ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sad više nikome nije smiješno

Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Sad više nikome nije smiješno

Post by RayMabus 19/10/2023, 19:17

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Re: Sad više nikome nije smiješno

Post by RayMabus 19/10/2023, 19:22

Ne smiju se više. Prisjeo im Komšić. Lagano upoznavaju GF5 i razlog zašto se negativni vanzemaljci tresu na sam spomen toga da sam ja ušao u neki kvadrant ( skup zvijeda u svemiru ).

Situacija u Francuskoj se ne smiruje: Dojava o bombi u 14 aerodroma, evakuirano ih osam, stopirani letovi

Pariz i Berlin na udaru kritika, represija raste: ‘Samo kažu da postoji zabrinutost i zabrane sve‘

Trpaj.
Sad više nikome nije smiješno 210515-london-mb-1424

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Re: Sad više nikome nije smiješno

Post by RayMabus 19/10/2023, 19:26

Baš uživam.

Sad zamisli fino ovi svi put zapadne Europe kojoj fali radna snaga a svi su anticionisti i onda neredi pa ih moraju poćerat a kad ih poćeraju nema im tko radit i samo ekonomije potonu.

O Bože.

Upravo tako.


Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

Anđeo Znanja = anđeo Pravednik = anđeo Prijestolnik

Isti naziv za jednu te istu stvar
RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Re: Sad više nikome nije smiješno

Post by RayMabus 19/10/2023, 20:01

RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Re: Sad više nikome nije smiješno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum