ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 11 of 54 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 32 ... 54  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 19/2/2024, 15:47

AssadNaPodmornici wrote:
Vjerojatno UA je približila Patriot sustav bliže fronti da zaustave Ruske napade jedrećim bombama koje su trenutno vjerojatno najjače Rusko oružje. Zato je USA pomoć kritična radi raketa za Patriot sustave, i samih tih sustava i opreme. 
F16 kada dođu bi mogle povećati Ruske gubitke jer će sigurno nositi rakete koje će imati i 120km dometa, što znači da će ih sa 50km dubine UA teritorija moći ispaliti na Ruske avione koji prilaze da bace bombe. 

Ako ih pri tome označi Ruska pzo obrana, moći će im poslati HAARM rakete. 
Kako rekoh iako je Ukrajincima trenutno jako teško i gadno, uz malo sreće stvari se mogu vrlo brzo stabilizirati
Pod uvjetom da ih vidiš na radaru ... pošto ovoga nečeš vidit:

Stealth multirole fighter

https://en.wikipedia.org/wiki/Sukhoi_Su-57

Jbga malo vas kuži vrijeme prostor dimenziju i gibanje događaja i stvari u istom kroz to isto prostor vrijeme, pa ne vidite ono šta je u osnovi očito samo vam netko mora pokazat pa sad ... zaključi sam.

RayMabus

Posts : 177661
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 19/2/2024, 16:29

AssadNaPodmornici wrote:Izašla nova anketa u Usa, ponovo većina glasača republikanske stranke (demokratske još više) podržava pomoć Ukrajini.
Kladim se da je Tuckerov interview sa Putinom pomogao, jer lik je većinu vremena pričao o 1000 godina staroj povijesti Rusije i kako Ukrainci ne postoje kao narod i država i da je sve to Rusija. A trebao je uvjeriti Usa javnost u opravdanost tata a uvjerio je u obrnuto, da napada državu radi osvajanja i ukidanja nacije i države.

Amerikanci su mlada nacija pa im priče i bajke što je bilo prije 1000 godina djeluju apstrakno a pogotovo otvoreno zagovaranje uništavanja jedne države i naroda na takve stvari su Ameri osjetljivi. 
A svako malo pijani Medvedev kada potegne po votki prijeti napadima na Usa, vjerojatno se Putin vata za glavu kada ovaj alkos otvori usta... 

Usput radi i medijska mašinerija da a to je i istina većina Usa pomoći će biti narudžbe iz Usa industrije što će povećati industrijsku proizvodnju oružja. 

Jedina zapravo prepreka je Mike Johnson da on dopusti glasovanje, prošlo bi kroz Usa kongres bez problema. 

Ako te ankete budu točne a to znači da će republikanci jednostavno htjeli ne htjeli morati poslati pomoć Ukraini jer ako  čak i većina njihovih birača podržava onda moraju to ako ne žele izgubiti izbore. 
Upravo i ovaj cirkus koji se događa u senatu pod naredbom Trumpa, već sada navodno po anketama počeo je škoditi republikancima pa će u njihovom interesu nadam se biti da odobre pomoć Ukraini.
Sada imaju neku debilnu pauzu idućih 10 dana. Čekamo.
UA se kako tako brani, sa dosta manje vojnika i streljiva nego Rusija. Nemaju odakle da opreme vojsku jer dosta toga fali. .. Eu se prilagođava koliko se može. Putin i Rusi nisu zainteresirani za pregovore, stoga nema izbora nego moramo slati naše pare Ukraincima. 
Očekujem u prvoj polovici ove godine da će Ukrainci gubiti nešto teritorija a Rusima će nanositi što veće gubitke. 
Uz malo sreće u drugoj polovici godine UA će ponovo steći paritet u granatama a nastavit će dominirati na području dronova, zatim će i avijacija početi naplaćivati porez Rusima a novi paket Usa pomoći će dostaviti tisuće novih himars i Excalibur preciznih projektila što će ponovo povećati Ruske gubitke u pozadini. 

Novi bataljuni Bradley i Abrams tenkova bi bili super stvar i njih će onda moći u borbu ubacivati.
rusija će dobit po pički.
nisam postao član AfD jer sam desničar

smrt rusiji

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 19/2/2024, 18:11


Mike Johnson se želi naći sa Bidenom vezano za Usa pomoć UA. Rekao sam da se trendovi mijenjaju u Usa javnosti a mislim da je dosta pomogao i Tucker Carlson ali i Trump 
Ankete pokazuju da Usa javnost želi pomoći Ukraincima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 19/2/2024, 19:00

USA ce pomoci, podici paljbenu moc ukrajinske vojske, pomoci ponovno uspostaviti ravnotezu i prisiliti ih na pregovore.
Pomoc nece biti neogranicena niti toliko velika da omoguci ukrajinsku pobjedu i potpuno oslobodjenje teritorija.
Konacno su shvatili da se ruse ovakvim snagama i sredstvima ne moze pobijediti, a isto tako da prestankom ovakve pomoci ukrajinci mogu jos puno izgubiti.
Krenut ce se pragmaticnim rjesenjima ,a tu su ameri maheri.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18721
2015-08-09


veber and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 20/2/2024, 06:11

Nema nikakvih pregovora s Putinom. Fino poslat još tih Patriota i neka brane branitelje i ostalu kopnenu vojsku i PZO sisteme i drugo od napada đenerala Šojgua s njegovim kliznim bombama koje vrši pomoću lovaca bombardera Su-34 i Su-35.

O čemu ćemo mi pregovarat s njime ? Nema nikavih pregovora s njime. Nikad. Pa ni tada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177661
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 20/2/2024, 06:31

Mogli bismo napraviti napredak u vezi s projektilom TAURUS.

Vladine stranke složile su se poslati prijedlog parlamentu na glasovanje o novom paketu vojne pomoći koji sadrži "oružje dugog dometa". Riječ “TAURUS” se ne spominje, ali je očito srž tog novog paketa vojne pomoći. Glasovanje bi se trebalo održati ovaj tjedan.

Razlog za ovu promjenu mišljenja je ubojstvo Navaljnog. Čak su i članovi SPD-a zgroženi i sada su spremni podržati prijedlog zakona, kako bi poslali poruku Putinu.

Prijedlog je također ustupak pristašama TAURUS-a u vladinim strankama koji su prijetili uvođenjem vlastite ideje, dodatno zatežući vladinu koaliciju.


https://twitter.com/Tendar/status/1759673157131075692
RayMabus
RayMabus

Posts : 177661
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 20/2/2024, 10:09

Švedska poslala solo najveći svoj paket pomoći od 685 milijuna dronova.
Kanada šalje 800 kvalitetnih izvođačkih dronova koji su dometa 5km, imaju kamere dobre rezolucije i mogu nositi bombe.

Rusi objavili snimku otvorenog drona kamikaze koji je imao mlazne pogone. Prema dijelovima smatraju da je proizveden u Britaniji u cijelosti a napao je na tlu Ruske Federacije (zapad zabranjuje svoje oružje da se koristi u napad na Rusiju barem direktno). Ovako je samo nagađanje.

I pogledajte ovaj video. 
UA dron kamikaze otišao u garažu i tamo otkrio gomilu i to poprilično nove Ruske tehnike koja uključuje i dva tenka, terminator, BMP3.

Onda su došli drugi dronovi kamikaze i zabijali se. 
Očito su Ukrainci štedili prezicno streljivo koje inače odrađuje ovaj posao i koristili dronove kamikaze 



Sve jedno jedan dole terminator ili bmp3 ili tenk je po nekoliko tisuća puta skuplji od svakog drona

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 20/2/2024, 10:36

AssadNaPodmornici wrote:Švedska poslala solo najveći svoj paket pomoći od 685 milijuna dronova.

Kad su ih uspjeli napraviti toliko?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28890
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 20/2/2024, 10:40

685milijuna $ , pardon

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 20/2/2024, 11:06

Two C60 installations based on ZIL
▪ Two T72 tanks
▪ BMP-3
▪ Rare Terminator armored combat vehicle
▪ Gazelle
▪ Two Urals from BC

--
Ovo je tehnika koja je uništena gore. košta preko 20milijuna $ .
Već je geolocirana, nekih 10km iza prve crte.
Međutim ekipa zabrinuto komentira, da je zapravo puno jednostavnije pozvati artiljerijsku baražu i spržiti sve sa zemljom, a da je to zabrinjavajuće što artiljerija nije pozvana, znači da je nestašica granata.

(naravno za ovo uništiti trebaš vjerojatno nekoliko desetaka granata, računaj neke će faliti itd itd).. očito ukrajinci imaju više dronova kamikaza koje mogu priuštiti nego da ispale tipa 40-50 155mm/152mm granata ako je ovo blizu.

---
Sada ću ja dodati neki svoj komentar. Ovo znači da će Rusi opet početi skladišta streljiva i opreme držati blizu fronte i centralizirano - da povećaju njihovu efikasnost, pogotovo sada kada idu u masovne napade, dok su Ukrajinci imali gomili raketa za HIMARse i granata, morali su držati raspršeno, što umanjuje efikasnost.

Međutim ako UA dobije nove pakete pomoći.. moglo bi biti ponovo gomila "pucketanja" po skladištima kao na ljeto 2022, kada su Rusi pucali 60 000 granata dnevno dok nisu došli HIMARSi pa je doslovno u 3 tjedna, uništeno milijune komada granata i streljiva, i palo je na 10 000 .. (tu je negdje i danas).
Za vrijeme ljeta 2023 su Rusi ispaljivali 7000 granata dnevno..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 20/2/2024, 12:30

AssadNaPodmornici wrote:
 Rare Terminator armored combat vehicle

--
Ovo je tehnika koja je uništena gore.  košta preko 20milijuna $ .
Nije Terminator. Ako pogledaš malo bolje tu snimku pa odma na početku to pogađaju pa su napisali da je Terminator pa malo stanku napraviš prije pogotka vidit češ dizalicu ( kran za izvlačenje ) na njemu.

To ti je ovo:

BREM-1M oklopno vozilo za spasavanje
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Armyproj_BREM

BREM-1M je oklopno vozilo za spašavanje (ARV) koje je razvila JSC istraživačko-proizvodna korporacija 'UralVagonZavod' i njime prvenstveno upravlja ruska vojska. Vozilo se uglavnom koristi za izvlačenje oštećenih tenkova i oklopnih vozila s bojnog poljaVuče oštećena vozila do najbližeg skloništa, mjesta proizvodnje, centra za održavanje ili skladišta za popravke. Također pomaže posadi u obavljanju popravka i održavanja oklopnih vozila na terenu.

BREM-1 temelji se na modificiranoj šasiji glavnog borbenog tenka T-72A. Vozilo integrira novu nadgradnju umjesto kupole T-72A. Trup se prilagođava položaju vozača naprijed, sjedala zapovjednika i rukovatelja u sredini i agregata straga. Posada ulazi i izlazi iz vozila kroz poklopce grotla koji se nalaze na vrhu trupa.

Vozilo je opremljeno prednjim raonikom, dizalicom, vitlom i drugom specijaliziranom opremom za podršku operacijama izvlačenjaBREM-1 je montiran dizalicom nosivosti 20t, koja može podići oštećena ili zaglavljena vozila do maksimalne visine od 5,98m. Maksimalni domet dizalice je 5,3 m. Glavno vitlo nudi snagu za povlačenje tereta od 35 t, koji se pomoću kolotura može povećati na 140 t. Kabel je dugačak 200m i nudi brzinu namotavanja od 0,217m/s. Vozilo ima maksimalnu brzinu na cesti od 60 km/h i može postići domet od 700 km na cesti. Nudi domet od 460 km do 650 km na zemljanim cestama, dok domet varira između 150 km i 430 km kada se radi na zemljanoj cesti s vučenim spremnikom.

"Vozilo se uglavnom koristi za izvlačenje oštećenih tenkova i oklopnih vozila s bojnog polja."


---

Evo baš se nekako slučajno namjestilo da sam ja na drugoj temi ( Pala Avdivka ) baš maloprije ( prije nego sam vidio ovo ovdje pobliže s ovom pričom da je  /navodno/ uništen Terminator u tom skladištu ) postavio snimku kako ovo vuče ukrajinski tenk koji im je ostao u Avdivki prilikom povlačenja na vrat na nos tako da ono baš možeš vidjeti u praksi zašto se to i kako koristi.

RayMabus
RayMabus

Posts : 177661
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 20/2/2024, 14:54

Ima novih snimki propalih novih Ruskih napada. 
Dva dodatna napada propali. Jedan je negdje u Donbasu jedan ne znam gdje kasnije vidim. 
Tko hoće neka ubace snimke. 
Rusi su u napadu diljem fronte ali često im napadi završavaju ono baš katastrofalno. 3 masovna propala napada u zadnja 3 dana. Valjda misle da evo nakon nekoliko X većih gubitaka ušli smo u Avdiivku, sada se UA raspada.. Kako da ne

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by immortal 20/2/2024, 22:26

AssadNaPodmornici wrote:Ima novih snimki propalih novih Ruskih napada. 
Dva dodatna napada propali. Jedan je negdje u Donbasu jedan ne znam gdje kasnije vidim. 
Tko hoće neka ubace snimke. 
Rusi su u napadu diljem fronte ali često im napadi završavaju ono baš katastrofalno. 3 masovna propala napada u zadnja 3 dana. Valjda misle da evo nakon nekoliko X većih gubitaka ušli smo u Avdiivku, sada se UA raspada.. Kako da ne
Rusi napadaju svaki dan nakon što je Ukrajina objavila protuofanzivu
svako malo imaju propale napade
debili se vesele što su nakon nekoliko mjeseci osvojili par sela i grad dva

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23200
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 20/2/2024, 23:37

Još malo loših vijesti za Ruse. 
Ukrajinci Himarsom poklopili Ruse na treningu. 
Navodno 65 mrtvih.
Rusi su objavili već neke slike i snimke sami. Nisu +18 pa ih se može pogledati.
S obzirom na su usput danas imali i dva propala samoubilačka napada u oba napada par desetaka mrtvih i ranjenih, ima dosta snimki gdje ih UA napada dronovima kamikazama, plus onaj Bmp koji je vozio hrpu RU vojnika i naletio na minu, samo prema tim snimkama Rusi su danas imali baš gadne gubitke. Obrnuto ima dosta manje snimki. 
Rusi zadnjih par mjeseci trpe višestruke gubitke. 
Ovo ljeto vizualni gubici su bili 1/1 to sam uvijek naglašavao, vjerojatno i ljudstvu takvi gubici. To definitivno odgovaralo je Rusima jer imaju veću državu i više oružja. Međutim ovakva razina gubitaka.. I to dok Ameri i Zapad već mjesecima nisu poslali ozbiljnu pomoć.. A uskoro će Eu industrija početi izbacivati dosta više oružja a Usa će brzo odobriti novu pomoć. Do tada UA mora izdržati. Međutim sa ovakvim gubicima, neće Rusi daleko bez obzira što imaju nekoliko puta više svega.. 


Da ponovim RU bloger Murz koji je sudjelovao u ratu, je reka da je Rusa poginulo 3x više prema informacijama što je dobio od RU vojske i da su se Ukrajinci uglavnom uspješno izvukli. 
Danas je neki drugi bloger Ruski potvrdio to. 
Najgora stvar postoji dobra šansa da je lik gotovo sigurno povećao UA gubitke kod Avdvejevke a Ruske umanjio tako da omjer je vjerojatno 1/5 u ljudima, kako tvrdim cilo vrime

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 21/2/2024, 07:45

AssadNaPodmornici wrote:
 ... plus onaj Bmp koji je vozio hrpu RU vojnika i naletio na minu, samo prema tim snimkama Rusi su danas imali baš gadne gubitke.
Neće nikad tako stić do Balkana i Srbije da oni i srbalji četnici rade veliku Srbiju. pirat Basketball

Reka san ja to već prošle godine da oni fino kad sve izminiraju da će bit Ničija zemlja a onda kad i sami budu tili krenit preko tih mina u napad da će nagrabusit. I to se dešava. Pat pozicija. A je ih fino diglo u vazduh, otišli svi u tri pičke mile materine. :^0 

Nikidan nedavno im je i S-350 zaglavio u minskom polju. Ne znaju di su mine posijali ovi prije njih. Sijali su ih u panici na široko prošle godine pred anglosasku ofenzivu.

---

Najgore im je šta su posijali toliko mina između njih i Ukrajinaca da sad ni njihovi generali ne znaju di su sve te mine raštrkane. Fino, pat pozicija.   Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 1194302428 Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 3257500145 Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 1891139662


Prema novinskoj agenciji Militarnyi, sustav S-350 postao je žrtva nesreće dok je prolazio neoznačenim minskim poljem koje su postavile same ruske trupe kako bi odvratile potencijalni ukrajinski napad.

Incident je prouzročio ozbiljnu štetu na šasiji mobilnog lansera komponente raketnog sustava zemlja-zrak 50P6 S-350. Rusi su tijekom noći u pokretu naletjeli na minsko polje. Također se napominje da oštećeni lanser ostaje na mjestu zbog zabrinutosti oko njegove evakuacije usred brojnih protutenkovskih mina koje okružuju to područje.

Ruski novi S-350 završio direktno u minskom polju
RayMabus
RayMabus

Posts : 177661
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/2/2024, 15:54



Rusi su u propalom napadu prije 3-4 dana kada sam i pisao nakon gomile gubitaka ipak bili došli do par rovova u Zaporozje pravcu gdje je bilo i nešto prsa u prsa borbi sa malim skupinama UA vojnika.

Danas je UA vojska izvela kontra napad i vratila tih par prednjih rovova. 
. Ukupno gledajući, prvi Ruski samoubilački napad propao klasično. 
Međutim ne treba sumnjati da Rusi neće ponovo. 
Sa druge strane uz podršku aviobombi ušli su u selo pobjeda kod donjecka. 
Tu nema sa druge strane snimki uništene RU tehnike. 
Tako Rusi napadaju. Pokrenu nekoliko masivnih napada u danu, obično 3-4 budu skršena ali jedan prođe. Za Avdiiviku im je doslovno trebalo dva uspješna napada da uđu u grad. UA se povuka jer onda u borbi prsa u prsa trpe iste ako ne i veće gubitke.
Murz je napisao na blogu da su oni Rusi imali 3x veće gubitke, ekipa komentira da je realnost čak i gora da je on dosta uljepšao.
Nakon toga se ubio haha. Tako je više manje Putin eliminirao skoro sve blogere iz Rusije koji su neovisno analizirali rat. Šteta. Čak i fighter bomber više nije pouzdan kanal za potvrdit RU gubitke. Oni su potvrdili dva oborena RU aviona zadnjih par dana, znamo da Ukrajinci lažu ali i njih je stislo za muda..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/2/2024, 16:56

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ruski-vojni-bloger-pisao-o-ogromnim-gubicima-rusa-kod-avdijivke-pa-izvrsio-suicid/2540655.aspx


Inače :D
kako se lik ubio.. ovaj glumac je brutalno skinuo Hrušćeva btw(koji je bio polu Ukrjainac polu Rus)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/2/2024, 23:00

ahhahaha
ovi Rusi nisu normalni.
Evo sada ih i u Hersonu poklopilo. 
Pičku materinu koji jebeni luđaci. 
Ginu ko miševi. Kako misle dobiti rat? 



i jedne loše vijesti.
Navodno Iranci dali Rusima 400 balističkih raketa. 
Jbt ogroman arsenal više nego što ima većina vojski u svijetu. Na balkanu nitko između Grčke i Njemačke nema niti jednu balističku raketu. Ovi 400 daju Rusima.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21292
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by immortal 21/2/2024, 23:09

crvenkasti wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Švedska poslala solo najveći svoj paket pomoći od 685 milijuna dronova.

Kad su ih uspjeli napraviti toliko?
pa baš
kao da cijela Švedska leži na dronovima 
a mi ni jedan?

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23200
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 21/2/2024, 23:13

AssadNaPodmornici wrote:
i jedne loše vijesti.
Navodno Iranci dali Rusima 400 balističkih raketa. 
Jbt ogroman arsenal više nego što ima većina vojski u svijetu. Na balkanu nitko između Grčke i Njemačke nema niti jednu balističku raketu. Ovi 400 daju Rusima.
To je super ako je ta vijest točna. Ja već ima najmanje godinu dana priželjkujem da im to pošalju a ovi to onda ispale po Ukrajini. Baš me to raduje.

Dodatak za objašnjenje: Kad ta raketa padne onda ćemo je analizirat i ako bude ta iz Irana onda ćemo fino udariti veće sankcije iranskom režimu. Zato me to raduje ( da im to dadnu pa da onda to Putin ispali na Ukrajinu a nakon čega ćemo mi / kolektivni Zapad/ udariti još jače sankcije iranskom režimu ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 177661
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. 21/2/2024, 23:22

pa iran je pod sankcijama već 45 godina...
i opet su uspjeli 400 balističkih raketa viška poslati svom savezniku...
sankcije ne djeluju...
svijetu je pun ku*ac sankcija...
čitava se vanjska politika SAD-a svodi na sankcije, promjene režima, zračne udare i invazije ...
normalnome je svijetu dosta toga...
zato su danas SAD i "saveznici" izolirani od ostatka svijeta...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 60810
T.
T.

Posts : 17248
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 11 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 54 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 32 ... 54  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum