ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović daje ostavku

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by debotoijusto 15/3/2024, 18:54

na stranu sad dobiveni zamasnjak protiv zlocinacke org. sto veseli no nije mi draga ova vucicizacija  politicke scene HR isto tako smatram da zoki treba dati ostavku neovisno o pravnim igrama ako zeli sudjelovati u izborima ovako mi vjera ne dozvoljava dati glasa toj koaliciji
s druge strane svidja mi se dan izbora , srijedak  ;)

debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by sitting_bull 15/3/2024, 19:03

IL Risorto wrote:HDZ i ortačija je rak rana ovog društva,ali da ona budaletina s Pantovčaka bude premijer i okruži se onim nesposobnim redikulima,pa to je još veće zlo.
Koliko god ne volim HDZ,kad vidim tko im je alternativa,pa opet su lopovi manje zlo od ovih kokošara i kobasičara.
Da je umjesto Milanovića kandidat za premijera Picula,onda bi to bilo odlično,jer Picula je ok čovjek i dobar političar,ali ova budaletina nema šanse,radije ću zatvorit nos i progutat govno i glasovati za Plenkija.

Da Milanović nije bio takva katastrofa kao premijer,HDZ nikad ne bi ni bio toliko na vlasti.

Osim toga,Milanović je pizda,govori o izlasku iz zone komfora a s figom u džepu ide na izbore,pa frajeru,kad si takva faca,daj ostavku pa ajde na izbore,a ne čuvat rezervni položaj ako ispušiš na izborima pa podvijena repa zavući se na Pantovčak.
ha ha.
ja sam kontra anemičnog đubreta i hdz-a, ali ću pojest govno i glasati za njih!
ha ha ha!

kad govoriš o figi daj onda objasni zašto anemičar sedam i pol godina nije ništa radio na dizanju plaća, a sada u pola godine plaće idu 20 i više posto, šakom i kapom se dijele novci za kupovinu glasova kako bi se stvorio dojam kako je građanima dobro, što je samo trenutačni dojam jer je ukupni porast plaća zadnjih godina na razini 40%, a rast troškova života zbog inflacije je veći od 60% što činjenično poništava sve što je anemičar isplanirao sa ovim dizanjem plaća i milodara umirovljenicima pred izbore?

također, da je kojim slučajem anemično đubre bio u situaciji da preuzme zemlju u stanju u kojem ju je poslije sanadera preuzeo milanović pitanje je da li bi uopće izašli iz recesije i bi li se preokrenuo trend glede rasta bdp-a i što bi poslije sanadera i anemičnog đubreta uopće ostalo od hrvatske, posebice kad se vidi što je od hrvatske ostalo poslije ovih osam godina pohoda anemičara i njegovih slugu i jataka.

uostalom, gledajući reakciju anemičnog đubreta u osijeku i vinkovcima strah anemičara od gubitka izbora može se nožem rezati.
ako je anemičar tako dobar kako sam sebe prikazuje ne bi mu šupak čavlima glave odsijecao.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by sitting_bull 15/3/2024, 19:09

debotoijusto wrote:na stranu sad dobiveni zamasnjak protiv zlocinacke org. sto veseli no nije mi draga ova vucicizacija  politicke scene HR isto tako smatram da zoki treba dati ostavku neovisno o pravnim igrama ako zeli sudjelovati u izborima ovako mi vjera ne dozvoljava dati glasa toj koaliciji
s druge strane svidja mi se dan izbora , srijedak  :;):
rekoh već: na ljutu ranu, ljuta trava.

igrati kontra anemičara po njegovim pravilima i u situaciji kad on kontrolira i raspolaže državnim novcima kao svojim i s tim novcem financira sebe i svoju kampanju vodi ka anemičarevoj pobjedi.

ulazak zokija ruši ta pravila i omogućuje koliku toliku ravnopravnost na izborima.

btw. tragikomično je kako se anemičar u vinkovcima uživio u oponašanje franju tuđmana.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by mentalitet 15/3/2024, 19:17

T. wrote:šah-mat...

Valjda ce uspjeti od Hrvatske napraviti normalnu zemlju.Kaze da ce svim lopovima jebati mater u po pichke.Nece to ici tako lako,ali uz potporu normalnih hrvata sve je moguce.Umrezila se bagra i to jebeno dobro.Navijam za njega.


https://lat.rt.rs/srbija-i-balkan/80691-hrvatska-izbori-milanovic/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 19:21

Jebe mi se za Anemičnog i HDZ,nisam ni njihov fan,ali ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima.Što on pokušava nekakav Putinov ili Vučićev model vladanja.
Da je dao ostavku,to bi bilo još ajde de,ali ovako,piškio bi,kakio bi,ako ispuši na parlamentarnim izborima,povući se lizat rane na Pantovčaku.

Pa onda bolje zaokružit one iz Mosta ili  vukovog Imovinskog Pokreta,nego anemičnog ili prištavog šmrkavca.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 19:27

Lijepo su se ovi HDZ-ovci uznemirlili. Baš mi ih je milo slušati.

Anušić: Milanovićeva kandidatura je kršenje Ustava i zakona

Potpredsjednik vlade i ministar obrane Ivan Anušić na 34. obljetnici HDZ-a u Vukovarsko-srijemskoj županiji komentirao je kandidaturu Zorana Milanovića na parlamentarnim izborima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by mentalitet 15/3/2024, 19:29

IL Risorto wrote:Jebe mi se za Anemičnog i HDZ,nisam ni njihov fan,ali ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima.Što on pokušava nekakav Putinov ili Vučićev model vladanja.
Da je dao ostavku,to bi bilo još ajde de,ali ovako,piškio bi,kakio bi,ako ispuši na parlamentarnim izborima,povući se lizat rane na Pantovčaku.

Pa onda bolje zaokružit one iz Mosta ili  vukovog Imovinskog Pokreta,nego anemičnog ili prištavog šmrkavca.


Dobro si primijetio sta kopira,sto nikako nije loshe jer sa balkanskom bagrom se moze vladati samo chvrsto mada ja ne vidim da je Vuchko neshto diktatorski raspolozen.Ono shto mu radi pro zapadna opozicija ni u jednoj zapadnoj zemlji ne bi proshlo.Ali ga razumijem jer mu oni sluze da Srbiju ochisti od jugoslovena,raznih zaostalih komunjara u Begeju koji su nakon rasturanja YU ostali tamo.Milanovic nije glup iako mi se ne svidja ali nije sluganska pichkica kao ovaj kako ga zovete anemichni.Onaj tko na bivshim YU prostorima uspije ushkropiti pljachkashko komunjarsku bandu taj ima priliku da od svoje banana republjik napravi uredjenu zemlju i to bez diktata zapada.Zapad nije ono shto je bio do pada Berlinskog zida,pa valjda je to jasno i djetetu u osnovnoj.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 19:31

Milanović i kompletna oporba,nemaju ama baš nikakav program,bezidejni su i cijela kampanja im se svodi na deračinu HDZ lopovi. 
Pa jesu lopovi su,ali čak i takvi lopovi možda su manje štetočine od njih koji su nesposobni čak i ukrast a kamo li vodit državu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 19:32

Da su izbori bili početkom ožujka, za HDZ bi glasalo 26,5 posto birača. SDP bi dobio 17,9 posto glasova, Most 7,9 posto, Možemo! 7,8 posto, a Domovinski pokret 7,7 posto.

Milanovićev će izlazak na izbore značajno "promiješati karte na hrvatskom političkom parketu" jer je aktualni predsjednik prema istraživanjima javnog mnijenja najpopularniji hrvatski političar.

Strani mediji raspisali se o Milanoviću: ‘On je najpopularniji hrvatski političar, sad će se karte značajno promiješati‘


Last edited by RayMabus on 15/3/2024, 19:33; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by mentalitet 15/3/2024, 19:32

RayMabus wrote:Lijepo su se ovi HDZ-ovci uznemirlili. Baš mi ih je milo slušati.

Anušić: Milanovićeva kandidatura je kršenje Ustava i zakona

Potpredsjednik vlade i ministar obrane Ivan Anušić na 34. obljetnici HDZ-a u Vukovarsko-srijemskoj županiji komentirao je kandidaturu Zorana Milanovića na parlamentarnim izborima.


Sve shto je dobro za hrvatski narod i sve gradjane HR. je loshe za tu bandu koja kao pijavica sisa krv normalnim hrvatima.Kako reche T. "Shah mat".Ali dobro,Kabali nikad vjerovati mozda izvuku neke figure iz rukava.Ta gamad ima jebeno razvijenu mashtu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 19:35

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Lijepo su se ovi HDZ-ovci uznemirlili. Baš mi ih je milo slušati.

Anušić: Milanovićeva kandidatura je kršenje Ustava i zakona

Potpredsjednik vlade i ministar obrane Ivan Anušić na 34. obljetnici HDZ-a u Vukovarsko-srijemskoj županiji komentirao je kandidaturu Zorana Milanovića na parlamentarnim izborima.


Sve shto je dobro za hrvatski narod i sve gradjane HR. je loshe za tu bandu koja kao pijavica sisa krv normalnim hrvatima.Kako reche T. "Shah mat".Ali dobro,Kabali nikad vjerovati mozda izvuku neke figure iz rukava.Ta gamad ima jebeno razvijenu mashtu.
Kako god. Meni je lijepo gledati kako im se guzice znoje hoće li izgubiti vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by debotoijusto 15/3/2024, 19:35

mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:Jebe mi se za Anemičnog i HDZ,nisam ni njihov fan,ali ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima.Što on pokušava nekakav Putinov ili Vučićev model vladanja.
Da je dao ostavku,to bi bilo još ajde de,ali ovako,piškio bi,kakio bi,ako ispuši na parlamentarnim izborima,povući se lizat rane na Pantovčaku.

Pa onda bolje zaokružit one iz Mosta ili  vukovog Imovinskog Pokreta,nego anemičnog ili prištavog šmrkavca.


Dobro si primijetio sta kopira,sto nikako nije loshe jer sa balkanskom bagrom se moze vladati samo chvrsto mada ja ne vidim da je Vuchko neshto diktatorski raspolozen.Ono shto mu radi pro zapadna opozicija ni u jednoj zapadnoj zemlji ne bi proshlo.Ali ga razumijem jer mu oni sluze da Srbiju ochisti od jugoslovena,raznih zaostalih komunjara u Begeju koji su nakon rasturanja YU ostali tamo.Milanovic nije glup iako mi se ne svidja ali nije sluganska pichkica kao ovaj kako ga zovete anemichni.Onaj tko na bivshim YU prostorima uspije ushkropiti pljachkashko komunjarsku bandu taj ima priliku da od svoje banana republjik napravi uredjenu zemlju i to bez diktata zapada.Zapad nije ono shto je bio do pada Berlinskog zida,pa valjda je to jasno i djetetu u osnovnoj.

sto mu radi ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by dijagram 15/3/2024, 19:40

Sacuvaj Boze od ovih odvratnih gojenaca i stanja u koje su nas doveli.

Necemo ih se rijesiti dok ne pocrkaju.

Opet izbor izmedju smeca 1 i smeca 2.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 19:42

Milanović ga je ljuljnija Plenkovicu jer sad i samo da oduzme HDZ-u par mandata prislijava briselskog ćatu da mora u koaliciju s krajnjom desnicom a to je ovome najveća muka jer je naučio da sve bude po njegovome a ovi će ga guzlat u toj koaliciji.

Plenkovic je ovu trenutnu vladu sastavija na knap samo da ne mora s krajnjom desnicom koalirat a sad mu ga je Milanovic ljuljnija kako god okreneš bilo da pobijedi ljevica bilo da ovog prisili da mora koalirat s krajnjom desnicom koja će ga guzlat iduće četiri godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by mentalitet 15/3/2024, 19:50

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Lijepo su se ovi HDZ-ovci uznemirlili. Baš mi ih je milo slušati.

Anušić: Milanovićeva kandidatura je kršenje Ustava i zakona

Potpredsjednik vlade i ministar obrane Ivan Anušić na 34. obljetnici HDZ-a u Vukovarsko-srijemskoj županiji komentirao je kandidaturu Zorana Milanovića na parlamentarnim izborima.


Sve shto je dobro za hrvatski narod i sve gradjane HR. je loshe za tu bandu koja kao pijavica sisa krv normalnim hrvatima.Kako reche T. "Shah mat".Ali dobro,Kabali nikad vjerovati mozda izvuku neke figure iz rukava.Ta gamad ima jebeno razvijenu mashtu.
Kako god. Meni je lijepo gledati kako im se guzice znoje hoće li izgubiti vlast.

A kaja znam?Ovi dalmoshi su koliko toliko normalniji od ostatka Hrvatske,ali ni oni nisu bash neshto kada se dochepaju vlasti.Plus toga,ovo iskustvo sa Melonijevom i Zelenskim bash i ne uliva neshto pozitivno jer moguce je da jedno pricha a dugo misli trece govori.Moguce je svashta isto kao shto su Dodo i Vuchko govorili sve najljepshe o zapadu pa mu ucerali.Nadam se da ce Milanovic ochistiti hrvatsku mochvaru jer to je zadnja shansa za hrvate.Jebi ga, i ja sam stalno ovdje birao izmedju goreg i loshijeg od toga goreg.Zidovi financiraju sve politichke stranke pa koja dobije vishe glasova mora im ispunjavati zelje.Dakle,uvijek oni pobjedjuju.


Last edited by mentalitet on 15/3/2024, 19:53; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto 15/3/2024, 19:51

Ovo je silovanje demokracije,pa čak ne vjerujem da bi Putin ili Adem Vuchiqi napravili ovakav sunovrat,da nastupajuć s trenutne pozicije idu u bitku za drugu poziciju.
Još kao premijer Milanović je bio šarlatan i cirkusant,valjda stoga ovaj dan izbora,ali naši građani imaju kratku pamet da su brzo zaboravili njegove budaleštine.
Pukla mu cijev u stanu,prije da mu je pukla neka možđana od silnog brašna što je pošmrkao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by mentalitet 15/3/2024, 19:54

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:Jebe mi se za Anemičnog i HDZ,nisam ni njihov fan,ali ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima.Što on pokušava nekakav Putinov ili Vučićev model vladanja.
Da je dao ostavku,to bi bilo još ajde de,ali ovako,piškio bi,kakio bi,ako ispuši na parlamentarnim izborima,povući se lizat rane na Pantovčaku.

Pa onda bolje zaokružit one iz Mosta ili  vukovog Imovinskog Pokreta,nego anemičnog ili prištavog šmrkavca.


Dobro si primijetio sta kopira,sto nikako nije loshe jer sa balkanskom bagrom se moze vladati samo chvrsto mada ja ne vidim da je Vuchko neshto diktatorski raspolozen.Ono shto mu radi pro zapadna opozicija ni u jednoj zapadnoj zemlji ne bi proshlo.Ali ga razumijem jer mu oni sluze da Srbiju ochisti od jugoslovena,raznih zaostalih komunjara u Begeju koji su nakon rasturanja YU ostali tamo.Milanovic nije glup iako mi se ne svidja ali nije sluganska pichkica kao ovaj kako ga zovete anemichni.Onaj tko na bivshim YU prostorima uspije ushkropiti pljachkashko komunjarsku bandu taj ima priliku da od svoje banana republjik napravi uredjenu zemlju i to bez diktata zapada.Zapad nije ono shto je bio do pada Berlinskog zida,pa valjda je to jasno i djetetu u osnovnoj.

sto mu radi ?

Ma tko ti jebe mater glupu?Mislish da cu ti odgovarati na takve upite?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by sitting_bull 15/3/2024, 19:56

zoki je sad i usrani ustavni sud izvukao na čistac.

naime, oni sad moraju reći kako njegov izlazak na izbore nije po ustavu, a po ustavu je da država ima istovremeno dva glavna državna odvjetnika.

čak i da ustavni sud kaže da se milanović ne može kandidirati, zoki mirno može reći "u redu" i formalno ne biti na listi, ali će svi znati da u slučaju pobjede sdp-a i partnera (što koalicijskih što postizbornih) zoki postaje premijer.
potrebno je samo nakon izbora oformiti sabor i izabrati novog predsjednika sabora kako jandroković ne bi mijenjao milanovića kad ovaj da ostavku, a to je ionako prva stvar koja se poslije izbora mora napraviti.

kako bi rekel ajatolah homeini: strelica je odapeta.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus 15/3/2024, 19:57

Baš im ga je lipo ljuljnija. Nije bilo zanimljivo do sada jer je bila pasivna priča a sad je baš fino ono ne zna se tko će dobiti izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by mentalitet 15/3/2024, 20:01

IL Risorto wrote:Ovo je silovanje demokracije,pa čak ne vjerujem da bi Putin ili Adem Vuchiqi napravili ovakav sunovrat,da nastupajuć s trenutne pozicije idu u bitku za drugu poziciju.
Još kao premijer Milanović je bio šarlatan i cirkusant,valjda stoga ovaj dan izbora,ali naši građani imaju kratku pamet da su brzo zaboravili njegove budaleštine.
Pukla mu cijev u stanu,prije da mu je pukla neka možđana od silnog brašna što je pošmrkao.

Kao prvo,Demokracija ne postoji.Sva ta sranja su izmislili zidovi da bi mogli manipulirati ljudima i vladati.Od komunizma,socijalizma,imperijalizma i ostalih pizdi materinih su zidovske izmishljotine i alati.Ja ne vjerujem u Demokraciju nego u pravo svakog chovjeka na ovoj kugli zemaljskoj da zivi kako on zeli ali ne ugrozavajuci druge ljude.Dakle,to je prirodno pravo i boli me kurac kako se to zove.To ti pishe i u Bibliji,ali znam da si anti-Krist i da se necesh sloziti sa tim.Kakvi kurac i Demokracija.lizala za budale.Odoh,dosta mi je glupiranja.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by debotoijusto 15/3/2024, 20:05

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:Jebe mi se za Anemičnog i HDZ,nisam ni njihov fan,ali ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima.Što on pokušava nekakav Putinov ili Vučićev model vladanja.
Da je dao ostavku,to bi bilo još ajde de,ali ovako,piškio bi,kakio bi,ako ispuši na parlamentarnim izborima,povući se lizat rane na Pantovčaku.

Pa onda bolje zaokružit one iz Mosta ili  vukovog Imovinskog Pokreta,nego anemičnog ili prištavog šmrkavca.


Dobro si primijetio sta kopira,sto nikako nije loshe jer sa balkanskom bagrom se moze vladati samo chvrsto mada ja ne vidim da je Vuchko neshto diktatorski raspolozen.Ono shto mu radi pro zapadna opozicija ni u jednoj zapadnoj zemlji ne bi proshlo.Ali ga razumijem jer mu oni sluze da Srbiju ochisti od jugoslovena,raznih zaostalih komunjara u Begeju koji su nakon rasturanja YU ostali tamo.Milanovic nije glup iako mi se ne svidja ali nije sluganska pichkica kao ovaj kako ga zovete anemichni.Onaj tko na bivshim YU prostorima uspije ushkropiti pljachkashko komunjarsku bandu taj ima priliku da od svoje banana republjik napravi uredjenu zemlju i to bez diktata zapada.Zapad nije ono shto je bio do pada Berlinskog zida,pa valjda je to jasno i djetetu u osnovnoj.

sto mu radi ?

Ma tko ti jebe mater glupu?Mislish da cu ti odgovarati na takve upite?
mislio sam ... na jednoj kartici nebulozno kako ti vec znas no dobro mozes i kratko , sto mu rade pobogu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 2 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum