ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Page 5 of 52 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28 ... 52  Next

Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 17/4/2024, 12:54

RayMabus wrote:Znači biramo između: kartel HDZ i birajte nas SDP koji nudimo NIŠTA samo da ne dođe kartel HDZ na vlast nego mi i naše guzice.

Ne hvala, ne tribaju mi takvi izbori u životu. Ove ću preskočiti.

Kad mi ponudite nešto konkretno a ne samo izbor između kartela HDZ i NIŠTA onda mi se javite.

Ti oštri nož. Bit će klanja.

Joža

Posts : 2697
2022-02-24


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 12:57

Joža wrote:
RayMabus wrote:Znači biramo između: kartel HDZ i birajte nas SDP koji nudimo NIŠTA samo da ne dođe kartel HDZ na vlast nego mi i naše guzice.

Ne hvala, ne tribaju mi takvi izbori u životu. Ove ću preskočiti.

Kad mi ponudite nešto konkretno a ne samo izbor između kartela HDZ i NIŠTA onda mi se javite.

Ti oštri nož. Bit će klanja.
Neće bit ništa. Ova država je završena priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 17/4/2024, 13:00

RayMabus wrote:
Joža wrote:
RayMabus wrote:Znači biramo između: kartel HDZ i birajte nas SDP koji nudimo NIŠTA samo da ne dođe kartel HDZ na vlast nego mi i naše guzice.

Ne hvala, ne tribaju mi takvi izbori u životu. Ove ću preskočiti.

Kad mi ponudite nešto konkretno a ne samo izbor između kartela HDZ i NIŠTA onda mi se javite.

Ti oštri nož. Bit će klanja.
Neće bit ništa. Ova država je završena priča.

OK. Ali barem nekog priklat ... porezat mu barem prst iz čiste pizdarije majku mu.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 13:02

Joža wrote:
RayMabus wrote:
Joža wrote:
RayMabus wrote:Znači biramo između: kartel HDZ i birajte nas SDP koji nudimo NIŠTA samo da ne dođe kartel HDZ na vlast nego mi i naše guzice.

Ne hvala, ne tribaju mi takvi izbori u životu. Ove ću preskočiti.

Kad mi ponudite nešto konkretno a ne samo izbor između kartela HDZ i NIŠTA onda mi se javite.

Ti oštri nož. Bit će klanja.
Neće bit ništa. Ova država je završena priča.

OK. Ali barem nekog priklat ... porezat mu barem prst iz čiste pizdarije majku mu.
Ma koje klanje. O čemu ti sad drobiš ? Prestani pisat gluposti. Izumrli smo i gotovo. Nema ničega i to ti je to. Samo nestane društvo i raspad države i ajmo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 17/4/2024, 13:04

RayMabus wrote:
Joža wrote:
RayMabus wrote:
Joža wrote:
RayMabus wrote:Znači biramo između: kartel HDZ i birajte nas SDP koji nudimo NIŠTA samo da ne dođe kartel HDZ na vlast nego mi i naše guzice.

Ne hvala, ne tribaju mi takvi izbori u životu. Ove ću preskočiti.

Kad mi ponudite nešto konkretno a ne samo izbor između kartela HDZ i NIŠTA onda mi se javite.

Ti oštri nož. Bit će klanja.
Neće bit ništa. Ova država je završena priča.

OK. Ali barem nekog priklat ... porezat mu barem prst iz čiste pizdarije majku mu.
Ma koje klanje. O čemu ti sad drobiš ? Prestani pisat gluposti. Izumrli smo i gotovo. Nema ničega i to ti je to. Samo nestane društvo i raspad države i ajmo dalje.

Pa barem prst odsić iz dišpeta pa nek djava sve nosi posli.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 13:06

Joža wrote:
RayMabus wrote:
Joža wrote:
RayMabus wrote:
Joža wrote:
RayMabus wrote:Znači biramo između: kartel HDZ i birajte nas SDP koji nudimo NIŠTA samo da ne dođe kartel HDZ na vlast nego mi i naše guzice.

Ne hvala, ne tribaju mi takvi izbori u životu. Ove ću preskočiti.

Kad mi ponudite nešto konkretno a ne samo izbor između kartela HDZ i NIŠTA onda mi se javite.

Ti oštri nož. Bit će klanja.
Neće bit ništa. Ova država je završena priča.

OK. Ali barem nekog priklat ... porezat mu barem prst iz čiste pizdarije majku mu.
Ma koje klanje. O čemu ti sad drobiš ? Prestani pisat gluposti. Izumrli smo i gotovo. Nema ničega i to ti je to. Samo nestane društvo i raspad države i ajmo dalje.

Pa barem prst odsić iz dišpeta pa nek djava sve nosi posli.
Onda glasaj za Pavelića ako želiš tu opciju jer ti socijaldemokrati i demokršćani ( desni centar ) to nisu.

Oni ( socijaldemokrati i hrvatska demokratska zajednica ) su za demokraciju.

Jel shvačaš taj dio jer ako ne evo:

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Sokrat-demokracija34
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 13:33

Svejedno je tko će vladat Hrvatskom iduće četiri godine jer i kartel HDZ i ovi drugi NIŠTA ne nude promijene nego sve već viđeno a to sve već viđeno je nastavak daljnjeg sloma demografije.

Nemamo zbog čega glasat. Čekamo kraj ove države.

Ne živim ja četiri godine koliko je njima mandat. Ja znam šta me čeka u budućnosti s ovakvom demografijom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 17/4/2024, 13:36

Dobro je..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 17/4/2024, 13:38

vuksadinare wrote:Dobro je..
tvoji garant 1,3%

jel škoro, žetončić u igri?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 13:43

Nisam ja gusjenica pa živim četiri godine ko i oni leptir šta se izleže iz ličinke pa jedan dan živi pa mi to išta znači šta će bit ovi il oni koji ne nude ništa iduće četiri godine.

Ajte vi svi Bog.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/u-hrvatskoj-se-lani-rodilo-najmanje-djece-otkad-postoje-statisticka-mjerenja-15421905
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 17/4/2024, 13:46

veber wrote:
vuksadinare wrote:Dobro je..
tvoji garant 1,3%

jel škoro, žetončić u igri?
pajdo bez mojih nema vlasti to je svakim satom sve jasnije... e sad cekamo zoku da padne ničice na koljena i fino zamoli DP da koalira sa sdpom da plenkimun ne bude vise vlast.. ali nista poznavajuci grbavog grbina koji ce glat to odbiti jer dva uvjeta od tri nece htjet ispuniti posto bi time izdao tekovine lijevo zelene revolucije a to je da su dva uvjeta ne migrantima i ne istanbulskom.. sorry rošavi nisi se trebao petljati sa grbavim..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 17/4/2024, 13:54

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:Dobro je..
tvoji garant 1,3%

jel škoro, žetončić u igri?
pajdo bez mojih nema vlasti to je svakim satom sve jasnije... e sad cekamo zoku da padne ničice na koljena i fino zamoli DP da koalira sa sdpom da plenkimun ne bude vise vlast.. ali nista poznavajuci grbavog grbina koji ce glat to odbiti jer dva uvjeta od tri nece htjet ispuniti posto bi time izdao tekovine lijevo zelene revolucije a to je da su dva uvjeta ne migrantima i ne istanbulskom.. sorry rošavi nisi se trebao petljati sa grbavim..
ja sam glasal za kradezej, nemam dovoljno judi u firmi. ima nas 1500 a fali barem još 100. nemre ni Fanuc sve odradit,

zato su mladi otišli van. obavezno glasajte za kradezej.

sin mi je u švici, a kči ide dalje na fax u essenu.

nema više bosanaca koji su šljakali na bausteli pa se vratili.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 17/4/2024, 14:10

vili40 wrote:longi,prestani klampat i idi zaokruži Možemo,ne srami se

hi hi... odi nesrico izadji iz konobe na ariju kutija ti 100 m dalje u osnovnu skulu :D
inace ni kao obitelj jedan za mozemoa , prelomio sam , jedan za radnicku i jedan za cat chow s lososom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 17/4/2024, 14:13

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:Dobro je..
tvoji garant 1,3%

jel škoro, žetončić u igri?
pajdo bez mojih nema vlasti to je svakim satom sve jasnije... e sad cekamo zoku da padne ničice na koljena i fino zamoli DP da koalira sa sdpom da plenkimun ne bude vise vlast.. ali nista poznavajuci grbavog grbina koji ce glat to odbiti jer dva uvjeta od tri nece htjet ispuniti posto bi time izdao tekovine lijevo zelene revolucije a to je da su dva uvjeta ne migrantima i ne istanbulskom.. sorry rošavi nisi se trebao petljati sa grbavim..
meni je već odavno jasno da ste vi bazen odakle će plenki uzeti kolko mu treba,ima nas koji nemamo pamćenje jedne muhe.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


RayMabus likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 17/4/2024, 14:17

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:Dobro je..
tvoji garant 1,3%

jel škoro, žetončić u igri?
pajdo bez mojih nema vlasti to je svakim satom sve jasnije... e sad cekamo zoku da padne ničice na koljena i fino zamoli DP da koalira sa sdpom da plenkimun ne bude vise vlast.. ali nista poznavajuci grbavog grbina koji ce glat to odbiti jer dva uvjeta od tri nece htjet ispuniti posto bi time izdao tekovine lijevo zelene revolucije a to je da su dva uvjeta ne migrantima i ne istanbulskom.. sorry rošavi nisi se trebao petljati sa grbavim..

da NE istambulskoj :facepalm cime se bi bavite... ima li sto o udbi u programu ? treba biti relevantan :D
prizeljkujem potop misli 19st. te raspad na ciste misli zatim misli 1990 i misli mladog penave a ni jedne HDZjot ne bude trebao za partnere
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 17/4/2024, 14:25

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:Dobro je..
tvoji garant 1,3%

jel škoro, žetončić u igri?
pajdo bez mojih nema vlasti to je svakim satom sve jasnije... e sad cekamo zoku da padne ničice na koljena i fino zamoli DP da koalira sa sdpom da plenkimun ne bude vise vlast.. ali nista poznavajuci grbavog grbina koji ce glat to odbiti jer dva uvjeta od tri nece htjet ispuniti posto bi time izdao tekovine lijevo zelene revolucije a to je da su dva uvjeta ne migrantima i ne istanbulskom.. sorry rošavi nisi se trebao petljati sa grbavim..

da NE istambulskoj :facepalm  cime se bi bavite... ima li sto o udbi u programu ? treba biti relevantan :D
prizeljkujem potop misli 19st. te raspad na ciste misli zatim misli 1990 i misli mladog  penave a ni jedne HDZjot ne bude trebao za partnere
samo ti ocekuj :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 14:32

debotoijusto wrote:
vili40 wrote:longi,prestani klampat i idi zaokruži Možemo,ne srami se

hi hi... odi nesrico izadji iz konobe na ariju kutija ti 100 m dalje u osnovnu skulu :D
inace ni kao obitelj jedan za mozemoa , prelomio sam , jedan za radnicku i jedan za cat chow s lososom
Evo oni će glasat umijesto mene pa šta god oni odluće eto im a meni samome se ne bira između izbora kartel HDZ i oporbe NIŠTA.

Izlaznost je skoro pa rekordna.

Do 11:30 sati glasalo je 24.18 posto birača.

U isto vrijeme 2020. bila je 18.09 posto.

2016. je bila 18.86 posto

2015. je bila 21.55 posto.

2011. godine i ranijih godina izlaznost se bilježila do 11 sati, ne do 11:30 kao sada.

Do 11 sati 2011. godine izlaznost je bila 16.39 posto

2007. je bila 17.19 posto.

2003. je bila 21.19 posto.

2000. je bila 24.08 posto.

Prema tim podacima ispada da je slična izlaznost bila samo 2000. godine. Budući da se tada bilježila do 11 sati, može se zaključiti da je izlaznost 2000. godine do 11:30 bila nešto malo veća nego što je danas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by sitting_bull 17/4/2024, 15:03

veber wrote:
sitting_bull wrote:
RayMabus wrote:- Zašto izbori u srijedu 17. travnja? Želim da što više hrvatskih ljudi izađe na izbore. Učinit ću sve da ih navedem, nagovorim i dam im razloga zašto treba ići glasati, posebno protiv HDZ-a! Na kraju krajeva, sve je bolje od HDZ-a! - poručio je Milanović i tako potvrdio ono što je ljevica ranije govorila.

Milanović otkrio zašto je htio da će izbori biti usred tjedna: 'Sve je bolje od HDZ-a'

Zato šta si ti izabra radni dan ( dakle nije te brige šta ekonomija pati ) ti je moj stari koji inače ne glasa za njih sad glasa za HDZ a ja neću da izađem glasat.

Ti si sav pametan a mi smo svi debili pa ne vidimo da si ti s tom odlukom naštetio ekonomiji a samo da bi zadovoljio svoje ego manijačke ciljeve.

Ono nije moga petak il ponediljak pa da spojimo vikend nego će on baš sridu kad se nikome ništa ne da.
ajde, ne cvili bez veze.

biti će nekakav gubitak za ekonomiju, ali generalno drastično manji od  gubitka koji hrvatska trpi zbog korupcije.
ako europski podaci govore o cca 10 milijardi eura koje godišnje pojede hrvatska korupcija, onda to znači kako je dnevni gubitak za hrvatsku ekonomiju po osnovi korupcije i koruptivnog djelovanja cca 27 milijuna eura.

neka se skidanjem hdz-a i njegove koruptivne hobotnice korupcija u prvoj godinji smanji samo za 30% predviđeni gubitak zbog izborne srijede kao neradnog dana biti će barem stostruko nadoknađen kroz dobitak koji donosi smanjena korupcija.
kako će se taj trend ubijanja korupcije smanjivati i u drugoj i svim ostalim godinama koje slijede razvidno je kako je neradna srijeda ulog koji će se oploditi na svim razinama.
naravno, hdz i pajdaši će zabilježiti gubitak jer će se špina na državnom bankomatu za njih zatvoriti, ili kako bi rekao alan ford: tko izgubi dobitak dobije gubitak.
ti bi kao političar trebao znat zakaj je milanović odabrao srijedu.
eliminacija bosansko srpskih glasova.
i eliminacija utjecaja kaptola jer danas nema uhodane prakse s mise na biralište i zaokruživanje zna se po popovskom naputku.

kako god, izlaznost je značajno veća (u zagrebu u apsolutnom iznosu za  8,25% u odnosu na 2020-tu, ili  po broju birača 40,4% više u odnosu na izlazak 2020-te).

vjerojatno će do kraja dana to biti nešto manje, ali sve što bude iznad sveukupne izlaznosti veće od 60% znači kraj za anemično đubre.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

veber likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 17/4/2024, 17:23

sitting_bull wrote:
veber wrote:
sitting_bull wrote:
RayMabus wrote:- Zašto izbori u srijedu 17. travnja? Želim da što više hrvatskih ljudi izađe na izbore. Učinit ću sve da ih navedem, nagovorim i dam im razloga zašto treba ići glasati, posebno protiv HDZ-a! Na kraju krajeva, sve je bolje od HDZ-a! - poručio je Milanović i tako potvrdio ono što je ljevica ranije govorila.

Milanović otkrio zašto je htio da će izbori biti usred tjedna: 'Sve je bolje od HDZ-a'

Zato šta si ti izabra radni dan ( dakle nije te brige šta ekonomija pati ) ti je moj stari koji inače ne glasa za njih sad glasa za HDZ a ja neću da izađem glasat.

Ti si sav pametan a mi smo svi debili pa ne vidimo da si ti s tom odlukom naštetio ekonomiji a samo da bi zadovoljio svoje ego manijačke ciljeve.

Ono nije moga petak il ponediljak pa da spojimo vikend nego će on baš sridu kad se nikome ništa ne da.
ajde, ne cvili bez veze.

biti će nekakav gubitak za ekonomiju, ali generalno drastično manji od  gubitka koji hrvatska trpi zbog korupcije.
ako europski podaci govore o cca 10 milijardi eura koje godišnje pojede hrvatska korupcija, onda to znači kako je dnevni gubitak za hrvatsku ekonomiju po osnovi korupcije i koruptivnog djelovanja cca 27 milijuna eura.

neka se skidanjem hdz-a i njegove koruptivne hobotnice korupcija u prvoj godinji smanji samo za 30% predviđeni gubitak zbog izborne srijede kao neradnog dana biti će barem stostruko nadoknađen kroz dobitak koji donosi smanjena korupcija.
kako će se taj trend ubijanja korupcije smanjivati i u drugoj i svim ostalim godinama koje slijede razvidno je kako je neradna srijeda ulog koji će se oploditi na svim razinama.
naravno, hdz i pajdaši će zabilježiti gubitak jer će se špina na državnom bankomatu za njih zatvoriti, ili kako bi rekao alan ford: tko izgubi dobitak dobije gubitak.
ti bi kao političar trebao znat zakaj je milanović odabrao srijedu.
eliminacija bosansko srpskih glasova.
i eliminacija utjecaja kaptola jer danas nema uhodane prakse s mise na biralište i zaokruživanje zna se po popovskom naputku.

kako god, izlaznost je značajno veća (u zagrebu u apsolutnom iznosu za  8,25% u odnosu na 2020-tu, ili  po broju birača 40,4% više u odnosu na izlazak 2020-te).

vjerojatno će do kraja dana to biti nešto manje, ali sve što bude iznad sveukupne izlaznosti veće od 60% znači kraj za anemično đubre.
mozda za njega ali dobro za nas... bez DP niks od vlasti zna to anemija ali i rošavi... a peđa grbavi je rekao bez obzira na sve nece koalirati sa do.. sto ce reci na to rošavi vidjeti cemo.. uvjeti DP su poznati.. u usprotivi ako bude odbijanja jednih i drugih ide ponavljanje izbora.. osim u slučaju koalicije rošavog i anemije a ni to nije mozda isključeno... obojica ce dopuzat na koljenima DP-u ako zele vlast..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 17/4/2024, 18:15

kaj bu opet škoro pjeval, pobjedil. sori

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 17/4/2024, 18:49

veber wrote:kaj bu opet škoro pjeval, pobjedil. sori
škoro nije u dp
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 5 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 52 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28 ... 52  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum