ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 09:42

Sora,ne mlacaj o necemu sto ne znas..Nisam niti ocekivcao nes osim povrsnog misljenja...

Brzo bi tebi prijsjeo sirijac da te dohvati..istina fini su na prvu,"kulturni",ali ne bi ti njemu dugo jezičarila..ostala bi brzo bez jezika,na radost forumske "desnice"... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by mrincredible 23/3/2016, 09:44

asilovski wrote:
mrincredible wrote:Leftard ne razumije da se oni ne žele integrirati. Nikada im to nije bio cilj.
Zašto bi se integrirali u nešto što je konceptualno sve suprotno odnosno smtra se za loše od onoga odakle dolaze, osim toga Belgijanci ne psotoje, svi su otuđeni, ispraniuh mozgova i jedino im je bitna bilanca, sir i možda pivo, da ne govorim da imaju saudijsku medresu koja slobodno propagira usred Bruxella smrt belgijancima i to isti dozvoljavaju pa tko to neće smatrati slabošću? Kad zbog saudijskih para prodaš vlastitu djecu ono...

Sve stoji. Oni se u biti nemaju u što integrirati jer se Europa odavno odrekla vlastitog identiteta, i tu leži njena najveća slabost, a ne u terorističkim napadima. Ali čak i kad bi se mogli u nešto integrirati, muslimani to ne bi htjeli učiniti. Oni sve ono što zapad predstavlja (ili je jednom predstavljao prije no što je izgubio svoje "ja" ionako duboko preziru.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by omni 23/3/2016, 09:44

Sve to treba integrirat u zivi krec.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 09:46

Teladi neukoj nikako da udjeu glavu cinjenica da Islam ne tolerira druge vjere u svojoj osnovi..podnosi ih,sve dok brojno ne nadvlada..onda se silom pocne nametati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 09:50

ranki1 wrote:
bogomdani wrote:Sora,ne mlacaj o necemu sto ne znas..Nisam niti ocekivcao nes osim povrsnog misljenja...

Brzo bi tebi prijsjeo sirijac da te dohvati..istina fini su na prvu,"kulturni",ali ne bi ti njemu dugo jezičarila..ostala bi brzo bez jezika,na radost forumske "desnice"... jocolor
meni bi bilo zao Sore onda,ipak mi je milija i Sora ma kako bedasta bila od nasilnog islamista
Sora je meni oke,onako na finjaka ebe ove na drugom kraju stapa,no ne pozna uopce Islam kao takavb u praksi..Eno i jedna hrvatica je pala na čokoladnu put i sladunjave rijeci,odselila u Siriju,jos prije rata,a onda kuku-lele,nema da digne glavu i kaze sto hoce i misli...pa bi opet kući mamici isla,jer je tamo bila Princeza.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by gargamel0101 23/3/2016, 09:58

Nema tu lijeka u izborima. Tu sada moraju ići drastične metode.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by omni 23/3/2016, 10:00

gargamel0101 wrote:Nema tu lijeka u izborima. Tu sada moraju ići drastične metode.
Sto vrijeme vise odmice sve drasticnije, jos se sada moze stvar rijesit bez prevelike patnje i zrtava, za godinu dvije ce biti sasvim druga prica bojim se.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by marcellus 23/3/2016, 10:00

Sora wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:pa to je ko oni prigovori franji da nije dovoljno integrirao srbe, kao oni žele biti građani rh ali jebiga ustaše i to

da se ovako ponašao zgazili bi nas do beča

Srbi su željeli živjeti u Srbiji, ogromna većina, ne u Hrvatskoj. Isto tako arapi žele živjeti u kalifatu belgija, ne u belgiji.
Ovo se uopće ne može uspoređivati sa Srbima.

Ma ni sa čime.

srbi su bili puno manji problem, ipak su kršćani

Mislm. Ovo bi se trebalo uokviriti i staviti na zid
NEK zapamte dobro svi Vukovarcii. Škabrnjani, Petrinjci
Oprosti onome tko te klao ali ne oprosti drugačijem
Jebt MARCELKO. NADMAŠIO SI SAM SEBE
Mislila sam da nije moguce biti veci idiot kad jest . :stare:

Što ti imaš sproću Srba, jugoslavenka?

_________________
Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 10:01

I treba da se bojis..a jos ste vi onako postedjeni tih islamdžija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 10:13

ranki1 wrote:
bogomdani wrote:I treba da se bojis..a jos ste vi onako postedjeni tih islamdžija..
jos ispada da ju Ja braniti danasnji truli i nevjerni Izrael,svasta
ali sa druge strane te  islamisticke horde su kao  praznoglavi kiborzi
hehehehe,znam da ti tjera krv u glavu,ali Israel nije neprijatelj europe.. :clown
a niti Khozoepi nisu bas praznoglavi,iznenadio bi se kako rade organizirano na osvajanju Europe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by marcellus 23/3/2016, 10:19

uostalom oko čega se mi sekiramo... ovakav zapad i ovakva europa bolje nisu ničim ni zaslužili...

_________________
Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Guest 23/3/2016, 10:19

:clown..ebi ga Ajk..u bazenu sa morskim psinama ne vrijedi plivati ako nemas velike zube.. :clown
u cas te popapaju...tako i sa danasnjim Israelom..nema druge :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali - Page 3 Empty Re: Belgijski ministar: krivi smo mi jer ih nismo integrirali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum