu i MORAO izgubiti protiv Francuza...alo,Francuza!! koji su nakon toga spojili i osvajanje EP...ono kao da smo igrali protiv albanije ili švicarske pa je pustio tekmu,a FrANCUZI SU za nas goli kurac...


_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 12 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 12 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 12 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Wed 8 Jun - 13:33

a nešto najodvratnije što sam gledao u povijesti SP je sp u japanu i koreji i ono namještanje i guranje koreje i brutalna krađa španjolaca kojima su poništavali golove dok koreja nije izborila penale...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 12 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 12 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 12 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Wed 8 Jun - 18:35

Zeko wrote:Jebote, glupane tovarski, upravo si ti bio glavni zagovornik tvoje glupe teze, kako su u Francuskoj '98 sve što je napravljeno, napravili igrači i da Ćiro Blažević nema apsolutno nikakve zasluge u osvajanju bronce. Čak štoviše, laprdao si da je glavni krivac kaj nismo bili svjetski prvaci. K'o da je Ćiro trebao predvidjeti kako će ozlijeđeni Boban za kojeg je već bila spremljena zamjena, izgubiti onu loptu za francuskih 1-1. A sad jedeš, po običaju, vlastita govna. Ovo moje pisanje o "nebitnom" treneru, samo ti je podsjetnik na ta tvoja laprdanja.
:rofl :rofl :rofl

A gdje sam ja to napisao?!? Da Ćiro nema ama baš nikakve zasluge? Točnije, gdje sam ja ikad majmune lažljivi reka da je TRENER, IZBORNIK nebitan?
Ćiro Blažević je uvijek i oduvijek bio odlična motivator i to je segment koji je također bitan. Kad nekome treneru daš današnju momčad Barcelone, od njega očekuješ najviše, očekuješ največe trofeje. Ćiro Blažević je tada ima odličnu momčad, odlične igrače, pa se tada i od njega očekuje najviše.

Trener/izbornik je oduvijek bio jako bitan, a Ćiro je napravija jebenu grešku u polufinalu (zato je trener bitan). On je u tom vremenu i prije tog finala, sjećam se toga, pričao da Šuker i Bobana nikad nebi mijenjao ako sami ne traže izmjenu. A igrača kakav god bio i što god napravio prije moraš mijenjati ako je ozljeđen. Znao je da je Boban ozljeđen,nespreman 100 % a imao je Prosinečkog na klupi i koliko mu je minuta dao? Prosinečkog koji je tada bio u odličnoj formi. Nitko ne može tvrditi da bi mi tada dobili francuze, ali ostaje činjenica da je držao u igri igrača koji nije bio pravi, a ostavio na klupi odličnog igrača (na poziciji u veznom redu) koji je cijeli turnir bio dobar i koji je na kraju donio broncu. To je njegova greška s kojom se mora nositi do kraja života. Upravo i zbog TAKVIH situacija je TRENER bitan, što ja oduvijek pričam. Tako da o nekom podsjetniku za mene, obisi mačko o rep. Ti još svoje tupoglupe izjave pokušavaš pripisati drugima. I za mamićevu kujicu, ipak malo previše...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 12 Empty Re: nogomet plus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum