ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Page 3 of 52 Previous  1, 2, 3, 4 ... 27 ... 52  Next

Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 14/4/2024, 23:02

par dana prije izbora... fokus oli mozemo... fokus realno prica koju zivim/zagovaram no rvati ne vole rad i odgovornost tako da vise od 1-2 mandata ne uhvate shodno tome ni neku mogucnost da odlucuju/utjecu na rad buduce vlade
mozemoa ima realne sanse da sudjeluje u radu neke live vlade i ne po svaku cijenu isto tako pokazali da kopetentna oporba... dakle do srijede izaberem zelju ili razumnu odluku

izbore ne pratim prvi put nakon dugo godina i mogu reci da osvjezavajuce djeluje na organizam :D vrijeme oko izbora provedem na zagrebdox-u , sutra gledam

https://www.zagrebdox.net/hr/film/djecak

https://www.zagrebdox.net/hr/film/radije-bih-bila-kamen

https://www.zagrebdox.net/hr/film/potpuno-povjerenje



debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by michaellcmacha 15/4/2024, 21:49

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Veber.. DP ima jedan od najvažnijih stavki vraca je oduzete imovine nakon 45-te..i to je prioritet

ae... i povratak domace radne snage te zabranu uvoza djelatnika... i domaci sljakeri sto gonjanu biciklo gori-doli dostavno po 3 000€ place... i svizac ovo-ono ;)  kolega @vucko probudi se :D
e dokle je došlo kad slobodnomisleći nemaju za koga negoza hadezejce glasovati... valjda su skopčali do sada da od njih onkraj mogu najmanje fasovati...
inače ovo ostalo potpisujem... vučko je još u modu braće Grim...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by michaellcmacha 15/4/2024, 21:50

pusti priče o fokusu i o možemo, sad su i hadezejci bjelodani pederčići... tak da se da i uz njih... ili poda njih... ;)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by michaellcmacha 15/4/2024, 21:58

AssadNaPodmornici wrote:a nemora. dosta ljudi mi je reklo otvoreno da će glasovati za HDZ. evo moja mama, nikada nije bila uhljeb niti išta. uhljeba u državi ima 300 000 -400 000, od čega je 50% HDZovih 30% SDPovih i 20% ostali sve skupa.. dakle nije to ekipa koja sama odlučuje izbore..
ovi izbori će pokazati tko je tko, a to će neki jako teško podnijeti...moja predviđanja su da će hdz i ovaj put prejebati ankete, potom lomiti centrističku polutku DPa, ishoditi tihu podršku IDSa i opet sa manjincima drmati slijedeće 4 godine... šteta kad bi most i dp se nakon izbora udružili i uvjetovali zajednički ulaZAk u Vladu to bi moglo kroz vrijeme dati nekih pozitivnih učinaka pogotovojer bi na taj način marginalizirali sdss... naravno ovo je solidna želja ali teško ostvariva

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 16/4/2024, 08:21

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a nemora. dosta ljudi mi je reklo otvoreno da će glasovati za HDZ. evo moja mama, nikada nije bila uhljeb niti išta. uhljeba u državi ima 300 000 -400 000, od čega je 50% HDZovih 30% SDPovih i 20% ostali sve skupa.. dakle nije to ekipa koja sama odlučuje izbore..
ovi izbori će pokazati tko je tko, a to će neki jako teško podnijeti...moja predviđanja su da će hdz i ovaj put prejebati ankete, potom lomiti centrističku polutku DPa, ishoditi tihu podršku IDSa i opet sa manjincima drmati slijedeće 4 godine... šteta kad bi most i dp se nakon izbora udružili i uvjetovali zajednički ulaZAk u Vladu to bi moglo kroz vrijeme dati nekih pozitivnih učinaka pogotovojer bi na taj način marginalizirali sdss... naravno ovo je solidna želja ali teško ostvariva
djelom se slažem za ovo ziher glasovanje.. kad gledas ovi u sdp-u sami sebe dementariju i da ne izmisljaju.. ali ako ne budu na vlasti tulavi peđa ce optuziti zoku da je kriv i bit ce u pravu.. dugoročno zoka ce sa tim ako ovi popuše sebi najviše nastetio.. prvo grbavi ce imat materijala da zoka nije taj da moze sdp voditi i da su popustili jer koketira navodno sa desnima i tu nije nacisto.. trece zoki je definitivno pao ugled i među dijelom desnice svrstavajuci se uz sdp i lijevu koaliciju kao vođa i samim time ispada da je mulja desnicu sto mu moze stetiti ako se kandidira za drugi mandat.. ako popuši uvijek mu ostaje da se moze uhljebit kod dode ili putina a mozda opet kod rame.. sto se tice DP ostajem pri tomu da ce biti najvažniji faktor ako tko hoce sastaviti vlast
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by AssadNaPodmornici 16/4/2024, 09:29

debotoijusto wrote:par dana prije izbora... fokus oli mozemo... fokus realno prica koju zivim/zagovaram no rvati ne vole rad i odgovornost tako da vise od 1-2 mandata ne uhvate shodno tome ni neku mogucnost da odlucuju/utjecu na rad buduce vlade
mozemoa ima realne sanse da sudjeluje u radu neke live vlade i ne po svaku cijenu isto tako pokazali da kopetentna oporba... dakle do srijede izaberem zelju ili razumnu odluku

izbore ne pratim prvi put nakon dugo godina i mogu reci da osvjezavajuce djeluje na organizam :D vrijeme oko izbora provedem na zagrebdox-u , sutra gledam

https://www.zagrebdox.net/hr/film/djecak

https://www.zagrebdox.net/hr/film/radije-bih-bila-kamen

https://www.zagrebdox.net/hr/film/potpuno-povjerenje



ja sam prije glasa za fokus,

ali likovi su ostali u 2019
od 2020 bila je korona, fokus je načelno bio protiv mjera represije ali nisu se pokazali kao DP i MOST.

i sada na fejsu nađi je non stop kmečao o radu nedjeljom, ovome onome, ja mu napisao u dva navrata, da nikoga u RH posebno ne briga hoće li nedjeljom raditi šoping centri ili neće.
da se radije fokusiraju na zatvaranje granica, da će tu dobiti 10 mandata, i da mogu zagovarati ekonomski liberalizam unutar RH za građane RH, i stroge kontrole granica, i eto ih na 10 mandata, a ovaj blok na moj dobronamjeran savjet plus glasovao sam prije za njih..
nećeš više..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by AssadNaPodmornici 16/4/2024, 09:32

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a nemora. dosta ljudi mi je reklo otvoreno da će glasovati za HDZ. evo moja mama, nikada nije bila uhljeb niti išta. uhljeba u državi ima 300 000 -400 000, od čega je 50% HDZovih 30% SDPovih i 20% ostali sve skupa.. dakle nije to ekipa koja sama odlučuje izbore..
ovi izbori će pokazati tko je tko, a to će neki jako teško podnijeti...moja predviđanja su da će hdz i ovaj put prejebati ankete, potom lomiti centrističku polutku DPa, ishoditi tihu podršku IDSa i opet sa manjincima drmati slijedeće 4 godine... šteta kad bi most i dp se nakon izbora udružili i uvjetovali zajednički ulaZAk u Vladu to bi moglo kroz vrijeme dati nekih pozitivnih učinaka pogotovojer bi na taj način marginalizirali sdss... naravno ovo je solidna želja ali teško ostvariva

ne znam

ja se nadam da će HDZ osvojiti ne baš dovoljno mandata, a da će MOST/DP premašiti malo više, i onda da će uvjetovati Plenkiju , da ne mijenja RH populaciju sa afro-azijatima što je krenuo raditi.

sve ostalo čak i ne stoji loše. vanjska politika zadovoljan. ekonomija zadovoljan. čak i mali gradovi i općine se sređuju. korupcija, kako rekoh ne moraš više podmičivati tetu na šalteru za dozvolu za obrt, ide sve to brzo.

dakle neke stvari su se sredile, sada gledam druge prioritete


,  mijenja se RH populacija sa afro-azijatima,   a most i dp su jedini protiv toga. HDZ mijenja naše stanovništvo, SDP bi da se promijeni, Možemo! mašta o tome

to što pojedinac u HDZu može biti ovakav onakav, ili čak i prosječni glasač SDPa nije za "zamjenu stanovništva", to ne znači da HDZ i SDP to ne provode i to provode agresivno i žestoko.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by dijagram 16/4/2024, 10:29

Pod jedan birati nesto trece a ne gojence 1 i 2.
Oni su katastrofa koje se moramo rijesiti.
Predugo nam nanose silnu stetu i jako lose ce biti ako nastave i dalje, nekim novim mandatima.
Radije bih kao premijera izabrao Katu Peovic ili Milorada Pupovca nego ova dva smrada.
Oni bi posluzili tek kao poluga da se smradovi maknu.
Iza njih, a mozda i na prijevremenim izborima stigla bi neka treca vlada ali konacno bez gojenaca 
koji bi potonuli.
Slijediti slijepo  politicke silnice danasnje EU i USA moze svaka budala, a to ce nas definitivno odvesti u propast.
Stoga gojenci moraju tamo gdje im je odavno mjesto, u kanalizaciju, pod svaku cijenu.

E sad, kao realist znam kako  je mogucnost  da se ovako nesto dogodi jako je mala, na zalost, na zalost.
Biracko tijelo je sjebano, deformirano, indoktrinirao, nezrelo, glupo i ne manje vazno pragmaticno
pa poradi uskih osobnih sitnih probitaka bira ove stetocine evo vec desetljecima jedne za drugima.

Drustvo koje je izaslo iz komunizma , a nije se ni osvrnulo na isti nego gazi dalje u nepoznato s umisljajem da sve zna i da je zasigurno sve u redu, e takvo drustvo ne moze biti uspjesno.
Takav nacin ostavlja bolne tragove i stvara silne zapreke za napredak bilo koje vrste.

Slicno je za primjer mladjima koji ne pamte nesto komunizam, ova histerija oko korone.
Kakve ludosti su ljudi u stanju ciniti i onda naglo naprave zaokret i uopce se ne osvrcu na sve sto se dogadjalo i kako se fasisticko ponasalo.

DP , most, fokusi i slicne manje stranke ili liste, sve je dobro u sluzbi micanja gojenaca.
Najgore i jest sto nam je uvaljen izbor izmedju dva gojenca i to se nametne kao glavna stvar.
Ovaj ili onaj, strava.
Bez njih, u kanalizaciju konacno s njima, ali kako rekoh, unatoc zivotnom optimizmu, realo prosudjujuci kakav smo svijet, tesko da prodje bez pobjede nekog od komunistickih gojenaca.
Najebem  im se matere komunisticke. ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 1f60e
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 16/4/2024, 12:42

pa ja bum glasao za kriminalnu. 
trebamo mlade ljude u njemačkoj.

sin je doktorirao u švici i radi u BASF

mala je dala prvu godinu u HR

i nakon izbora mala ide samnom u njemačku, već sam uplatio u essenu.

ja se ne mislim vratiti u HR, kamoli će oni.

zato glas za HDZ

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by melkior 16/4/2024, 16:23

Postavite si jednostavno pitanje; za koga želite glasovati, a da je u stanju formirati vlast, tko ima široki koalicijski potencijal i tko neće ni pod razno ići s HDZ-om? Ili će HDZ formirati svoju koaliciju, ili će SDP formirati svoju koaliciju. Trećeg nema. 

Dakle, da ponovim pitanje; tko ima najveće šanse, objektivno, smijeniti, srušiti Plenkovića i HDZ s vlasti? Jer to je prioritet. Treba ih rušiti pod svaku cijenu. 

Možete li dati ruku u vatru da DP neće s HDZ-om? I da je to točno, u što sumnjam, Kenwood Kenon će radije s Tomaševićem i Sandrom Benčić nego s Penavom i ekipom, na tragu Instanbulske konvencije. Pupovac i manjinci su standard, a glas za DP ili za Most ili za Možemo su glas manje za SDP. Onaj isti SDP koji će s Milanovićem formirati široku koaliciju sa Mostom i tim istim DP-om, ali ne i sa Možemo jer Možemo su najekstremnija ideološka sekta koja je sama sebi dovoljna, a već prije izbora su zabili nož u leđa SDP-u jer nisu htjeli u zajedničku koaliciju s njima, a poslije izbora će im trčati ko gladna kurva željna kruha, onako isto kao što bi većina članova DP-a bez ikakve zadrške trčala HDZ-u samo da ih Kenwood Kenon kojim slučajem hoće, a neće pa se ponašaju kao ostavljena mlada pred oltarom, uvrijeđena jer lola (Kenwood Kenon) voli drugu. 

Most je dobra udavača za SDP jer za razliku od Plenkovića, Milanović je u karakternom smislu autentični tuđmanist. Kenwood Kenon u karakternom smislu je autentična liberalna pederčina. Milanović je u vrijednosnom smislu autentični ljevičar antifašist, ali za razliku od Plenkovića, ne i anacionalni liberal mason. Pitanje je samo hoće li lokalni pop zvati Božu, hoće li mu i baba iz Metkovića zaprijetiti, a možda i pokoji biskup i reći da je Božja volja da Most treći put dovede HDZ na vlast. Ja Mostu ne vjerujem jer su dva puta zajebali vlastito biračko tijelo. Čak i da je Most dovoljno naučio iz prošlosti i da ni pod razno neće s HDZ-om, glas za Most jest protestni glas protiv korupcije, ali nije i protiv HDZ-a, jer nije Most taj koji će stvarati postizbornu koaliciju, nego HDZ i SDP. Glas više za Most glas je manje za SDP a to posredno znači jaču poziciju HDZ-a u odnosu na SDP, i mogućnost da upravo Kenwood Kenon bude taj koji će biti u prilici formirati saborsku većinu. Preblizu su HDZ i SDP jedan drugome po anketama, a da tu priliku ne bi valjalo iskoristiti. Što se moje pozicije tiče, ja bih išao i sa crnim vragom samo da se sruši HDZ. Ja sam svjestan da ukoliko Rijeke pravde pobijede, da ta široka koalicija koja bi obuhvaćala Most i DP ne bi izdržala dulje od godinu dana na vlasti, i da bi u tom slučaju za godinu ili dvije mogli ići na nove prijevremene parlamentarne izbore. Ali gdje će biti Kenwood Kenon za godinu i pol dana? I što će biti s HDZ-om za to vrijeme? Ja bih sutra, kao što kaže Dijagram, bez rezerve rado glasao za Katarinu Peović jer znam da je ona jedina u stanju ponovno otvoriti Goli otok za islužene članove HDZ-a, samo kad bih bio siguran da će Radnička fronta osvojiti vlast. Ali realan sam i znam da to nije moguće.

Ovi parlamentarni izbori nisu izbori između boljeg i lošijeg života u RH, nego izbori između života i prestanka života u RH. Ovi su parlamentarni izbori odabir koga želite vidjeti kao premijera RH; želite li vidjeti liberalnu pederčinu i masončinu Plenkovića koji otvoreno provodi zamjenu hrvatskog stanovništva u korist Njemačke, ili želite autentičnog ljevičara i antifašista Milanovića koji nije anacionalan, nije bruxelleski čato i nije spreman prodati vjeru za večeru?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Joža likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by melkior 16/4/2024, 16:32

Kenwood Kenon prezire vlastito biračko tijelo, sutra bi ga se odrekao da može. 
Vi morate uzeti u obzir demografsku, mentalnu i dobnu strukturu hrvatskog stanovništva: četvrtina ovog društva je jednom nogom u grobu, četvrtina je zrela za ludnicu, četvrtina su kriminalci i trebaju u zatvor, a četvrtina je normalna, ali ta četvrtina normalnih se smanjuje u korist preostale tri četvrtine. Hrvatsko društvo nije razumno društvo, a nije ni moralno, ni normalno.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Joža likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by melkior 16/4/2024, 16:41

Prestanite sanjati o uljuđenoj, jakoj i civiliziranoj građanskoj opciji socijal-liberalne provenijencije, koju bi vodio intelekrualni div kao što je Vlado Gotovac, i prestanite maštati o uljuđenoj, konzervativnoj desnoj opciji koja bi imala viziju budućnosti ove zemlje za sljedećih 20, 30 godina. Desnica u Hrvatskoj je prizemna ustašija koja nema pojma o ekonomskim politikama, a živi u prošlim ratovima, i na tome parazitira. Imamo to što imamo. kaže baba na TV-u, glasat ću za HDZ jer su oni jedina pristojna opcija. Dakle, nema veze što su pokrali i porobili čitavu zemlju, što državom upravljaju kao da je to njihov OPG, glavno da su pristojni, da nose kravatu i lijepo odijelo, da izgledaju elokventno. A to je samo dokaz da ženama i penzionerima treba oduzet pravo glasa, nit brige nit pameti!
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Joža likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by melkior 16/4/2024, 16:52

Možda za godinu i pol dana na novim prijevremenim parlamentarnim izborima iskrsne neka nova opcija, bolja od Plenkovića i Milanovića. Možda Damir Vanđelić, za sada je to samo san, ili barem preuranjeno. Mi se u ovom trenutku, nećemo riješiti i Plenkovića i Milanovića. U prvoj fazi se možda možemo riješiti Plenkovića, a u drugoj fazi Milanovića, pa se onda možda otvori prostor za nekoga kao što je Damir Vanđelić. 

Međutim, računica je jasna; ako sad Kenwood Kenon opet formira vlast, nećemo ga se riješiti sljedećih 4 godine.
Ako sada Milanović formira vlast, možda ćemo imati nove prijevremene parlamentarne izbore za godinu i pol dana. I onda će se možda otvoriti prostor za nekog novog.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Joža likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 16/4/2024, 17:10

Ne vjerujem u priče o SDPu... Treba se sjetiti pLandemije i tko su bili igrači koji su u ime okultne oligarhije uvodili fašizam a.tko zastupnici.
Hrvatskoj su u ovim vremenima potrebne jake suverenističke opcije za koje ću glasati iako znam da su male šanse. Priželjkujem i nadam se ponovljenim izborima na kojima će suverenistima skočiti dionice.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4188
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 16/4/2024, 17:19

michaellcmacha wrote:pusti priče o fokusu i o možemo, sad su i hadezejci bjelodani pederčići... tak da se da i uz njih... ili poda njih... ;)))

ne mogu , vjera mi ne dozvoljava dat glas zlocinackoj org. iako realno nikada se bolje nije zivilo , ekonomski jelte
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 16/4/2024, 18:13

realno spigane obrve vratiri gdje se smogu spigavat

bosančerosimnemaju kaj glast u hr

makarsku i okolicu zaravnat.

mujage potjerat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 16/4/2024, 20:07

veber wrote:realno spigane obrve vratiri gdje se smogu spigavat

bosančerosimnemaju kaj glast u hr

makarsku i okolicu zaravnat.

mujage potjerat
.
Bez brige... Tjeramo sve u Njemačku...


Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4188
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by T. 17/4/2024, 00:47

Ljutu travu na ljutu ranu...
ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Img_2016

_________________
ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17138
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 17/4/2024, 09:09

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Upalja11

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 17/4/2024, 09:09

imam i ja upaljač

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 17/4/2024, 09:37

veber wrote:imam i ja upaljač

Ne treba ti reklamni upaljač za nove birače iz Afike koji pristižu u Njemačku, znaju oni kako se užga na 100 načina i za koga glasati.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4188
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 3 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 52 Previous  1, 2, 3, 4 ... 27 ... 52  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum