ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Kermit 23/3/2016, 08:57

mrincredible wrote:Leftard ne razumije da se oni ne žele integrirati. Nikada im to nije bio cilj.
Zašto bi se integrirali u nešto što je konceptualno sve suprotno odnosno smtra se za loše od onoga odakle dolaze, osim toga Belgijanci ne psotoje, svi su otuđeni, ispraniuh mozgova i jedino im je bitna bilanca, sir i možda pivo, da ne govorim da imaju saudijsku medresu koja slobodno propagira usred Bruxella smrt belgijancima i to isti dozvoljavaju pa tko to neće smatrati slabošću? Kad zbog saudijskih para prodaš vlastitu djecu ono...

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by jastreb 23/3/2016, 08:58

marcellus wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:pa to je ko oni prigovori franji da nije dovoljno integrirao srbe, kao oni žele biti građani rh ali jebiga ustaše i to

da se ovako ponašao zgazili bi nas do beča

Srbi su željeli živjeti u Srbiji, ogromna većina, ne u Hrvatskoj. Isto tako arapi žele živjeti u kalifatu belgija, ne u belgiji.
Ovo se uopće ne može uspoređivati sa Srbima.

Ma ni sa čime.

srbi su bili puno manji problem, ipak su kršćani
Ma u to doba su Srbi bili sve samo ne kršćani.

Kršćanski identitet u Srba bio je u to doba jako malo izražen.

Svaki od njih bi uvijek rekao prvo da je pravoslavac,a tek poslije da je Srbin.

No to je bilo daleko od svakog vjerskog identiteta. Religiju u to doba kod Srba prakticirale su uglavnom starije bakice i poneki antikomunist.

Proslavljanje vjerskih blagdana i slava bio je više folklor i srbovanje,nego li izražavanje duhovnosti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by marcellus 23/3/2016, 09:03

U pravu je samo u tome da su oni krivi, ne arapi. Krivi su jer su jebeni kreteni koji umjesto da štite svoj narod i državu što im je dužnost štite imbecilne fantazmagorije o multikulturalnosti

_________________
Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by jastreb 23/3/2016, 09:03

A glede ovog integriranja,to je kao kad bi neki zagriženi ihtiolog u svoj akvarij ubacio piranje i zahtijevao od ostalih ribica da to novopridošlo jato integrira u svoje društvo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by mutava baštarda 23/3/2016, 09:16

Možda im sad podignu malo socijalu radi bolje integracije...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 09:18

Idijot...mislim taj begijac..Kakš Islam integrirati??To je isto kao da pokusas ježa sa svim bodljama progutati..jednostavno ne ide..praksa i iskustvo govore,ali neuki i glumpavi,nikako da nauce...telad..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Sora 23/3/2016, 09:19

marcellus wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:pa to je ko oni prigovori franji da nije dovoljno integrirao srbe, kao oni žele biti građani rh ali jebiga ustaše i to

da se ovako ponašao zgazili bi nas do beča

Srbi su željeli živjeti u Srbiji, ogromna većina, ne u Hrvatskoj. Isto tako arapi žele živjeti u kalifatu belgija, ne u belgiji.
Ovo se uopće ne može uspoređivati sa Srbima.

Ma ni sa čime.

srbi su bili puno manji problem, ipak su kršćani

Mislm. Ovo bi se trebalo uokviriti i staviti na zid
NEK zapamte dobro svi Vukovarcii. Škabrnjani, Petrinjci
Oprosti onome tko te klao ali ne oprosti drugačijem
Jebt MARCELKO. NADMAŠIO SI SAM SEBE
Mislila sam da nije moguce biti veci idiot kad jest . :stare:

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by vuksadinare 23/3/2016, 09:20

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:pa to je ko oni prigovori franji da nije dovoljno integrirao srbe, kao oni žele biti građani rh ali jebiga ustaše i to

da se ovako ponašao zgazili bi nas do beča

Srbi su željeli živjeti u Srbiji, ogromna većina, ne u Hrvatskoj. Isto tako arapi žele živjeti u kalifatu belgija, ne u belgiji.
Ovo se uopće ne može uspoređivati sa Srbima.

Ma ni sa čime.
jesu li srbi htjeli iskreno zivjet u RH tj integrirati se?..debela vecina ne bar 90%...osim da oni najvecim dijelom upravljaju ko prije...ali budimo realni integriranje znaci i dobar dio gubitka osobnog identite nacionalnog prije svega....jbg...ovi mislici gledaju s vjerskog i rasnog stajalista
pa nisu ludi, Hrvati većinom pod kulturom misle pod šetnje po šoping centrima, jarmljanje, jal, kupovanje Ajfonova, gledanje Tevea, vožnja djece sa baleta na njemački pa na gimnastiku, doli Srbi pod kulturu smatraju logorske vatre, život u šumi, izlasci sa kumovima do ranog jutra, lov, ribolov, harmoniku, punjne vešalice i ćaskanje sa kelnerima, jbg-a da se integriraju u ovo prvo nabrojano to jest da sažive sa Domovnicom moraju najprije odstraniti polni oprgan
to ti opisao ove kapoviceve,frljiceve,vili matule,hajdas donciceve,mime simic...tu se slazem e sad da.se vecina slavonaca,likota,dalmatinaca,hercegovaca,bosanaca hrvata ne druzi s kumovima,ne ide u ribolov,ne rostilja i ne caska s kelnerima malo si pretjerao..ako mislis na zrinjevac u zg tu se slazem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Sora 23/3/2016, 09:26

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:pa to je ko oni prigovori franji da nije dovoljno integrirao srbe, kao oni žele biti građani rh ali jebiga ustaše i to

da se ovako ponašao zgazili bi nas do beča

Srbi su željeli živjeti u Srbiji, ogromna većina, ne u Hrvatskoj. Isto tako arapi žele živjeti u kalifatu belgija, ne u belgiji.
Ovo se uopće ne može uspoređivati sa Srbima.

Ma ni sa čime.
jesu li srbi htjeli iskreno zivjet u RH tj integrirati se?..debela vecina ne bar 90%...osim da oni najvecim dijelom upravljaju ko prije...ali budimo realni integriranje znaci i dobar dio gubitka osobnog identite nacionalnog prije svega....jbg...ovi mislici gledaju s vjerskog i rasnog stajalista
pa nisu ludi, Hrvati većinom pod kulturom misle pod šetnje po šoping centrima, jarmljanje, jal, kupovanje Ajfonova, gledanje Tevea, vožnja djece sa baleta na njemački pa na gimnastiku, doli Srbi pod kulturu smatraju logorske vatre, život u šumi, izlasci sa kumovima do ranog jutra, lov, ribolov, harmoniku, punjne vešalice i ćaskanje sa kelnerima, jbg-a da se integriraju u ovo prvo nabrojano to jest da sažive sa Domovnicom moraju najprije odstraniti polni oprgan
to ti opisao ove kapoviceve,frljiceve,vili matule,hajdas donciceve,mime simic...tu se slazem e sad da.se vecina slavonaca,likota,dalmatinaca,hercegovaca,bosanaca hrvata ne druzi s kumovima,ne ide u ribolov,ne rostilja i ne caska s kelnerima malo si pretjerao..ako mislis na zrinjevac u zg tu se slazem


Ovako mali Bosanac razmišlja o Zagrebu ...pljuvati po ovima nabrojenima iz parka pred glavnim kolodvorom rendeer
Ma daj Vuce ..smješan si
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 09:34

Pa..svabi se vec boje izici iz kutja i stanova svojih...uglavnom na ulicama dominiraju Khozoepi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 09:35

Eh, budaletine - koji tipovi  uopće vode EU politiku, razvoj , budućnost i opstanak - ovakvi tupani i idioti kojima nikako iz liberalnodemokratske guzice ne može da uđe u glavu ono što svaki prosječan građanin EUa već odavno zna i vidi - MULTI-KRUTI je totalni neuspjeh EUa i tu puše apsolutno svi - na dulje vrijeme ustvari EU sadomazo seansama  samu sebe derogira i siječe granu na kojoj sjedi , no ovakvi politički lakrdijaši i dalje čvrsto kao nojevi drže glavu u pijesku i nama normalnima  postupno uništavaju  naš način života i budućnost naših nasljednika !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by jastreb 23/3/2016, 09:38

bogomdani wrote:Pa..svabi se vec boje izici iz kutja i stanova svojih...uglavnom na ulicama dominiraju Khozoepi..
Pa čuj. Takav je Zapad.

Pričao mi je prijatelj Bosanac. Kako su se on i njegova ekipa iz rodnog kraja okupili 90 i neke za Uskrs u Švedskoj u prirodi ,okrenuli janje,donijeli pijače i teferičili.

Došla je policija,tv kamere,novinari i sutradan je to bila senzacija i zgražanje.

Nešto nečuveno.

E,kad su se Švedi zgražali nad nečim kod nas tako normalnim,kako li će tek reagirati na ovakve stvari kakve se sada događaju.

Moje je mišljenje da smo mi ovdje na balkanu,bez obzira na režim,ipak imali i imamo više sloboda od Zapada.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 09:38

ranki1 wrote:
bogomdani wrote:Pa..svabi se vec boje izici iz kutja i stanova svojih...uglavnom na ulicama dominiraju Khozoepi..
da,dobra integracija,bolje receno islam asimilirao svabe,pa su poput prestrasenih zeceva

sprijeciti to,ako nece milom uvijek mogu nauciti silom
dakle sto su od HRvatske napravili ti svabi,pm toj babetini,ali i HRvatska je poslusni psic,nazalost
sve do rijeci stoji..jucer sa frendom narucili dva Glocka 21...zlu ne trebalo..ovo postaje sve opakije..neko vece oko 23 sata vozim u svoj dio grada,uglavnom suburban odvojen rijekom od ostatka grada,a ulicom baulja jedno 5-6 takvih likova,zverlajuci na sve strane..kao psi koji cekaju da nekog strgaju..ps im mtr ebo.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Sora 23/3/2016, 09:39

Ima zgodnih ..
Oni Sirijci ..mmmm
A djeca im predivna. Tamnoputa i plave okice
I neki su bas pogodni za popraviti krvnu sliku EUROPE
E.
Cemu unapred se bojati . Koja se bojala kasnije se kajala.
Mislim , EU , ne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by mutava baštarda 23/3/2016, 09:41

Sora wrote:Ima zgodnih ..
Oni Sirijci ..mmmm
A djeca im predivna. Tamnoputa i plave okice
I neki su bas pogodni za popraviti krvnu sliku EUROPE
E.
Cemu unapred se bojati . Koja se bojala kasnije se kajala.
Mislim , EU , ne
... Belgijski istražitelji u potrazi su za dvojicom mogućih sudionika napada: zovu se Mohamed Abrini i Najim Laachraoui, za koje se smatra da su prijatelji uhićenog Salaha Abdeslama, također odrasli u Belgiji. Mađarski i drugi istražitelji tvrde da su se obojica u Europu vratila preko Mađarske u rujnu 2015. s valom izbjeglica iz Sirije..

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 2 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum