ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nogomet plus

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

nogomet plus Empty nogomet plus

Post by jalnirajko Fri 29 Apr - 1:09

mislim ima tu brdo gluposti ali tablica s brojem gledatelja je ono vrh.  :)

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12415/Pojasnjavamo-Sukerove-statistike-i-podsjecamo-na-one-koje-je-zaboravio.aspx

nogomet plus 19397Screen-Shot-04-28-16-at-02.30-PM
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Fri 29 Apr - 1:12

mogli su onda staviti i hrvatsku bez dinama kaj se koeficijenta tiče.  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Fri 29 Apr - 8:31

kuracodigraca wrote:mogli su onda staviti i hrvatsku bez dinama kaj se koeficijenta tiče.  :)
N+ je objektivan, jer tamo piše 50 Hajdukovaca sa nešto ZZD-ovaca .... jocolor
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Fri 29 Apr - 8:33

kuracodigraca wrote:mogli su onda staviti i hrvatsku bez dinama kaj se koeficijenta tiče.  :)
Zašto? Evo ... malo pomalo pa će N+ organizirati natjecanje navijača ... kao da je nogomet i rezultat bitan ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by nowitzki Fri 29 Apr - 11:00

Ko uopce cita taj portal, pa cim udjem u njegam dobijem proljev
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Fri 29 Apr - 14:25

sat2 wrote:
kuracodigraca wrote:mogli su onda staviti i hrvatsku bez dinama kaj se koeficijenta tiče.  :)
Zašto? Evo ... malo pomalo pa će N+ organizirati natjecanje navijača ... kao da je nogomet i rezultat bitan ...
rezultat je bitan samo laicima i onima koji gledaju površno

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Fri 29 Apr - 14:43

muckodjubre wrote:
sat2 wrote:
kuracodigraca wrote:mogli su onda staviti i hrvatsku bez dinama kaj se koeficijenta tiče.  :)
Zašto? Evo ... malo pomalo pa će N+ organizirati natjecanje navijača ... kao da je nogomet i rezultat bitan ...
rezultat je bitan samo laicima i onima koji gledaju površno
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Fri 29 Apr - 14:43

 Portal nogometplus.net je, prema istraživanju agencije Gemius Audience, s Affinity Indexom od 405.79 %  za ciljnu skupinu muškarci+sport, drugi portal u Hrvatskoj.  Affinity index je indeks vrijednosti ili rejting za određenu ciljnu grupu usporedno s totalnom populacijom. 
Portal financirajući projekte udruge podržavaju: Agencija za elektroničke medije i Ministartsvo kulture. ______ Nisu još razina ozbiljnosti ovog foruma gdje obitavaju sami stručnjaci na svim poljima, a razinu objektivnosti da ni ne spominjem, ali pomalo...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Fri 29 Apr - 14:56

amper1950 wrote: Portal nogometplus.net je, prema istraživanju agencije Gemius Audience, s Affinity Indexom od 405.79 %  za ciljnu skupinu muškarci+sport, drugi portal u Hrvatskoj.  Affinity index je indeks vrijednosti ili rejting za određenu ciljnu grupu usporedno s totalnom populacijom. 
Portal financirajući projekte udruge podržavaju: Agencija za elektroničke medije i Ministartsvo kulture. ______ Nisu još razina ozbiljnosti ovog foruma gdje obitavaju sami stručnjaci na svim poljima, a razinu objektivnosti da ni ne spominjem, ali pomalo...  ;)
Usta moja hvalite me ...
http://www.nogometplus.net/onama.aspx
http://www.audience.com.hr/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Fri 29 Apr - 14:58

sat2 wrote:
amper1950 wrote: Portal nogometplus.net je, prema istraživanju agencije Gemius Audience, s Affinity Indexom od 405.79 %  za ciljnu skupinu muškarci+sport, drugi portal u Hrvatskoj.  Affinity index je indeks vrijednosti ili rejting za određenu ciljnu grupu usporedno s totalnom populacijom. 
Portal financirajući projekte udruge podržavaju: Agencija za elektroničke medije i Ministartsvo kulture. ______ Nisu još razina ozbiljnosti ovog foruma gdje obitavaju sami stručnjaci na svim poljima, a razinu objektivnosti da ni ne spominjem, ali pomalo...  ;)
Usta moja hvalite me ...
http://www.nogometplus.net/onama.aspx
http://www.audience.com.hr/
:) :) :) :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Fri 29 Apr - 15:03

sat2 wrote:
amper1950 wrote: Portal nogometplus.net je, prema istraživanju agencije Gemius Audience, s Affinity Indexom od 405.79 %  za ciljnu skupinu muškarci+sport, drugi portal u Hrvatskoj.  Affinity index je indeks vrijednosti ili rejting za određenu ciljnu grupu usporedno s totalnom populacijom. 
Portal financirajući projekte udruge podržavaju: Agencija za elektroničke medije i Ministartsvo kulture. ______ Nisu još razina ozbiljnosti ovog foruma gdje obitavaju sami stručnjaci na svim poljima, a razinu objektivnosti da ni ne spominjem, ali pomalo...  ;)
Usta moja hvalite me ...
http://www.nogometplus.net/onama.aspx
http://www.audience.com.hr/
muškarci+sport...  ;) i da, ovo je za 3-imisec...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Fri 29 Apr - 15:10

nažalost je nogomet plus maknuo izvještaj anderlecht dinamo juniori. suhoparno iznošenje činjenica kako je dianmo pobijedio anderlech i ušao u 4-finale juniorske lp. bez ikakvih dodataka sjajan uspjeh, sjajna igra, sve čestitke bla bla. mogu mislit što bi pisalo da su bili tiči narodnog ajduka trebali igrati sa barcom  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Fri 29 Apr - 15:18

kuracodigraca wrote:nažalost je nogomet plus maknuo izvještaj anderlecht dinamo juniori. suhoparno iznošenje činjenica kako je dianmo pobijedio anderlech i ušao u 4-finale juniorske lp. bez ikakvih dodataka sjajan uspjeh, sjajna igra, sve čestitke bla bla. mogu mislit što bi pisalo da su bili tiči narodnog ajduka trebali igrati sa barcom  :)
Ništa tu nije maknuto, eventualno ti ne možeš nači...  ;) A što se tiće njihovih članaka, pa eto očito je da ne poznaješ kako funkcionira spomenuti portal. Ima članaka koji se objave odmah nakon utakmice gdje je samo obavijest o nekom događaju. Primjerice, pobjeda Hajduka protiv Istre: http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/blitzplus/TabId/157/ArtMID/726/ArticleID/12287/Hajduk---Istra-1961-pocetne-postave.aspx

Znači, čisto suhoparno iznošenje činjenice da je Hajduk pobjedio Istru. Budi siguran da bi bio i veči članak o pobjedi Dinamovih juniora nad Anderlechtom, ustvari bio je samo je glavna tema bio nevjerovatan gaf Dinama. A za to stvarno N+nije kriv...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Fri 29 Apr - 15:27

ne smeta mene kaj se pljuvalo zbog gafa, ja sam prvi pljuvao ali gaf je bio poslije a uspjeh prije. pošto su svi portali stvarno pohvalili taj podvig, čak i index, eto u nogometu plus nisu imali vremena za tak nešto, ono napisati 2 riječi svaka čast.  :) ali su zato imali vremena secirati brunu marića na rujevici premda je to seciranje bilo na rubu znanosti.  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Fri 29 Apr - 15:32

kuracodigraca wrote:ne smeta mene kaj se pljuvalo zbog gafa, ja sam prvi pljuvao ali gaf je bio poslije a uspjeh prije. pošto su svi portali stvarno pohvalili taj podvig, čak i index, eto u nogometu plus nisu imali vremena za tak nešto, ono napisati 2 riječi svaka čast.  :) ali su zato imali vremena secirati brunu marića na rujevici premda je to seciranje bilo na rubu znanosti.  :)
Lipo sam ti reka da znaju objaviti članak odmah nakon utakmice. Tako redovito rade i s Hajdukom, analiza suđenja pojedinih utakmica bude i dva dana nakon utakmice. To šta je tebi to seciranje suca Brune Marića takvo kakvo je, to je tvoje mišljenje. Primjerice, gleda sam za ovog Jovića (jeli on bio nisam siguran) za Hajduk - Rijeka i napisali su da je dobro odsudija utakmicu, osim tog gafa kod nedosuđenog penala. I da je velika razlika kad napraviš jednu veliku grešku (ma kako utjecala na rezultat)nego kad kad cijelu utakmicu sudiš tako da navlačiš za jednu momčad i nemaš jednak kriterij. I s tim se slažem, zato onog suca Lokomotiva - Hajduk u Kranjčevićevoj treba zauvik poterati iz prve lige da je pravde i poštenja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Fri 29 Apr - 15:36

ali stvarno nije problem napisati u naslovu sjajan uspjeh. samo to. 12 slova
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Fri 29 Apr - 15:45

kuracodigraca wrote:ali stvarno nije problem napisati u naslovu sjajan uspjeh. samo to. 12 slova
Imaš na N+, sad sam provjerija blitz.plus vijesti. To su kratke, informativne vijesti i vjerovatno je ta bila ta vijest. Tada nikad nema neki članak niti nekih naslova tko zna kakvih. N+ radi, koliko sam upoznat, na volonterskoj bazi i imaš te članke (osim tih blitz vijesti) koje ne izlaze kao u drugim medijima, brzo nakon utakmice. Primjerice na indexu, jutarnjem... Ne traži dlaku u jaju, ako imaš mišljenje o portalu koje imaš, nemoj čitati. Premda bi ti ja savjetova..  ;) Evo dva članka malo o sljedečoj europskoj klupskoj sezoni (nema toga baš u drugim medijima):

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12416/Dinamo-Rijeka-i-Hajduk-u-borbi-za-nositeljstvo-u-pretkolima.aspx

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12421/Sto-se-treba-dogoditi-da-Dinamo-Rijeka-i-Hajduk-budu-ili-ne-budu-nositelji-u-Europi.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by nowitzki Fri 29 Apr - 15:59

A nije to taj portal koji sam ja mislio, onaj odvratan je clanke ljepio operle
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Fri 29 Apr - 16:05

nowitzki wrote:A nije to taj portal koji sam ja mislio, onaj odvratan je clanke ljepio operle
hahahaha...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by nowitzki Fri 29 Apr - 17:00

Ma operle je lijepio uvijek clanke sa neke socijalisticke stranice clanci su pisani u wordu ono po defaultu, isto je neki plus bio ja mislim
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

nogomet plus Empty Re: nogomet plus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum