ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Page 2 of 44 Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Next

Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 13/4/2024, 08:03

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:... evo veber tvrdi da hdz protjeruje  inteligenciju i školovane i sposobne a to definitivno nije istina jer i ti i još tisuće ljudi poput tebe i školovanih i sposobnih živite i ostvarujete se u hrvatskoj...
kaj nije istina. koliko sam poreza platio u HR kriminalna bi mi morala iškolovat 25 djece. 
kaj sam kćeri kupio auto oderali me 30%

na AMG imao sam 5% za sve.
rega mi je 300€ full za dvije godine.

tvoja zločinačka samo krade. sve jebeno sam morao djeci kupit, nisam kao obrtnik imao povlastice, vrtić full, škola full, besplatne knjige full. 
dupli porez jer je tvoja izmislila poduzetničku plaću. pa plati sve doprinose pa slijedeću godinu plati porez na dobit

pa mi jedne godine rebnuli 300 000kn kazne jer je knjigovođa krivo upisao stavku.


nemoj meni o plaćanju državi.

uplatio sam više nego kaj si ti do sada u brutu primio, u tri godine

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 13/4/2024, 08:12

a glavni razlog mog odlaska u njemačku je nakon razgovora u Krašu, zaposlili balavca iz iz zločinače jer ga je okruglica zaposlila par dana nakon izbora, meni ponudili da mu budem zamjenik i da sve nominalo vodim.

krmetu nije službena škoda bila OK pa su mu BMW morali kupit.

kradezej je zločinačka organizacija koja se vodi tuđmanovim 200 obitelji.

jebem roditelje kaj su krivoustog i miru hranili. imao sam godinu dana kada nas je murja privela zbog toga kaj su nosili hranu tuđmanu.



neke stvari nemoj meni tipkat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 13/4/2024, 10:47

i miha da se razumijemo, susjed je 
"invalid" domovinskog rata, a ja sam iz JNA direkto u murju. Vlaška ulica. Gledali smo se snajperima.
Kasnije kod Jamnice. 

Ratne priče ostavi za Ringa, Krmeljivog i ostale pobjeglice i traktoraše.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 13/4/2024, 10:55

još uvijek sam član 1. i brat mi je poginuo. djecu sam naučio pravilno pucat iza kuće jer se Walter, kao ni Glock ne čuju. dosta je rata.

i tvoj kradezej mi ne vraća imovinu. u petrinji nasuprot Gavrilovića je moja zemlja.

znaš di je bila kasarna vasilija gaćeša

sve je to moje, ukrali jedni pa maznuli drugi

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 13/4/2024, 11:16

Veber.. DP ima jedan od najvažnijih stavki vraca je oduzete imovine nakon 45-te..i to je prioritet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 13/4/2024, 11:42

vuksadinare wrote:Veber.. DP ima jedan od najvažnijih stavki vraca je oduzete imovine nakon 45-te..i to je prioritet

ae... i povratak domace radne snage te zabranu uvoza djelatnika... i domaci sljakeri sto gonjanu biciklo gori-doli dostavno po 3 000€ place... i svizac ovo-ono ;) kolega @vucko probudi se :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2024, 11:53

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Zamjenio si me sa nekim... 
I općenito od kada je počeo rat u UA ne pratim politiku više u RH pa čak niti vanka. 

Dakle most ili DP u mom slučaju
naravno da te nisam zamijenio, i naravno da nisi razumio što sam ti napisao... evo veber tvrdi da hdz protjeruje  inteligenciju i školovane i sposobne a to definitivno nije istina jer i ti i još tisuće ljudi poput tebe i školovanih i sposobnih živite i ostvarujete se u hrvatskoj... uglavnom ti po habitusu pripadaš u hdz-ov bazen birača, nikako ni mosta ni domovinskog pokreta pa shodno tomu logično bi bilo da svoj glas i daš onima uz čiju vlast se ostvaruješ. Ili ne bi bilo logično s obzirom da je u nas malo što ruku pod ruku sa logikom...

pa rekao sam da je zadnjih 4-5 godina RH postala ugodno misto za život... nema potrebe da više itko ide vanka.  prije 10ak godina hrpa poznanika i frendova je otišla vanka, jer ovdje nisu mogli naći posao niti minimalac za 400€ , tada i ja nisam mogao niti za 400€  radi, jbg onda ljude peru "frustracije" i odu vanka. 

Bogami sada ima posla tko želi radit, zadnjih 4-5godina svatko može radit, i nikome država ne smeta, niti treba povlačiti veze . tko želi otvoriti firmu , obrt (ja sam morao kada bih skiperavao) , preko egrađanin to otvoriš i zatvoriš u par klikova i jedan-dva dana čekanja da ovi odobre. egrađanin ima svega par država svijeta. prije 10-15godina prema pričama starijih morao si obilaziti šaltere i podmićivati tete koje su se zaposlile preko veze. 

stvari su se popravile, ekonomija je dobra, iskreno i ne može biti bolja, ulaže se u infrastruktru , čak i male općine, gdje bi prije 10 godina bio jedan HDZovac koji bi trgao janjetinu a općine propadale, čak i takve danas vozim se cestom po dalmaciji postaju sređene, ulaže se, šetnice, sadržaj, itd. 

ja cu za MOST/DP jer nikada nisam dao glas za HDZ uvijek sam glasovao za ove treće stranke tako ću i nastaviti . 

mama je rekla da će za HDZ jer nevoli MOST/DP idu joj na živce i Most i Penava i Petrov a ove lijeve naravno nitko normalan ne voli. 
demokracija je, sretni smo što možemo izaći i glasovati, nismo u Rusiji gdje Putin sebi potpiše 87% glasova, da ne bude "očito" kao sadam hussein 102%, i onda objavi invaziju na drugu zemlju i onda šalje ljude u samoubilačke mesnate napade, i onda hrpa ljudi vidi uzor u takvoj Rusiji.


festival demokracije.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20898
2018-06-14


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by immortal 13/4/2024, 12:06

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Zamjenio si me sa nekim... 
I općenito od kada je počeo rat u UA ne pratim politiku više u RH pa čak niti vanka. 

Dakle most ili DP u mom slučaju
naravno da te nisam zamijenio, i naravno da nisi razumio što sam ti napisao... evo veber tvrdi da hdz protjeruje  inteligenciju i školovane i sposobne a to definitivno nije istina jer i ti i još tisuće ljudi poput tebe i školovanih i sposobnih živite i ostvarujete se u hrvatskoj... uglavnom ti po habitusu pripadaš u hdz-ov bazen birača, nikako ni mosta ni domovinskog pokreta pa shodno tomu logično bi bilo da svoj glas i daš onima uz čiju vlast se ostvaruješ. Ili ne bi bilo logično s obzirom da je u nas malo što ruku pod ruku sa logikom...

pa rekao sam da je zadnjih 4-5 godina RH postala ugodno misto za život... nema potrebe da više itko ide vanka.  prije 10ak godina hrpa poznanika i frendova je otišla vanka, jer ovdje nisu mogli naći posao niti minimalac za 400€ , tada i ja nisam mogao niti za 400€  radi, jbg onda ljude peru "frustracije" i odu vanka. 

Bogami sada ima posla tko želi radit, zadnjih 4-5godina svatko može radit, i nikome država ne smeta, niti treba povlačiti veze . tko želi otvoriti firmu , obrt (ja sam morao kada bih skiperavao) , preko egrađanin to otvoriš i zatvoriš u par klikova i jedan-dva dana čekanja da ovi odobre. egrađanin ima svega par država svijeta. prije 10-15godina prema pričama starijih morao si obilaziti šaltere i podmićivati tete koje su se zaposlile preko veze. 

stvari su se popravile, ekonomija je dobra, iskreno i ne može biti bolja, ulaže se u infrastruktru , čak i male općine, gdje bi prije 10 godina bio jedan HDZovac koji bi trgao janjetinu a općine propadale, čak i takve danas vozim se cestom po dalmaciji postaju sređene, ulaže se, šetnice, sadržaj, itd. 

ja cu za MOST/DP jer nikada nisam dao glas za HDZ uvijek sam glasovao za ove treće stranke tako ću i nastaviti . 

mama je rekla da će za HDZ jer nevoli MOST/DP idu joj na živce i Most i Penava i Petrov a ove lijeve naravno nitko normalan ne voli. 
demokracija je, sretni smo što možemo izaći i glasovati, nismo u Rusiji gdje Putin sebi potpiše 87% glasova, da ne bude "očito" kao sadam hussein 102%, i onda objavi invaziju na drugu zemlju i onda šalje ljude u samoubilačke mesnate napade, i onda hrpa ljudi vidi uzor u takvoj Rusiji.


festival demokracije.
tako je i moja , sad već ima nekoliko godina
kaže vozit ćeš me idem glasati
pa nećeš valjda dati glas hdz-u a ja tolike godine bez posla
ona kaže meni je dobro ja ću glasati za koga ja hoću
oko mene se samo zapuši
već nekoliko godina nije dobro i nema joj nikoga iz hdz-a
sad mene treba
a hdz joj i zemlju pokrao izmjerama

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 13/4/2024, 12:27

immortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Zamjenio si me sa nekim... 
I općenito od kada je počeo rat u UA ne pratim politiku više u RH pa čak niti vanka. 

Dakle most ili DP u mom slučaju
naravno da te nisam zamijenio, i naravno da nisi razumio što sam ti napisao... evo veber tvrdi da hdz protjeruje  inteligenciju i školovane i sposobne a to definitivno nije istina jer i ti i još tisuće ljudi poput tebe i školovanih i sposobnih živite i ostvarujete se u hrvatskoj... uglavnom ti po habitusu pripadaš u hdz-ov bazen birača, nikako ni mosta ni domovinskog pokreta pa shodno tomu logično bi bilo da svoj glas i daš onima uz čiju vlast se ostvaruješ. Ili ne bi bilo logično s obzirom da je u nas malo što ruku pod ruku sa logikom...

pa rekao sam da je zadnjih 4-5 godina RH postala ugodno misto za život... nema potrebe da više itko ide vanka.  prije 10ak godina hrpa poznanika i frendova je otišla vanka, jer ovdje nisu mogli naći posao niti minimalac za 400€ , tada i ja nisam mogao niti za 400€  radi, jbg onda ljude peru "frustracije" i odu vanka. 

Bogami sada ima posla tko želi radit, zadnjih 4-5godina svatko može radit, i nikome država ne smeta, niti treba povlačiti veze . tko želi otvoriti firmu , obrt (ja sam morao kada bih skiperavao) , preko egrađanin to otvoriš i zatvoriš u par klikova i jedan-dva dana čekanja da ovi odobre. egrađanin ima svega par država svijeta. prije 10-15godina prema pričama starijih morao si obilaziti šaltere i podmićivati tete koje su se zaposlile preko veze. 

stvari su se popravile, ekonomija je dobra, iskreno i ne može biti bolja, ulaže se u infrastruktru , čak i male općine, gdje bi prije 10 godina bio jedan HDZovac koji bi trgao janjetinu a općine propadale, čak i takve danas vozim se cestom po dalmaciji postaju sređene, ulaže se, šetnice, sadržaj, itd. 

ja cu za MOST/DP jer nikada nisam dao glas za HDZ uvijek sam glasovao za ove treće stranke tako ću i nastaviti . 

mama je rekla da će za HDZ jer nevoli MOST/DP idu joj na živce i Most i Penava i Petrov a ove lijeve naravno nitko normalan ne voli. 
demokracija je, sretni smo što možemo izaći i glasovati, nismo u Rusiji gdje Putin sebi potpiše 87% glasova, da ne bude "očito" kao sadam hussein 102%, i onda objavi invaziju na drugu zemlju i onda šalje ljude u samoubilačke mesnate napade, i onda hrpa ljudi vidi uzor u takvoj Rusiji.


festival demokracije.
tako je i moja , sad već ima nekoliko godina
kaže vozit ćeš me idem glasati
pa nećeš valjda dati glas hdz-u a ja tolike godine bez posla
ona kaže meni je dobro ja ću glasati za koga ja hoću
oko mene se samo zapuši
već nekoliko godina nije dobro i nema joj nikoga iz hdz-a
sad mene treba
a hdz joj i zemlju pokrao izmjerama

Kad Kenwood Kenon u srijedu pokrene mesnate napade svoje vojske uhljeba goriti će nebo i zemlja...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2024, 12:48

a nemora. dosta ljudi mi je reklo otvoreno da će glasovati za HDZ. evo moja mama, nikada nije bila uhljeb niti išta. uhljeba u državi ima 300 000 -400 000, od čega je 50% HDZovih 30% SDPovih i 20% ostali sve skupa.. dakle nije to ekipa koja sama odlučuje izbore..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20898
2018-06-14


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 13/4/2024, 12:52

vuksadinare wrote:Veber.. DP ima jedan od najvažnijih stavki vraca je oduzete imovine nakon 45-te..i to je prioritet
strašni ste,a na kojem su vam mjestu stavke poput plina za jedan cent i ostale vragolanije?To će vam biti najvažnije stavke 2871.?
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 13/4/2024, 13:03

AssadNaPodmornici wrote:a nemora. dosta ljudi mi je reklo otvoreno da će glasovati za HDZ. evo moja mama, nikada nije bila uhljeb niti išta. uhljeba u državi ima 300 000 -400 000, od čega je 50% HDZovih 30% SDPovih i 20% ostali sve skupa.. dakle nije to ekipa koja sama odlučuje izbore..
Tvoja mater je HDZ ova paravojna skupina. Ti su najgori...
Nije to ništa. Imam tetku članicu SDPa... Ono 2 moždana, ali mora se izići na biralište, ne da joj se dolazi kući...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2024, 14:14

nije moja mater takva. žena je po struci VŠS inžinjerka , ona svake izbore promisli i izabere stranku. nikada neće lijevo, ali glasuje za razne desne opcije, a eventualno nekada i lokalnu "treću opciju". 

recimo kada je bio izbor između Puljka i onoga Mihanovića koji dolazi iz komunističke familije, za koga cili Split zna njega i njegovu obitelj kako su sve preko partije rješavali, i lik je doktor znanosti iz ekonomije, a veze nema o ekonomiji, lik je ravnatelj lučke uprave i ima C1 engleski jezik a nezna dvi riči sastavit, neće tu za HDZ dati glas.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20898
2018-06-14


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by prckov 13/4/2024, 14:17

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Veber.. DP ima jedan od najvažnijih stavki vraca je oduzete imovine nakon 45-te..i to je prioritet

ae... i povratak domace radne snage te zabranu uvoza djelatnika... i domaci sljakeri sto gonjanu biciklo gori-doli dostavno po 3 000€ place... i svizac ovo-ono ;)  kolega @vucko probudi se :D

ae

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Oip12

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 13/4/2024, 14:23

vuksadinare wrote:Veber.. DP ima jedan od najvažnijih stavki vraca je oduzete imovine nakon 45-te..i to je prioritet
daj ne bulazni.

ja sam u briselu na sudu.

mi smo tražili 4 milje marka kada je tvoja zločinačka rekla NE, smrad tuđman maznul vilu, alkić šeks maznul vilu djeda mog.

tvoja okruglica lagala da ne zna markićku a u birtiji sisale kave. birtija bila na križanju zvonimirova/kraševa.

i ne želim nagodbu, želim sve.

a to će vas skupo koštat

ali baš skupo

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 13/4/2024, 19:13

i za mihu kreadez je država za sparkat na  jahtu.
treba ih uništit

stoka

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 13/4/2024, 19:50

Gledam neke ankete izbornih jedinica. U Slavoniji HDZ i dalje najjači. Za osam godina ispraznili Slavoniju, živa pustoš, ali nešto mazohistički ih tjera i dalje za HDZ.

Tip nije iz tih izbornih jedinica, ali je preslika kradezeja.


ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 807710


Slava.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2421
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by immortal 13/4/2024, 20:21

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Veber.. DP ima jedan od najvažnijih stavki vraca je oduzete imovine nakon 45-te..i to je prioritet
i državne izmjere su iza 45
znači ako pobjede moraju mi vratiti zemlju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by melkior 14/4/2024, 17:25

Da je vlast najbolja na svijetu (a nije) nakon 8 godina trebalo bi ju mijenjati zbog razvoja demokracije i političke kulture. U protivnom dobiješ male bogove koji misle da su nesmjenjivi i koji čitavu državu pretvaraju u feud jedne stranke, odnosno dobiješ rodijačku ili plemensku državu, a nikako republiku (res publicu). Možete glasati za koga god hoćete, ali ovi izbori su prije svega izbori za premijera, ne za saborsku većinu nego izbori za premijera. Možete glasati za male, za Most, za Domovinski pokret, za Možemo!, za Radničku frontu, za HSU, ali svima njima je sudbina i jedini razlog postojnja da budu manji koalicijski partner ili Andreja Plenkovića ili Zorana Milanovića. Dakle, ne HDZ-a i ne SDP-a, nego Andreja Plenkovića i Zorana Milanovića. I ovi parlamentarni izbori su prije svega izbor između njih dvojice. Izborni program? To je glupost, Hrvati ionako nikada ne biraju po političkom odnosno izbornom programu, uostalom, jedni od drugih ionako kradu izborne programe i slogane. Pa HDZ je hrpu zakonskih prijedloga u prošlom mandatu pokrao od Mosta. Ovi izbori više nisu ni ideološki bitni, crveni - crni, lijevi - desni... Glupost. Živimo u 21. stoljeću, Hrvatska je globalno selo, u moju selendru od nekoliko tisuća stanovnika se doseljavaju crnci i Nepalci, vidio sam nekog muslića u lokalnoj banci s crvenim turbanom na glavi i sandalama na bosu nogu, vani temperatura 5, 6 stupnjeva celzijusevih, a ja se pitam živim li u Europi ili u Kazahstanu. Da se prosječnog Hrvata i kler pita, nikad ne bi bilo nikakve promjene vlasti, još bi smo imali egipatskog faraona, tako da, sačuvaj me Bože političke inteligencije u Hrvata!

Dakle, osnovno je pitanje, želite li HDZ na vlasti u kontinuitetu 12 godina za redom? Smatrate li da zaslužuju 12 godina vlasti u kontinuitetu za redom? Jer upravo ćete za to glasati na ovim parlamentarnim izborima. Jedna bogata Austrija ili Švicarska si ne bi mogla dozvoliti 12 godina vlasti jedne stranke, vidimo što se dogodilo u Rusiji kad imaš vlastodršca koji je više od 20 na vlasti i koji je izgubio vezu s realnošću, vidimo što se događa kad imaš ajatolaha u Teheranu ili diktatora u Sjevernoj Koreji, rugamo se i sprdamo sa svjetskim diktaturama, imamo Orbana već 14,15 godina na vlasti u Mađarskoj, lik se uredno slika s kartom Velike Mađarske koja obuhvaća Međimurje i Baranju, HDZ, pardon RH nikad nije poslala niti jednu diplomatsku notu u Budimpeštu, o INI i Molu da i ne govorimo.

Glasat ću za Milanovića i za SDP, odnosno za Rijeke pravde.  Ne zato što mislim da je bolji od HDZ-a, nego zato što mislim da HDZ treba srušiti s vlasti pod svaku cijenu, inače ćemo stvarno izgledati kao Srbija pod Vučićem, pogotovo s Turudićem kao glavnim državnim odvjetnikom. Za godinu ili dvije, Rijeke pravde će se možda raspasti i bit će moguće prijevremeni novi parlamentarni izbori. A onda ću i ja glasati moguće za Fokus ili za Damira Vanđelića ili za Most. Ali prvo HDZ mora odletjeti s vlasti, pod svaku cijenu.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by melkior 14/4/2024, 18:12

Most je najbolja opozicijska stranka, i realno, uz Radničku frontu i Možemo! jedina prava alternativa postojećoj vlasti. Ali Most nikada neće osvojiti vlast, jednostavno nemaju kapaciteta za to, a i Nikola Grmoja kao premijerski kandidat neće nikada proći. Izvrstan saborski zastupnik, ali ne više od toga. 
Damir Vanđelić, možda najbolji kandidat za premijera. Ali neće osvojiti većinu, neće biti u prilici voditi vladu, a vjerojatno bi on bio na tragu onoga što je radio Tihomir Orešković. Međutim, on je ispao iz HDZ-ova šinjela i lako moguće da bi koalirao sa HDZ-om, stoga je u ovom trenutku on loš izbor. 
Sandra Benčić - NE. Previše woke. 
Radnička fronta i Kata Šmajser, sjajan izbor ako ste vozač autobusa ili Nepalac koji biciklira za Wolt. Njihov šef je ionako pasionirani glasač i sponzor HDZ-a. 
Ostaje Milanović koji jedini ima intelektualnog kapaciteta i muda u ovom trenutku parirati Plenkoviću. Dakle, ili Kenwood Kenon ili Milanović, to je hrvatska realnost u ovom trenutku. Ili HDZ ili Rijeke pravde. Nebitna je politička sposobnost SDP-a u ovom trenutku. Kenwood Kenon je pokazao da može najuriti 30 ministara iz vlade, prema tome, kad je HDZ na vlasti očito je nebitno i tko je ministar, bitno je samo tko je premijer. 

Što se vanjske politike tiče, Hrvatska ne može birati stranu niti u ratu Rusije s NATO-m, niti u slučaju otvorenog rata Irana, SAD-a i Izraela. Ali Hrvatska je pod mandatom Plenkovićeve vlade glasala u Vijeću sigurnosti protiv prekida vatre u Gazi, podržali smo izraelski genocid nad dječicom u Palestini i riskiramo danas - sutra islamistički teroristički napad zbog bahatosti jednog čovjeka koji 4, 5 godina u kontinuitetu odbija sjednicu Vijeća za nacionalnu sigurnost, koja nije bila sazvana čak ni onda kada je ukrajinski dron pao na Zagreb, nekoliko stotina metara zračne udaljenosti od mog stana. Hvala ti Plenkoviću, pederčino jedna bahata, i za nepotrebno uvođenje eura i posljedično divljanje cijena najgore u EU koje se još uvijek nije smirilo. To nije htio dati na referendum! A dobro, jebat ću ti majku na ovim izborima!
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Joža likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 14/4/2024, 23:02

par dana prije izbora... fokus oli mozemo... fokus realno prica koju zivim/zagovaram no rvati ne vole rad i odgovornost tako da vise od 1-2 mandata ne uhvate shodno tome ni neku mogucnost da odlucuju/utjecu na rad buduce vlade
mozemoa ima realne sanse da sudjeluje u radu neke live vlade i ne po svaku cijenu isto tako pokazali da kopetentna oporba... dakle do srijede izaberem zelju ili razumnu odluku

izbore ne pratim prvi put nakon dugo godina i mogu reci da osvjezavajuce djeluje na organizam :D vrijeme oko izbora provedem na zagrebdox-u , sutra gledam

https://www.zagrebdox.net/hr/film/djecak

https://www.zagrebdox.net/hr/film/radije-bih-bila-kamen

https://www.zagrebdox.net/hr/film/potpuno-povjerenje


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 2 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 44 Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum