ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović daje ostavku

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by debotoijusto 15/3/2024, 21:05

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:Jebe mi se za Anemičnog i HDZ,nisam ni njihov fan,ali ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima.Što on pokušava nekakav Putinov ili Vučićev model vladanja.
Da je dao ostavku,to bi bilo još ajde de,ali ovako,piškio bi,kakio bi,ako ispuši na parlamentarnim izborima,povući se lizat rane na Pantovčaku.

Pa onda bolje zaokružit one iz Mosta ili  vukovog Imovinskog Pokreta,nego anemičnog ili prištavog šmrkavca.


Dobro si primijetio sta kopira,sto nikako nije loshe jer sa balkanskom bagrom se moze vladati samo chvrsto mada ja ne vidim da je Vuchko neshto diktatorski raspolozen.Ono shto mu radi pro zapadna opozicija ni u jednoj zapadnoj zemlji ne bi proshlo.Ali ga razumijem jer mu oni sluze da Srbiju ochisti od jugoslovena,raznih zaostalih komunjara u Begeju koji su nakon rasturanja YU ostali tamo.Milanovic nije glup iako mi se ne svidja ali nije sluganska pichkica kao ovaj kako ga zovete anemichni.Onaj tko na bivshim YU prostorima uspije ushkropiti pljachkashko komunjarsku bandu taj ima priliku da od svoje banana republjik napravi uredjenu zemlju i to bez diktata zapada.Zapad nije ono shto je bio do pada Berlinskog zida,pa valjda je to jasno i djetetu u osnovnoj.

sto mu radi ?

Ma tko ti jebe mater glupu?Mislish da cu ti odgovarati na takve upite?
mislio sam ... na jednoj kartici nebulozno kako ti vec znas no dobro mozes i kratko , sto mu rade pobogu ?

debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 21:07

RayMabus wrote:Baš im ga je lipo ljuljnija. Nije bilo zanimljivo do sada jer je bila pasivna priča a sad je baš fino ono ne zna se tko će dobiti izbore.


Mislio sam da si bar ti mudriji,pa što da Milanović upije i pobjedi,te postane premijer.Ako to i uspije,nekako će odradit taj jedan mandat,a nakon toga opet će doći HDZ te će onda odradit bar 2 mandata,jer barem 8 god. je potrebno da građani zaborave Milanovićeve budaleštine.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 21:09

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:Baš im ga je lipo ljuljnija. Nije bilo zanimljivo do sada jer je bila pasivna priča a sad je baš fino ono ne zna se tko će dobiti izbore.


Mislio sam da si bar ti mudriji,pa što da Milanović upije i pobjedi,te postane premijer.Ako to i uspije,nekako će odradit taj jedan mandat,a nakon toga opet će doći HDZ te će onda odradit bar 2 mandata,jer barem 8 god. je potrebno da građani zaborave Milanovićeve budaleštine.
Hmmm... malo se bolje osvrni oko sebe a ako nisi skužio onda da te obavijestim: Počeo je treći svjetski rat i potpuno mi je svejedno tko će od njih vladat tamo nekom Rvatskom.

RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by zganci_i_jetrica 15/3/2024, 21:10

IL Risorto wrote:...ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima...
Take je!!!  :D  Jedino HDZ štiti zapadno demokratske standarde svojom neupitnom vladavinom prava, istine i čuvanja zapadanih demokratskih perverzija, hoću reći: vrijednosti. Jedino doživotna vladavima Anthonyja Perkinsa, a nakon njega, nadajmo se, i njegovih potomaka može spasiti državu  cheers
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 21:11

mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:Ovo je silovanje demokracije,pa čak ne vjerujem da bi Putin ili Adem Vuchiqi napravili ovakav sunovrat,da nastupajuć s trenutne pozicije idu u bitku za drugu poziciju.
Još kao premijer Milanović je bio šarlatan i cirkusant,valjda stoga ovaj dan izbora,ali naši građani imaju kratku pamet da su brzo zaboravili njegove budaleštine.
Pukla mu cijev u stanu,prije da mu je pukla neka možđana od silnog brašna što je pošmrkao.

Kao prvo,Demokracija ne postoji.Sva ta sranja su izmislili zidovi da bi mogli manipulirati ljudima i vladati.Od komunizma,socijalizma,imperijalizma i ostalih pizdi materinih su zidovske izmishljotine i alati.Ja ne vjerujem u Demokraciju nego u pravo svakog chovjeka na ovoj kugli zemaljskoj da zivi kako on zeli ali ne ugrozavajuci druge ljude.Dakle,to je prirodno pravo i boli me kurac kako se to zove.To ti pishe i u Bibliji,ali znam da si anti-Krist i da se necesh sloziti sa tim.Kakvi kurac i Demokracija.lizala za budale.Odoh,dosta mi je glupiranja.
Čak mi je toaletni papir vrijedniji od Biblije,pa tako da,nije li bizarno da bih čak radije birao ove demokršćanske lizače oltara,nego ovu retardiranu kvazi liberalnu ljevicu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by sitting_bull 15/3/2024, 21:11

IL Risorto wrote:Ovo je silovanje demokracije,pa čak ne vjerujem da bi Putin ili Adem Vuchiqi napravili ovakav sunovrat,da nastupajuć s trenutne pozicije idu u bitku za drugu poziciju.
Još kao premijer Milanović je bio šarlatan i cirkusant,valjda stoga ovaj dan izbora,ali naši građani imaju kratku pamet da su brzo zaboravili njegove budaleštine.
Pukla mu cijev u stanu,prije da mu je pukla neka možđana od silnog brašna što je pošmrkao.
a nije silovanje demokracije ovo što anemično đubre radi?

anemično je đubre psihopat koji funkcionira tako da sve bude kako on hoće.
sedam i pol godina jebe građane u zdrav mozak, a onda je iznenada velikodušan i rasipa državne novce kako bi njima kupio glasove, a čak i to ne radi pošteno, nego zbrda zdola računajući kako je kupio one kojima ta njegova milostina pogoduje i kako će mu to biti dovoljno za izbornu pobjedu.

je, milanoviću je pukla cijev u stanu pa je mjesec dana nakon poplave već donio zakon o obnovi i u istoj godini kad je poplavljena gunja i okolna sela obnovio 1800 kuća bez ijednog centa iz europe.
anemičar je preživio potres u zagrebu, ali je u više od tri godine obnovio samo jednu jedinu kuću u zagrebu, a zakon o obnovi od potresa je donio tek nakon izbora 2020-te.
ista je priča i sa obnovom banije za koju se sada hvale kako obnova sjajno napreduje, a od tada je pršlo tri godine i smijenjena su tri ministra od kojih je jedan završio u zatvoru.

anemičaru je majka priroda od rođenja krivo posložila i mozak zbog čega i jeste psiho.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by zganci_i_jetrica 15/3/2024, 21:18

Kradezeranje u anafilaktičkom šoku, ali brzo će se oni oporaviti kad je u pitanju opasnost da im se prekine nekažnjeno mažnjavanje love. Sad će izvaditi sve trikove iz rukava: plinske boce, šatori, klevete, aktivacija botova iz cijelog svijeta. Pronaći će Zoxu kako je u trećem osnovne, protivno istambulskoj konvenciji, ufatio kolegicu iz razreda za dupe. Pa nisu oni od jučer.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 21:21

sitting_bull wrote:
IL Risorto wrote:Ovo je silovanje demokracije,pa čak ne vjerujem da bi Putin ili Adem Vuchiqi napravili ovakav sunovrat,da nastupajuć s trenutne pozicije idu u bitku za drugu poziciju.
Još kao premijer Milanović je bio šarlatan i cirkusant,valjda stoga ovaj dan izbora,ali naši građani imaju kratku pamet da su brzo zaboravili njegove budaleštine.
Pukla mu cijev u stanu,prije da mu je pukla neka možđana od silnog brašna što je pošmrkao.
a nije silovanje demokracije ovo što anemično đubre radi?

anemično je đubre psihopat koji funkcionira tako da sve bude kako on hoće.
sedam i pol godina jebe građane u zdrav mozak, a onda je iznenada velikodušan i rasipa državne novce kako bi njima kupio glasove, a čak i to ne radi pošteno, nego zbrda zdola računajući kako je kupio one kojima ta njegova milostina pogoduje i kako će mu to biti dovoljno za izbornu pobjedu.

je, milanoviću je pukla cijev u stanu pa je mjesec dana nakon poplave već donio zakon o obnovi i u istoj godini kad je poplavljena kunja i okolna sela obnovio 1800 kuća bez ijednog centa iz europe.
anemičar je preživio potres u zagrebu, ali je u više od tri godine obnovio samo jednu jedinu kuću u zagrebu, a zakon o obnovi od potresa je donio tek nakon izbora 2020-te.
ista je priča i sa obnovom banije za koju se sada hvale kako obnova sjajno napreduje, a od tada je pršlo tri godine i smijenjena su tri ministra od kojih je jedan završio u zatvoru.

anemičaru je majka priroda od rođenja krivo posložila i mozak zbog čega i jeste psiho.
Gledaj,niti jednom rječju ne glorificiram Anemičnog i HDZ,ali,u ovakvim vremenima globalnog preslagivanja,dovest na vlast čovjeka koji nije baš kompaktibilan s onim što zastupaju zapadnodemokratske vrednote te je podložan utjecaju onih koji su protivni zapadnim vrednotama,to je potpuno suludo za pozicioniranje naše države u ovakvim preslagivanjima.Milanović je nestabilan i nesmotren,kao takav nije rado viđen gost,a boga mi,u ove godine njegovog mandata,tko mu je od stranih državnika dolazio,Dodo i Orban i onaj šiptar.


Plenky je možda loš,ali Milanović je daleko gora opcija,koja bi degradirala treško stečene pozicije i ugled Hrvatske među našim saveznicima u EU i Nato savezu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 21:23

Ljevica slavi jer im je Milanovic dao vjetar u leđa. HDZ-ovci se znoje. Bilo je umrtvljeno a sad je barem zanimljivije šta jest jest. Nek pobijedi bolji. Sretno svima.


Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.

---

Plenkovic nije nikakva desnica, brige ga za demografiju, iseljava Hrvate u Njemačku i useljava masovno Nepalce. Tako onda može i ljevica vladat pa oni bar kažu da su ljevica pa je to bar pošteno a ne ova prevara od tzv desnice. Ili će morat u koaliciju s krajnjom desnicom ako ga Milanovic skroz ne pomete na izborima a onda će ta krajnja desnica guzlat malog briselskog ćatu iduće četiri godine. Ja sam već pobijedio kako god okreneš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by zganci_i_jetrica 15/3/2024, 21:24

IL Risorto wrote:
sitting_bull wrote:
IL Risorto wrote:Ovo je silovanje demokracije,pa čak ne vjerujem da bi Putin ili Adem Vuchiqi napravili ovakav sunovrat,da nastupajuć s trenutne pozicije idu u bitku za drugu poziciju.
Još kao premijer Milanović je bio šarlatan i cirkusant,valjda stoga ovaj dan izbora,ali naši građani imaju kratku pamet da su brzo zaboravili njegove budaleštine.
Pukla mu cijev u stanu,prije da mu je pukla neka možđana od silnog brašna što je pošmrkao.
a nije silovanje demokracije ovo što anemično đubre radi?

anemično je đubre psihopat koji funkcionira tako da sve bude kako on hoće.
sedam i pol godina jebe građane u zdrav mozak, a onda je iznenada velikodušan i rasipa državne novce kako bi njima kupio glasove, a čak i to ne radi pošteno, nego zbrda zdola računajući kako je kupio one kojima ta njegova milostina pogoduje i kako će mu to biti dovoljno za izbornu pobjedu.

je, milanoviću je pukla cijev u stanu pa je mjesec dana nakon poplave već donio zakon o obnovi i u istoj godini kad je poplavljena kunja i okolna sela obnovio 1800 kuća bez ijednog centa iz europe.
anemičar je preživio potres u zagrebu, ali je u više od tri godine obnovio samo jednu jedinu kuću u zagrebu, a zakon o obnovi od potresa je donio tek nakon izbora 2020-te.
ista je priča i sa obnovom banije za koju se sada hvale kako obnova sjajno napreduje, a od tada je pršlo tri godine i smijenjena su tri ministra od kojih je jedan završio u zatvoru.

anemičaru je majka priroda od rođenja krivo posložila i mozak zbog čega i jeste psiho.
Gledaj,niti jednom rječju ne glorificiram Anemičnog i HDZ...
Riječju ne, jedino djelom, ali to je manje bitno  :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 21:36

zganci_i_jetrica wrote:Riječju ne, jedino djelom, ali to je manje bitno  :P
Ja sam objektivan i nepristran,što sam godinama na ovom i onom prijašnjem forumu dokazao.Ako ja,koji mrzim i prezirem sve konzervativne i tradicionalne vrednote,koje ovi demokršćani zastupaju,smatram da u ovom trenutku globalnih previranja,čak i oni su manje zlo,onda vaša mržnja prema Plenkyu i HDZ zamućuje sposobnost objektivanog i nepristranog rasuđivanja.

HDZ i Plenki su kao kronična bolest koja te iscrpi,ali s njom nekako živiš,dok je Milanović i ovi kokošari koje predvodi su brzo progresivna degenerativna bolest.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by zganci_i_jetrica 15/3/2024, 21:43

IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Riječju ne, jedino djelom, ali to je manje bitno  :P
Ja sam objektivan i nepristran...
Uistinu objektivan i nepristran čovjek nikada sam za sebe ne bi rekao da je objektivan i nepristran jer time se poriče bilo kakva objektivnost i nepristranost. Dodaj toj vrištećoj logičkoj pogrešci i očiglednu nepismenost, i time si sve rekao o sebi. Tipični čobanius balkanicus  :P


Last edited by zganci_i_jetrica on 15/3/2024, 21:44; edited 1 time in total
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 21:43

A je im sad muka šta će im Milanovic preotet nekoliko mandata.

---

Među 151 zastupnikom u 10. sazivu Sabora sjedit će njih 66 s liste HDZ-a, ali i 41 s liste Restart koalicije. U nastavku donosimo koga ste sve izabrali u Sabor

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/neke-znate-neke-cete-tek-upoznati-ovo-su-ljudi-koje-ste-izabrali-u-sabor-specijal-85-20200706

Milanović daje ostavku - Page 3 1271017

Vidiš matematike: Taj Milanovic mora jako puno mandata oteti da bi dobio vlast tj ljevica kao takva a i onda će morat radit neke koalicije koje su teške al zato ima druga matematika koja je stvarnija a ta je da kad Milanovic otme HDZ-u nekoliko mandata Plenky će morat s krajnjom desnicom u vladu da zadrži vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 21:50

Oni su imali 66 mandata zadnji put i onda ove žetončiće iz manjina to ti je osam i dobiješ 74 i još neka dva mandata kupili i uvukli u koaliciju a to ti je pola od Sabora a to ti je vladajuća većina.

I sad kad mu Milanovic izbije par mandata Plenki je u  kurcu jer je Domovinski pokret osvojio 16 mandata i onda im ostaju samo oni za zadržat vlast.


Last edited by RayMabus on 15/3/2024, 21:52; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 21:50

zganci_i_jetrica wrote:
IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Riječju ne, jedino djelom, ali to je manje bitno  :P
Ja sam objektivan i nepristran...
Uistinu objektivan i nepristran čovjek nikada sam za sebe ne bi rekao da je objektivan i nepristran jer time se poriče bilo kakva objektivnost i nepristranost. Dodaj toj vrištećoj logičkoj pogrešci i očiglednu nepismenost, i time si sve rekao o sebi. Tipični čobanius balkanicus  :P

Ne mislim se spustit na razinu osobnog prepucavanja s tobom ili nekom drugom individuom,ali obzirom tko vam je uzor,jedan Milanović,koji je školski primjer jednog vulgarnog prostačkog čobanskog balkanjerosa,onda me to samo dodatno može učvrstit u uvjerenju kakva svjetina slavi i povodi se za onim našmrkanim lajavcem s Pantovčaka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by mentalitet 15/3/2024, 21:58

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:Jebe mi se za Anemičnog i HDZ,nisam ni njihov fan,ali ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima.Što on pokušava nekakav Putinov ili Vučićev model vladanja.
Da je dao ostavku,to bi bilo još ajde de,ali ovako,piškio bi,kakio bi,ako ispuši na parlamentarnim izborima,povući se lizat rane na Pantovčaku.

Pa onda bolje zaokružit one iz Mosta ili  vukovog Imovinskog Pokreta,nego anemičnog ili prištavog šmrkavca.


Dobro si primijetio sta kopira,sto nikako nije loshe jer sa balkanskom bagrom se moze vladati samo chvrsto mada ja ne vidim da je Vuchko neshto diktatorski raspolozen.Ono shto mu radi pro zapadna opozicija ni u jednoj zapadnoj zemlji ne bi proshlo.Ali ga razumijem jer mu oni sluze da Srbiju ochisti od jugoslovena,raznih zaostalih komunjara u Begeju koji su nakon rasturanja YU ostali tamo.Milanovic nije glup iako mi se ne svidja ali nije sluganska pichkica kao ovaj kako ga zovete anemichni.Onaj tko na bivshim YU prostorima uspije ushkropiti pljachkashko komunjarsku bandu taj ima priliku da od svoje banana republjik napravi uredjenu zemlju i to bez diktata zapada.Zapad nije ono shto je bio do pada Berlinskog zida,pa valjda je to jasno i djetetu u osnovnoj.

sto mu radi ?

Ma tko ti jebe mater glupu?Mislish da cu ti odgovarati na takve upite?
mislio sam ... na jednoj kartici nebulozno kako ti vec znas no dobro mozes i kratko , sto mu rade pobogu ?

Prvo da objasnim vashe negodovanje o mojim dugachkim upisima.U chemu je fora?Pa uvijek se tako nadugachko obracam kretenoidima jer njima morash crtati svaki detalj da neshto mogu razumjeti,chak kada bi opisivao kako kokosh sere po dvorishtu nije dovoljno napisati samo, "kokosh sere po dvorishtu" nego to moram obrazloziti detaljno da bi shvatili.Plus toga,zarazeni ste svi jednom boleshcu,a to su tehnologije,posebno telefon i internet pa nemate zivaca chitati duze tekstove nego da je shto krace ,a koliko je shvatljivo,koga bioli kurac.Nemaju svi taj talenat da pishu kratko kao recimo T. i crvenkasti koji pishu smisleno i kratko.Ja sam nauchio od djetinjstva chitati neke debele knjige sa dugachkim rechenicama pa mi to ostalo da i dok pishem isto radim.Mogao sam do sada napisati 10 romana.Uvijek se nadje neka budala koja ce to prochitati.Moj profesor hrvatskog Mato me hvalio i poticao da pishem pismene slobodne sastave pa je to nosio po cijeloj shkoli i chitao.Ne znam sha se njemu dopadalo u tome jer sam ja o svome pisanju uvijek imao kritichan stav i smatrao sam da nije dovoljno dobro ono o chemu pishem.Kao mlad pisao sam poeziju pa sam zbog svoje kritichnosti prema tim uradcima stavio u jednu kutiju i rekao sebi,otvori nakon 10 god. shto sam i uradio.Prochitao i sve zapalio mada danas mislim da je bilo i dobrih uradaka.Ali ta moja crta kritichnosti je prevladala.Uvijek moze bolje,sportski duh.Pa i ovdje chesto puta pishem vishe za sebe nego za vas iz samo jednog razloga.Strah me da zaboravim maternji jezik.Eto,to sam objasnio.
A sada o tome shto mu rade.Dakle,ne rade mu oni nego oni izvrshavaju svoje sendvicharske zadatke sa zapada.Ja imam taj dar da mogu prepoznati po stilu pisanja ili govora odakle to dolazi.Svojevremeno sam znao prepoznati chovjeka nakon par rechenica iz kojeg dijela Hrvatske ili bivshe YU dolazi.Zabavljalo me to pa vec par godina gledam sve kvizove kojih se dochepam iz istog razloga.Elem,Vuchic dobro dila sa onom srpskom bagrom,samo shto je razlika izmedju hrvata i srba u tome shto su srbi u vecini normalniji dok su hrvati u vecini gluplji.Kuzish sad?Kuzish ti moj kurac koji te izgleda rajca.Mrsh pederchino.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 22:12

Milanović je to dobro prokužija matematički. Vidija je da je igra umrtvljena i da HDZ dominira i ajmo sad iden ja i dao vjetar u leđa ljevici i ima neke šanse da i oni poslože vladu no to je malo manja varijanta no i ova druga je ta šta je isto Milanovicu na pameti jer ako oduzme HDZ-u mandate i Plenki bude mora s krajnjom desnicom u vladu onda je to prcanje Plenija koji je naučija da je on nekakvi apsolutni vladar itd a neće bit u takvoj koaliciji baš toliko koliko je on zamislija ( zamislija je opet uzet apsolutnu vlast i da ne mora HDZ s nikim koalirat osim sa žetončićima, manjinci plus još neki preletač ).

Bravo Milanoviću. :10 :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 22:29

Penava o Milanoviću: Od sada u kampanji više ništa neće biti isto

Predsjednik Domovinskog pokreta Ivan Penava rekao je u petak da više ništa u Hrvatskoj neće biti isto nakon objave predsjednika Republike Zorana Milanovića da će se kandidirati na predstojećim parlamentarnim izborima za predsjednika vlade na listi SDP-a.

"Naravno da se stvari stubokom mijenjaju nakon današnje objave i da u ovoj kampanji više ništa neće biti isto. Po završetku dana sjest ćemo unutar Domovinskog pokreta i pomno ćemo promotriti refleksije ovakve odluke te ćemo se znati postaviti prema njima. Međutim, ono što je neupitno jest da ostajemo pri svome stavu da korumpiranu Vladu Andreja Plenkovica pod hitno trebamo mijenjati i zamijeniti, ali uz to vodeći mudru politiku skrbi o vitalnim nacionalnim interesima'', priopćio je Penava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 22:33

RayMabus wrote:Milanović je to dobro prokužija matematički. Vidija je da je igra umrtvljena i da HDZ dominira i ajmo sad iden ja i dao vjetar u leđa ljevici i ima neke šanse da i oni poslože vladu no to je malo manja varijanta no i ova druga je ta šta je isto Milanovicu na pameti jer ako oduzme HDZ-u mandate i Plenki bude mora s krajnjom desnicom u vladu onda je to prcanje Plenija koji je naučija da je on nekakvi apsolutni vladar itd a neće bit u takvoj koaliciji baš toliko koliko je on zamislija ( zamislija je opet uzet apsolutnu vlast i da ne mora HDZ s nikim koalirat osim sa žetončićima, manjinci plus još neki preletač ).

Bravo Milanoviću. :10 :tu
A možda samo radi uslugu Plenkiju,jer Plenki se uvijek može uguzit u Brisel a umjesto njega na čelo HDZ-a dođe recimo Anušić,koji će možda s Domovinskim Pokretom,pa tako dobijemo još gori HDZ od ovog što imamo sad.
Milanović ne čini nikakvu uslugu ljevici,naprotiv,obezvrijeđuje ih i daje im do znanja da su nitko i ništa bez njega,nakon ovog njegovog izleta,ljevica će bit još razmrvljenija.

Milanović ili je lud ili radi uslugu HDZ-u.Zapamti ovo što govorim za mjesec dva,sve će ti se reć.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by sitting_bull 15/3/2024, 22:34

IL Risorto wrote:Gledaj,niti jednom rječju ne glorificiram Anemičnog i HDZ,ali,u ovakvim vremenima globalnog preslagivanja,dovest na vlast čovjeka koji nije baš kompaktibilan s onim što zastupaju zapadnodemokratske vrednote te je podložan utjecaju onih koji su protivni zapadnim vrednotama,to je potpuno suludo za pozicioniranje naše države u ovakvim preslagivanjima.Milanović je nestabilan i nesmotren,kao takav nije rado viđen gost,a boga mi,u ove godine njegovog mandata,tko mu je od stranih državnika dolazio,Dodo i Orban i onaj šiptar.

Plenky je možda loš,ali Milanović je daleko gora opcija,koja bi degradirala treško stečene pozicije i ugled Hrvatske među našim saveznicima u EU i Nato savezu.
u vremenima globalnog preslagivanja anemičar je beskičmenjak koji interese hrvatske stavlja iza osobnih interesa i nikada se ne opire onima koje ti opisuješ kao zastupnike zapadnoeuropskih vrednota.
ako pri tome anemičar i pokupi neke mrvice koje mu bace s tog stola za kojim sjede kompatibilni onda to prikazuje kao svoj veliki uspjeh, naspram milanovića koji je tim pajdašima za stolom pokazao zube kako bi se izborio za hrvatske interesa što se najbolje vidjelo kad je u pitanju hrvatski interes oko bosne i hercegovine gdje je milanović popravljao anemičareve propuste kod donošenja dokumenata o europskom putu BiH ne ustručavajući se koristiti i pitanje veta oko ulaska finske i švedske u nato ne bi li stavio pitanje BiH na dnevni red.

možda zato saveznici ne vole zokija, ali ga barem poštuju. je, malo je previše izravan u komunikaciji sa kolegama političarima njegovog ranga, ali njega ionako nije briga što o njemu osobno misle ako je ostvario interese hrvatske. 
anemičara vole (pitanje je koliko iskreno) jer im ne protuslovi i ulaguje im se, a i ne maltretira ih s tamo nekim interesima dok oni sami ne donesu odluku o tome, a anemičaru onda na volju da se time hvali.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 22:35

I sad ljevica mora ić na megdan i HDZ-u uzet šta više glasova jer vidiš šta je priča: ako ljevica i drugi osvoje 76 mandata oni su osvojili vlast al ako osvoje i koji mandat manje od vladajuće većine ( to je 76 mandata u Saboru ) opet ok jer recimo osvoje 75 i onda nek HDZ i kupi sve preletaće opet ima samo 75 mandata jer onaj jedan mandat drži sam Penava kao osoba.

A on će mu ( Plenkovicu ) reč da pokupi prnje i Milanović je pobijedio.


Last edited by RayMabus on 15/3/2024, 22:39; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 3 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum