ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nogomet plus

Page 7 of 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 15/5/2016, 22:26

kuracodigraca wrote:
amper1950 wrote:
kuracodigraca wrote:.
igrao je 35 kuraca. svaki put čitam da je ušao u igru ili je eventualno igrao prvih sat vremena. i ak je točan podatak 35 tekmi zabio je samo 3 gola kao krilo.
a zvalo ga se prije da ne bi igrao za bosnu. nemoj spinati
zvalo ga se znamo zašto...  ;)

Ima 35 utakmica u primeri, 2324 minute, cca 2/3 tih utaakmica 80 i više minuta... I dosta utakmica je odigra u vezi. Ja bi prije Roga vodija...  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko 15/5/2016, 22:29

amper1950 wrote:
Zeko wrote:
Sve mi se čini da bude Halilovićeva karijera išla u smjeru k'o i Kranjčarova. Puno je obećavao, a na kraju kurac.
A rekel si nekoć da će biti najbolji igrač na Balkanu u povijesti...  :D
Ja ? To si nekaj očigledno pobrkal. To su ti govorili "stručnjaci-treneri". I to ne samo naši.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 15/5/2016, 22:30

Zeko wrote:
amper1950 wrote:
Zeko wrote:
Sve mi se čini da bude Halilovićeva karijera išla u smjeru k'o i Kranjčarova. Puno je obećavao, a na kraju kurac.
A rekel si nekoć da će biti najbolji igrač na Balkanu u povijesti...  :D
Ja ? To si nekaj očigledno pobrkal. To su ti govorili "stručnjaci-treneri". I to ne samo naši.
Ti ti, a tu nebulozu sam samo od tebe čuja, točnije pročita. Nikog drugog...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko 15/5/2016, 22:33

Sinek, oni tebe varaju.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 15/5/2016, 22:33

amper1950 wrote:
kuracodigraca wrote:
amper1950 wrote:
kuracodigraca wrote:.
igrao je 35 kuraca. svaki put čitam da je ušao u igru ili je eventualno igrao prvih sat vremena. i ak je točan podatak 35 tekmi zabio je samo 3 gola kao krilo.
a zvalo ga se prije da ne bi igrao za bosnu. nemoj spinati
zvalo ga se znamo zašto...  ;)

Ima 35 utakmica u primeri, 2324 minute, cca 2/3 tih utaakmica 80 i više minuta... I dosta utakmica je odigra u vezi. Ja bi prije Roga vodija...  :D
zabio je 3 gola i ne igra obranu. ja ga ne bih vodio. i da prije bi roga uzeo jer frajer je jači i u duelu,  trkački i u fazi obrane premda me nije u proljeće oduševio.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 15/5/2016, 22:33

Zeko wrote:Sinek, oni tebe varaju.
I tebe, da si bija u loži poljuda...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 15/5/2016, 22:34

kuracodigraca wrote:
zabio je 3 gola i ne igra obranu. ja ga ne bih vodio. i da prije bi roga uzeo jer frajer je jači i u duelu,  trkački i u fazi obrane premda me nije u proljeće oduševio.
Naravno da bi njega prije...  :D Koliko je Rog zabija golova u HNL-u?  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 15/5/2016, 22:38

amper1950 wrote:
kuracodigraca wrote:
zabio je 3 gola i ne igra obranu. ja ga ne bih vodio. i da prije bi roga uzeo jer frajer je jači i u duelu,  trkački i u fazi obrane premda me nije u proljeće oduševio.
Naravno da bi njega prije...  :D Koliko je Rog zabija golova u HNL-u?  lol!
tu se vidi da si ostao stari dobri amper. znači sereš i provociraš premda znaš da ga je ne bih zvao radi toga da ga mamić proda. toliko o tvojoj objektivnoj raspravi. tak da mi se skini sa kurca  :)


Last edited by kuracodigraca on 15/5/2016, 22:40; edited 1 time in total
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko 15/5/2016, 22:38

Možda ga i stavi na ovaj prvi spisak, ali ne vjerujem da ga bude vodio. Al' mi stvarno tu razglabamo koga treba voditi od 16. - 23. na spisku, a to su igrači koji tamo ne budu skupili jedno poluvrijeme svi zajedno. Isti kurac koga vodi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko 15/5/2016, 22:39

amper1950 wrote:
Zeko wrote:Sinek, oni tebe varaju.
I tebe, da si bija u loži poljuda...  ;)
..... pitanje svih pitanja.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by sitting_bull 15/5/2016, 23:29

amper1950 wrote:I tebe, da si bija u loži poljuda...

zakaj je loža tak bitna?

meni je bilo sasvim dovoljno kaj sam stajal ispred telke kad je halilović iz svoje polovice igrališta sam trčao prema golu hajduka da bi onda leđero gurnul žogu u prazan gol.

savršeno je jasno zašto vam je šiknula krv u mozak i zašto ste popizdili.

srećom ste tu malo očvrsnuli pa nije bilo stradalih kad je angelo zabio nekak u istim minutama/sekundama sljedeće tekme na poljudu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 16/5/2016, 14:24

kuracodigraca wrote:
tu se vidi da si ostao stari dobri amper. znači sereš i provociraš premda znaš da ga je ne bih zvao radi toga da ga mamić proda. toliko o tvojoj objektivnoj raspravi. tak da mi se skini sa kurca  :)
Nisam ti ja na kurcu, ne brini...  ;) 
Tko počme provocirati i srati kad ja pišem o nekim stvarima koje nisu fer i smetaju u našem nogometu, i tko je to počeo jučer ili prekjučer - probaj se sititi i onda se pogledati u ogledalo...  ;) Kad ćemo o sranju i provociranju...

Objasni mi ZAŠTO i po čem je Rog zaslužija poziv, i po čemu prije od Halilovića? Spočitavaš da je Halilović zabija 3 gola u Sportingu i Primeri,a Rog je zabija 3 gola u HNL-u i Dinamu koji je bolji od svih od konkurencije, s suigračima koji su uglavnom  bolji od ostatka lige. S tim da je Halilović u Primeri ima više asistencija nego Rog u HNL-u. I misliš da je lako igrati u jednom Sportingu i onda u takvoj konkurenciji zabiti šta ja znam 10 golova? Pa nisu mu suigrači Messi, Suarez, Neymar, ipak igra u slabijem klubu, ali igra u jakoj ligi protiv ozbiljnih protivnika i nešto je odigra. Više nego Rog u jednom HNL-u, dok je Halilović igra u vjerovatno ovom trenutku najjačoj ligi!

Kad mi uspiješ dati dovoljan razlog ZAŠTO, onda ću vjerovati do to nema nikakve veze s tvojom neobjektivnosti i osobnom željom da se igraču nabije cijena...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 16/5/2016, 14:25

sitting_bull wrote:

zakaj je loža tak bitna?

meni je bilo sasvim dovoljno kaj sam stajal ispred telke kad je halilović iz svoje polovice igrališta sam trčao prema golu hajduka da bi onda leđero gurnul žogu u prazan gol.

savršeno je jasno zašto vam je šiknula krv u mozak i zašto ste popizdili.

srećom ste tu malo očvrsnuli pa nije bilo stradalih kad je angelo zabio nekak u istim minutama/sekundama sljedeće tekme na poljudu...
:D :D :D S ovim postom si, baš ono, pogodija u sridu...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 16/5/2016, 16:52

amper1950 wrote:
kuracodigraca wrote:
tu se vidi da si ostao stari dobri amper. znači sereš i provociraš premda znaš da ga je ne bih zvao radi toga da ga mamić proda. toliko o tvojoj objektivnoj raspravi. tak da mi se skini sa kurca  :)
Nisam ti ja na kurcu, ne brini...  ;) 
Tko počme provocirati i srati kad ja pišem o nekim stvarima koje nisu fer i smetaju u našem nogometu, i tko je to počeo jučer ili prekjučer - probaj se sititi i onda se pogledati u ogledalo...  ;) Kad ćemo o sranju i provociranju...

Objasni mi ZAŠTO i po čem je Rog zaslužija poziv, i po čemu prije od Halilovića? Spočitavaš da je Halilović zabija 3 gola u Sportingu i Primeri,a Rog je zabija 3 gola u HNL-u i Dinamu koji je bolji od svih od konkurencije, s suigračima koji su uglavnom  bolji od ostatka lige. S tim da je Halilović u Primeri ima više asistencija nego Rog u HNL-u. I misliš da je lako igrati u jednom Sportingu i onda u takvoj konkurenciji zabiti šta ja znam 10 golova? Pa nisu mu suigrači Messi, Suarez, Neymar, ipak igra u slabijem klubu, ali igra u jakoj ligi protiv ozbiljnih protivnika i nešto je odigra. Više nego Rog u jednom HNL-u, dok je Halilović igra u vjerovatno ovom trenutku najjačoj ligi!

Kad mi uspiješ dati dovoljan razlog ZAŠTO, onda ću vjerovati do to nema nikakve veze s tvojom neobjektivnosti i osobnom željom da se igraču nabije cijena...  
Na ignoru si mi. Pa pa
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 16/5/2016, 16:58

kuracodigraca wrote:
amper1950 wrote:
kuracodigraca wrote:
tu se vidi da si ostao stari dobri amper. znači sereš i provociraš premda znaš da ga je ne bih zvao radi toga da ga mamić proda. toliko o tvojoj objektivnoj raspravi. tak da mi se skini sa kurca  :)
Nisam ti ja na kurcu, ne brini...  ;) 
Tko počme provocirati i srati kad ja pišem o nekim stvarima koje nisu fer i smetaju u našem nogometu, i tko je to počeo jučer ili prekjučer - probaj se sititi i onda se pogledati u ogledalo...  ;) Kad ćemo o sranju i provociranju...

Objasni mi ZAŠTO i po čem je Rog zaslužija poziv, i po čemu prije od Halilovića? Spočitavaš da je Halilović zabija 3 gola u Sportingu i Primeri,a Rog je zabija 3 gola u HNL-u i Dinamu koji je bolji od svih od konkurencije, s suigračima koji su uglavnom  bolji od ostatka lige. S tim da je Halilović u Primeri ima više asistencija nego Rog u HNL-u. I misliš da je lako igrati u jednom Sportingu i onda u takvoj konkurenciji zabiti šta ja znam 10 golova? Pa nisu mu suigrači Messi, Suarez, Neymar, ipak igra u slabijem klubu, ali igra u jakoj ligi protiv ozbiljnih protivnika i nešto je odigra. Više nego Rog u jednom HNL-u, dok je Halilović igra u vjerovatno ovom trenutku najjačoj ligi!

Kad mi uspiješ dati dovoljan razlog ZAŠTO, onda ću vjerovati do to nema nikakve veze s tvojom neobjektivnosti i osobnom željom da se igraču nabije cijena...  
Na ignoru si mi. Pa pa

:evilgrin Ok, nema nikih problema. 
Samo da konstatiram kako tebi nije nikakav problem provocirati i srati kad netko nešto ozbiljno napiše, biti ironičan i sprdati, a kad sam ti ja jučer odgovorio da se zna zašto želiš Roga, onda si ko uvrijeđena fufica odgovorio kako si odgovorio, pa ne želiš više raspravljati (zar još jučer, prekjučer nije bilo to da je na forumu uglavnom samo zajebancija?  :D). Nema veze, ni na ovo pitanje odgovoriti ne moraš, ko što ni ne možeš. Sve 5 i sve jasno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko 16/5/2016, 18:40

amper1950 wrote:Da postoji teorija da Rijeka može stići Dinamo, utakmica bi se igrala u Kranjčevićevoj (bez obzira bila tamo oranica ili bar livada), ovog plakata nebi bilo, a igrači Lokomotive bi bi nabrijani i nakostrušeni (posebno Jerko Leko) u beskonačnoj želji da Dinamu uzmu naslov prvaka...  cheers hahahahahaha
Nemogu ti odgovoriti na to bi li igrači Lokomotive ušli u utakmicu nabrijani, bi li ušli sa namjerom da puste utakmicu objektivno slabijem Dinamu, jer to neznam. Ali mogu ti sa sigurnošću reći jedno : Igrali bi tu utakmicu i sigurno nebi poput jednog malog klubića iz jednog malog dijela lijepe naše, pobjegli prije utakmice radi straha od fasunga.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 16/5/2016, 19:08

Zeko wrote:
amper1950 wrote:Da postoji teorija da Rijeka može stići Dinamo, utakmica bi se igrala u Kranjčevićevoj (bez obzira bila tamo oranica ili bar livada), ovog plakata nebi bilo, a igrači Lokomotive bi bi nabrijani i nakostrušeni (posebno Jerko Leko) u beskonačnoj želji da Dinamu uzmu naslov prvaka...  cheers hahahahahaha
Nemogu ti odgovoriti na to bi li igrači Lokomotive ušli u utakmicu nabrijani, bi li ušli sa namjerom da puste utakmicu objektivno slabijem Dinamu, jer to neznam. Ali mogu ti sa sigurnošću reći jedno : Igrali bi tu utakmicu i sigurno nebi poput jednog malog klubića iz jednog malog dijela lijepe naše, pobjegli prije utakmice radi straha od fasunga.
Jedini strah koji je tada Hajduki imao je strah od praznih tribina. A pošto večina pripadnika njihovih navijača tada još nije došla do stadiona, dok nisu puštavali ljude koji nikakve probleme s zakonom nemaju na osnovu svojih lista, dok ti siti ljudi nisu tili odgoditi utakmicu (premda je to običaj razvijenim zemljama ako iskrsne neki problem gdje navijači kasne) odlazak iz tog strahovito praznog mjesta je bio logičan potez...  ;) Ti to, naravno, nikad nebuš razmel jer je tebi prazni stadion ko dobro jutro...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko 16/5/2016, 20:40

O bože, odgoditi utakmicu iz razloga kaj 100-tinjak pijanih majmuna nije došlo na vrijeme i kaj su zbog alkoholiziranosti i nadrogiranosti tražili Maksimirski stadion na Črnomercu ? i to je, veliš, normalno u razvijenim državama ? U kojima ? Jedino u Dalmaciji ak' misliš da je to država.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 16/5/2016, 20:45

Zeko wrote:O bože, odgoditi utakmicu iz razloga kaj 100-tinjak pijanih majmuna nije došlo na vrijeme i kaj su zbog alkoholiziranosti i nadrogiranosti tražili Maksimirski stadion na Črnomercu ? i to je, veliš, normalno u razvijenim državama ? U kojima ? Jedino u Dalmaciji ak' misliš da je to država.
1. Bilo je malo više od 100-njak...
2. Pijani majmuni? Ja mogu reći da si ti pijani kreten i da sve što pišeš je teška glupost...  ;)
3. Imaš primjer vani,pogotovo u engleskojj nerijetko čujem da se utakmica pomakne ako iz nekog razloga gostujuči navijači kasne zbog nekog problema. Vani, u razvijenim sredinama su itetako svjesni da se nogomet igra zbog i radi navijača. Izgrednici, huligani se teško kažnjavaju, rigoroznije nego kod nas, ali zato se onom tko nema problema s zakonom i ko nije radio probleme neće zabraniti ulazak na stadion ko što su to radili "gospoda" iz Maksimira...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Zeko 16/5/2016, 21:00

Koja je to utakmica u Engleskoj odgođena iz razloga kaj su pijani majmuni kasnili na nju ? I nemoj reći da "čuješ", reci koja. Jednu jedinu molim lijepo. Hvala.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 16/5/2016, 21:47

Zeko wrote:Koja je to utakmica u Engleskoj odgođena iz razloga kaj su pijani majmuni kasnili na nju ? I nemoj reći da "čuješ", reci koja. Jednu jedinu molim lijepo. Hvala.
Reći ću ti, ali prvo moraš shvatiti da se nije radilo o pijanim majmunima. Znaš, radilo se o navijačima, ljudima koji su htjeli bodriti svoj klub. Ako je tko pijan, postoji zakon koji jasno kaže gdje idu takve osobe do završetka utakmice. A tamo je bilo masu ljudi koji nisu bili pijani, niti izgrednici, a policija ih je bezrazložno tamo držala i nisu imali nikakve šanse za stići na vrime na utakmicu (što nije rijedak slučaj). Kad to shvatiš i prihvatiš, onda ću ti navesti primjer...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 7 Empty Re: nogomet plus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum