ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović daje ostavku

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus Fri 15 Mar - 22:35

I sad ljevica mora ić na megdan i HDZ-u uzet šta više glasova jer vidiš šta je priča: ako ljevica i drugi osvoje 76 mandata oni su osvojili vlast al ako osvoje i koji mandat manje od vladajuće većine ( to je 76 mandata u Saboru ) opet ok jer recimo osvoje 75 i onda nek HDZ i kupi sve preletaće opet ima samo 75 mandata jer onaj jedan mandat drži sam Penava kao osoba.

A on će mu ( Plenkovicu ) reč da pokupi prnje i Milanović je pobijedio.


Last edited by RayMabus on Fri 15 Mar - 22:39; edited 2 times in total

RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto Fri 15 Mar - 22:38

I S Milanovićem kao barjaktarom,ljevica neće prebacit preko 60 mandata.HDZ ako nakupi jedva 50,već će dokupit onoliko koliko im nedostaje
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by debotoijusto Fri 15 Mar - 22:52

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:Jebe mi se za Anemičnog i HDZ,nisam ni njihov fan,ali ovo što izvodi Milanović je na rubu zdravog razuma,te nespojivo s zapadno demokratskim standardima.Što on pokušava nekakav Putinov ili Vučićev model vladanja.
Da je dao ostavku,to bi bilo još ajde de,ali ovako,piškio bi,kakio bi,ako ispuši na parlamentarnim izborima,povući se lizat rane na Pantovčaku.

Pa onda bolje zaokružit one iz Mosta ili  vukovog Imovinskog Pokreta,nego anemičnog ili prištavog šmrkavca.


Dobro si primijetio sta kopira,sto nikako nije loshe jer sa balkanskom bagrom se moze vladati samo chvrsto mada ja ne vidim da je Vuchko neshto diktatorski raspolozen.Ono shto mu radi pro zapadna opozicija ni u jednoj zapadnoj zemlji ne bi proshlo.Ali ga razumijem jer mu oni sluze da Srbiju ochisti od jugoslovena,raznih zaostalih komunjara u Begeju koji su nakon rasturanja YU ostali tamo.Milanovic nije glup iako mi se ne svidja ali nije sluganska pichkica kao ovaj kako ga zovete anemichni.Onaj tko na bivshim YU prostorima uspije ushkropiti pljachkashko komunjarsku bandu taj ima priliku da od svoje banana republjik napravi uredjenu zemlju i to bez diktata zapada.Zapad nije ono shto je bio do pada Berlinskog zida,pa valjda je to jasno i djetetu u osnovnoj.

sto mu radi ?

Ma tko ti jebe mater glupu?Mislish da cu ti odgovarati na takve upite?
mislio sam ... na jednoj kartici nebulozno kako ti vec znas no dobro mozes i kratko , sto mu rade pobogu ?

Prvo da objasnim vashe negodovanje o mojim dugachkim upisima.U chemu je fora?Pa uvijek se tako nadugachko obracam kretenoidima   jer njima morash crtati svaki detalj da neshto mogu razumjeti,chak kada bi opisivao kako kokosh sere po dvorishtu nije dovoljno napisati samo, "kokosh sere po dvorishtu" nego to moram obrazloziti detaljno da bi shvatili.Plus toga,zarazeni ste svi jednom boleshcu,a to su tehnologije,posebno telefon i internet pa nemate zivaca chitati duze tekstove nego da je shto krace ,a koliko je shvatljivo,koga bioli kurac.Nemaju svi taj talenat da pishu kratko kao recimo T. i crvenkasti koji pishu smisleno i kratko.Ja sam nauchio od djetinjstva chitati neke debele knjige sa dugachkim rechenicama pa mi to ostalo da i dok pishem isto radim.Mogao sam do sada napisati 10 romana.Uvijek se nadje neka budala koja ce to prochitati.Moj profesor hrvatskog Mato me hvalio i poticao da pishem pismene slobodne sastave pa je to nosio po cijeloj shkoli i chitao.Ne znam sha se njemu dopadalo u tome jer sam ja o svome pisanju uvijek imao kritichan stav i smatrao sam da nije dovoljno dobro ono o chemu pishem.Kao mlad pisao sam poeziju pa sam zbog svoje kritichnosti prema tim uradcima stavio u jednu kutiju i rekao sebi,otvori nakon 10 god. shto sam i uradio.Prochitao i sve zapalio mada danas mislim da je bilo i dobrih uradaka.Ali ta moja crta kritichnosti je prevladala.Uvijek moze bolje,sportski duh.Pa i ovdje chesto puta pishem vishe za sebe nego za vas iz samo jednog razloga.Strah me da zaboravim maternji jezik.Eto,to sam objasnio.
A sada o tome shto mu rade.Dakle,ne rade mu oni nego oni izvrshavaju svoje sendvicharske zadatke sa zapada.Ja imam taj dar da mogu prepoznati po stilu pisanja ili govora odakle to dolazi.Svojevremeno sam znao prepoznati chovjeka nakon par rechenica iz kojeg dijela Hrvatske ili bivshe YU dolazi.Zabavljalo me to pa vec par godina gledam sve kvizove kojih se dochepam iz istog razloga.Elem,Vuchic dobro dila sa onom srpskom bagrom,samo shto je razlika izmedju hrvata i srba u tome shto su srbi u vecini normalniji dok su hrvati u vecini gluplji.Kuzish sad?Kuzish ti moj kurac koji te izgleda rajca.Mrsh pederchino.

ovako dugo i besmisleno unista nisam procitao od doba strajka gladju uskrsnjim jajem te zazivanja EU da ureduje protiv izabrane vlasti onomad ... e da i pozdrav profesoru mati za pokusaj opismenjavanja kolege
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by zganci_i_jetrica Fri 15 Mar - 23:01

IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Riječju ne, jedino djelom, ali to je manje bitno  :P
Ja sam objektivan i nepristran...
Uistinu objektivan i nepristran čovjek nikada sam za sebe ne bi rekao da je objektivan i nepristran jer time se poriče bilo kakva objektivnost i nepristranost. Dodaj toj vrištećoj logičkoj pogrešci i očiglednu nepismenost, i time si sve rekao o sebi. Tipični čobanius balkanicus  :P
Ne mislim se spustit na razinu osobnog prepucavanja s tobom ili nekom drugom individuom...
To ti je jedino tvoj samodopadljivi izgovor jer nemaš ni argumenata, niti ljudskog integriteta, a s logikom si posvađan. Takvi lumeni kao ti su, bilo aktivno, bilo pasivno i uništili državu Hrvatsku.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by RayMabus Fri 15 Mar - 23:07

IL Risorto wrote:I S Milanovićem kao barjaktarom,ljevica neće prebacit preko 60 mandata.HDZ ako nakupi jedva 50,već će dokupit onoliko koliko im nedostaje
Koliko god im uzmu dobro je samo da briselski ćato ( isprdak globalne kabale ovdje jer oni traže političare preko kojih će vladati okolo po državama kako bi ih kao takve dakle poslušnike globalne kabale instalirale na vrh iste da vladaju dijelovima planete a globalna kabala posredno preko njih ) ne bude apsolutni gospodar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto Fri 15 Mar - 23:17

zganci_i_jetrica wrote:
IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Riječju ne, jedino djelom, ali to je manje bitno  :P
Ja sam objektivan i nepristran...
Uistinu objektivan i nepristran čovjek nikada sam za sebe ne bi rekao da je objektivan i nepristran jer time se poriče bilo kakva objektivnost i nepristranost. Dodaj toj vrištećoj logičkoj pogrešci i očiglednu nepismenost, i time si sve rekao o sebi. Tipični čobanius balkanicus  :P
Ne mislim se spustit na razinu osobnog prepucavanja s tobom ili nekom drugom individuom...
To ti je jedino tvoj samodopadljivi izgovor jer nemaš ni argumenata, niti ljudskog integriteta, a s logikom si posvađan. Takvi lumeni kao ti su, bilo aktivno, bilo pasivno i uništili državu Hrvatsku.

Pusti sad mene,ja sam nebitan,pokušaj ovo pročitat s razumjevanjem,ovo nije pisao jedan HDZovac ili simpatizer hdz-a,to je više manje ono što ja govorim.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-je-morao-dati-ostavku-ovako-je-pokazao-da-je-isti-kao-hdzovci/2547790.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by T. Fri 15 Mar - 23:59

prioritet je izbjeći nuklearno uništenje...
sačuvati ljudski kapital, infrastrukturu...
s hdz-om je to nemoguća misija...
s njihovim kmetskim "karakterom" spram "saveznika" i "partnera"...
koji će nas pustiti niz vodu prvom prilikom, kao što su sve svoje "saveznike" i "partnere" do sada...
treba nam premijer koji će otići u moskvu i ispričati se ruskom caru za zablude i pogreške svog prethodnika...
te se staviti na rapolaganje ruskoj federaciji u svakom pogledu...
ostale stvari ćemo rješavati poslije...
ili neće biti poslije...

_________________
Milanović daje ostavku - Page 4 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Joža likes this post

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by FRANK Sat 16 Mar - 0:50

T. wrote:prioritet je izbjeći nuklearno uništenje...
sačuvati ljudski kapital, infrastrukturu...
s hdz-om je to nemoguća misija...
s njihovim kmetskim "karakterom" spram "saveznika" i "partnera"...
koji će nas pustiti niz vodu prvom prilikom, kao što su sve svoje "saveznike" i "partnere" do sada...
treba nam premijer koji će otići u moskvu i ispričati se ruskom caru za zablude i pogreške svog prethodnika...
te se staviti na rapolaganje ruskoj federaciji u svakom pogledu...
ostale stvari ćemo rješavati poslije...
ili neće biti poslije...
Koliko god mrzim amere i Engleze a mrzim ih do bola možda jedino vise mrzim Srbe i zide.
Ali brate daj mi reci odkud tolike simpatije prema ruskoj gamadi.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by zganci_i_jetrica Sat 16 Mar - 1:16

IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
IL Risorto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Pusti sad mene,ja sam nebitan,pokušaj ovo pročitat s razumjevanjem,ovo nije pisao jedan HDZovac ili simpatizer hdz-a,to je više manje ono što ja govorim.
Pusti sad mene,ja sam nebitan,pokušaj ovo pročitat s razumjevanjem,ovo nije pisao jedan HDZovac ili simpatizer hdz-a,to je više manje ono što ja govorim.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-je-morao-dati-ostavku-ovako-je-pokazao-da-je-isti-kao-hdzovci/2547790.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d
Brod tone, a ti i takve histerične, frigidne jungferice izmišljate tehnikalije. Zox je možda bahat, iako je teško zamisliti nekog bahatijeg od Anthonyja Perkinsa na premijerskoj kahlici, ali nije glup, a pravo mu je uostalom i struka. Ako dobije izbore, dati će ostavku na mjesto predsjednika. Ako ne dobije, dizati će anemičnom i dalje bilirubin.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Eroo Sat 16 Mar - 5:45

Ja mislim da je Vucić hakirao Milanovića.
Ne pitajte kako, umjetna inteligencija je svemoguća. :)
Eroo
Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža Sat 16 Mar - 8:20

T. wrote:prioritet je izbjeći nuklearno uništenje...
sačuvati ljudski kapital, infrastrukturu...
s hdz-om je to nemoguća misija...
s njihovim kmetskim "karakterom" spram "saveznika" i "partnera"...
koji će nas pustiti niz vodu prvom prilikom, kao što su sve svoje "saveznike" i "partnere" do sada...
treba nam premijer koji će otići u moskvu i ispričati se ruskom caru za zablude i pogreške svog prethodnika...
te se staviti na rapolaganje ruskoj federaciji u svakom pogledu...
ostale stvari ćemo rješavati poslije...
ili neće biti poslije...

Druže T. potpisujem.

Macron, Scholz i Tusk osnovali trojni pakt unutar EU i spremaju slanje vojske u Ukrajinu. Ako Kenwood Kenon ostane predsjednik vlade obzirom na ''odnošaj'' njega i Macrona znamo što će se dogoditi - ponovljena epizoda s ''369.'' pukovnijom ojačana Dassault Rafaleima.

Ili će nas biti ili nas neće biti.

Khm ... ovo zadnje mi zvuči pomalo grunfovski.

study

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža Sat 16 Mar - 8:28

Eroo wrote:Ja mislim da je Vucić hakirao Milanovića.
Ne pitajte kako, umjetna inteligencija je svemoguća. :)

Šabani udbaški, jesi naučio pjesmicu Po dolinam i vzgoriam? Ili barem Katjušu? Za zastavu rusku lako se snađeš. Samo odrežeš dio slovenske zastave tamo gdje je grbić dežele i ojxaaaaa, oriđinale russlandska. A možeš uzeti i takozvanu narodnu slovensku zastavu. Onda ne moraš ništa rezati. Samo pazi da ne pomiješaš raspored boja, bijela je uvijek gore. Ako okreneš može ispasti da nosiš srpsku.

Basketball

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Hoholo Mudovski Sat 16 Mar - 8:41

Milanović i Kenwood Kenon cijelo vrijeme igraju pick and roll... Došli su iz Brisela i u formi demokracije vladaju Hrvatskom uz pomoć pretorijanaca članstva HDZa koji svoje usluge naplaćuju kokošarenjem...
Nadao sam se da je Milanović kao Tuđman ili Tomac politički sazorio i odbacio ljevičarsku ideologiju koja zavodi mlade te krenio putem suverenizma.
Očito sam bio u krivu.

Biti u dilu s Peđom Grbinom, Možemo, ono brale, katastrofa...
Nadao sam se da će Kolakušić u Most, pa sada imam dvojbe između njega i Mosta...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža Sat 16 Mar - 8:59

Hoholo Mudovski wrote:Milanović i Kenwood Kenon cijelo vrijeme igraju pick and roll... Došli su iz Brisela i u formi demokracije vladaju Hrvatskom uz pomoć pretorijanaca članstva HDZa koji svoje usluge naplaćuju kokošarenjem...
Nadao sam se da je Milanović kao Tuđman ili Tomac politički sazorio i odbacio ljevičarsku ideologiju koja zavodi mlade te krenio putem suverenizma.
Očito sam bio u krivu.

Biti u dilu s Peđom Grbinom, Možemo, ono brale, katastrofa...
Nadao sam se da će Kolakušić u Most, pa sada imam dvojbe između njega i Mosta...


Poziva Zoki na širu koaliciju. E sad, koliko će to imati odjeka? Kata Šmajser i Grmoja su si privat čisto dobri, ali politički i ideološki? Svatko bi u tom slučaju trebao reterirati od svojih ideoloških špranci, a u korist Hrvatske. Je li to realno, izvedivo? Pratimo. 

Ne znam što će se sve dogoditi, ali jedno je sigurno. Menzes je već počeo obilno teći po Hrvatskoj od raznih pravnih stručnjaka do kradoljuba. Ako ništa drugo, uzburkao je Zoki septičku jamu političke elite. Očekujem cunami govana po dalekovidnicima od  raznih stručnjaka i anal-itičara, botova na internetu kao i u slučaja rata u Malorusiji.


:popcorn

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Joža Sat 16 Mar - 9:04

Ugl, došlo vrijeme da se konji sedlaju.

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto Sat 16 Mar - 9:07

Hipotetički,da ti kobasičari na čeku s Milanovićem budu relativni pobjednici,te im se eventualno priključi Most,uspiju skrpit nekakvu većinu,ne vjerujem da bi potrajali duže od dvije god.te bi se brzo išlo na prijevremene izbore.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Eroo Sat 16 Mar - 9:14

Koba wrote:
Eroo wrote:Ja mislim da je Vucić hakirao Milanovića.
Ne pitajte kako, umjetna inteligencija je svemoguća. :)

Šabani udbaški, jesi naučio pjesmicu Po dolinam i vzgoriam? Ili barem Katjušu? Za zastavu rusku lako se snađeš. Samo odrežeš dio slovenske zastave tamo gdje je grbić dežele i ojxaaaaa, oriđinale russlandska. A možeš uzeti i takozvanu narodnu slovensku zastavu. Onda ne moraš ništa rezati. Samo pazi da ne pomiješaš raspored boja, bijela je uvijek gore. Ako okreneš može ispasti da nosiš srpsku.

Basketball
Ako bi ikad nosili rusku vi bi, Srbi, nosili hrvatsku. Barem u Vojvodini, jelte. :]
Eroo
Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Eroo Sat 16 Mar - 9:16

IL Risorto wrote:Hipotetički,da ti kobasičari na čeku s Milanovićem budu relativni pobjednici,te im se eventualno priključi Most,uspiju skrpit nekakvu većinu,ne vjerujem da bi potrajali duže od dvije god.te bi se brzo išlo na prijevremene izbore.
Zna li se tko su im savznici? Milanoviću, mislim...ostali itako ne vide dalje od brda koji ih okružuje. :)
Eroo
Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto Sat 16 Mar - 9:28

Eroo wrote:
IL Risorto wrote:Hipotetički,da ti kobasičari na čeku s Milanovićem budu relativni pobjednici,te im se eventualno priključi Most,uspiju skrpit nekakvu većinu,ne vjerujem da bi potrajali duže od dvije god.te bi se brzo išlo na prijevremene izbore.
Zna li se tko su im savznici? Milanoviću, mislim...
Pa naravno da se zna.
Ne povraća se meni na ovo zbog toga što volim Plenkya i HDZ,već upravo radi tih zakulisnih igara.

Koliko god zločinačka ima oraha u džepu,isto toliko ima i Milanović.Pogle onog majmuna koji se odmah javio iz Azerbejdžana.

Bez obzira što mi je ljevo liberalna oporba iz nekih svjetonazorskih razloga draža,ali sad sam još uvjereniji u njihovu nesposobnost,te da su politički patuljci i još gluplji nego što sam mislio,kad su sebi dozvolili da ih oko malog prsta vrti ta bulimenta mešetara s druge strane nasuprot HDZ-a.


HDZ je loš,ali ovakva alternativa je još gora.Sad mi je jasno zašto su onog preglupog Grbina držali kao fikus na čelu SDP-a.

Da je Picula predvodnik ljeve oporbe,ili netko s digenitetom,to bi bila potpuno druga stvar,ali ovaj HDZ-ov defektni klon u vidu Milanovića,bože sačuvaj.

Mrzim HDZ,ali ipak su manje,puno manje zlo od ovog što se iza brda valja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by debotoijusto Sat 16 Mar - 9:45

IL Risorto wrote:
Eroo wrote:
IL Risorto wrote:Hipotetički,da ti kobasičari na čeku s Milanovićem budu relativni pobjednici,te im se eventualno priključi Most,uspiju skrpit nekakvu većinu,ne vjerujem da bi potrajali duže od dvije god.te bi se brzo išlo na prijevremene izbore.
Zna li se tko su im savznici? Milanoviću, mislim...
Pa naravno da se zna.
Ne povraća se meni na ovo zbog toga što volim Plenkya i HDZ,već upravo radi tih zakulisnih igara.

Koliko god zločinačka ima oraha u džepu,isto toliko ima i Milanović.Pogle onog majmuna koji se odmah javio iz Azerbejdžana.

Bez obzira što mi je ljevo liberalna oporba iz nekih svjetonazorskih razloga draža,ali sad sam još uvjereniji u njihovu nesposobnost,te da su politički patuljci i još gluplji nego što sam mislio,kad su sebi dozvolili da ih oko malog prsta vrti ta bulimenta mešetara s druge strane nasuprot HDZ-a.


HDZ je loš,ali ovakva alternativa je još gora.Sad mi je jasno zašto su onog preglupog Grbina držali kao fikus na čelu SDP-a.

Da je Picula predvodnik ljeve oporbe,ili netko s digenitetom,to bi bila potpuno druga stvar,ali ovaj HDZ-ov defektni klon u vidu Milanovića,bože sačuvaj.

Mrzim HDZ,ali ipak su manje,puno manje zlo od ovog što se iza brda valja.

kolega biljezim + , vucicizacija nije alternativa HDZjotu i tu ne bi trebalo biti rasprave
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by IL Risorto Sat 16 Mar - 9:59

debotoijusto wrote:
kolega biljezim + , vucicizacija nije alternativa HDZjotu i tu ne bi trebalo biti rasprave

Nadam se da će Socialdemokrati imat listu neovisno od ovih,jer sad nema šanse da bih zaokružio i Možemo,koje sam do skora simpatizirao.
Tako,zaokružim Socialdemokrate,bar će mi savjest bit mirna,jer nisam birao između kuge i kolere.
Pa čak bih prije dao glas vukovom imovinskom pokretu,nego HDZ ili SDP kobasičarskim koalicijama.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 4 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum