ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Page 4 of 52 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 28 ... 52  Next

Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 17/4/2024, 07:37

veber wrote:imam i ja upaljač

Ne treba ti reklamni upaljač za nove birače iz Afike koji pristižu u Njemačku, znaju oni kako se užga na 100 načina i za koga glasati.

Hoholo Mudovski

Posts : 5254
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 17/4/2024, 07:40

Doduše s obzirom na tvoje porijeklo bilo je za očekivati da ćeš lako progutati nacističku ideologiju koja se restaurira u Ukrajini, ali ovo s židovima je zbunjujuće. Tako da se vjerojatno i u tebi samom odvija kaos...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5254
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 17/4/2024, 07:48

opet glupi srbalj. svi crnci dolaze iz njemačkih kolonija.

za razliku od vas znadu njemački jer ga uče od 6e godine u školi.

glupi srbi ne znaju njemački, žive u getu s bugarima, rusima i ostalom stokom.

jebga, ne ide vam.

rodite se kao luzeri. 

ne ide pa ne ide

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 17/4/2024, 07:50

veber wrote:opet glupi srbalj. svi crnci dolaze iz njemačkih kolonija.

za razliku od vas znadu njemački jer ga uče od 6e godine u školi.

glupi srbi ne znaju njemački, žive u getu s bugarima, rusima i ostalom stokom.

jebga, ne ide vam.

rodite se kao luzeri. 

ne ide pa ne ide

Mislim da ćeš se odlično uklopiti s tim iz Afričkih kolonija i drži uvijek upaljač uzase, ako ti bude trebalo vatre...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5254
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 17/4/2024, 07:51

Hoholo Mudovski wrote:Doduše s obzirom na tvoje porijeklo bilo je za očekivati da ćeš lako progutati nacističku ideologiju koja se restaurira u Ukrajini, ali ovo s židovima je zbunjujuće. Tako da se vjerojatno i u tebi samom odvija kaos...
kretenčino moj djed je spašavao židove

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 08:05

Odlučija san da neću glasat. Počeo je treći svjetski rat tako da mi je potpuno svejedno tko je na vlasti u Hrvatskoj. Šta god narod izabere nek izabere pa neka to vlada jer ionako ne mogu više ništa ni jedni ni drugi ni treći.

Hrvatskoj prijeti demografski slom, među najstarijima smo u svijetu

Starčad odlučuje jer su mlade potjerali ća da bježe od njih tako debilnih pa znaju glasat samo za dvije opcije koje su brat i sestra ( HDZ i SDP ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 08:22

Nema smisla izaći na izbore jer glasaš samo za njihove fotelje.

Nitko od njih više ne može promijeniti demografsku krivulju ubrzanog pada i zato je potpuno nebitno tko će vladat iduće četiri godine u Hrvatskoj. I općenito i nakon toga jer je demografsko rasulo preveliko da bi ga uopće više itko od njih mogao ispraviti te da taj isti raspad demografije ne bi doveo do rasula same države.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 17/4/2024, 08:33

veber wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Doduše s obzirom na tvoje porijeklo bilo je za očekivati da ćeš lako progutati nacističku ideologiju koja se restaurira u Ukrajini, ali ovo s židovima je zbunjujuće. Tako da se vjerojatno i u tebi samom odvija kaos...
kretenčino moj djed je spašavao židove

I moja baba partizane, sakrila ih je da ih još nisu našli
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5254
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 09:03

- Zašto izbori u srijedu 17. travnja? Želim da što više hrvatskih ljudi izađe na izbore. Učinit ću sve da ih navedem, nagovorim i dam im razloga zašto treba ići glasati, posebno protiv HDZ-a! Na kraju krajeva, sve je bolje od HDZ-a! - poručio je Milanović i tako potvrdio ono što je ljevica ranije govorila.

Milanović otkrio zašto je htio da će izbori biti usred tjedna: 'Sve je bolje od HDZ-a'

Zato šta si ti izabra radni dan ( dakle nije te brige šta ekonomija pati ) ti je moj stari koji inače ne glasa za njih sad glasa za HDZ a ja neću da izađem glasat.

Ti si sav pametan a mi smo svi debili pa ne vidimo da si ti s tom odlukom naštetio ekonomiji a samo da bi zadovoljio svoje ego manijačke ciljeve.

Ono nije moga petak il ponediljak pa da spojimo vikend nego će on baš sridu kad se nikome ništa ne da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 09:14

Njemu je politički program da izbori budu u srijedu s ciljem kako bi manje HDZ-ovih birača moglo izaći na izbore ( mada je i ta logika upitna zbog čega bi to uopće bilo tako ).

Znači ti nemaš uopće politički program jer da imaš ne bi se bojao toga da su izbori npr u subotu.

Ti nemaš ništa s čime bi privukao biračko tijelo nego tih gluposti koje ti padaju na pamet.

Ne nudiš ništa. Nit veće porodiljne naknade pa da žene koje su pola biračkog tijela pohrle na birališta i tebi daju glas.

Ti si ništa. Eto to je tvoj predizborni program: NIŠTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 17/4/2024, 09:17

longi,prestani klampat i idi zaokruži Možemo,ne srami se
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 09:19

vili40 wrote:longi,prestani klampat i idi zaokruži Možemo,ne srami se
Neću. Istekla mi je osobna odavno. Neću da je vadim. Odjebaja san ih sviju. Ja sam građanin nitko. :D lol!

Nema me. Ne postojim za vas. Odjebte. :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 17/4/2024, 09:24

RayMabus wrote:
vili40 wrote:longi,prestani klampat i idi zaokruži Možemo,ne srami se
Neću. Istekla mi je osobna odavno. Neću da je vadim. Odjebaja san ih sviju. Ja sam građanin nitko. :D lol!

Nema me. Ne postojim za vas. Odjebte. :D
ni vozačka ti više ne valja?Dobro nema veze,na tvoje ime će ionako netko glasat,ZNA SE tko.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 09:26

vili40 wrote:
RayMabus wrote:
vili40 wrote:longi,prestani klampat i idi zaokruži Možemo,ne srami se
Neću. Istekla mi je osobna odavno. Neću da je vadim. Odjebaja san ih sviju. Ja sam građanin nitko. :D lol!

Nema me. Ne postojim za vas. Odjebte. :D
ni vozačka ti više ne valja?Dobro nema veze,na tvoje ime će ionako netko glasat,ZNA SE tko.
Pa nek glasaju. Meni taj tvoj Možemo i Milanović sigurno nisu opcija.

Moja razmišljanja idu ovako: Ako taj Milanović i drugi uzmu nešto mandata HDZ-u da će ovaj morati ići u koaliciju s DP-om ili ako ga pobijede onda nema HDZ-a a isto tako može i korumpirani Plenkovic opet dobit izbore potpuno pa ako je to glas naroda onda je to glas naroda i ja tu ne mogu puno.

Svejedno mi je tko će bit na vlasti jer ovo su izbori samo za njihove fotelje ( guzice ). Počeo je treći svjetski rat a demografiju ne mogu ispraviti tko god od njih da zasjedne u te fotelje. Budućnost je poznata; raspad države.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by sitting_bull 17/4/2024, 09:41

RayMabus wrote:- Zašto izbori u srijedu 17. travnja? Želim da što više hrvatskih ljudi izađe na izbore. Učinit ću sve da ih navedem, nagovorim i dam im razloga zašto treba ići glasati, posebno protiv HDZ-a! Na kraju krajeva, sve je bolje od HDZ-a! - poručio je Milanović i tako potvrdio ono što je ljevica ranije govorila.

Milanović otkrio zašto je htio da će izbori biti usred tjedna: 'Sve je bolje od HDZ-a'

Zato šta si ti izabra radni dan ( dakle nije te brige šta ekonomija pati ) ti je moj stari koji inače ne glasa za njih sad glasa za HDZ a ja neću da izađem glasat.

Ti si sav pametan a mi smo svi debili pa ne vidimo da si ti s tom odlukom naštetio ekonomiji a samo da bi zadovoljio svoje ego manijačke ciljeve.

Ono nije moga petak il ponediljak pa da spojimo vikend nego će on baš sridu kad se nikome ništa ne da.
ajde, ne cvili bez veze.

biti će nekakav gubitak za ekonomiju, ali generalno drastično manji od  gubitka koji hrvatska trpi zbog korupcije.
ako europski podaci govore o cca 10 milijardi eura koje godišnje pojede hrvatska korupcija, onda to znači kako je dnevni gubitak za hrvatsku ekonomiju po osnovi korupcije i koruptivnog djelovanja cca 27 milijuna eura.

neka se skidanjem hdz-a i njegove koruptivne hobotnice korupcija u prvoj godinji smanji samo za 30% predviđeni gubitak zbog izborne srijede kao neradnog dana biti će barem stostruko nadoknađen kroz dobitak koji donosi smanjena korupcija.
kako će se taj trend ubijanja korupcije smanjivati i u drugoj i svim ostalim godinama koje slijede razvidno je kako je neradna srijeda ulog koji će se oploditi na svim razinama.
naravno, hdz i pajdaši će zabilježiti gubitak jer će se špina na državnom bankomatu za njih zatvoriti, ili kako bi rekao alan ford: tko izgubi dobitak dobije gubitak.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 10:00

Kako god. Ne pratim jer ovo s izborima u srijedu mi nije to to. Šta god bude sve je ok. Znat ćemo večeras pa ćemo onda komentirat.

Nema nikakvih tu predizbornih programa tako da u osnovi ovo su samo izbori za njihove fotelje ( guzice ) i to je sve. Nezanimljivo skorz. Bezveze.

Ako ti imaš dobar predizborni program ( nešto za ponudit tim biračima ) onda je tebi svejedno kad su izbori  ... tako da ... jel.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 17/4/2024, 10:38

Melkior vrlo realno raščlanjuje ovu Rvacku koju živimo, to moram priznati.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 17/4/2024, 10:43

RayMabus wrote:Odlučija san da neću glasat. Počeo je treći svjetski rat tako da mi je potpuno svejedno tko je na vlasti u Hrvatskoj. Šta god narod izabere nek izabere pa neka to vlada jer ionako ne mogu više ništa ni jedni ni drugi ni treći.

Hrvatskoj prijeti demografski slom, među najstarijima smo u svijetu

Starčad odlučuje jer su mlade potjerali ća da bježe od njih tako debilnih pa znaju glasat samo za dvije opcije koje su brat i sestra ( HDZ i SDP ).


Ako imaju imalo pameti dat će glas Umirovljenicima zajedno jer realno oni jedini zastupaju njihove interese. Baš me zanima koliko će njihova lista dobiti glasova od 1 200 000 penzića. Ako UZ ne uzmu dobar dio glasova penzići nisu ništa bolje zaslužili od 300 € penzije i da ih se pred smrt doslovce zatuče lopatom po glavi i nogom prevrne u prvu grabu i zatrpa bez ikakve oznake.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by veber 17/4/2024, 10:48

sitting_bull wrote:
RayMabus wrote:- Zašto izbori u srijedu 17. travnja? Želim da što više hrvatskih ljudi izađe na izbore. Učinit ću sve da ih navedem, nagovorim i dam im razloga zašto treba ići glasati, posebno protiv HDZ-a! Na kraju krajeva, sve je bolje od HDZ-a! - poručio je Milanović i tako potvrdio ono što je ljevica ranije govorila.

Milanović otkrio zašto je htio da će izbori biti usred tjedna: 'Sve je bolje od HDZ-a'

Zato šta si ti izabra radni dan ( dakle nije te brige šta ekonomija pati ) ti je moj stari koji inače ne glasa za njih sad glasa za HDZ a ja neću da izađem glasat.

Ti si sav pametan a mi smo svi debili pa ne vidimo da si ti s tom odlukom naštetio ekonomiji a samo da bi zadovoljio svoje ego manijačke ciljeve.

Ono nije moga petak il ponediljak pa da spojimo vikend nego će on baš sridu kad se nikome ništa ne da.
ajde, ne cvili bez veze.

biti će nekakav gubitak za ekonomiju, ali generalno drastično manji od  gubitka koji hrvatska trpi zbog korupcije.
ako europski podaci govore o cca 10 milijardi eura koje godišnje pojede hrvatska korupcija, onda to znači kako je dnevni gubitak za hrvatsku ekonomiju po osnovi korupcije i koruptivnog djelovanja cca 27 milijuna eura.

neka se skidanjem hdz-a i njegove koruptivne hobotnice korupcija u prvoj godinji smanji samo za 30% predviđeni gubitak zbog izborne srijede kao neradnog dana biti će barem stostruko nadoknađen kroz dobitak koji donosi smanjena korupcija.
kako će se taj trend ubijanja korupcije smanjivati i u drugoj i svim ostalim godinama koje slijede razvidno je kako je neradna srijeda ulog koji će se oploditi na svim razinama.
naravno, hdz i pajdaši će zabilježiti gubitak jer će se špina na državnom bankomatu za njih zatvoriti, ili kako bi rekao alan ford: tko izgubi dobitak dobije gubitak.
ti bi kao političar trebao znat zakaj je milanović odabrao srijedu.
eliminacija bosansko srpskih glasova.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 17/4/2024, 10:49

Znači biramo između: kartel HDZ i birajte nas SDP koji nudimo NIŠTA samo da ne dođe kartel HDZ na vlast nego mi i naše guzice.

Ne hvala, ne tribaju mi takvi izbori u životu. Ove ću preskočiti.

Kad mi ponudite nešto konkretno a ne samo izbor između kartela HDZ i NIŠTA onda mi se javite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 17/4/2024, 10:54

RayMabus wrote:Znači biramo između: kartel HDZ i birajte nas SDP koji nudimo NIŠTA samo da ne dođe kartel HDZ na vlast nego mi i naše guzice.

Ne hvala, ne tribaju mi takvi izbori u životu. Ove ću preskočiti.

Kad mi ponudite nešto konkretno a ne samo izbor između kartela HDZ i NIŠTA onda mi se javite.

Ti oštri nož. Bit će klanja.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 4 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 52 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 28 ... 52  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum