ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 29/12/2023, 06:14

Diga san se, pijen kavicu a pošto je rano ujutro onda ću vam sad objasnit kako anđeo Prijestolnik kad popizdi odma riješava te šta su mu stali na žulj.

15.12.2023 hrvatski sabor pod pritiskom Bajdenove administracije šalje vojnike tamo iako je irački parlament još 2020 godine izglasao rezoluciju da oni napuste Irak pa je Bajdenova administracija to otezala jer kao treba im vremena da se pokupe pa premijer nije raticifirao tu rezoluciju nego im je dao vremena.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56650-sabor-odobrio-sudjelovanje-hrvatske-u-nezakonitoj-okupaciji-iraka

I sad umjesto da se oni povuću oni još u 2024 žicaju u nas vojnike za tu svoju okupaciju Iraka i ja kad sam to vidio popizdio sam.

Ovdje me jebeš s Komšićem a vamo me tjeraš da ratujem za tvoju cionističku imperiju.

I sad će ih ovi potirat i sve nacije se vraćaju kući a anglosasi ako žele ostat u tim vojarnama u Iraku onda su tu nezakonito i krše međunarodno pravo i raja će ih napadat i američki vojnici će ginit a đeneral galaksije će češtat mudo i piti kaficu i gledat njih kako se kolju s mujagama po Iraku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 29/12/2023, 06:51

Treba bacat veće bombe na tu Gazu. Najbolje one krmače od dvi tone na stambene zgrade i mirna Bosna. Cionistička kopnena armada je zapela u Gazi. Ne ide im. Triba to bolje poravnat. A i nešto mi se i korumpirani irački premijer puno nečka oće li stavit taj potpis na deportaciju cionističke koalicije u Iraku koja je već izglasana u iračkom parlamentu 2020 godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 29/12/2023, 10:53

RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 29/12/2023, 10:55

RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 2/1/2024, 10:18

Napadi dronovima otpora na američke vojne baze u Iraku i Siriji

Danas je iračka skupina otpora objavila dva napada bespilotnim letjelicama na bazu američke vojske u blizini zračne luke Erbil i jedno od sjedišta američke vojske u Siriji.

Irački mediji izvijestili su da su se stupovi dima uzdizali u blizini zračne luke u Erbilu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 5/1/2024, 21:13

Još jedna pobjeda galaktičkog generala najvišeg ranga ( pet zvjezdica ).

https://www.geopolitika.news/vijesti/teheran-trlja-ruke-medunarodna-vojna-koalicija-predvodena-sad-om-mora-napustiti-irak/
:kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 19/1/2024, 11:25

Čini se da je dron MQ-9 “Reaper” američkih zračnih snaga ranije večeras oboren iznad pokrajine Diyala u istočnom Iraku od strane milicija koje podržava Iran; od 2017. najmanje 4 MQ-9 oborila je teroristička skupina Houthi u Jemenu, a 1 je oboren iznad Crvenog mora u studenom 2023. tijekom rata u Izraelu koji je u tijeku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Hoholo Mudovski 19/1/2024, 11:30

U Americi živi 16 miliona veterana. Ovi u Iraku će morati dobiti malo veći dodatak na pretrpljeni strah...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4330
2023-08-31


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 19/1/2024, 11:45

"A vama će, djeco, biti najljepše
Jer vi ste navikli rano u krevet
Uskoro ćemo svi mi
Imati izlaz samo do devet






Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka C36fca33e06547473719436b3987cfbd911a8dbf5cc56bff0e9d700373ad89b6



Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.



https://www.ex-iskon-pleme.com/t56185-sad-vise-nikome-nije-smijesno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 20/1/2024, 19:28

Baterija raketa zemlja-zrak MIM-104 "Patriot" u zračnoj bazi Al-Asad u zapadnom Iraku navodno je danas zatrpana tijekom raketnog i/ili balističkog raketnog napada snaga koje podržava Iran, a baterija je navodno lansirana na najmanje 15 svojih projektila PAC-2 što je rezultiralo nekoliko presretanja.

https://twitter.com/sentdefender/status/1748763619779563912

Troši ti samo troši, ... pa neće bit za Ukrajinu PZO raketa za Patriot. Ajmo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 20/1/2024, 22:18

RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 20/1/2024, 22:21

Slika iz blizine zračne baze Al-Asad u zapadnom Iraku koja pokazuje nešto što izgleda kao dio jedne od raketa presretača PAC-3 koje je lansirala baterija raketa zemlja-zrak MIM-104 "Patriot" u bazi.
Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka GEUI-PpWwAA8rAd?format=jpg&name=small

https://twitter.com/sentdefender/status/1748816195598295153
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Hoholo Mudovski 21/1/2024, 09:38

RayMabus wrote:

Samo u Iraku i Siriji su ilegalno...
Kako okarakterizirati napade na te ilegalne baze, samoobrana ?
Šta kaže struka?
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4330
2023-08-31


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 21/1/2024, 09:42

Pa struka kaže da je i Putin nezakonito u Ukrajini a eto sad ispada da su i Amerikanci i Britanci u Iraku pa onda šta ćemo sad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 21/1/2024, 09:46

Mislim malo je glupo da sad globalna kabala koja se instalirala u Bela kuća pa administracija te Bele kuće priča kako je Putin nezakonito u Ukrajini itd.

To si me pita jer ja san ta struka pa san već deset koraka ispred vas i znam šta mi je točno plan ( jebat ću ih zbog Komšića dok i sve ne pobijem tamo a to mislim na centralu globalne kabale i tu ekipu koja oće Komšića ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 21/1/2024, 09:51

RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Hoholo Mudovski 21/1/2024, 09:52

RayMabus wrote:Pa struka kaže da je i Putin nezakonito u Ukrajini a eto sad ispada da su i Amerikanci i Britanci u Iraku pa onda šta ćemo sad ?

Pa formalno Rusi imaju više uporišta jjer su djelove na kojima se nalaze proglasili Rusijom, dok su Amerikanci samo naftu ispod čijih baza se nalazi proglasili Američkom, ali ne i baze :clown
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4330
2023-08-31


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 21/1/2024, 09:53

Brige me za Ruse.

Htjeli su Komšića a sad će izgubit cijeli svijet ( nema američke hegemonije jer će im više od pola planete dat šup kartu ).


Last edited by RayMabus on 21/1/2024, 09:59; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 21/1/2024, 09:58

Vidiš postoje neke stvari koje ja očito moram napisat jer ako ne napišem onda možda ti il netko drugi koji sluša šta pričam ne kuži poantu.

Dakle ti imaš Komšića kojeg instalira NATO ( anglosasija i ekipa ) jer oće Bosnu itd ( širenje NATO-a i ta priča vladanje cijelim svijetom itd ).

I sad jel ako ti vičeš tamo s govornice u Washingtonu da je Rusija okupirala Ukrajinu a istovremeno si i ti sam okupator u Iraku a onda šta si ti ?

Ti si licemjer.

E pa sad pročitaj opet moj post šta san in reka da će se desit ako vidim Komšića opet tamo na toj poziciji i reka ZAŠTO.

Izvući ću ti taj dio a odnosi se na Amerikance.

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.



https://www.ex-iskon-pleme.com/t56185-sad-vise-nikome-nije-smijesno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 21/1/2024, 10:13

Anđeo Pravednik, anđeo Prijestolnik, anđeo Znanja ...to ti je samo drugi nazivi za jednu te istu stvar.

Vidiš ja oću sad kad su zvali da Hrvatska tamo pošalje vojnike a isti me jebe s Komšićem a odavno su trebali otić iz tog Iraka da irački premijer njima da šup kartu ( u protivnom ću mu spalit taj Irak do temelja pa ćemo vidit jel mu se isplati njima ne dat šup kartu ) i ja uopće nisan zainteresiran oće li Amerika i Britanija ostat tamo al će se svi normalni povuć a oni ako se povuću gube Irak ( vidiš a htjeli vladat svijetom i sad opet vidi instalacija Komšića ) a sad popušili Irak ili ako ostanu onda su okupatori pa ako šta počmu pričat o Putinu kako je nezakonito u Ukrajini onda ih fino cijeli svijet gleda i vidi da su oni LICEMJERI ( vidi pod Komšić opet di su im puna usta borbe protiv korupcije na Balkanu i uopće a onda neće ko kod sebe ograničit mandat na dva u Bosni jer im ne paše jer neće moć instalirat Komšića koji je njihov ).


Malo me možda teško pohvatat al ja sam anđeo Pravednik i vidiš da ti uvodim BOŽANSKU PRAVDU.



Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.



U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum