ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu

Go down

Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu Empty Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu

Post by RayMabus 25/12/2023, 21:20

Scholz je doživio poraz u političkoj karijeri - biograf kancelara

Lars Haider, biograf njemačkog kancelara Olafa Scholza, dugo je branio šefa Njemačke od napada i kritika, ali sada je i njegovo povjerenje u šefa države nestalo, piše Focus.

Prekretnica mu je bila proračunska kriza nastala zbog Scholzova “proračunskog trika”. Budući da pokušaj izlaska nije uspio, kancelarkin je imidž pretrpio nepopravljivu štetu. “Ovo je najveći poraz u njegovoj političkoj karijeri”, uvjeren je Haider.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu Empty Re: Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu

Post by RayMabus 25/12/2023, 21:54

A đeneral dolazi a đeneral je anđeoska hijerarhija a pola te hijerarhije su demoni a đeneral je anđeo Pravednik ( Prijestolnici ) a ti ćeš Komšića nepravdu po četvrti put i meni islamski vilajet poviše glave i onda đeneral ima iskušanu taktiku koja se zove napad je najbolja obrana.

I onda ti đeneral dolazi da ti pokuca na vrata.

Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu Intervju_sa_vampirom

Kuc kuc.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu Empty Re: Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu

Post by T. 25/12/2023, 22:57

otkini mu glavu i popišaj mu se u vrat... :shy

_________________
Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu Unname11
T.
T.

Posts : 17112
2014-04-14

Age : 83

YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu Empty Re: Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu

Post by RayMabus 25/12/2023, 23:28

Past će on i sam. Ne moram ja ništa.

Ne žuri se meni nigdje a razlog sam jučer naveo na drugoj temi pa evo opet zašto mi se ne žuri da ga svrgnem:

Želim mu da izdrži još ove dvije godine kao premijer. Ne znam oće li al ću vam objasnit šta mi je plan:

Kad su glasali tamo u njemačkom parlamentu vezano uz izborni zakon onda je i CDU ( desni centar ) podržao ljevičare a to u osnovi znači Komšića jer su ovi o tome glasali tamo na prijedlog semafor koalicije ( ljevičari - zeleni - liberali ).

Znači ja nemam koristi od same smjene Šolza nego i da se kaos pojača i da gledam da AfD prestigne u anketama i CDU a izbori za dvije godine.

Bude šou.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu Empty Re: Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu

Post by RayMabus 28/12/2023, 12:46

"Najgore je tek pred nama" - stručnjaci su objavili prognozu za Njemačku za 2024

Sljedeće godine Njemačka se suočava sa snažnim “političkim potresom”, piše Bild. “Najgore tek dolazi”, kažu stručnjaci.

I to zbog niza čimbenika, posebice sve veće popularnosti stranke Alternativa za Njemačku. Rejting ove političke udruge u cijeloj zemlji je 22%, au istočnom dijelu čak 30%. Osim toga, lijeva političarka Sarah Wagenknecht najavila je stvaranje vlastite stranke, koja je također sposobna uvelike promijeniti politički krajolik zemlje.

Migracije će također ostati ozbiljan problem za Njemačku. Političari u Berlinu više neće moći šutke preživjeti krizu. Prognoze stručnjaka za 2024. općenito izgledaju vrlo tmurno. Neki od njih predviđaju pogoršanje na gotovo svim područjima: unutarnjopolitičkom, vanjskopolitičkom, gospodarskom, socijalnom i obrazovnom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu Empty Re: Sjedi ko fikus u svojoj premijerskoj fotelji i čeka da general galaksije dođe i odrubi mu glavu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum