ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 19 Sep - 13:40

u državi od 150milijuna stanovnika, gdje su plaće u armiji 2000€  a mjesečna tamo prosječna plaća 400-500€ (iako sa tom plaćom rusi kupe kao kod nas sa +1000€ ), onda ispada da im je neka PPP plaća u vojsci 4000€ na fronti.. tako da će sa naći dovoljno budala

AssadNaPodmornici

Posts : 20929
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Tue 19 Sep - 14:16

AssadNaPodmornici wrote:u državi od 150milijuna stanovnika, gdje su plaće u armiji 2000€  a mjesečna tamo prosječna plaća 400-500€ (iako sa tom plaćom rusi kupe kao kod nas sa +1000€ ), onda ispada da im je neka PPP plaća u vojsci 4000€ na fronti.. tako da će sa naći dovoljno budala
 U Ukrajini je prisilna mobilizacija, twiter je pun videa sa scenama di ekipa iz ureda za novačenje lova mlade i trpa u kombije za ubrzani tečaj i front, a veliki broj nestalih u operacijama rezultat je 400k eura koje su obećane obiteljima poginulih, na što se žalio plaćenik iz Poljske. Rusi dobijaju samo Ladu te se iz toga vidi da je Ukrajinski standard bolji. 
Samo, ne ako, nego kad Ukrajina izgubi rat, što će tada biti s onih 50k amputiraca, još veći broj obitelji s poginulim braniteljem i ostali invalida. Tko će im kupivati proteze? Neoconsi? Ili će kao u Kambođi to rješavati lokalni limar i drvodjelac... 
Penzije Brisel?
Ukrajina je propala država koja funkcionira na račun američkih poreznih obveznika, a oni će to uskoro zbog izbora provati prebaciti na EU. Tamo hrpa luđaka jedva čeka...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4080
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 19 Sep - 14:51

Ukrainci su napadnuti i prijeti im totalna annihilacija ako ih Rusi osvoje stoga... 

To je isto da si u SSSRu 1943 rekao "ostavimo nacistima teritorij ili se predajemo imamo desetke milijuna poginulih i invalida ovisimo o Američkoj pomoći, ne bi to trebao KGB da te strelja na ulici bi te zatuklo". Ukrainci su u sličnoj situaciji, cilj Ruske operacije je ukidanje Ukraine kao nacije i naroda a svi koji se budu opirali bi završili mučeni u podrumima FSBa, deportirani a dosta njih fizički likvidirani.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20929
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Tue 19 Sep - 19:35

AssadNaPodmornici wrote:Ukrainci su napadnuti i prijeti im totalna annihilacija ako ih Rusi osvoje stoga... 

To je isto da si u SSSRu 1943 rekao "ostavimo nacistima teritorij ili se predajemo imamo desetke milijuna poginulih i invalida ovisimo o Američkoj pomoći, ne bi to trebao KGB da te strelja na ulici bi te zatuklo". Ukrainci su u sličnoj situaciji, cilj Ruske operacije je ukidanje Ukraine kao nacije i naroda a svi koji se budu opirali bi završili mučeni u podrumima FSBa, deportirani a dosta njih fizički likvidirani.
Dolaze Rusi, pojest će malu djecu i pojebati pse... doduše možda će netko morati kazneno odgovarti, ali ne zbog služenja u oružanim formacijama nego zbog zločina poput spaljivanja ljudi u Odesi i sličnih. Rođak mi je na baušteli vani upozna Ukrajinaca, dobri su prijatelji i kaže meni rođo, dobar čovik, ali znaj nisu ni oni baš svetci. 
U biti kao i svaka recolucija i sl. promjene u društvu, kao u Ukrajini gdje se prešaltavalo s Ruskog na Anglosaksonski, najbolji rezultati se postižu terorom. I sve bi to bilo dobro i prošlo da s druge strane granice nije Rusija, a stanovnici ruskog porijekla.
Ljudima je doslovno rečeno, ako mislite biti Rusi, a ne Ukrajinci otiđite u Rusiju. Ovdje naša HercegBosanska bojna da im Izedbegović kaže da su od sutra Bošnjaci, a tko hoće biti Hrvat neka ode u Hrvatsku i zabrani u Hercegovini Hrvatski u Školi svi bi vrištali, a Plenkovića bi bolio qurac. 
Doduše to nabrojeno i nije naibeći uzrok rata koliko je to "ruski imperijalizam" koji nije dozvolio anglosaksoncima da vojno uđu u Ukrajinu  jocolor
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4080
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega Wed 20 Sep - 10:27

-ukrajinske snage pokušale protunapadom povratiti položaje zauzete od strane ruskih snaga sjeverno od mjesta Pryyutne. Nakon višesatnih borbi protunapad obustavljen.
-na širem području mjesta Klishchiivka i Andriivka još uvijek se vode borbe. Ruskim snagama stigla pojačanja.
-ruske snage u zračnom udaru srušile most u Kupyansku.
-tijekom jučerašnjeg masovnog ruskog raketnog napada i napada kamikaza dronovima Geran-2, pogođeni su ciljevi u Lavovu, luci Reni, Krivom Rogu, Harkovu, Slavyansku, Nikolajevu, regiji Hmeljnicki, regiji Herson, regiji Ternopol i regiji Lavov.
-ruska PZO srušila tri krstareća projektila Storm Shadow kod mjesta Genichesk i jedan kod mjesta Melitopol. Cilj krstarećih projektila bio je Krimski most.
-Norveška isporučila Ukrajini 51 amfibijsko oklopno transportno vozilo NM199 (lokalna inačica američkog M548).
-države BENELUXA financiraju nabavu i povrat u operativnonstanje 40 oklopnih transportera M113 za dostavu Ukrajini. Isporka vozila Ukrajini očekuje se uskoro.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Wed 20 Sep - 10:41



Snimka napada pazi ovo Ruskog drona kamikaze lancet očito većeg dometa na Ukrainsku zračnu luku. Oštećen jedan mig 29.
Navodno je više aviona ovako napadnuto da ih ima i uništenih a da će snimke stizati. Vidit ćemo.
Uglavnom ovo je bilo 70km iza crte, dakle Ruski izviđački dron je otišao tako duboko bez da ga je ista skinulo a onda je naveo lancet dronove kamikaze.
Lancet dron kamikaza ne bi smio imati takav domet, ovo je neka druga verzija koja ima više goriva a izgleda da je imala manju explozivnu glavu. Međutim ako je istina da su na zemlji Rusi uništili par aviona to su onda najveći pojedinačni gubici za Ukr avijaciju u jednom danu izuzev prvog dana rata. 
Sačekati ćemo ima li još koja snimka.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20929
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega Thu 21 Sep - 16:53

Čini se da će nakon Poljske lagano krenuti domino efekt.


SLOVAČKA ĆE ŠOKIRATI SVIJET:
"Mi smo miroljubiva zemlja - niti jedan jedini metak više neće ići za Ukrajinu, a Rusija nikad neće napustiti Krim i osvojene teritorije... zato je vrijeme za mir i pregovore"




Približavaju se parlamentarni izbori u Slovačkoj, održat će se 30-og ovog mjeseca, a svakako će biti pomno praćeni i u susjednoj Ukrajini. Naime, otkako je izbio rat u Ukrajini upravo je Slovačka bila jedan od najistaknutijih saveznika. Prva je počela slati oružje Ukrajini te se snažno zalagala za Kijev u Europskoj uniji i NATO-u. No, po svemu sudeći u Slovačkoj će sad doći do promjeni vlasti, a potencijalna nova poručuje kako više "niti jedan metak neće ići u Ukrajinu".


Ankete prognoziraju pobjedu političke stranke Smer koja se trenuračno nalazi u čvrstom vodstvu. O njima i njihovom lideru Robertu Ficu pisali smo već ranije, (vidi: Hoće li Slovačka postati cigla koja ruši zid? Zemlja koja je prva Ukrajini slala oružje sad bi mogla dobiti vlast koja odbija to činiti). Ali kako se izbori približavaju Fico pojačava svoju retoriku jer najava o prestanku potrpore Kijevu očito mu podiže popularnost.


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 W8fqx1695285100
Prognoze anketa po pitanju predstojećih (30. rujna 2023.) izbora u Slovačkoj.


Robert Fico je bivši slovački premijer. 2018. je bio prisiljen podnijeti ostavku kad su buknule velike demonstracije nakon ubojstva istraživačkog novinara. No, u opoziciji su njegovi stavovi postali još oštriji.


"Mi smo miroljubiva zemlja. Ukrajini nećemo više poslati niti jedan jedini metak", poručio je Fico pred nekoliko stotina pristaša na skupu u gradu Banovce nad Bebravou na zapadu Slovačke.


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 3kz1w1695286029
Slovačka ima 80 kilometara dugu granici s Ukrajinom


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Jkbzc1695286510
Robert Fico


Ukoliko Fico i njegov stav odnesu pobjedu to bi bio ogroman zaokret za Slovačku koja je, kako smo i rekli, bila među najistaknutijim pristašama Kijeva. U tom slučaju svakako je moguće očekivati da bi i druge zemlje mogle krenuti tim putem, a u ovom trenutku već vidimo kako se stvara raskol između Ukrajine i Poljske (vidi: ŽITO, TUŽBE I HLADNIJA VARŠAVA: Ako Ukrajina izgubi Poljsku izgubila je i rat).


"Morat će svejedno sjesti i postići sporazum. Rusija nikad neće napustiti Krim, nikad neće napustiti teritorije koje sad drži pod kontrolom", rekao je.


Je li Ficova pobjeda sigurna? Ne nužno. Iako se čini da će njegova stranka odnijeti većinu glasova to im neće biti dovoljno za formiranje koalicije. Za očekivati je da će nakon izbora krenuti teški koalicijski pregovori.


U slučaju da Fico pobjedi u NATO-u i Europskoj uniji već nastoje prikazati Slovačku kao malu zemlju koja ne može utjecati na širu vanjsku politiku blokova u kojima se nalazi. No, poruka Slovačke koja ne želi rat u susjedstvu mogla bi se čuti jako daleko.



S time da Fico ide poprilično daleko kad je riječ o potpori za Rusiju. Pozvao je na ukidanje sankcija Rusiji te jačanje odnosa s Moskvom nakon rata. Najavio je i kako će Slovačka, ako on bude na vlasti dakako, blokirati bilo kakav pokušaj Ukrajine da uđe u NATO. Istaknuo je kako je rat 2014. počeo kada su "ukrajinski nacisti i fašisti" počeli ubijati ruske civile u Donjecku i Lugansku.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega Thu 21 Sep - 16:56

Činjenica da Fico toliku popularnost stiče upravo na anti-ratnoj retorici jasno govori da je ljudima u Evropi već lagano pun k. rata.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Thu 21 Sep - 17:57

Evo i Azeri oštre kurac na rusima

https://twitter.com/wartranslated/status/1704827219942515012?t=kpqUGGOTcnnSRLvpXVDkdA&s=19

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Thu 21 Sep - 19:42

AssadNaPodmornici wrote:Ukrainci su napadnuti i prijeti im totalna annihilacija ako ih Rusi osvoje stoga... 

To je isto da si u SSSRu 1943 rekao "ostavimo nacistima teritorij ili se predajemo imamo desetke milijuna poginulih i invalida ovisimo o Američkoj pomoći, ne bi to trebao KGB da te strelja na ulici bi te zatuklo". Ukrainci su u sličnoj situaciji, cilj Ruske operacije je ukidanje Ukraine kao nacije i naroda a svi koji se budu opirali bi završili mučeni u podrumima FSBa, deportirani a dosta njih fizički likvidirani.
meni je najbolje kada je put izjavio kako ne bi bilo slobodne europe bez sssr, malo zaboravljajući da su dnevno od amera dobivali 1000t pomoći, dnevno.
šupci se nikad nisu htjeli uključiti u pacifički rat i pomoći amerima.

tek nakon atomskog napada na japan su anektirali kurile.

i jebo mater politici, srbima i rusima kaj se nije slušalo pattona i hitila treća na moskvu.

da ga se slušalo svijet bi danas bio bolje i lijepše mjesto za živjet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 21 Sep - 19:52

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ukrainci su napadnuti i prijeti im totalna annihilacija ako ih Rusi osvoje stoga... 

To je isto da si u SSSRu 1943 rekao "ostavimo nacistima teritorij ili se predajemo imamo desetke milijuna poginulih i invalida ovisimo o Američkoj pomoći, ne bi to trebao KGB da te strelja na ulici bi te zatuklo". Ukrainci su u sličnoj situaciji, cilj Ruske operacije je ukidanje Ukraine kao nacije i naroda a svi koji se budu opirali bi završili mučeni u podrumima FSBa, deportirani a dosta njih fizički likvidirani.
meni je najbolje kada je put izjavio kako ne bi bilo slobodne europe bez sssr, malo zaboravljajući da su dnevno od amera dobivali 1000t pomoći, dnevno.
šupci se nikad nisu htjeli uključiti u pacifički rat i pomoći amerima.

tek nakon atomskog napada na japan su anektirali kurile.

i jebo mater politici, srbima i rusima kaj se nije slušalo pattona i hitila treća na moskvu.

da ga se slušalo svijet bi danas bio bolje i lijepše mjesto za živjet.
Neću ulaziti u to kakvo bi mjesto za život bio svijet da nije bilo Staljina i Komunizma ( zločinca i zločinačkog sustava) 
To da je Amerika najzaslužnija za pobjedu u WW2 pomažući Rusiju s 4 ili 5% ruskog bdp-a zvuči kao da im je netko dao pomoć i kod Napoleona te je za dužu raspravu, ali ne na ovoj temi. 
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 T66anj10

Iduća generacija će postotak biti još veći, a onda opet grablje na Istoku...
Jedino pozitivno oko istočnog fronta da je ovo prvi put bez nas...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4080
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Thu 21 Sep - 20:01

staljin je dao stoku za klanje, ameri pomoć.
europski rat bio je izlet po šumarcima u odnosu na pacifik.
rusi su tatari i kopneni smradovi. nikada nisu imali mornaricu.
niti se stoka htjela umješat barem na mandžuriji i kini kako bi amerima olakšala rat.

bombu za berlin trebalo je hititi na moskvu. i bok

a svi vi koji mislite da je u srbiji bolje ili rusiji.
put pod noge.

u slijedećem ratu ne bu sokića niti sendviča.
a bogme ni traktorijade.

spiganeobrvevlažnihočiju svest na promil

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski Thu 21 Sep - 20:04

veber wrote:staljin je dao stoku za klanje, ameri pomoć.
europski rat bio je izlet po šumarcima u odnosu na pacifik.
rusi su tatari i kopneni smradovi. nikada nisu imali mornaricu.
niti se stoka htjela umješat barem na mandžuriji i kini kako bi amerima olakšala rat.

bombu za berlin trebalo je hititi na moskvu. i bok

a svi vi koji mislite da je u srbiji bolje ili rusiji.
put pod noge.

u slijedećem ratu ne bu sokića niti sendviča.
a bogme ni traktorijade.

spiganeobrvevlažnihočiju svest na promil
U kojoj si fazi oko rata u Ukrajini?
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Img_2067
Još uvijek druga ili se prešlo na treću?
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4080
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Thu 21 Sep - 20:06

isto me zanima zakaj smradovi ne pokušaju "vratiti" aljasku. isto je političkom odlukom prodana.

a, sori, onda bi stvarno dobili po pički. sori na pitanju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Thu 21 Sep - 20:10

DesnaDojkaSareAshton wrote:
veber wrote:staljin je dao stoku za klanje, ameri pomoć.
europski rat bio je izlet po šumarcima u odnosu na pacifik.
rusi su tatari i kopneni smradovi. nikada nisu imali mornaricu.
niti se stoka htjela umješat barem na mandžuriji i kini kako bi amerima olakšala rat.

bombu za berlin trebalo je hititi na moskvu. i bok

a svi vi koji mislite da je u srbiji bolje ili rusiji.
put pod noge.

u slijedećem ratu ne bu sokića niti sendviča.
a bogme ni traktorijade.

spiganeobrvevlažnihočiju svest na promil
U kojoj si fazi oko rata u Ukrajini?
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Img_2067
Još uvijek druga ili se prešlo na treću?
s kim se ti svadiš?

ja sam da se radioaktivira do urala sve, zastakli i da jebeni tatari nikada više ne uđu u europu.

svaki dan pitam kolege ruse kada misle za rusiju.

uredno ih pitam kaj su još tu?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Piglet Fri 22 Sep - 10:21

Pomalo nevjerojatne vijesti - Rusija je zabranila izvoz benzina i dizela kako bi stabilizirala domaće tržište.

U zadnjih mjesec dana pojedine federalne jedinice u Rusiji (uključujući Krim) su imale velikih problema s nestašicom goriva na benzimskim postajama. Sad je u pitanje počela dolaziti jesenska žetva na jugu zemlje, ruskoj žitnici.

Glavni razlog je ogromno povećanje potrošnje goriva (benzina, dizela i kerozina) Ministarstva obrane Rusije u šest regija koje graniče s Ukrajinom. Trenutna potrošnja ruske vojske je četiri puta veća nego u istom mjesecu prošle godine i premašila je potrošnju iz ožujka prošle godine, prvog mjeseca rata. Ukrajinska protuofenziva, ali i udari dronovima i raketama na skladišta goriva u pozadini, mostove i željeznička čvorišta postaju sve veći problem za rusku logistiku.

Drugi razlog je slaba rublja koja nikako ne uspijeva oporaviti vrijednost. Ruska centralna banka je ponovila mjere od prošle godine - zabrana prodaje deviza, povećanje kamatnih stopa, usklađeni otkupi rublje s minitarstvom financija i slično, no rublja je i dalje na razini od skoro 100 za jedan dolar. To potiče izvoz goriva iz zemlje budući da su maloprodajne cijene u Rusiji ograničene zbog novog velikog vala inflacije. Ruske benzinske stanice koje još prodaju gorivo, trenutno to rade uz gubitak, a sivo tržište divlja.

Više na linku:
Russia temporarily bans fuel exports to most countries in response to shortages
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Fri 22 Sep - 11:04



Nevjerojatno. Aj nije fora snimka propalo RU napada. Svako drugi dan im izlaze ovakve snimke. Ukratko dva RU tenka (vide se oznake Z) onesposobljena ne bih me čudio i vlastitim minama. Zatim pješadija koja je pratila tenkove bježi u rovove. I pazi scene na RU pješadiju Rusi lansiraju vlastite termobaricke rakete. Haha. 
Inače nije prvi put da Rusi napadaju svoje u zabuni.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20929
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Fri 22 Sep - 12:54

Sevastopolj pod udarom Ukr (GBr/FR) krstarećih raketa i to već tjedan dana Ukrainci ih koriste. Bila je 1 mjesec pauza. Moguće da su Britanci i Francuzi dosta pojačali proizvodnju krstarećih rakete. Nije da samo Rusi dižu vojnu proizvodnju. Ukrainci kako više vrijeme prolazi sve se više izjednačavaju sa Rusima u long range udarima. Na kraju bi rat se i mogao pretvoriti u razmjenu krstarećih raketa, dronova i MRLS i artiljerije.

Inače da ponovimo lekciju ovi projektili se lansiraju iz Su24 koji su modificirani da mogu FR/GBR rakete lansirati.

Kada dođu F16 Ukrainci će biti u mogućnosti lansiranja na tisuća projektila i bombi raznih dometa, jer iako zapad možda kaska u artiljeriji ali zaista za F16 ima ogromna lepeza bombi i projektila i imaju svih vrsta na tisuće i desetke tisuća po skladištima plus odlične proizvodne linije.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20929
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Fri 22 Sep - 13:19

Više meta na Krimu je pogođeno. Tamo je inače Ruska pzo stanjena zbog gubitaka koje smo i ovdje objavljivali pa napadi sve bolje prolaze.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20929
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Fri 22 Sep - 13:24

AssadNaPodmornici wrote:Više meta na Krimu je pogođeno. Tamo je inače Ruska pzo stanjena zbog gubitaka koje smo i ovdje objavljivali pa napadi sve bolje prolaze.
Sa modificiranim neptunima ukri će seliti rat sve dublje u rusiju i tako ih sakatiti sve dok netko pametan u rusiji ne mrkne putlera i potraži mirno rješenje.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Fri 22 Sep - 13:25

Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Više meta na Krimu je pogođeno. Tamo je inače Ruska pzo stanjena zbog gubitaka koje smo i ovdje objavljivali pa napadi sve bolje prolaze.
Sa modificiranim neptunima ukri će seliti rat sve dublje u rusiju i tako ih sakatiti sve dok netko pametan u rusiji ne mrkne putlera i potraži mirno rješenje.
Neptuni će ići u Rusiju, i UKR dronovi, a vjerojatno i UKR balističke rakete GROM2 kada se razviju, a  ovi zapadni sustavi su zabranjeni za napad na teritorij Ruske Federacije, ali mogu po Krimu i Donbasu jer to je teritorij Ukrajine.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20929
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum