ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nogomet plus

Page 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 27/5/2016, 23:41

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Što ti nije jasno?
 Koprivnična???


Prevedi na hrvatski...  ;)

Tipfeler .... vidim veseli te ...

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 28/5/2016, 13:18

sat2 wrote:

Tipfeler .... vidim veseli te ...
:D :D :D
Tu sam te čekao... Što je bilo neki dan, na što se regirao - probaj se sjetiti...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 28/5/2016, 14:24

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15664/Narodno-veselje-u-Podravini-I-Moldova-ipak-igra-nogomet.aspx

peče što se prčija ipak gleda.  :) 
s druge strane to je omalovažavanje podravaca koji su prikazani ko zadnje seljačine. nogomet+ koji promiče jednakost, moš mislit. kladim se da su igrali futsal dinamo i hajduk u istoj toj atmosferi da bi to bilo nešto veličanstveno.
a kaj se cijene karata tiče, koliko se sjećam, na finalu kupa u koprivi sam istu platio 122 kn za montažnu tribinu iza gola. tad je to bilo ok, nek plate purgerske pičke i nek ne kmeče na takvu cijenu.  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 28/5/2016, 14:26

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15661/PLAVE-KRONIKE-Di-su-pare.aspx

i opet malo o dinamovim parama  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 28/5/2016, 15:43

amper1950 wrote:
sat2 wrote:

Tipfeler .... vidim veseli te ...
:D :D :D
Tu sam te čekao... Što je bilo neki dan, na što se regirao - probaj se sjetiti...  ;)

Pomozi ... na kojoj temi?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 28/5/2016, 15:43

kuracodigraca wrote:http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15664/Narodno-veselje-u-Podravini-I-Moldova-ipak-igra-nogomet.aspx

peče što se prčija ipak gleda.  :) 
s druge strane to je omalovažavanje podravaca koji su prikazani ko zadnje seljačine. nogomet+ koji promiče jednakost, moš mislit. kladim se da su igrali futsal dinamo i hajduk u istoj toj atmosferi da bi to bilo nešto veličanstveno.
a kaj se cijene karata tiče, koliko se sjećam, na finalu kupa u koprivi sam istu platio 122 kn za montažnu tribinu iza gola. tad je to bilo ok, nek plate purgerske pičke i nek ne kmeče na takvu cijenu.  :)
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 28/5/2016, 15:45

kuracodigraca wrote:http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15664/Narodno-veselje-u-Podravini-I-Moldova-ipak-igra-nogomet.aspx

peče što se prčija ipak gleda.  :) 
s druge strane to je omalovažavanje podravaca koji su prikazani ko zadnje seljačine. nogomet+ koji promiče jednakost, moš mislit. kladim se da su igrali futsal dinamo i hajduk u istoj toj atmosferi da bi to bilo nešto veličanstveno.
a kaj se cijene karata tiče, koliko se sjećam, na finalu kupa u koprivi sam istu platio 122 kn za montažnu tribinu iza gola. tad je to bilo ok, nek plate purgerske pičke i nek ne kmeče na takvu cijenu.  :)
Rijeka, 24.05.2008.
Slaven Bilić izbornik
Hrvatska - Moldavija 1:0
"U prvom pripremnom susretu uoči početka Europskog nogometnog prvenstva reprezentacija Hrvatske je u Rijeci pobijedila Moldaviju 1:0. Jedini pogodak postigao je Niko Kovač u 30. minuti."
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 28/5/2016, 17:01

sat2 wrote:
kuracodigraca wrote:http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15664/Narodno-veselje-u-Podravini-I-Moldova-ipak-igra-nogomet.aspx

peče što se prčija ipak gleda.  :) 
s druge strane to je omalovažavanje podravaca koji su prikazani ko zadnje seljačine. nogomet+ koji promiče jednakost, moš mislit. kladim se da su igrali futsal dinamo i hajduk u istoj toj atmosferi da bi to bilo nešto veličanstveno.
a kaj se cijene karata tiče, koliko se sjećam, na finalu kupa u koprivi sam istu platio 122 kn za montažnu tribinu iza gola. tad je to bilo ok, nek plate purgerske pičke i nek ne kmeče na takvu cijenu.  :)
Rijeka, 24.05.2008.
Slaven Bilić izbornik
Hrvatska - Moldavija 1:0
"U prvom pripremnom susretu uoči početka Europskog nogometnog prvenstva reprezentacija Hrvatske je u Rijeci pobijedila Moldaviju 1:0. Jedini pogodak postigao je Niko Kovač u 30. minuti."
tad je to bila rutinska pobjeda "naše" reprezentacije u svrhu pozitivnog ozračja.  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 28/5/2016, 17:04

http://www.index.hr/sport/clanak/nemamo-bearu-ali-imamo-pletu-hrvatska-minimalno-slavila-protiv-moldavije/388101.aspx
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 28/5/2016, 17:06

Nali možemo i moramo biti zadovoljni, pogotovo što je Moldavija zasigurno težak i čvrst protivnik u ovoj početnoj fazi priprema, kada su noge teške, a najviše se radi na fizičkoj spremi.ije to bila neka briljantna partija naših reprezentativaca, 


upravo nas je Pletikosa u nekoliko navrata u drugom poluvremenu spašavao i omogućio nam da ovu utakmicu ipak privedemo kraju kao pobjednici, što je radi atmosfere u taboru svakako vrlo važno.



Za kraj napomenimo kako smo ovu utakmicu, uz sve priloženo, igrali i bez trojice ponajboljih nogometaša, Kranjčara, Srne i Petrića, stoga ne valja previše očajavati, jer bilo je nerealno očekivati golijadu na Kantridi.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 28/5/2016, 17:07

hehe, kao što rekoh, tad je to bila naša repka pa nije bilo nikih problema što smo samo sa 1:0 pobijedili moldavske amatere.  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 28/5/2016, 17:14

debilčeki seruckaju i dalje.  :)

http://www.nogometplus.net/komentari/TabId/99/ArtMID/514/ArticleID/15666/Sramite-se.aspx
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 28/5/2016, 17:50

kuracodigraca wrote:debilčeki seruckaju i dalje.  :)

http://www.nogometplus.net/komentari/TabId/99/ArtMID/514/ArticleID/15666/Sramite-se.aspx

Jebi ga  ... razočarani su jer nema neke kazne ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 29/5/2016, 16:38

sat2 wrote:
kuracodigraca wrote:debilčeki seruckaju i dalje.  :)

http://www.nogometplus.net/komentari/TabId/99/ArtMID/514/ArticleID/15666/Sramite-se.aspx

Jebi ga  ... razočarani su jer nema neke kazne ...
Sjećam se vremena kada su navijači bili najjače oružje naše reprezentacije, kada se iz sveg grla orilo"u boj, u boj za narod svoj". Sjećam se dana kada su igrači igrali za svoj narod i kada su znali natopiti dres znojem kako bi se dokazali da su baš oni zaslužili nositi taj sveti dres. Možda sam još u stanju šoka, ali ne mogu vjerovati što se sve jučer u Koprivnici događalo.
nogomet plus - Page 10 23034168450364
VIDEO: Vrhunac atmosfere na repki uz limeni orkestar
Sramite se svi vi koji ste od reprezentacije napravili "repku". Koji ste potjerali navijače, a doveli limenu glazbu da vam svira garavušu garavu. Možda ste ostvarili svoj cilj, pustili su vas svi na miru. Ali ne znam kako vas to uopće uveseljava i što vam znači igra za nikoga, a samim time i nikakva igra.


Zašto nebi bili razočarani jer više nema navijača, navijanja i strasti, nego nego kazališne publike i limene glazbe?  :D


Razmisli...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 29/5/2016, 16:44

Btw, drago mi je da se i dalje čita N+, premda ja moram uputiti jednu veliki kritiku portalu.


Naime, prije cca mjesec dana ekipa je proglasila portal hajdukovim glasilom, a posebnom i je zasmetalo to što je glavni sponzor portala bio Karlovačko pivo s logom hajduka (kak su ono kazali, na vrhu stranici velika reklama, na dnu i sa strane). Nema više karlovačkog, tu je sad reklama za Nike s C. Ronaldom u glavnoj ulozi, pa moram reći da sam razočaran u što se to N+ pretvorio. U glasilo Nike-a, klubova kojima je on sponzor i glasilo koje veliča C. Ronalda... KATASTROFA...  :20 :20 :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 29/5/2016, 18:00

još jedna komunistička propaganda. jadni radnički i siromašni atletico bla bla. realu su bitni samo naslovi i pobjede. a nego za kaj se igra nogomet. da budeš poražen.  :)

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15684/Pobjeda-i-osjecaji.aspx
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by FRANK 29/5/2016, 18:02

Atletico je casni fasisticki klub i tu nema spora

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko 29/5/2016, 18:03

evo još jednog pamfleta. varteks preskočio nekoliko rangova, koliko to, 10, haha? i dalje tabori u 4.ligi. 
http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15688/Umjesto-cestitke.aspx
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 29/5/2016, 20:21

pablo_escobar wrote:Atletico je casni fasisticki klub i tu nema spora
Atletico je klub za kojeg ćeš uvijek navijati da pobjedi u srazu protiv Reala, Barce (osim ako nisi baš navijač tih klubova od prije iz nekog razloga) ako si netko tko cijeni rad, želju, htijenje, borbu, jer igrači tog kluba skupa s trenerom je imaju više od protivnika koji je financijski i igrački močniji. Mješati politiku i neku tkz. komunističku propagandu u tu priču može samo netko tko ne zna, rekao bi brend Šuker, kako stvari hodaju...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 29/5/2016, 21:46

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
kuracodigraca wrote:debilčeki seruckaju i dalje.  :)

http://www.nogometplus.net/komentari/TabId/99/ArtMID/514/ArticleID/15666/Sramite-se.aspx

Jebi ga  ... razočarani su jer nema neke kazne ...
Sjećam se vremena kada su navijači bili najjače oružje naše reprezentacije, kada se iz sveg grla orilo"u boj, u boj za narod svoj". Sjećam se dana kada su igrači igrali za svoj narod i kada su znali natopiti dres znojem kako bi se dokazali da su baš oni zaslužili nositi taj sveti dres. Možda sam još u stanju šoka, ali ne mogu vjerovati što se sve jučer u Koprivnici događalo.
nogomet plus - Page 10 23034168450364
VIDEO: Vrhunac atmosfere na repki uz limeni orkestar
Sramite se svi vi koji ste od reprezentacije napravili "repku". Koji ste potjerali navijače, a doveli limenu glazbu da vam svira garavušu garavu. Možda ste ostvarili svoj cilj, pustili su vas svi na miru. Ali ne znam kako vas to uopće uveseljava i što vam znači igra za nikoga, a samim time i nikakva igra.


Zašto nebi bili razočarani jer više nema navijača, navijanja i strasti, nego nego kazališne publike i limene glazbe?  :D


Razmisli...  ;)
A što je bilo onih 4-5 tisuća? Nije bilo "HNS pederi ..." ili "Mamiću cigane"? Nije bilo "strasti"? Na prijateljskoj utakmici?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest 30/5/2016, 20:19

sat2 wrote:
A što je bilo onih 4-5 tisuća? Nije bilo "HNS pederi ..." ili "Mamiću cigane"? Nije bilo "strasti"? Na prijateljskoj utakmici?
Šta da ti kažem. Pogledaj malo tribine od prije, šta ja znam 10 godina i ono sad u koprivnici pa napravi usporedbu...  ;)

Mala pomoć, možda nađeš razliku između gledatelja i navijača...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 10 Empty Re: nogomet plus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum