ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 21/1/2024, 10:13

Anđeo Pravednik, anđeo Prijestolnik, anđeo Znanja ...to ti je samo drugi nazivi za jednu te istu stvar.

Vidiš ja oću sad kad su zvali da Hrvatska tamo pošalje vojnike a isti me jebe s Komšićem a odavno su trebali otić iz tog Iraka da irački premijer njima da šup kartu ( u protivnom ću mu spalit taj Irak do temelja pa ćemo vidit jel mu se isplati njima ne dat šup kartu ) i ja uopće nisan zainteresiran oće li Amerika i Britanija ostat tamo al će se svi normalni povuć a oni ako se povuću gube Irak ( vidiš a htjeli vladat svijetom i sad opet vidi instalacija Komšića ) a sad popušili Irak ili ako ostanu onda su okupatori pa ako šta počmu pričat o Putinu kako je nezakonito u Ukrajini onda ih fino cijeli svijet gleda i vidi da su oni LICEMJERI ( vidi pod Komšić opet di su im puna usta borbe protiv korupcije na Balkanu i uopće a onda neće ko kod sebe ograničit mandat na dva u Bosni jer im ne paše jer neće moć instalirat Komšića koji je njihov ).


Malo me možda teško pohvatat al ja sam anđeo Pravednik i vidiš da ti uvodim BOŽANSKU PRAVDU.



Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.



U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.

RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Hoholo Mudovski 21/1/2024, 10:32

RayMabus wrote:Vidiš postoje neke stvari koje ja očito moram napisat jer ako ne napišem onda možda ti il netko drugi koji sluša šta pričam ne kuži poantu.

Dakle ti imaš Komšića kojeg instalira NATO ( anglosasija i ekipa ) jer oće Bosnu itd ( širenje NATO-a i ta priča vladanje cijelim svijetom itd ).

I sad jel ako ti vičeš tamo s govornice u Washingtonu da je Rusija okupirala Ukrajinu a istovremeno si i ti sam okupator u Iraku a onda šta si ti ?

Ti si licemjer.

E pa sad pročitaj opet moj post šta san in reka da će se desit ako vidim Komšića opet tamo na toj poziciji i reka ZAŠTO.

Izvući ću ti taj dio a odnosi se na Amerikance.

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.



https://www.ex-iskon-pleme.com/t56185-sad-vise-nikome-nije-smijesno

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 21/1/2024, 23:59

RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 28/1/2024, 17:58

3 američka vojnika su ubijena, a 25 ranjeno u napadu proiranskih milicija na američku vojnu bazu na granici Sirije i Jordana.

To je najveći napad na američke snage na Bliskom istoku u posljednjih nekoliko godina.


---


Izjava predsjednika Sjedinjenih Država Joea Bidena iz Bijele kuće u vezi sa sinoćnjim napadom dronom snaga koje podržava Iran na američku patrolnu bazu u sjeveroistočnom Jordanu koji je rezultirao smrću 3 američka vojnika:


“Danas je srce Amerike teško. Sinoć su tri pripadnika američke vojske ubijena—a mnogi ranjeni—tijekom napada bespilotne letjelice na naše snage stacionirane u sjeveroistočnom Jordanu blizu granice sa Sirijom. Iako još uvijek prikupljamo činjenice o ovom napadu, znamo da su ga izvele radikalne militantne skupine koje podržava Iran i djeluju u Siriji i Iraku.


Jill i ja pridružujemo se obiteljima i prijateljima naših palih—i Amerikancima diljem zemlje—u žalosti zbog gubitka ovih ratnika u ovom prezira vrijednom i potpuno nepravednom napadu. Ovi članovi službe utjelovili su najbolje od naše nacije: nepokolebljivi u svojoj hrabrosti. Nepokolebljivi u svojoj dužnosti. Nepokolebljivi u svojoj predanosti našoj zemlji – riskirajući vlastitu sigurnost za sigurnost svojih sunarodnjaka, te naših saveznika i partnera s kojima stojimo zajedno u borbi protiv terorizma. To je borba koju nećemo prestati.



Trojica američkih vojnika koje smo izgubili bili su domoljubi u najvišem smislu riječi. A njihovu konačnu žrtvu naša nacija nikada neće zaboraviti. Zajedno ćemo ispuniti svetu obvezu koju imamo prema njihovim obiteljima. Nastojat ćemo biti dostojni njihove časti i vrijednosti. Nastavit ćemo njihovu predanost borbi protiv terorizma. I ne sumnjajte — sve odgovorne ćemo pozvati na odgovornost u vrijeme i na način koji sami odaberemo.”


PUŠITE KURAC
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Hoholo Mudovski 28/1/2024, 19:43

Da istina da su najvjerojatnije počinitelji šitske skupine, kao što je jasno da to nije ISIL učinio.
3 čovjeka poginula na BI + 2 marinca prije neki dan u Adenskom zaljevu su ništa prema 400 Amerikanaca poginulih u Ukrajini.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 09:36

Iračke oružane snage osudile su noćašnje zračne udare pod vodstvom SAD-a protiv Korpusa čuvara islamske revolucije (IRGC) i skupina koje podržava Iran u Iraku i Siriji, navodeći da je to "kršenje iračkog suvereniteta" i "prijetnja koja će povući Irak a regija u nepredviđene posljedice.”
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Hoholo Mudovski 3/2/2024, 09:44

Promašene vanjske politike; Libija, Sirija, Irak, Afganistan i uskoro Ukrajina... Svaka zemlja od navedenih uživa u miru i blagostanju...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 09:46

Brige me. Digli su mi tlak. Oću da im irački premijer stavi potpis da odjebu iz Iraka pa Hrvatska ni druge zemlje neće više slat vojnike tamo nego će ih povuć.

Čitaj šta sam im napisa 15.12.2023 kad san vidija da je hrvatski sabor odobrio slanje vojnika u Irak ( prošle godine nisu bili ).

I počeo bal vampira.

Ajmo dalje.


Last edited by RayMabus on 3/2/2024, 09:49; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 09:48

by RayMabus Fri 29 Dec - 6:14

Diga san se, pijen kavicu a pošto je rano ujutro onda ću vam sad objasnit kako anđeo Prijestolnik kad popizdi odma riješava te šta su mu stali na žulj.

15.12.2023 hrvatski sabor pod pritiskom Bajdenove administracije šalje vojnike tamo iako je irački parlament još 2020 godine izglasao rezoluciju da oni napuste Irak pa je Bajdenova administracija to otezala jer kao treba im vremena da se pokupe pa premijer nije raticifirao tu rezoluciju nego im je dao vremena.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56650-sabor-odobrio-sudjelovanje-hrvatske-u-nezakonitoj-okupaciji-iraka

I sad umjesto da se oni povuću oni još u 2024 žicaju u nas vojnike za tu svoju okupaciju Iraka i ja kad sam to vidio popizdio sam.

Ovdje me jebeš s Komšićem a vamo me tjeraš da ratujem za tvoju cionističku imperiju.


I sad će ih ovi potirat i sve nacije se vraćaju kući a anglosasi ako žele ostat u tim vojarnama u Iraku onda su tu nezakonito i krše međunarodno pravo i raja će ih napadat i američki vojnici će ginit a đeneral galaksije će češtat mudo i piti kaficu i gledat njih kako se kolju s mujagama po Iraku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 10:04

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 449275_3808122-collage654654-ls_f

VOJNA baza SAD na gasnom polju Koniko u provinciji Deir ez-Zor u istočnoj Siriji našla se pod raketnom vatrom.

SNIMAK POGOĐENE AMERIČKE BAZE: Ogroman požar nakon raketnog udara u Siriji - Oglasilo se sirijsko ministarstvo odbrane


:coffee

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 10:30

“Sjedinjene Američke Države ne žele sukob na Bliskom istoku ili bilo gdje drugdje u svijetu. No, neka svi oni koji nam žele nauditi znaju ovo: ako naudite Amerikancu, mi ćemo odgovoriti”, dodao je.



https://www.geopolitika.news/vijesti/sad-izveo-napade-u-iraku-i-siriji-ako-naudite-amerikancu-mi-cemo-odgovoriti/
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 10:32

IRAČKE šiitske grupe u okviru fronta Islamskog otpora u Iraku navode da su napale američku vazduhoplovnu bazu Harir u Iračkom Kurdistanu.

Napad je usledio nakon što su američki avioni izveli napade u zapadnom Iraku i pograničnim oblastima sa Sirijom kao odgovor na ubistvo američkih vojnika u bazi u Jordanu.

- Borci Islamskog otpora u Iraku, nastavljajući otpor američkim okupacionim snagama u Iraku i regionu i kao odgovor na masakr našeg naroda od strane cionističkog entiteta u Pojasu Gaze, napali su američku okupacionu bazu Harir u Erbilu u severnom Iraku pomoću drona - navodi se u saopštenju grupe.

NOVI NAPAD NA AMERIČKU BAZU: Ne smiruje se na Bliskom istoku - Pentagon ćuti

Pušite kurac.

:coffee

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 10:52

Britanija podržala SAD nakon napada na Irak i Siriju

Nakon što je američka vojska izvela zračne napade na ciljeve povezane s Iranom u Iraku i Siriji, Velika Britanija je izrazila podršku Washingtnu. “Ujedinjeno Kraljevstvo i SAD su čvrsti saveznici. Ne bismo komentarisali njihove operacije, ali podržavamo njihovo pravo da odgovore na napade”, rekao je glasnogovornik britanske vlade. “Dugo vremena smo osuđivali destabilizirajuće aktivnosti Irana u cijeloj regiji, uključujući njegovu političku, finansijsku i vojnu podršku nizu militantnih grupa”, dodao je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 11:12

Potez je to na kojeg se Bidenova administracija, naprosto, morala odlučiti, no on je svejedno dolio novo ulje na vatru ionako uzavrelim strastima na Bliskom istoku, zbog čega je čitava regija ponovno na rubu sveopćeg sukoba. Ironično, upravo je Bidenova administracija taj scenarij u prvoj fazi rata u Izraelu pod svaku cijenu željela izbjeći.

Amerika podijeljena nakon udara na iranske ciljeve, razočarani šef Zastupničkog doma: ‘Premalo i prekasno!‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Hoholo Mudovski 3/2/2024, 11:26

RayMabus wrote:

Britanija podržala SAD nakon napada na Irak i Siriju

Nakon što je američka vojska izvela zračne napade na ciljeve povezane s Iranom u Iraku i Siriji, Velika Britanija je izrazila podršku Washingtnu. “Ujedinjeno Kraljevstvo i SAD su čvrsti saveznici. Ne bismo komentarisali njihove operacije, ali podržavamo njihovo pravo da odgovore na napade”, rekao je glasnogovornik britanske vlade. “Dugo vremena smo osuđivali destabilizirajuće aktivnosti Irana u cijeloj regiji, uključujući njegovu političku, finansijsku i vojnu podršku nizu militantnih grupa”, dodao je.

Formalno ilegalne baze i okupacijske snage u Siriji stradale od lokalnih plemena koja nisu naoružana kopljima i lukovima i strelama nego jeftinim i opasnim dronovima... Teško je držati monopol na silu u današnje vrijeme,.nema više viteštva kao kada je princ od Walesa talibane naoružane kalašnjikovima taracao s 5000m iz Apača...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 11:29

Jebe mi se. Njihov problem.

Ja sam rekao svoje 15.12.2023

ČITAJ DOBRO:

Sabor odobrio sudjelovanje Hrvatske u nezakonitoj okupaciji Iraka

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Lastpo10 by RayMabus Fri 15 Dec - 16:07

Moga bi vam uskoro cijeli taj arapski svijet postat jedan veliki Afganistan pa vam ta šema da žicate Hrvatsku i potkupljujete političare kako bi poslali pripadnike državne vojske od te države da se dole bije za vaše američke interese postat vojno nebitno jer ćete živjeti u noćnoj mori.

---

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56650-sabor-odobrio-sudjelovanje-hrvatske-u-nezakonitoj-okupaciji-iraka
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 11:53

Iračka vlada nazvala je lažiranjem američke izjave o preliminarnoj koordinaciji s Bagdadom napada na pogranična područja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 12:19

Ministarstvo vanjskih poslova Iraka: Pozivamo otpravnika poslova američkog veleposlanstva u Bagdadu
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 12:50

U priopćenju je irački premijer osudio napade kao "novu agresiju na suverenitet Iraka" i zanijekao da ih je vlada u Bagdadu unaprijed koordinirala s Washingtonom, nazivajući takve tvrdnje "lažima".

Prisutnost vojne koalicije predvođene SAD-om u regiji "postala je razlog za ugrožavanje sigurnosti i stabilnosti u Iraku i opravdanje za uključivanje Iraka u regionalne i međunarodne sukobe", dodaje se u priopćenju.

‘Ovo je nova agresija na naš suverenitet, a velika je laž da smo napade dogovorili s Amerikancima!‘


POTPIS, STAVI POTPIS NA ONU REZOLUCIJU IRAČKOG PARLAMENTA IZ 2020 GODINE.

NE PRDI MI VIŠE TOLIKO JER ĆU TI SPALIT CIJELI IRAK DO TEMELJA AKO NE STAVIŠ TAJ POTPIS KONAČNO.

PRESTANI MI PRDEKAT I STAVI POTPIS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 17:47

Glavno zapovjedništvo jordanskih oružanih snaga poriče sudjelovanje Kraljevskih jordanskih zračnih snaga u sinoćnjim zračnim udarima Sjedinjenih Država protiv Islamske revolucionarne garde (IRGC) i skupina koje podržava Iran u Iraku i Siriji, uz tvrdnju da oni poštuju suverenitet Iraka i "trajne bratske veze" između Kraljevine Jordan i drugih arapskih država.

---

Unatoč današnjem poricanju jordanskih oružanih snaga da su sudjelovali u sinoćnjim zračnim napadima, članovi iračkog Zastupničkog doma podnijeli su prijedlog za zaustavljanje prodaje subvencionirane nafte Kraljevini Jordan zbog njihovog sudjelovanja u zračnim operacijama sinoć protiv Iračkog teritorija uz Sjedinjene Države.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by RayMabus 3/2/2024, 20:23

Pres služba iračkog ambasadora objavila je da je Al-Sudani proglasio trodnevnu žalost u svim državnim resorsima i institucijama, navodi Iračka novinska agencija (INA).

- Molimo se za milost mučenika, pripadnika naših oružanih snaga i civila koji su ubijeni u bombardovanju američkih snaga područja Akašata i Al-Kaima, zapadno od pokrajine Anbar - navodi se u saopštenju.

PROGLAŠENA TRODNEVNA ŽALOST U IRAKU: Za sve kriv stravičan napad američke vojske
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka - Page 2 Empty Re: Kako je general galaksije ispalio Amerikance iz Iraka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum