ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nogomet plus

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by nowitzki Fri 29 Apr - 17:00

Ma operle je lijepio uvijek clanke sa neke socijalisticke stranice clanci su pisani u wordu ono po defaultu, isto je neki plus bio ja mislim

nowitzki

Posts : 3791
2014-04-27


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Fri 29 Apr - 21:18

Taj portal je oličenje objektivnosti. Kad uđeš u rječnik, pod pojmom objektivnost stoji logo nogomet plus. Njima je Hajduk isti kurac ko Dinamo, Rijeka, Lokomotiva, nikad ni trunke pristranosti. Dajte im nagradu neku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Fri 29 Apr - 21:23

nowitzki wrote:Ma operle je lijepio uvijek clanke sa neke socijalisticke stranice clanci su pisani u wordu ono po defaultu, isto je neki plus bio ja mislim
Pa na to sam se nasmija...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by nowitzki Sat 30 Apr - 7:51

Daj nek netko nadje taj portal da se nasmijem
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Sat 30 Apr - 9:31

Tommy Ramone wrote:Taj portal je oličenje objektivnosti. Kad uđeš u rječnik, pod pojmom objektivnost stoji logo nogomet plus. Njima je Hajduk isti kurac ko Dinamo, Rijeka, Lokomotiva, nikad ni trunke pristranosti. Dajte im nagradu neku.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Sat 30 Apr - 9:31

Tommy Ramone wrote:Taj portal je oličenje objektivnosti. Kad uđeš u rječnik, pod pojmom objektivnost stoji logo nogomet plus. Njima je Hajduk isti kurac ko Dinamo, Rijeka, Lokomotiva, nikad ni trunke pristranosti. Dajte im nagradu neku.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Sat 30 Apr - 9:34

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12427/Priprema-li-Zdravko-Mamic-Dinamo-za-Dinamo-bez-Zdravka-Mamica.aspx
cheers lol!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Sat 30 Apr - 17:08

sat2 wrote:http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12427/Priprema-li-Zdravko-Mamic-Dinamo-za-Dinamo-bez-Zdravka-Mamica.aspx
cheers lol!
Da nije N+ eto nebi znali da je nečakinja (Sanda Mamić) digla sidro iz GNK Obiteljskog...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Sat 30 Apr - 17:33

amper1950 wrote:
sat2 wrote:http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12427/Priprema-li-Zdravko-Mamic-Dinamo-za-Dinamo-bez-Zdravka-Mamica.aspx
cheers lol!
Da nije N+ eto nebi znali da je nečakinja (Sanda Mamić) digla sidro iz GNK Obiteljskog...  :)
ne znam što bi nogometni sladokurci bez te informacije  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by nowitzki Sat 30 Apr - 18:15

http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFApupklyZTCbNwYZI&tmpl=viewnews
evo našao sam ovaj portal od operlea....hahahahaha prestao radit portal hahahahahahahha...ugasite taj smiješni portal
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by nowitzki Sat 30 Apr - 18:16

traže donacije......hahahahah krv ti isusovu, ovaj portal je operle u kompjuterskom svijetu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Sat 30 Apr - 18:24

sat2 wrote:http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12427/Priprema-li-Zdravko-Mamic-Dinamo-za-Dinamo-bez-Zdravka-Mamica.aspx
cheers lol!
Koje govno od portala, kakva sranja oni pišu. Kaj je najbolje mislim da Sanda uopće nije njihova nećakinja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Sat 30 Apr - 19:55

Tommy Ramone wrote:
sat2 wrote:http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12427/Priprema-li-Zdravko-Mamic-Dinamo-za-Dinamo-bez-Zdravka-Mamica.aspx
cheers lol!
Koje govno od portala, kakva sranja oni pišu. Kaj je najbolje mislim da Sanda uopće nije njihova nećakinja.

Kao da je to bitno ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Sat 30 Apr - 19:56

Tommy Ramone wrote:
sat2 wrote:http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12427/Priprema-li-Zdravko-Mamic-Dinamo-za-Dinamo-bez-Zdravka-Mamica.aspx
cheers lol!
Koje govno od portala, kakva sranja oni pišu. Kaj je najbolje mislim da Sanda uopće nije njihova nećakinja.

Ne znam esu li složili kakovu priču oko otkaza oružaru ...?j
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Sun 1 May - 0:14

meni je najbolje kak je sad priča da je čačke odjebao lovrena radi kao iskaza uskoku. sad je lovren državni heroj i pačenik. a dosada je bio najveći kikser kojeg je mamić zgurao u repku i nema veze kaj je postavio ultimatum tom istom čačkeu. da se razumijemo ja sam jedan od rijetkih ako ne i jedini koji je u lovrenu vidio nekog stopera i kojem je čačke u dinamu bio goran tak da mogu s pravom reči da je ovo najveće licemjerstvo na svijetu.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Sun 1 May - 0:23


pa baš zato jer je svjedok ako ga se boje trebali su ga voditi da ga imaju pod kontrolom i umile mu se...ovako su ga razljutili

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Mon 2 May - 8:00

kuracodigraca wrote:meni je najbolje kak je sad priča da je čačke odjebao lovrena radi kao iskaza uskoku. sad je lovren državni heroj i pačenik. a dosada je bio najveći kikser kojeg je mamić zgurao u repku i nema veze kaj je postavio ultimatum tom istom čačkeu. da se razumijemo ja sam jedan od rijetkih ako ne i jedini koji je u lovrenu vidio nekog stopera i kojem je čačke u dinamu bio goran tak da mogu s pravom reči da je ovo najveće licemjerstvo na svijetu.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Mon 2 May - 17:24

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/12446/NK-Lokomotiva-sve-je-isto-ko-i-lani.aspx
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Mon 2 May - 17:25

meni najzanimljiviji dio uz mnogo drugih izljeva ljubavi prema dinamu.  :)

I dok cijela nogometna Hrvatska čeka Mamićev obračun s pravosudnim institucijama (a time i mogući pad, kako Dinama, tako i Lokomotive)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Mon 2 May - 17:27

kuracodigraca wrote:meni najzanimljiviji dio uz mnogo drugih izljeva ljubavi prema dinamu.  :)

I dok cijela nogometna Hrvatska čeka Mamićev obračun s pravosudnim institucijama (a time i mogući pad, kako Dinama, tako i Lokomotive)
Ne laje kera radi sela ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Mon 2 May - 17:29

kuracodigraca wrote:meni najzanimljiviji dio uz mnogo drugih izljeva ljubavi prema dinamu.  :)

I dok cijela nogometna Hrvatska čeka Mamićev obračun s pravosudnim institucijama (a time i mogući pad, kako Dinama, tako i Lokomotive)

To je i meni upalo u oči. Prva stvar kaj ih muči je kako skinuti Dinamo, Mamić je tu samo sredstvo za odvlačenje pažnje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 2 Empty Re: nogomet plus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum