ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

General galaksije se ruga veberu

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by YekeYeke 21/2/2024, 04:10

lol! :aw

YekeYeke

Posts : 643
2019-05-13


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 07:58

Vebera ćemo poslat na istočni pa nek onda generalu galaksije govori da je đanki i kurac palac na baciklu.

Liberali su besni jer im je ubilo Navaljina ( vidi pod: obojena revolucija ) i onda još glavni drot svih kaznionica u Rusiji nakon tri dana od Putina dobije medalju i promakne ga u viši čin ( general-pukovnik ).

A još su im izbori sad za eu parlament a liberali stalno gube izbore i sad su ispod 5% pa izgleda neće ni u eu parlament uć ako nastave ovako a već je prošlo dosta mandata i dogodine su i izbori u Njemačkoj pa će Šoz dobit ultimatum u vidu: il pošalji Tauruse da rokamo ovog Putina koji nam je ubio Navaljina i želi uništit liberalnu demokraciju il pada vlada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 17:26

Predsjednik odbora Bundestaga pozvao je na zapljenu ruske imovine. A zakoni po kojima se to može učiniti zvat će se "zakoni Navaljnog"

  "Zapadne zemlje zamrznule su 300 milijardi dolara ruske državne imovine. Taj bi novac trebao biti zaplijenjen za financiranje obrane i obnove Ukrajine. Ovo je složeno pitanje međunarodnog prava, ali pitanje je temeljne pravednosti. Predlažem da se zakoni koji ovlašćuju ovu konfiskaciju nazvati Navalnyjevim zakonima."
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 18:31

Njemačka vlada i kancelar Scholz potpisali su ugovor o isporuci projektila dugog dometa Taurus Ukrajini.

Ali oni to ne reklamiraju.

Protokol uključuje slanje prve serije projektila u Ukrajinu početkom ožujka. Isporuka će se plaćati iz paketa vrijednog 50 milijardi eura za 5 godina.

Iznos prvog ugovora je 34 milijuna eura, radi se o seriji od 25 projektila.

Također, njemačka vlada će prenijeti opremu za održavanje i skladištenje projektila u vrijednosti od 4,5 milijuna eura i unaprijediti 12 SU-24 u Poljskoj za zračna lansiranja ovih projektila.

Za samo nekoliko sati njemački ministar obrane telefonski će razgovarati sa šefom Pentagona. Sa sporazuma o prijenosu raketa deklasificirat će se zbog curenja informacija u američkom tisku, čekamo ih nakon razgovora ministara obrane SAD-a i Njemačke.

Putin mora izgubiti ovaj rat i to mora biti cilj njemačke politike - predsjednik Odbora za vanjsku politiku Bundestaga Norbert Röttgen
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 19:19

Dana 8. kolovoza 2023., član ukrajinskog parlamenta Yehor Cherniev tvrdio je da je unutar Bundestaga postignut konsenzus da se dopusti izvoz u Ukrajinu.  Međutim, u siječnju 2024. njemački Bundestag glasao je protiv isporuke projektila Taurus Ukrajini. 


https://en.wikipedia.org/wiki/Taurus_KEPD_350


Eto vidiš šta ti je general galaksije: ovi su u njemačkom parlamentu prošli mjesec rekli da neće poslat a ja prije četiri dana reka da želim gledat kako se Nijemci i Rusi biju i da će bit šta ja oću i ovi danas šalju Tauruse Ukrajini da buba po Rusima.

Eto.

General galaksije je anđeo Prijestolnik a to su božji autoritet, znači šta on kaže: To je zakon.

Smijeh,

Duga ruka zakona - Kenny Rogers ( Ne možeš pobjeći od duge ruke zakona )


-

Sad ćemo pijuckat kaficu i gledat kako se oni biju i onda mu ovi jebe mater Švabsku i možda mu i zavrne taj plin.


Kokice.

Ajmo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by Hoholo Mudovski 21/2/2024, 21:17

kao su krenuli, mogli bi uskoro poslati i Vebera na front
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 21:22

Hoholo Mudovski wrote:kao su krenuli, mogli bi uskoro poslati i Vebera na front
Na Bahmut. :^0


Eto vidiš kako to brzo ide ( praktički prije četiri dana san to dreknija a ovi nisu imali uopće namjeru to napravit, čak su i glasali u siječnju 2024 dakle praktički nikidan da neće poslat te rakete ) i vidiš kako brzo slušaju. Odma šalju i počimaju da se biju sa Rusima i onda će im ovi jebat mater a možda in i zavrnu plin. A ništa to nije bilo kad san ja prije četiri dana reka da ću sprovest svoju volju i tačka.  :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 21:25

Da ponovimo:


RayMabus 17.02.2024 napisao:



Tvoje ( od vebera  pirat :^0  ) mišljenje je potpuno nebitno.


Ja sam general galaksije.

Sprovest ću svoju volju.

Ja sam zakon na fizičkoj ravni ( ovaj vaš materijalni svemir ).




A ja ću piti kaficu i gledati kako se Njemačka i Rusija biju a ja sam uložio nula kuna i ti fino njemu skidaš lovce bombardere a on tebi jebe mater a možda ti i zavrne plin.

Kokice.


Ja sam general kaosa.


Lijepo mi uživaj u igri koju sam vam pripremio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 21:41

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Taurus_ILA2006

:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 22:14

Najbolji dio mi je šta me ovo košta nula kuna: Švabo o svom trošku tamani ruske četnike a ovi mu jebu mater a možda mu i zavrnu plin.

Koliko generala s 5 zvjezdica ikada postoji?  :coffee

Bilo je pet generala s 5 zvjezdica: George C. Marshall, Douglas MacArthur, Dwight D. Eisenhower, Henry H. Arnold i Omar Bradley.

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Main-qimg-b17e098ec7406454e2c6df5197289b57-lq
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by immortal 21/2/2024, 22:29

RayMabus wrote:Najbolji dio mi je šta me ovo košta nula kuna: Švabo o svom trošku tamani ruske četnike a ovi mu jebu mater a možda mu i zavrnu plin.

Koliko generala s 5 zvjezdica ikada postoji?  :coffee

Bilo je pet generala s 5 zvjezdica: George C. Marshall, Douglas MacArthur, Dwight D. Eisenhower, Henry H. Arnold i Omar Bradley.

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Main-qimg-b17e098ec7406454e2c6df5197289b57-lq
kojim podvizima ili značajem si ti postigao svoje?
slikaj ih, pokaži!!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 22:36

:D
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by immortal 21/2/2024, 22:38

RayMabus wrote::D
ne može tako
hoću odgovor- konkretan

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 22:39

Lijepo uživaj i pij kavicu i gledaj kako Švabe tamane ruske oficire s raketama a onda im ovi jebu mater a možda im i zavrnu plin.

Lijepo tamanjenje Putlerovih govana s površine ove planete.

Tv i kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 22:40

immortal wrote:
RayMabus wrote::D
ne može tako
hoću odgovor- konkretan
Već si ga dobila.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55692p80-emancipacija
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 22:43

Masovna likvidacija Rusa kod Podo-Kalynivka u Hersonskoj oblasti

❗ Rusi iz 328 DSHP, 810 OBrMP i 81 SAP dovedeni su na poligon po nalogu komande "Dnjepar".

🔥 Tamo su svi upoznali gospodina HIMARS...

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by immortal 21/2/2024, 22:50

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote::D
ne može tako
hoću odgovor- konkretan
Već si ga dobila.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55692p80-emancipacija
možeš li mi ponoviti autora knjiga koje čitaš 
zaboravila na kojoj je to temi
rekla sam pročitati, rekao si bolje ne, ja sam rekla hoću ali stalno nešto radim
i danas sam prije nekih pola sata završila sve što sam trebala

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 23:06

Zaboravio sam na šta misliš. Čitam ja više knjiga a ne samo jednog autora.

Čitaj nešto sama. Šta tebi najviše paše. Šta te ispunjava. Ne mogu ti ja tumačit nešto šta je tebi apstraktno itd.

Ne mogu ti ja objasnit da je taj izraz pet zvjezdica u osnovi samo oznaka za najviši rang generala a pošto je to galaktička konfederacija a to su miroljubivi svjetovi a galaksije su na fizičkoj ravni a ja sam anđeo Prijestolnik onda sam ja anđeo zaštitnik tih miroljubljivih svijetova i u osnovi to je pravo značenje tog pojma pet zvjezdica itd a ne da ja šetam u uniformi i kitim se ko neki debil tamo nekakvim značkama na prsima da mi se svi dive i pokorovaju i tako ta priča.

Meni je drža piđama i sve četiri u zrak i mozak na pašu i kafica i da mi se svi skinu s kurca, ako te baš zanima moje stanje uma a ne nekakvo paradiranje i kurčenje nekome u nekakvoj uniformi s nekakvih pet zvjezdica.

Imaš ljudsku predožbu kad ja kažem general pet zvjezdica o nekome u uniformi s pet zvjezdica na prsima a u osnovi radije zamisli baštu i lika koji drijeme i puca mu kurac al ako digne obrve pa nešto mu tu ne paše i drekne svoje onda ćeš vidit isto šta vidiš i na ovoj temi kad sam prije četiri dana nešto rekao a sad ćemo vebera poslati na istočni front  :D  da se bije s Rusima.

Eto. :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by veber 21/2/2024, 23:19

davno je tebi hors požderao mozak.

smrt rusiji

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by RayMabus 21/2/2024, 23:23

Evo sad ćeš ić na istočni front.

Čitaj dobro:



Njemačka vlada i kancelar Scholz potpisali su ugovor o isporuci projektila dugog dometa Taurus Ukrajini.

Ali oni to ne reklamiraju.

Protokol uključuje slanje prve serije projektila u Ukrajinu početkom ožujka. Isporuka će se plaćati iz paketa vrijednog 50 milijardi eura za 5 godina.

Iznos prvog ugovora je 34 milijuna eura, radi se o seriji od 25 projektila.

Također, njemačka vlada će prenijeti opremu za održavanje i skladištenje projektila u vrijednosti od 4,5 milijuna eura i unaprijediti 12 SU-24 u Poljskoj za zračna lansiranja ovih projektila.

Za samo nekoliko sati njemački ministar obrane telefonski će razgovarati sa šefom Pentagona. Sa sporazuma o prijenosu raketa deklasificirat će se zbog curenja informacija u američkom tisku, čekamo ih nakon razgovora ministara obrane SAD-a i Njemačke.

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by immortal 21/2/2024, 23:28

RayMabus wrote:Zaboravio sam na šta misliš. Čitam ja više knjiga a ne samo jednog autora.

Čitaj nešto sama. Šta tebi najviše paše. Šta te ispunjava. Ne mogu ti ja tumačit nešto šta je tebi apstraktno itd.

Ne mogu ti ja objasnit da je taj izraz pet zvjezdica u osnovi samo oznaka za najviši rang generala a pošto je to galaktička konfederacija a to su miroljubivi svjetovi a galaksije su na fizičkoj ravni a ja sam anđeo Prijestolnik onda sam ja anđeo zaštitnik tih miroljubljivih svijetova i u osnovi to je pravo značenje tog pojma pet zvjezdica itd a ne da ja šetam u uniformi i kitim se ko neki debil tamo nekakvim značkama na prsima da mi se svi dive i pokorovaju i tako ta priča.

Meni je drža piđama i sve četiri u zrak i mozak na pašu i kafica i da mi se svi skinu s kurca, ako te baš zanima moje stanje uma a ne nekakvo paradiranje i kurčenje nekome u nekakvoj uniformi s nekakvih pet zvjezdica.

Imaš ljudsku predožbu kad ja kažem general pet zvjezdica o nekome u uniformi s pet zvjezdica na prsima a u osnovi radije zamisli baštu i lika koji drijeme i puca mu kurac al ako digne obrve pa nešto mu tu ne paše i drekne svoje onda ćeš vidit isto šta vidiš i na ovoj temi kad sam prije četiri dana nešto rekao a sad ćemo vebera poslati na istočni front  :D  da se bije s Rusima.

Eto. :D
napiši!
znam da foliraš
napiši mi autora tih tvojih galaksija
i nemam takvu predodžbu nego te zezam
ako veber krene na ruse idem i ja- ako se ne predomislim

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

General galaksije se ruga veberu - Page 2 Empty Re: General galaksije se ruga veberu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum