ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by udba 3/23/2016, 11:06

marcellus wrote:
udba wrote:
marcellus wrote:Pusti to nego reci ti meni ima li služba nešto s ovim
Ima utoliko koliko ovakvi incidenti svaku tajnu službu vesele. Biće veći budžet, patriotski aktovi, privođenje bez pitanja. Evo, jučer na zagrebačkoj zračnoj luci poduplalo snage, pretresalo pjegave riđokose djevojčice i albino muškarce koji u životu nisu vidjeli oružje osim Hello Kitty špangice.

Kad budeš išo za Italiju ili Austriju držaće te na granici dva sata, kopat po autu, jebavat i sve to ide u radni staž. Čim se više talasa, više para za službu. Ako je mir onda nije dobro.

dobar je strah kome ga je Bog dao, kažeš

Nažalost nije strah nego zlouporaba situacije. U redu je da ispred islamskog centra budu dva agenta, unutra tri četiri, da se infiltriraju, da kamere sve snimaju, to bi bilo ok. Ali oni će tebe jebat kad budeš išo u šoping na skijanje ili kupanje s luftmadracima u bunkeru i eurima u džepu, snimat će ti internet da nisi skinuo koji film i sebi pisati prekovremene i dnevnice.

S druge strane će im 1000 osoba vrlo visokog rizika ući bez problema podmetat bombe, a svakog dana ima sve više i više mini islamskih državica po europskim metropolama gdje policija ne smije ni ući i ekstremisti nesmetano izvode vježbe i regrutiraju frustrirane imigrante. Ali ti ćeš talijanima i austrijancima vaditi rezervnu gumu van jer je sumnjiv taj slamnati šešir za sunce šta ga vozaš straga.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by AlfaOmega 3/23/2016, 11:09

jastreb wrote:
AlfaOmega wrote:Vehabizam ne postoji tisućama godina. On je ustvari produkt Britanaca i njihovih vladara bankara da se sjebe Islam. 
Netočno.

Vehabizam je povratak na tradicije Muhameda i njegovih suvremenika.

Dakle vehabizam je izvorna varijanta islama.
Vehabizam je osnova  Muhammad ibn Abd al-Wahhab, koji je živio u XVIII st. 
Pročitaj ispovjest britanskog špijuna.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by AlfaOmega 3/23/2016, 11:14

bogomdani wrote:to mozemo samo nagadjati,i i ravnati se po izjavama pojedinaca,moglo bi se reci da preko mojih izjava,Israel zeli da prekine odnose sa Saudima...kujiš poantu??
Rothy nisu Israel..
http://www.aljazeera.com/programmes/upfront/2015/10/arena-saudis-israelis-secret-talks-151017113137603.html

Jedina je razlika što su pomenuti saudijski i izraelski zvaničnici relevantni. Ti pak nisi relevantan po tom pitanju. Meni si relevantan da ubijem dosadu na poslu :x .

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by omni 3/23/2016, 11:16

Evo kazu doznali identitet ovih satrapa, i opet ona najzabaavnija informacija da su bili od prije poznati policiji. Pitam se zbog cega? Pa picka im materina imaju ih vise manje na spisku i opet ih pustaju da gmizu po drustvu. Jebes takvo drustvo, drzavu i sistem.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by jastreb 3/23/2016, 11:16

omni wrote:Evo kazu doznali identitet ovih satrapa, i opet ona najzabaavnija informacija da su bili od prije poznati policiji. Pitam se zbog cega? Pa picka im materina imaju ih vise manje na spisku i opet ih pustaju da gmizu po drustvu. Jebes takvo drustvo, drzavu i sistem.
Evo ovaj čas su javili da je uhvaćen traženi islamist.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by omni 3/23/2016, 11:19

jastreb wrote:
omni wrote:Evo kazu doznali identitet ovih satrapa, i opet ona najzabaavnija informacija da su bili od prije poznati policiji. Pitam se zbog cega? Pa picka im materina imaju ih vise manje na spisku i opet ih pustaju da gmizu po drustvu. Jebes takvo drustvo, drzavu i sistem.
Evo ovaj čas su javili da je uhvaćen traženi islamist.
Da kao i onaj neki dan i sto? Ponudit ce mu dobar rucak, on ce ih yebat u zdrav mozak i smijat se pri sljedecoj akciji. Nakacit ga treba javno na tv da prica da svaki "welcome" tupan vidi s kakvim olosem simpatizira. Sve vise volim svoj fasizam.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by L'âme 3/23/2016, 11:22

omni wrote:Evo kazu doznali identitet ovih satrapa, i opet ona najzabaavnija informacija da su bili od prije poznati policiji. Pitam se zbog cega? Pa picka im materina imaju ih vise manje na spisku i opet ih pustaju da gmizu po drustvu. Jebes takvo drustvo, drzavu i sistem.
naravno da imaju popise..veliki su tu propusti u pitanju ili namjerno ignoriranje procedure,po naputku..treba bi netko za ovo odgovarat..a,u svezi teme..integrirat,kako?
Prekrstit ili pretvorit u ateiste..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 3/23/2016, 11:25

kršćansko-marksistička šema nabacivanja krivice samom sebi i bez razloga...

ako ti se nešto desi "zaslužio sam jer sam griješio" , ili istočni grijeh šema, rođen sa grijehom, tako su belgijanci rođeni sa grijehom ex-kolonizalizma, pa se moraju iskupiti na križu multikulturalnosti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by L'âme 3/23/2016, 11:27

Neki su drugi socioloski parametri tu krucijalni.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by epikur37 3/23/2016, 11:28

Nema veze integrirat će oni vas ...hah koji kurac od propalog liberalnog kontinenta.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by jastreb 3/23/2016, 11:35

epikur37 wrote:Nema veze integrirat će oni vas ...hah koji kurac od propalog liberalnog kontinenta.
Priča mi jedan tvoj zemo na privremenom(?) radu u Šveckoj,kako mu domoroci govore da su Bosanci zlato.

Tek će sad zapadnjaci prepoznati vrijednost i čovještvo bivših Jugovića.

Do sada su nas tretirali uglavnom kao neku vrstu dobrih teglećih volova i poslušnih pasa.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Kermit 3/23/2016, 11:52

AlfaOmega wrote:
jastreb wrote:
AlfaOmega wrote:Vehabizam ne postoji tisućama godina. On je ustvari produkt Britanaca i njihovih vladara bankara da se sjebe Islam. 
Netočno.

Vehabizam je povratak na tradicije Muhameda i njegovih suvremenika.

Dakle vehabizam je izvorna varijanta islama.
Vehabizam je osnova  Muhammad ibn Abd al-Wahhab, koji je živio u XVIII st. 
Pročitaj ispovjest britanskog špijuna.
Upravo to, zapravo minorna sketa do polovice 20. stoljeća, naravno kako je kuća Saud postala omiljena sveznica zapada a došlo je more para Vehabije su kao nosioci sudske i duhovne vlasti preuzeli primat u sunitskom islamu, u biti oni su sjeme propasti samog Islama od tuda i dozvoljavanje slobodnog širenja od "zapada"
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Kermit 3/23/2016, 12:01

mrincredible wrote:
asilovski wrote:
mrincredible wrote:Leftard ne razumije da se oni ne žele integrirati. Nikada im to nije bio cilj.
Zašto bi se integrirali u nešto što je konceptualno sve suprotno odnosno smtra se za loše od onoga odakle dolaze, osim toga Belgijanci ne psotoje, svi su otuđeni, ispraniuh mozgova i jedino im je bitna bilanca, sir i možda pivo, da ne govorim da imaju saudijsku medresu koja slobodno propagira usred Bruxella smrt belgijancima i to isti dozvoljavaju pa tko to neće smatrati slabošću? Kad zbog saudijskih para prodaš vlastitu djecu ono...

Sve stoji. Oni se u biti nemaju u što integrirati jer se Europa odavno odrekla vlastitog identiteta, i tu leži njena najveća slabost, a ne u terorističkim napadima. Ali čak i kad bi se mogli u nešto integrirati, muslimani to ne bi htjeli učiniti. Oni sve ono što zapad predstavlja (ili je jednom predstavljao prije no što je izgubio svoje "ja" ionako duboko preziru.
Prirodni saveznici zapada su šije i Iran, a zapad je u savezu sa Vehabijama i židovima protiv ovih prvih, pa sama ta činjenica je dovoljna da "zapadu" nema pomoći, pa vidi samo činjenicu da je Evropa aktivno sudjelovala u rušenju Gadafija i Assada koji u biti su jedina brana vehabijama i muslimanskom bratstvu pa tko je tu lud??? Evropske elite su prodale evropljane, a netko masovnom emigracijom hoće izazvati slom Evrope i sukob, a sama integracija bojim se ovdje nikada nije niti bila cilj...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 3/23/2016, 12:07

To je samo još jedan od pokušaja da se Rusiju baci na koljena. Rusi resursi kod mnogih izazivaju zavist. Od arapskog proljeća do ukrajinskog Majdana, sve je u cilju komadanja Rusije, Europa je tu kolateralna žrtva, ali kad su inertni i glupi,  eto im sad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by L'âme 3/23/2016, 12:10

Sve je lako gledat sa strane..kad nama roknu nesto u Zagrebu,Splitu ilo Dubrovniku,onda cemo tek se uozbiljit..i racionalno gledat na antivojnupropagandu u vodecim medijima..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by jastreb 3/23/2016, 12:11

maggie13 wrote:Sve je lako gledat sa strane..kad nama roknu nesto u Zagrebu,Splitu ilo Dubrovniku,onda cemo tek se uozbiljit..i  
...reći Prokleti Srbi!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by catabbath 3/23/2016, 12:11

Bitno da ne rokne na moru sad pred sezonu.

_________________
Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by epikur37 3/23/2016, 12:14

jastreb wrote:
maggie13 wrote:Sve je lako gledat sa strane..kad nama roknu nesto u Zagrebu,Splitu ilo Dubrovniku,onda cemo tek se uozbiljit..i  
...reći Prokleti Srbi!

a baš
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 5 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum