ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 16:27


Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 16:38

Bahmut...+Kliščivka i Berhivka. 


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 16:55


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 6/29/2023, 17:01

Eroo wrote:
uzeti oružje pa udariti na one koji su ih poslali na front

ovi mi se ne čine bijelom rasom
mislim da su birani i poslani da postanu plijen

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 17:07

1200 m u Kliščivki...Ukri im ne daju ni da bježe. Ima razlog za to.
Ako ih puste da pobjegnu dočekat ćeh na sljedećoj liniji.
"Vode se teške borbe. Jako teške."

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10293
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10289
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10292

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 17:21

Hanna, kao dobra vila, donosi samo lijepe vijesti... :D

 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10294
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10295

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 17:24

2 za razmjenu. 


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 17:29


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 17:44

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10296

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 6/29/2023, 17:51

[quote

kog kurca si ti još na tom trulom zapadu, a ne u majčici rusiji?[/quote]

A koji tebe kurac boli gdje sam ja i zashto sam ovdje?
Ali da ti ipak odgovorim.Ja imam snage sebi priznati da sam se zajebo jer sam isto tako kao i vi vjerovao u zapadnu propagandu dok se nisam sam uvjerio u njihovu takozvanu demokraciju.Pa jebo te bog,zashto vashi takozvani hrvatski mediji ne pishu o tome da neke americhke drzave josh nisu ukinule rasne zakone.Naravno,ne smiju nego pichke pishu ono shto im se naredi isto kao i ovaj vash marchelo koji vam spina prazne mozgove pa nije ni chudo shto onaj Poljak izjavvljuje da treba pobiti vecinu novinare koji su i tamo isti kao u Hrvatskoj.Ti nounari su najvece zlo Hrvatske a ne srbi.Kada to shvatite onda vam mozda Hrvatska i postane neovisna o bilo kome.Za sada ste pokusni pacovi u kavezima i mozete cviliti koliko hocete,dobivat cete dovoljno hrane da prezivite dok ne dodje vrijeme da vam zapadnjaci ubrizgaju neku supstancu od koje cete josh vishe poluditi.Kada priznate sebi da ste se zajebali u svezi HDZ i 1991 i da ste bili korisne budale koje su ratovale za 200 takozvanih hrvatskih obitelji koji na prolivenoj srpsko-hrvatskoj krvi zive kao bubreg u loju onda cete ugledati svjetlo na kraju tunela.Meni nije trebala ni Amerika ni NJemachka niti bilo koji drugi kurac jer sam vec tada u Hrvatskoj rijeshio sve svoje financijske probleme.Bio mi je samo potreban mir da se dalje razvijam i da to omogucim svojoj djeci.Vjerovao sam isto kao i vi da je zapad demokratski dok nisam doshao u Njemachku 1991 gdje su me uvjeravali da nisam ono shto sam nego su mi sugerirali shto trebam biti ,a ja onakav kakav sam bash iz inata ne zelim da budem ono shto mi schwabo nudi.Od tog trenutka sam ih pocheo detaljnije analizirati kao sistem i kao narod pa sam doshao do porazavajuceg podatka da su to i dalje nacisti samo u bijelim rukavicama koji su do perfekcije taj svoj nacizam umrezili u takozvani ustav i ostale zakone.Misleci da je americhki sistem drugachiji doshao sam ovdje.Bio je naravno za obichnog chovjeka kudikamo slobodniji i dozvoljavao ti je da ispoljish svoje znanje i sposobnosti pa si se mogao brze uklopiti u njega ali ne zbog toga shto je demokratichniji nego zbog toga shto si im donosio lovu u poreznu kasu koju su oni mogli da troshe nemilice na ratove po svijetu.I da ti ne objashnjavam dalje jer ionako necesh shvatiti,ali ja sam u USA nakon 1 god. rijeshio svoj americhki san koji milijuni amera nece nikada rijeshiti.Prodao sam svoja 2 stana u Hrvatskoj i ovdje kupio kucu za gotovinu tako da nisam bio opterecen nikakvim kreditima kao vecina useljenika.Dakle,evo kunem se da bi sve ovo ostavio samo da mogu negdje zivjeti gdje nema zapada pa makar to bio i Zimbabwe.Valjda si shvatio poantu priche?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 6/29/2023, 18:27

Evo jedan normalan i poshten zidov.
Ukrajini bi moglo trebati 117 godina da povrati kontrolu nad izgubljenim teritorijima pri sadašnjem tempu protuofenzive, napisao je američki novinar i dobitnik Pulitzerove nagrade Seymour Hersh na platformi "Substack".

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 19:47

mentalitet wrote:[quote

kog kurca si ti još na tom trulom zapadu, a ne u majčici rusiji?
.Dakle,evo kunem se da bi sve ovo ostavio samo da mogu negdje zivjeti gdje nema zapada pa makar to bio i Zimbabwe.Valjda si shvatio poantu priche?[/quote]

Ni za tamo nisi.Možda Jakutia, Baškiria ili Tuva, šta misliš?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 6/29/2023, 20:10

Tko je odgovoran što je Europska Unija dovedena na rub bankrota?
Gdje je novac?

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28815
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/29/2023, 20:30

Bit će sasvim dobri za obranu ove strane Dnjepra od anglosaske najezde.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176583
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 6/29/2023, 21:17

mentalitet wrote:[quote

kog kurca si ti još na tom trulom zapadu, a ne u majčici rusiji?

A koji tebe kurac boli gdje sam ja i zashto sam ovdje?
Ali da ti ipak odgovorim.Ja imam snage sebi priznati da sam se zajebo jer sam isto tako kao i vi vjerovao u zapadnu propagandu dok se nisam sam uvjerio u njihovu takozvanu demokraciju.Pa jebo te bog,zashto vashi takozvani hrvatski mediji ne pishu o tome da neke americhke drzave josh nisu ukinule rasne zakone.Naravno,ne smiju nego pichke pishu ono shto im se naredi isto kao i ovaj vash marchelo koji vam spina prazne mozgove pa nije ni chudo shto onaj Poljak izjavvljuje da treba pobiti vecinu novinare koji su i tamo isti kao u Hrvatskoj.Ti nounari su najvece zlo Hrvatske a ne srbi.Kada to shvatite onda vam mozda Hrvatska i postane neovisna o bilo kome.Za sada ste pokusni pacovi u kavezima i mozete cviliti koliko hocete,dobivat cete dovoljno hrane da prezivite dok ne dodje vrijeme da vam zapadnjaci ubrizgaju neku supstancu od koje cete josh vishe poluditi.Kada priznate sebi da ste se zajebali u svezi HDZ i 1991 i da ste bili korisne budale koje su ratovale za 200 takozvanih hrvatskih obitelji koji na prolivenoj srpsko-hrvatskoj krvi zive kao bubreg u loju onda cete ugledati svjetlo na kraju tunela.Meni nije trebala ni Amerika ni NJemachka niti bilo koji drugi kurac jer sam vec tada u Hrvatskoj rijeshio sve svoje financijske probleme.Bio mi je samo potreban mir da se dalje razvijam i da to omogucim svojoj djeci.Vjerovao sam isto kao i vi da je zapad demokratski dok nisam doshao u Njemachku 1991 gdje su me uvjeravali da nisam ono shto sam nego su mi sugerirali shto trebam biti ,a ja onakav kakav sam bash iz inata ne zelim da budem ono shto mi schwabo nudi.Od tog trenutka sam ih pocheo detaljnije analizirati kao sistem i kao narod pa sam doshao do porazavajuceg podatka da su to i dalje nacisti samo u bijelim rukavicama koji su do perfekcije taj svoj nacizam umrezili u takozvani ustav i ostale zakone.Misleci da je americhki sistem drugachiji doshao sam ovdje.Bio je naravno za obichnog chovjeka kudikamo slobodniji i dozvoljavao ti je da ispoljish svoje znanje i sposobnosti pa si se mogao brze uklopiti u njega ali ne zbog toga shto je demokratichniji nego zbog toga shto si im donosio lovu u poreznu kasu koju su oni mogli da troshe nemilice na ratove po svijetu.I da ti ne objashnjavam dalje jer ionako necesh shvatiti,ali ja sam u USA nakon 1 god. rijeshio svoj americhki san koji milijuni amera nece nikada rijeshiti.Prodao sam svoja 2 stana u Hrvatskoj i ovdje kupio kucu za gotovinu tako da nisam bio opterecen nikakvim kreditima kao vecina useljenika.Dakle,evo kunem se da bi sve ovo ostavio samo da mogu negdje zivjeti gdje nema zapada pa makar to bio i Zimbabwe.Valjda si shvatio poantu priche?[/quote]


GSKK

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by sitting_bull 6/29/2023, 21:19

crvenkasti wrote:Tko je odgovoran što je Europska Unija dovedena na rub bankrota?
Gdje je novac?

nije europska unija na rubu bankrota, nego mađarska.

zato orban cvili.

prestao je dobivati novce jer ne ispunjava uvjete potrebne za dobivanje europskog novca.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

RayMabus, Eroo and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 6/29/2023, 21:24

Mentalni glup si ko kurac

GSKK

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 21:32

crvenkasti wrote:Tko je odgovoran što je Europska Unija dovedena na rub bankrota?
Gdje je novac?

Mema, moj Viktore. Mema više novca za tebe, pa tako ni nećeš znati di ga ima. A ima ga.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 21:34

cheers

 

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 6/29/2023, 21:47

Bahmut, Soledar...

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10298
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10297

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75109
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 6/29/2023, 21:56

Eroo wrote:Bahmut, Soledar...

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Screenshot-10298
Tužan sam. Nema nam Šojgua. Ja ga zovem a on ništa. Mislio sam da će doći a on se nije niti pojavio. Izgleda da ću morat ić po njega u Moskvu. santa


RayMabus 26.06 napisao: wrote:

Šojgu javi se.

Zove te general GF s pet zvjezdica.

Dođi da se izgrlimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176583
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum