ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović daje ostavku

Page 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 16/3/2024, 09:59

debotoijusto wrote:
kolega biljezim + , vucicizacija nije alternativa HDZjotu i tu ne bi trebalo biti rasprave

Nadam se da će Socialdemokrati imat listu neovisno od ovih,jer sad nema šanse da bih zaokružio i Možemo,koje sam do skora simpatizirao.
Tako,zaokružim Socialdemokrate,bar će mi savjest bit mirna,jer nisam birao između kuge i kolere.
Pa čak bih prije dao glas vukovom imovinskom pokretu,nego HDZ ili SDP kobasičarskim koalicijama.

IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Eroo 16/3/2024, 10:08

:^0...koji kokošinjac, jbate...gore je nego šta san dosad mislija.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Eroo 16/3/2024, 10:15

T. wrote:prioritet je izbjeći nuklearno uništenje...
sačuvati ljudski kapital, infrastrukturu...
Ako vi ne spasite svijet ne znam tko bi mogao drugi... cheers :D
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by vili40 16/3/2024, 10:19

Jandroković privremeno postaje predsjednik. Osjećam se ko da smo svi u trećoj sezoni House of cards, verzija za siromašne.
Milanović daje ostavku - Page 5 GIuMrXbWwAENwYY?format=jpg&name=small
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Eroo 16/3/2024, 10:28

Glasovanje na N1: 

Milanović daje ostavku - Page 5 Screenshot-14916
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by sitting_bull 16/3/2024, 11:48

vili40 wrote:Jandroković privremeno postaje predsjednik. Osjećam se ko da smo svi u trećoj sezoni House of cards, verzija za siromašne.
Milanović daje ostavku - Page 5 GIuMrXbWwAENwYY?format=jpg&name=small
kaj god.

lijepo je grbin rekao kako se čeka odluka ustavnog suda koju će poštovati.

ako ustavni sud kaže da milanović ne može biti na listi, neće biti na listi. ostati će predsjednik, ali će svi znati da je to samo dok se poslije izbora ne oformi novi sabor i izabere novi predsjednik sabora.
nakon toga slijedi ostavka i milanović postaje kandidat za premijera po oreškovićevom poučku.

to što milanović eventualno neće biti na listi ništa neće promijeniti. birači znaju da je priča ista kao da jeste. kako rekoh: strelica je odapeta.

dobra je stvar što je ovaj milanovićev potez izvukao na čistinu sve prikrivene hdz igrače, tzv. nezavisne analitičare, komunikologe i ostalu boraniju koja je kroz hdz medije indoktrinirala birače prodajući im upakiranu hdz laž.

biti će šou ako ustavni sud kaže da ne može biti na listi, a milanović sa smješkom prokomentira to izbacivanje.

zapravo je uopće nebitno što će ustavni sud odlučiti:

- ako ga ne izbace ostaje upisan na listi

- ako ga izbace netko drugi će biti prvi na listi, a svi će znati da to ništa ne mijenja na stvari.

što se samo tog pitanja tiče riječ je o win-win situaciji za milanovića. dapače, možda će veći efekat imati ako ga izbace.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by sitting_bull 16/3/2024, 11:53

Eroo wrote:Glasovanje na N1: 

Milanović daje ostavku - Page 5 Screenshot-14916
eroo, to ti je rezultat nakon što su se aktivirali hdz botovi.

jučer do 8 sati navečer je na svim portalima, osim dnevno.hr, odnos bio blizu 80% naprama 20%.

proces laganja i podilaženja velikom anemičnom vođi je očigledno u tijeku.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža 16/3/2024, 12:26

Eroo wrote:
Koba wrote:
Eroo wrote:Ja mislim da je Vucić hakirao Milanovića.
Ne pitajte kako, umjetna inteligencija je svemoguća. :)

Šabani udbaški, jesi naučio pjesmicu Po dolinam i vzgoriam? Ili barem Katjušu? Za zastavu rusku lako se snađeš. Samo odrežeš dio slovenske zastave tamo gdje je grbić dežele i ojxaaaaa, oriđinale russlandska. A možeš uzeti i takozvanu narodnu slovensku zastavu. Onda ne moraš ništa rezati. Samo pazi da ne pomiješaš raspored boja, bijela je uvijek gore. Ako okreneš može ispasti da nosiš srpsku.

Basketball
Ako bi ikad nosili rusku vi bi, Srbi, nosili hrvatsku. Barem u Vojvodini, jelte. :]

Prd, prd ... udbašu i cinkarošu hrvatskih proljećaraca.

Na tvoju žalost Hrvat sam, za razliku od tebe Safete.

Ali jebeš to Hrvati - Srbi- majmuni itd. Samo ti pazi na raspored boja. Gore uvijek bijela, plava u sredini i crvena dolje.

A ako si daltonist, vrti na sreću.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža 16/3/2024, 12:30

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:Glasovanje na N1: 

Milanović daje ostavku - Page 5 Screenshot-14916
eroo, to ti je rezultat nakon što su se aktivirali hdz botovi.

jučer do 8 sati navečer je na svim portalima, osim dnevno.hr, odnos bio blizu 80% naprama 20%.

proces laganja i podilaženja velikom anemičnom vođi je očigledno u tijeku.


Kradoljubni botovi su krenuli jutros u opću ofenzivu. Uz njih razni analitičari i ustavoznanci, ali nitko da veli koji članak ustava RH i koji zakon odnosno članak tog možebitnoga zakona se krši? Svi nešto o duhu ustava i prdekanje u tom stilu. 

Duh je duhovna kategorija, ustavi i zakoni pravna.

Ugl, menzes bujica teče internetom.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by sitting_bull 16/3/2024, 12:30

debotoijusto wrote:
IL Risorto wrote:
Eroo wrote:
IL Risorto wrote:Hipotetički,da ti kobasičari na čeku s Milanovićem budu relativni pobjednici,te im se eventualno priključi Most,uspiju skrpit nekakvu većinu,ne vjerujem da bi potrajali duže od dvije god.te bi se brzo išlo na prijevremene izbore.
Zna li se tko su im savznici? Milanoviću, mislim...
Pa naravno da se zna.
Ne povraća se meni na ovo zbog toga što volim Plenkya i HDZ,već upravo radi tih zakulisnih igara.

Koliko god zločinačka ima oraha u džepu,isto toliko ima i Milanović.Pogle onog majmuna koji se odmah javio iz Azerbejdžana.

Bez obzira što mi je ljevo liberalna oporba iz nekih svjetonazorskih razloga draža,ali sad sam još uvjereniji u njihovu nesposobnost,te da su politički patuljci i još gluplji nego što sam mislio,kad su sebi dozvolili da ih oko malog prsta vrti ta bulimenta mešetara s druge strane nasuprot HDZ-a.


HDZ je loš,ali ovakva alternativa je još gora.Sad mi je jasno zašto su onog preglupog Grbina držali kao fikus na čelu SDP-a.

Da je Picula predvodnik ljeve oporbe,ili netko s digenitetom,to bi bila potpuno druga stvar,ali ovaj HDZ-ov defektni klon u vidu Milanovića,bože sačuvaj.

Mrzim HDZ,ali ipak su manje,puno manje zlo od ovog što se iza brda valja.

kolega biljezim + , vucicizacija nije alternativa HDZjotu i tu ne bi trebalo biti rasprave
kolege, lijepo ste pokazali kako je za vas bitna forma, a ne sadržaj.

u pitanju je promjena politike i vraćanje u hrvatsku politiku demokratskih navika koje je hdz zgazio kao opušak i tko imalo misli svojom glavom zna da se protiv ovakvog hdz-a koji je praktično eutanazirao sve birače, osim svojih, ne može igrati po hdz pravilima.

ulazak milanovića u izborni ring je porazbijao te boce za eutanaziju i sad svaki birač može svjesno odabrati što želi: ostati na toj hdz infuziji koja vodi daljnjem iseljavanju hrvata i punjenje hrvatske migrantima, ili se izboriti za šansu da se taj proces zaustavi.
koliko je ta hdz eutanazija pogubna pokazao je jučer jedan komentar žene čija su tri sina zadnjih godina otišli u njemačku, a ona nema interesa izaći na izbore. hdz je doslovce ubio svaku nadu kod dijela građana.

još jednom: milanović je, kakav god da je, u istoj godini nakon poplave u gunji bez europskog novca obnovio cca 1800 kuća, anemično đubre nakon tri godine veli kako je obnova zagreba i banije nakon potresa dobro krenula. o tome kako je za pelješki most kompletnu pripremu napravila milanovićeva vlada, a anemičar je samo dovršio posao i prisvojio sve zasluge za projekt u svom poznatom modusu operandi koji koristi i za drugu cijev tunela učka koju po koncesijskom ugovoru bina-istra mora dovršiti do isteka koncesije.

što se tiče mešetarenja prisjetite se kako glasuju saborski zastupnici hdz-a: kad im anemičar naredi onda danas glasuju za nešto, a dva tjedna kontra toga - ekipa kojoj je osobni integritet sveden na nulu, a mozak na nivo zombija.

vučićizacija je anemičarev sustavni model kontrole medija i institucija - turudić je najbolji aktualan primjer - a samo jedan jedini primjer koji je milanović iskoristio ne bi li zaustavio anemičara da dovrši posao i postane lukašenko, ili orban (jer Adem Vuchiqi praktično već jeste) je vama "argument" za neku diskvalifikaciju.

još jednom: na ljutu ranu, ljuta trava.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža 16/3/2024, 12:32

sitting_bull wrote:
debotoijusto wrote:
IL Risorto wrote:
Eroo wrote:
IL Risorto wrote:Hipotetički,da ti kobasičari na čeku s Milanovićem budu relativni pobjednici,te im se eventualno priključi Most,uspiju skrpit nekakvu većinu,ne vjerujem da bi potrajali duže od dvije god.te bi se brzo išlo na prijevremene izbore.
Zna li se tko su im savznici? Milanoviću, mislim...
Pa naravno da se zna.
Ne povraća se meni na ovo zbog toga što volim Plenkya i HDZ,već upravo radi tih zakulisnih igara.

Koliko god zločinačka ima oraha u džepu,isto toliko ima i Milanović.Pogle onog majmuna koji se odmah javio iz Azerbejdžana.

Bez obzira što mi je ljevo liberalna oporba iz nekih svjetonazorskih razloga draža,ali sad sam još uvjereniji u njihovu nesposobnost,te da su politički patuljci i još gluplji nego što sam mislio,kad su sebi dozvolili da ih oko malog prsta vrti ta bulimenta mešetara s druge strane nasuprot HDZ-a.


HDZ je loš,ali ovakva alternativa je još gora.Sad mi je jasno zašto su onog preglupog Grbina držali kao fikus na čelu SDP-a.

Da je Picula predvodnik ljeve oporbe,ili netko s digenitetom,to bi bila potpuno druga stvar,ali ovaj HDZ-ov defektni klon u vidu Milanovića,bože sačuvaj.

Mrzim HDZ,ali ipak su manje,puno manje zlo od ovog što se iza brda valja.

kolega biljezim + , vucicizacija nije alternativa HDZjotu i tu ne bi trebalo biti rasprave
kolege, lijepo ste pokazali kako je za vas bitna forma, a ne sadržaj.

u pitanju je promjena politike i vraćanje u hrvatsku politiku demokratskih navika koje hdz zgazio kao opušak i tko imalo misli svojom glavom zna da se protiv ovakvog hdz-a koji je praktično eutanazirao sve birače, osim svojih, ne može igrati po hdz pravilima.

ulazak milanovića u izborni ring je porazbijo te boce za eutanaziju i sad svaki birač može svjesno odabrati što želi: ostati na toj hdz infuziji koja vodi daljnjem iseljavanju hrvata i punjenje hrvatske migrantima, ili se izboriti za šansu da se taj proces zaustavi.
koliko je ta hdz eutanazija pogubna pokazao je jučer jedan komentar žene čija su tri sina zadnjih godina otišli u njemačku, a ona nema interesa izaći na izbore. hdz je doslovce ubio svaku nadu kod dijela građana.

još jednom: milanović je, kakav god da je, u istoj godini nakon poplave u gunji bez europskog novca obnovio cca 1800 kuća, anemično đubre nakon tri godine veli kako je obnova zagreba i banije nakon potresa dobro krenula. o tome kako je za pelješki most kompletnu pripremu napravila milanovićeva vlada, a anemičar je samo dovršio posao i prisvojio sve zasluge za projekt u svom poznatom modusu operandi koji koristi i za drugu cijev tunela učka koju po koncesijskom ugovoru bina-istra mora dovršiti do isteka koncesije.

što se tiče mešetarenja prisjetite se kako glasuju saborski zastupnici hdz-a: kad im anemičar naredi onda danas glasuju za nešto, a dva tjedna kontra toga - ekipa kojoj je osobni integritet sveden na nulu, a mozak na nivo zombija.

vučićizacija je anemičarev sustavni model kontrole medija i institucija - turudić je najbolji aktualan primjer - a samo jedan jedini primjer koji je milanović iskoristio ne bi li zaustavio anemičara da dovrši posao i postane lukašenko, ili orban (jer Adem Vuchiqi praktično već jeste) je vama "argument" za neku diskvalifikaciju.

još jednom: na ljutu ranu, ljuta trava.

Sunce im zažareno ... koprivama po mudima, pa da vidimo tko će sedlati, a tko odsedlati konja?

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža 16/3/2024, 12:35

Eroo wrote:Glasovanje na N1: 

Milanović daje ostavku - Page 5 Screenshot-14916

To k'o oni podaci s maloruske bojišnice, je l' šabane?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Hoholo Mudovski 16/3/2024, 12:40

Kampanja će se zasnivati na poticanju birača da ne iziđu na izbore, na antiglobalistički dio mislim. Od tud i Milanović u igri. Možda na kraju i ljevica pobjedi jer treba užirbano provesti mnoge ljevičarske ideologije koje HDZ koji iako ljevičarska stranka po politici koju vodi ima svoje kršćanske temelje ili bar vojsku birača koja je kontra modernih Zapadnih vrijednosti, United Colors of Benetton, LGbT, Woke,...
Dakle, prozirno, treba izići na izbore te im se na demokratskim izborima najebati majke da odu u povijest i SDP i HDZ, a onda ih lustrirati iz političkog života i prepustiti ih tržištu rada umjesto nepalaca.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža 16/3/2024, 12:47

Hoholo Mudovski wrote:Kampanja će se zasnivati na poticanju birača da ne iziđu na izbore, na antiglobalistički dio mislim. Od tud i Milanović u igri. Možda na kraju i ljevica pobjedi jer treba užirbano provesti mnoge ljevičarske ideologije koje HDZ koji iako ljevičarska stranka po politici koju vodi ima svoje kršćanske temelje ili bar vojsku birača koja je kontra modernih Zapadnih vrijednosti, United Colors of Benetton, LGbT, Woke,...
Dakle, prozirno, treba izići na izbore te im se na demokratskim izborima najebati majke da odu u povijest i SDP i HDZ, a onda ih lustrirati iz političkog života i prepustiti ih tržištu rada umjesto nepalaca.

Ja kao ljevičar i marksist sam desniji od ovoga HDZ-a. I kontra LGBTIQ+ pizdi materini. Antiglobalist i hrvatski nacionalist sam uz to.

Tzv. liberalna demokracija nas je uništila više nego usraški pokret 1941-45.

I neka Nepalaca i Filipinaca dok su tu legalno i pristojni. 

Tko će nam raditi za mirovinu kad odemo u nju? 

A nije tako daleko ... nekih šest-sedam godina. Brzo će to.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Hoholo Mudovski 16/3/2024, 12:50

Koba wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Kampanja će se zasnivati na poticanju birača da ne iziđu na izbore, na antiglobalistički dio mislim. Od tud i Milanović u igri. Možda na kraju i ljevica pobjedi jer treba užirbano provesti mnoge ljevičarske ideologije koje HDZ koji iako ljevičarska stranka po politici koju vodi ima svoje kršćanske temelje ili bar vojsku birača koja je kontra modernih Zapadnih vrijednosti, United Colors of Benetton, LGbT, Woke,...
Dakle, prozirno, treba izići na izbore te im se na demokratskim izborima najebati majke da odu u povijest i SDP i HDZ, a onda ih lustrirati iz političkog života i prepustiti ih tržištu rada umjesto nepalaca.

Ja kao ljevičar i marksist sam desniji od ovoga HDZ-a. I kontra LGBTIQ+ pizdi materini. Antiglobalist i hrvatski nacionalist sam uz to.

Tzv. liberalna demokracija nas je uništila više nego usraški pokret 1941-45.

I neka Nepalaca i Filipinaca dok su tu legalno i pristojni. 

Tko će nam raditi za mirovinu kad odemo u nju? 

A nije tako daleko ... nekih šest-sedam godina. Brzo će to.
Ljevica uvijek proleteri svih zemalja
Nepalcims i Filipincima je mjesto u Nepalu i Filipinima.
Ako je manjka radnika onda neka otpuste uhljebe HDZ-a i sdp-a na tržište rada
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža 16/3/2024, 12:57

Hoholo Mudovski wrote:
Koba wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Kampanja će se zasnivati na poticanju birača da ne iziđu na izbore, na antiglobalistički dio mislim. Od tud i Milanović u igri. Možda na kraju i ljevica pobjedi jer treba užirbano provesti mnoge ljevičarske ideologije koje HDZ koji iako ljevičarska stranka po politici koju vodi ima svoje kršćanske temelje ili bar vojsku birača koja je kontra modernih Zapadnih vrijednosti, United Colors of Benetton, LGbT, Woke,...
Dakle, prozirno, treba izići na izbore te im se na demokratskim izborima najebati majke da odu u povijest i SDP i HDZ, a onda ih lustrirati iz političkog života i prepustiti ih tržištu rada umjesto nepalaca.

Ja kao ljevičar i marksist sam desniji od ovoga HDZ-a. I kontra LGBTIQ+ pizdi materini. Antiglobalist i hrvatski nacionalist sam uz to.

Tzv. liberalna demokracija nas je uništila više nego usraški pokret 1941-45.

I neka Nepalaca i Filipinaca dok su tu legalno i pristojni. 

Tko će nam raditi za mirovinu kad odemo u nju? 

A nije tako daleko ... nekih šest-sedam godina. Brzo će to.
Ljevica uvijek proleteri svih zemalja
Nepalcims i Filipincima je mjesto u Nepalu i Filipinima.
Ako je manjka radnika onda neka otpuste uhljebe HDZ-a i sdp-a na tržište rada

Nije uvijek. Nema većih nacionalista od kineskih ili primjerice vijetnamskih komunista.

To se zove ''left-wing nationalism''.

Marksizam je evoluirao u različite pravce - neki u nacionalne i suverenističke, neki u globalističke i pederske.

Isto kao i liberali i konzervativci/pučani.

Konzervativci/demokršćani/pučani koji su za istospolne brakove i transordnost prije pedeset godina nezamislivo. Danas?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by debotoijusto 16/3/2024, 13:38

sitting_bull wrote:
debotoijusto wrote:
IL Risorto wrote:
Eroo wrote:
IL Risorto wrote:Hipotetički,da ti kobasičari na čeku s Milanovićem budu relativni pobjednici,te im se eventualno priključi Most,uspiju skrpit nekakvu većinu,ne vjerujem da bi potrajali duže od dvije god.te bi se brzo išlo na prijevremene izbore.
Zna li se tko su im savznici? Milanoviću, mislim...
Pa naravno da se zna.
Ne povraća se meni na ovo zbog toga što volim Plenkya i HDZ,već upravo radi tih zakulisnih igara.

Koliko god zločinačka ima oraha u džepu,isto toliko ima i Milanović.Pogle onog majmuna koji se odmah javio iz Azerbejdžana.

Bez obzira što mi je ljevo liberalna oporba iz nekih svjetonazorskih razloga draža,ali sad sam još uvjereniji u njihovu nesposobnost,te da su politički patuljci i još gluplji nego što sam mislio,kad su sebi dozvolili da ih oko malog prsta vrti ta bulimenta mešetara s druge strane nasuprot HDZ-a.


HDZ je loš,ali ovakva alternativa je još gora.Sad mi je jasno zašto su onog preglupog Grbina držali kao fikus na čelu SDP-a.

Da je Picula predvodnik ljeve oporbe,ili netko s digenitetom,to bi bila potpuno druga stvar,ali ovaj HDZ-ov defektni klon u vidu Milanovića,bože sačuvaj.

Mrzim HDZ,ali ipak su manje,puno manje zlo od ovog što se iza brda valja.

kolega biljezim + , vucicizacija nije alternativa HDZjotu i tu ne bi trebalo biti rasprave
kolege, lijepo ste pokazali kako je za vas bitna forma, a ne sadržaj.

u pitanju je promjena politike i vraćanje u hrvatsku politiku demokratskih navika koje je hdz zgazio kao opušak i tko imalo misli svojom glavom zna da se protiv ovakvog hdz-a koji je praktično eutanazirao sve birače, osim svojih, ne može igrati po hdz pravilima.

ulazak milanovića u izborni ring je porazbijao te boce za eutanaziju i sad svaki birač može svjesno odabrati što želi: ostati na toj hdz infuziji koja vodi daljnjem iseljavanju hrvata i punjenje hrvatske migrantima, ili se izboriti za šansu da se taj proces zaustavi.
koliko je ta hdz eutanazija pogubna pokazao je jučer jedan komentar žene čija su tri sina zadnjih godina otišli u njemačku, a ona nema interesa izaći na izbore. hdz je doslovce ubio svaku nadu kod dijela građana.

još jednom: milanović je, kakav god da je, u istoj godini nakon poplave u gunji bez europskog novca obnovio cca 1800 kuća, anemično đubre nakon tri godine veli kako je obnova zagreba i banije nakon potresa dobro krenula. o tome kako je za pelješki most kompletnu pripremu napravila milanovićeva vlada, a anemičar je samo dovršio posao i prisvojio sve zasluge za projekt u svom poznatom modusu operandi koji koristi i za drugu cijev tunela učka koju po koncesijskom ugovoru bina-istra mora dovršiti do isteka koncesije.

što se tiče mešetarenja prisjetite se kako glasuju saborski zastupnici hdz-a: kad im anemičar naredi onda danas glasuju za nešto, a dva tjedna kontra toga - ekipa kojoj je osobni integritet sveden na nulu, a mozak na nivo zombija.

vučićizacija je anemičarev sustavni model kontrole medija i institucija - turudić je najbolji aktualan primjer - a samo jedan jedini primjer koji je milanović iskoristio ne bi li zaustavio anemičara da dovrši posao i postane lukašenko, ili orban (jer Adem Vuchiqi praktično već jeste) je vama "argument" za neku diskvalifikaciju.

još jednom: na ljutu ranu, ljuta trava.

ae forma nije bitna jer ovo pa sutra nije bitna jer ono i eto ti srbije , zboris kao da milanovic netko novi na politickoj sceni a ne vec dokazani kadar koji u povoljnim uvjetima i podrskom vecine pucanstva za knock down zlocinacke org. sanader/kosor doveo karamarkovinu hrvatsku i zemlja izasla iz svjetske krize kad svi ostali akteri zaboravili da krize i bilo
ako te par populistickih replika s pozicija moci bez odgovornosti uvjerilo da zoki bogomdan naivno zakljucujes kolega , pad zlocinacke da no ne na zlocinacki nacin
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by abraham 16/3/2024, 14:08

Hahahhahahahahahhahhaaa kaslj, kaslj, hahahahhahaaaaaaa..... Kila jebenog mozga. Ono kada pomislis da je tebi doma cirkus (politicki),pogledas na balkance i vidis da sve i nije toliko crno. Uglavnom dobro je vama jos uvijek jako dobro a i biti ce bolje ako bobuljicavi bude premijer. Bio je vec i rezultat je bio minus u 15 od 16 kvartala. Kila jebenog mozga ili povratak negativnog rasta i slicnih pizdarija......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by vili40 16/3/2024, 14:08

Konjak Aga o prosvjedu na Markovom trgu
Milanović daje ostavku - Page 5 PXL_280224_110865755-717x478

"Mračne sile,grbavci,zmije,lopine..."
https://www.novilist.hr/novosti/hrvatska/mracne-sile-grbavci-zmije-lopine-pogledajte-sto-je-sve-seks-rekao-o-oporbi-i-prosvjedu-na-markovom-trgu/
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by vili40 16/3/2024, 14:10

pustilo ga sad na tv i dobro je,nije pao sa pozornice iako ga je vuklo cijelo vrijeme na jednu stranu a jezik mu se zaplitao  :tu
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Eroo 16/3/2024, 14:29

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:Glasovanje na N1: 

Milanović daje ostavku - Page 5 Screenshot-14916
eroo, to ti je rezultat nakon što su se aktivirali hdz botovi.

jučer do 8 sati navečer je na svim portalima, osim dnevno.hr, odnos bio blizu 80% naprama 20%.

proces laganja i podilaženja velikom anemičnom vođi je očigledno u tijeku.
Nebi se štel mešat vu vaše izbor/e. Na vašem mjestu bih bio zabrinut kako god se ovaj cirkus završio.
Svijet oko vas će biti isti, ma koliko vi s vratima tresnuli. Imate li rješenje B kad ih zatvorite?
Svijet ga ima za vas, ali nisam siguran da ga i vi imate.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 5 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum