ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by debotoijusto 3/5/2023, 17:50

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:jutros sam odlucio sve zaostatke zboksat tako da nisam palio mrezu do sad... sto reci ? srbija je bolesno drustvo 24h ispiranja mozga anonimcima iz "zadruga" marici i sarape kriminalci iz citulja 90-ih obilaze ucenike koji ih razdragano docekuju navijaci rade mljeveno s podrskom vlasti plantaze marihuane... i nikome nista confused
USijanski masakr iz kruga dvojke ocekivan slag na tortu drzave koja uvreda zdravom razumu

nije samo to. Iako je i to s nasiljem u javnosti na tv i internetu dio priče, ali to je globalna priča.

Može se to sutra i tu dogoditi.

kombinacija je puno faktora.

stvarno žalosno na n razina.

moze no nije se ovdje dogodilo nego beograd.... i nije usetavanje u skole s oruzjem samo izum US gdje lako dostupno jurisno oruzje preko amazona bez provjere ili dobijes pusku kad otvoris racun u banku slicno i rusija no nije " na izvolte " po mrezi
gledao sam sjajan dokumentarac na zagrebdox ove godine kolaz bez naratora klinaca s ruskih mreza od tematike " moje jutro" do masakra po skolama na brutalan nacin , Manifest

debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by debotoijusto 3/5/2023, 17:51

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:jutros sam odlucio sve zaostatke zboksat tako da nisam palio mrezu do sad... sto reci ? srbija je bolesno drustvo 24h ispiranja mozga anonimcima iz "zadruga" marici i sarape kriminalci iz citulja 90-ih obilaze ucenike koji ih razdragano docekuju navijaci rade mljeveno s podrskom vlasti plantaze marihuane... i nikome nista confused
USijanski masakr iz kruga dvojke ocekivan slag na tortu drzave koja uvreda zdravom razumu

nije samo to. Iako je i to s nasiljem u javnosti na tv i internetu dio priče, ali to je globalna priča.

Može se to sutra i tu dogoditi.

kombinacija je puno faktora.

stvarno žalosno na n razina.

moze no nije se ovdje dogodilo nego beograd.... i nije usetavanje u skole s oruzjem samo izum US gdje lako dostupno jurisno oruzje preko amazona bez provjere ili dobijes pusku kad otvoris racun u banku slicno i rusija no nije " na izvolte " po mrezi
gledao sam sjajan dokumentarac na zagrebdox ove godine kolaz bez naratora klinaca s ruskih mreza od tematike " moje jutro" do masakra po skolama na brutalan nacin , Manifest o kojima se ne prica u ovim krajevima
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Šandor Winnetou 3/5/2023, 18:31

marcellus wrote:komentar s B92, potpisujem


1. pod hitno ukinuti rialiti programe
2. zabraniti eksponiranje krivicno osudjenih lica

3. podignuti plate u prosveti za 50%, isplatice se verujte mi, podici ce se kvalitet nastavnog kadra i nastave, a deca koja zavrse takve skole bice uspesnija, ojacace drzava
4. uvesti poseban predmet koji bi se bavio pravilnim ponasanjem i socijaizacijom ucenika
5. sprovoditi proveru kvaliteta nastave, ne moze da se desi sa 2/3 odeljenja dobije 1 a ostatak jedva prelazne ocene
6. itd...


i ovo

Pa jel hocete zadrugu ? Jel ok da vam Kristijan dolazi u skolu ? Eto vam sad


dodao bih još, zabraniti cajke
Kasno, tamo su koljači iz ratova devedesetih rado viđeni gosti u svim medijima,  murali ratnim zločincima na svakom koraku, mile petarda je narodni junak, šešelja SPC diže na pijedestal srpstva...
Totalno bolesno o krv i mržnju ogrezlo društvo.

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Šandor Winnetou 3/5/2023, 18:33

Pokoj vječni daruj Gospodine svoj djeci a roditeljima utjehu.

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


marcellus likes this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by crvenkasti 3/5/2023, 18:34

debotoijusto wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:jutros sam odlucio sve zaostatke zboksat tako da nisam palio mrezu do sad... sto reci ? srbija je bolesno drustvo 24h ispiranja mozga anonimcima iz "zadruga" marici i sarape kriminalci iz citulja 90-ih obilaze ucenike koji ih razdragano docekuju navijaci rade mljeveno s podrskom vlasti plantaze marihuane... i nikome nista confused
USijanski masakr iz kruga dvojke ocekivan slag na tortu drzave koja uvreda zdravom razumu

nije samo to. Iako je i to s nasiljem u javnosti na tv i internetu dio priče, ali to je globalna priča.

Može se to sutra i tu dogoditi.

kombinacija je puno faktora.

stvarno žalosno na n razina.

moze no nije se ovdje dogodilo nego beograd.... i nije usetavanje u skole s oruzjem samo izum US gdje lako dostupno jurisno oruzje preko amazona bez provjere ili dobijes pusku kad otvoris racun u banku slicno i rusija no nije " na izvolte " po mrezi
gledao sam sjajan dokumentarac na zagrebdox ove godine kolaz bez naratora klinaca s ruskih mreza od tematike " moje jutro" do masakra po skolama na brutalan nacin , Manifest o kojima se ne prica u ovim krajevima

Ti očito nemaš djecu. Kad bi tvoje dijete 18 sati dnevno buljilo u mobitel ili kompjuter i bolje znalo engleski nego hrvatski, znao bi da djecu više ne odgajaju ni televizija ni država.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Šandor Winnetou 3/5/2023, 18:38

marcellus wrote:
Serbinho-3 wrote:OVO JE STRAŠNO, DEČAK UBICA POSTAO IDOL VRŠNJACIMA! Koriste njegovo ime, nazivaju ga "kraljem", veličaju... Ranjene profesore psuju, za ubijenu decu ih...


Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 694548_kombo10_f



https://informer.rs/vesti/drustvo/790630/drusvene-mreze-pretvorene-katastrofu-nakon-masakra-skoli

otišlo sve u pičku materinu
Zato kažem da je za Srbiju prekrasno, kult divljaštva i smrti odavno tamo caruje.

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 3/5/2023, 18:57

https://www.kurir.rs/crna-hronika/4155564/gledala-je-kako-devojcici-puca-u-glavu-pa-u-ostale-ucenike-jeziva-ispovest-oca-kome-je-cerka-bila-svedok-masakravideo
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26934
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by vuksadinare 3/5/2023, 19:02

debotoijusto wrote:jutros sam odlucio sve zaostatke zboksat tako da nisam palio mrezu do sad... sto reci ? srbija je bolesno drustvo 24h ispiranja mozga anonimcima iz "zadruga" marici i sarape kriminalci iz citulja 90-ih obilaze ucenike koji ih razdragano docekuju navijaci rade mljeveno s podrskom vlasti plantaze marihuane... i nikome nista confused
USijanski masakr iz kruga dvojke ocekivan slag na tortu drzave koja uvreda zdravom razumu
ma sve je to kurac naspram dvosatnog ispiranja mozga prvorodjenog na dvosatnim tiradama za mediji..nakon to ga i genocid bi napravio :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Gast 3/5/2023, 19:06

Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Serbinho-3 wrote:OVO JE STRAŠNO, DEČAK UBICA POSTAO IDOL VRŠNJACIMA! Koriste njegovo ime, nazivaju ga "kraljem", veličaju... Ranjene profesore psuju, za ubijenu decu ih...


Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 694548_kombo10_f



https://informer.rs/vesti/drustvo/790630/drusvene-mreze-pretvorene-katastrofu-nakon-masakra-skoli

otišlo sve u pičku materinu
Zato kažem da je za Srbiju prekrasno, kult divljaštva i smrti odavno tamo caruje.

to stoji

al isto tako je u hrvatoslaviji morbidni socijalistički rasizam na vlasti u paketu sa kriminalnim kartrlskim monstrumima od čermaka špiljaka

dio ih je ovde https://www.nacional.hr/50-najbogatijih-hrvata/

sve teška krimi horda uvezana sa svim vladajućim

mala je razlika srbije i hrvatske po sam puk

srbija je istočnije balkanskije , jeftinije za živit , sa malo više nereda , pa je to u suštini tu negdi

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by abraham 3/5/2023, 19:18

Sucut roditeljima stradale djece i deci koja su bia prisutna i koja ce osjecati posljedice cijeli zivot. Uzas.
Da, vise manje svugdje ista prica ali Srbija je extra bolesnoo drustvo. Imali su emisije gdje su razbojnici imali priliku pricati kako su pljackali i ubijali po EUropi. Novine su bila pune ovakovih tipova sa svojim ispovjedima i hvaljenjem. Mislim da i sada takovi sudjeluju u realitijima. Film "Rane" je mislim dobro opisao stanje duha. Koliko se sjecam. Bilo kako bilo sucut roditeljima. Uzas kroz sta sada prolaze.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Šandor Winnetou 3/5/2023, 19:23

škutor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Serbinho-3 wrote:OVO JE STRAŠNO, DEČAK UBICA POSTAO IDOL VRŠNJACIMA! Koriste njegovo ime, nazivaju ga "kraljem", veličaju... Ranjene profesore psuju, za ubijenu decu ih...


Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 694548_kombo10_f



https://informer.rs/vesti/drustvo/790630/drusvene-mreze-pretvorene-katastrofu-nakon-masakra-skoli

otišlo sve u pičku materinu
Zato kažem da je za Srbiju prekrasno, kult divljaštva i smrti odavno tamo caruje.

to stoji

al isto tako je u hrvatoslaviji morbidni socijalistički rasizam na vlasti u paketu sa kriminalnim kartrlskim monstrumima od čermaka špiljaka

dio ih je ovde https://www.nacional.hr/50-najbogatijih-hrvata/

sve teška krimi horda uvezana sa svim vladajućim

mala je razlika srbije i hrvatske po sam puk

srbija je istočnije balkanskije , jeftinije za živit , sa malo više nereda , pa je to u suštini tu negdi

Žalosno je takvo što gdje god da se dogodi no srbija je zaista sukrivac za ovakve stvari jer je sama poticala zločince rehabilitirajući sve i svakoga kako iz ww2 tako i iz ratova devedesetih, kult nož žica srebrenica

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by michaellcmacha 3/5/2023, 19:29

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:jutros sam odlucio sve zaostatke zboksat tako da nisam palio mrezu do sad... sto reci ? srbija je bolesno drustvo 24h ispiranja mozga anonimcima iz "zadruga" marici i sarape kriminalci iz citulja 90-ih obilaze ucenike koji ih razdragano docekuju navijaci rade mljeveno s podrskom vlasti plantaze marihuane... i nikome nista confused
USijanski masakr iz kruga dvojke ocekivan slag na tortu drzave koja uvreda zdravom razumu

nije samo to. Iako je i to s nasiljem u javnosti na tv i internetu dio priče, ali to je globalna priča.

Može se to sutra i tu dogoditi.

kombinacija je puno faktora.

stvarno žalosno na n razina.

moze no nije se ovdje dogodilo nego beograd.... i nije usetavanje u skole s oruzjem samo izum US gdje lako dostupno jurisno oruzje preko amazona bez provjere ili dobijes pusku kad otvoris racun u banku slicno i rusija no nije " na izvolte " po mrezi
gledao sam sjajan dokumentarac na zagrebdox ove godine kolaz bez naratora klinaca s ruskih mreza od tematike " moje jutro" do masakra po skolama na brutalan nacin , Manifest o kojima se ne prica u ovim krajevima

Ti očito nemaš djecu. Kad bi tvoje dijete 18 sati dnevno buljilo u mobitel ili kompjuter i bolje znalo engleski nego hrvatski, znao bi da djecu više ne odgajaju ni televizija ni država.
A i roditelji su tu onako periferni. Na stranu sva naša forumska prepucavanja, ovo je strašna tragedija, nepotrebne smrti, ranjavanja, mentalna istraumatiziranost i preživjelih svjedoka, bližnjih čija su djeca usmrćena, izranjavana ili ozlijeđena u pokušaju bijega tj preživljavanja, ostavit će dubok ožiljak u socijalnom okruženju, kako srbije, Beograda, tako i svih u okruženju jer kako marcell kaže, to se moglo dogoditi i u zagrebu, i u sarajevu i u Ljubljani. U svakom slučaju ovako nešto pojedincu nalaže potrebu iskazivanja iskrene ljudske sućuti i davanja jedne svesrdne podrške, građanima srbije, društvu srbije u cjelini da ovu tragediju i sve posljedice koje proizlaze trenutno i budu proizlazile u narednim danima, što lakše prevaziđu. Ne ponovilo se više nikad...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by immortal 3/5/2023, 20:28

AssadNaPodmornici wrote:treba dati roditeljima dok su sada ovako bjesni i tužni da mu oni u takvom stanju presude. 
noge, šake samo, tako da se oni mogu iživiti nad njim, i da mu melju kost po kost prije nego umre u mukama. 
i onda to pustiti na youtube. 

tako kada netko odluči pucati
:sherlock :bless

jesi ti bio u ratu
šta si radio

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by immortal 3/5/2023, 20:36

Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:komentar s B92, potpisujem


1. pod hitno ukinuti rialiti programe
2. zabraniti eksponiranje krivicno osudjenih lica

3. podignuti plate u prosveti za 50%, isplatice se verujte mi, podici ce se kvalitet nastavnog kadra i nastave, a deca koja zavrse takve skole bice uspesnija, ojacace drzava
4. uvesti poseban predmet koji bi se bavio pravilnim ponasanjem i socijaizacijom ucenika
5. sprovoditi proveru kvaliteta nastave, ne moze da se desi sa 2/3 odeljenja dobije 1 a ostatak jedva prelazne ocene
6. itd...


i ovo

Pa jel hocete zadrugu ? Jel ok da vam Kristijan dolazi u skolu ? Eto vam sad


dodao bih još, zabraniti cajke
Kasno, tamo su koljači iz ratova devedesetih rado viđeni gosti u svim medijima,  murali ratnim zločincima na svakom koraku, mile petarda je narodni junak, šešelja SPC diže na pijedestal srpstva...
Totalno bolesno o krv i mržnju ogrezlo društvo.
video uratke posvećuju najopasnijim momcima ( droga, oružje, ubojstva...) a isti imaju grobna mjesta s kipovima vlastitog izgleda u prirodnoj veličini
kao veličina i uzor društvu i vremenu u kojem su živjeli

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by immortal 3/5/2023, 20:41

što se radi jedinicama i strogim naredničkim ponašanjem
slama se duh djece ili odraslih
kad netko od njih pukne dogodi se zlo
tko je kriv?
osmero djece mrtvo
šesnaestoro mladih ljudi uništenih života
jebeš sustav i zakone

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by immortal 3/5/2023, 20:47

debotoijusto wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:jutros sam odlucio sve zaostatke zboksat tako da nisam palio mrezu do sad... sto reci ? srbija je bolesno drustvo 24h ispiranja mozga anonimcima iz "zadruga" marici i sarape kriminalci iz citulja 90-ih obilaze ucenike koji ih razdragano docekuju navijaci rade mljeveno s podrskom vlasti plantaze marihuane... i nikome nista confused
USijanski masakr iz kruga dvojke ocekivan slag na tortu drzave koja uvreda zdravom razumu

nije samo to. Iako je i to s nasiljem u javnosti na tv i internetu dio priče, ali to je globalna priča.

Može se to sutra i tu dogoditi.

kombinacija je puno faktora.

stvarno žalosno na n razina.

moze no nije se ovdje dogodilo nego beograd.... i nije usetavanje u skole s oruzjem samo izum US gdje lako dostupno jurisno oruzje preko amazona bez provjere ili dobijes pusku kad otvoris racun u banku slicno i rusija no nije " na izvolte " po mrezi
gledao sam sjajan dokumentarac na zagrebdox ove godine kolaz bez naratora klinaca s ruskih mreza od tematike " moje jutro" do masakra po skolama na brutalan nacin , Manifest o kojima se ne prica u ovim krajevima
debo bre, pa daj nabaci taj link gdje se dobiva oružje bez provere preko amazona
sigurno lažeš
daj link

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by mentalitet 3/5/2023, 21:21

Nedao Bog ni najgorem neprijatelju da izgubi dijete.Medjutim,danas mladi roditelji nemaju zivaca da se bave djecom ili su prisiljeni raditi ali u ovom sluchaju otac ovoga klinca je neki kurchevi lijechnik pa je valjda trebao znati ono osnovno kako se djeca odgajaju,mada izgleda da je i taj sam bio i ostao teshki idiot.Svaka budala zna napraviti dijete ali ga svaka budala ne zna odgojiti.U danashnje vrijeme svakojakih agresivnih pojava a posebno u virtualnom svijetu gdje su drushtvene mreze dostupne djeci koja su najranjiviji segment svakog drushrva nije ni chudo shto se deshavaju ovakve pojave.U Americi vidim da ljudi nemaju vremena za sebe a kamo li za djecu.Po meni najbolje je takvu djecu gurnuti u sport jer se u njemu uche i porazi i pobjede.Danashnju djecu, posebno sa Balkana, i to od onih roditelja koji imaju dovoljno novca djecija ljubav je kupljena kroz razne vidove ,od pametnog telefona do markirane odjece i obuce.Ovo je neka navodno elitna shkola iz Beograda,shto ce reci da tatini sinovi sigurno imaju vishe novca nego neke obitelji koje mozda i gladuju.Nevjerojatno je ali istinito da djeca iz siromashnih obitelji postizu bolje rezultate nego ona djeca koja imaju sve.Ja sam davno shvatio ako zelish napraviti idiota od svoje djece onda mu samo daj sve shto trazi.Previshe ljubavi prema djeci od njih stvara slabe jedinke u drushtvu pa tattini sinovi koji se vole kurchiti onda izabiru takve koji su tihi povucheni i nisu agresivni te ih maltretiraju dokazujuci se u svome choporu kao neke baje.Takvi uglavnom zavrshe u zatvorima ili popushe metak.Elem ,ovaj mali je veoma inteligentan jer je znao kako od staroga da uzme sakrivenu shifru od sefa.Stari je kreten ,i trebao bi odgovarati shto je uchio dijete pucanju u streljani,a isto tako su kreteni oni koji su dozvolili ulaz djetetu u tu streljanu i kontakt sa oruzjem.Ovdje bez iznimke je krivo cijelo drushtvo jer zive tako da ih boli kurac za druge,djeca vide kako se gazi preko mrtvih i dolazi do materijalnog uspjeha.Ovaj mali je ochito bio maltretiran shto ga ne opravdava za ono shto je uchinio ali sjeca u toj dobi su veoma osjetljiva a to doba je najdramatichnije u cijelom zivotu svakog od nas.Ja se sjecam iz moje generacije je bio jedan idiot koji je bio vodja neke djechije bande i sve je zivo maltretirao ,otimao od drugih i ponizavao ih.Jedan Stipe je bio tiho dijete i nije se bash druzio s nikim a ovaj ga je kad god bi stigao shutno nogom ,vukao za ushi i izivljavao se nad njim dok su nastavnici sve to znali ali ih je bolio kurac jer taj idiot je bio od poznatog tate u to vrijeme.Elem kada smo odraslli igrala se neka bela i taj mali je igrao sa tim nasilnikom protiv mene i josh jednog dechka sa kojim smo se znali iz djetinjstva.Stipe je dobro igrao ali ga onaj agresivni idiot nije pratio a inache je imao pamcenje od par sekundi pa nije znao kada i koji je adut izashao te je bacao karte nasumice i okrivljavao ovog malog koji nikad u zivotu nije opsovao pa je umjesto jebo te govorio jesro te.Miran dechko,nikada nikoga nije povrijedio ili uvrijedio,svake nedelje prvi na misi u crkvi i nikada od njega chovjek ne bi ochekivao neko sranje.Jednom su tako igrali do jutra opet zajedno jer sa onim bolesnikom nitko nije zelio igrati zato shto nije znao i bio je glup u pichku materinu.Opet su naravno gubili i ovaj Stipi zavali shamarchinu govoreci mu kako je glup i kako ne zna igrati balu.Stipe nije rekao nishta ,samo se digao sa stola i otishao kuci uzeo veliki noz i vratio se ,onaj nasilnik ga nije vidio da ulazi na vrata jer je bio okrenut ledjima.Stipe mu je prishao sa ledja i zabio mu onu nozinu u pluca,ubio ga je i poslije je odlezao 20 god. za to ali ochito da je trpio velika ponizenja i da je ta shamarchina pred prijateljima bila zadnja kap koja je prelila chashu.Vjerujem da je tako bilo i sa ovim djetetom.


Zato ja ne podnosim razne idiote na forumu koji se udruze i onda maltretiraju druge.Mene su isto u osnovnoj shkoli pokushali da maltretiraju jer sam bio fizichki slabiji od drugih .Tako mi jedan idiot zelio uzeti olovku ali na nachin da mu je poklonim tako da izgleda da mi je nije oteo.Naslonio se na moju klupu sa obadvije ruke i bezobrazno me provocira i maltretira.Kada mi je rekao da mu moram pokloniti olovku inache cu dobiti batine ja sam mu rekao nema problema ,izvadio olovku iz pernice i onako shiljatu kakva je uvijek bila zabio mu u ruku.Jest da sam kasnije najebo i bio pred iskljuchenje iz osnovne ali vishe nitko me nije zajebavao.To mi je bila velika shkola u zivotu ,pa kada vidim da ne mogu izbjeci sukob prvi udaram ali na pravo mjesto,u bradu da klekne na koljena ko telac kada sisa kravu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by melkior 3/5/2023, 21:46

Postali smo društvo neosjetljivo na potrebe drugih, čitavo društvo je sociopatsko i generira sociopate i psihopate na pokretnoj traci. Društvo bez suosjećanja i empatije koje od svakog pojedinca traži perfekciju, a ponekad ni perfekcija nije dovoljna, ali samo je daleko od perfekcije. To je društvo bez ljubavi i bez suosjećanja za slabije. U takvom sustavu odrastaju djeca, sustavu koje proizvodi čudovišta - robote - morone - zombije. Ekonomija je dehumanizirana, politika je vulgarna, kultura je marginalizirana, obrazovanje je detronizirano, umirovljenici su postali društveni otpad i socijalni slučajevi. Bolnice, škole i starački domovi postali su koncentracijski logori ljudskog poniženja i gaženja dostojanstva. Takav sustav se guši u birokratskim i legislativnim zavrzlamama koje su same sebi svrha, i u institucionalnom beznađu. Ovo je scenarij iz noćne more koji će se ponoviti i u Hrvatskoj. Ima sve preduvjete za to.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Gast 3/5/2023, 21:54

mentalitet wrote:Nedao Bog ni najgorem neprijatelju da izgubi dijete.Medjutim,danas mladi roditelji nemaju zivaca da se bave djecom ili su prisiljeni raditi  ali u ovom sluchaju otac ovoga klinca je neki kurchevi lijechnik pa je valjda trebao znati ono osnovno kako se djeca odgajaju,mada izgleda da je i taj sam bio i ostao teshki idiot.Svaka budala zna napraviti dijete ali ga svaka budala ne zna odgojiti.U danashnje vrijeme svakojakih agresivnih pojava a posebno u virtualnom svijetu gdje su drushtvene mreze dostupne djeci koja su najranjiviji segment svakog drushrva nije ni chudo shto se deshavaju ovakve pojave.U Americi vidim da ljudi nemaju vremena za sebe a kamo li za djecu.Po meni najbolje je takvu djecu gurnuti u sport jer se u njemu uche i porazi i pobjede.Danashnju  djecu, posebno sa Balkana, i to od onih roditelja koji imaju dovoljno novca djecija ljubav je kupljena kroz razne vidove ,od pametnog telefona do markirane odjece i obuce.Ovo je neka navodno elitna shkola iz Beograda,shto ce reci da tatini sinovi sigurno imaju vishe novca nego neke obitelji koje mozda i gladuju.Nevjerojatno je ali istinito da djeca iz siromashnih obitelji postizu bolje rezultate nego ona djeca koja imaju sve.Ja sam davno shvatio ako zelish napraviti idiota od svoje djece onda mu samo daj sve shto trazi.Previshe ljubavi prema djeci od njih stvara slabe jedinke u drushtvu pa tattini sinovi koji se vole kurchiti onda izabiru takve koji su tihi povucheni i nisu agresivni te ih maltretiraju dokazujuci se u svome choporu kao neke baje.Takvi uglavnom zavrshe u zatvorima ili popushe metak.Elem ,ovaj mali je veoma inteligentan jer je znao kako od staroga da uzme sakrivenu shifru od sefa.Stari je kreten ,i trebao bi odgovarati shto je uchio dijete pucanju u streljani,a isto tako su kreteni oni koji su dozvolili ulaz djetetu u tu streljanu i kontakt sa oruzjem.Ovdje bez iznimke je krivo cijelo drushtvo jer zive tako da ih boli kurac za druge,djeca vide kako se gazi preko mrtvih i dolazi do materijalnog uspjeha.Ovaj mali je ochito bio maltretiran shto ga ne opravdava za ono shto je uchinio ali sjeca u toj dobi su veoma osjetljiva a to doba je najdramatichnije  u cijelom zivotu svakog od nas.Ja se sjecam iz moje generacije je bio jedan idiot koji je bio vodja neke djechije bande i sve je zivo maltretirao ,otimao od drugih i ponizavao ih.Jedan Stipe je bio tiho dijete i nije se bash druzio s nikim a ovaj ga je kad god bi stigao shutno nogom ,vukao za ushi  i izivljavao se nad njim dok su nastavnici sve to znali ali ih je bolio kurac jer taj idiot je bio od poznatog tate u to vrijeme.Elem kada smo odraslli igrala se neka bela i taj mali je igrao sa tim nasilnikom protiv mene i josh jednog dechka sa kojim smo se znali iz djetinjstva.Stipe je dobro igrao ali ga onaj agresivni idiot nije pratio a inache je imao pamcenje od par sekundi pa nije znao kada  i koji je adut izashao te je bacao karte nasumice i okrivljavao ovog malog koji nikad u zivotu nije opsovao  pa je umjesto jebo te govorio jesro te.Miran dechko,nikada nikoga nije povrijedio ili uvrijedio,svake nedelje prvi na misi u crkvi i nikada od njega chovjek ne bi ochekivao neko sranje.Jednom su tako igrali do jutra opet zajedno jer sa onim bolesnikom nitko nije zelio igrati zato shto nije znao i bio je glup u pichku materinu.Opet su naravno gubili i ovaj Stipi zavali shamarchinu govoreci mu kako je glup i kako ne zna igrati balu.Stipe nije rekao nishta ,samo se digao sa stola i otishao kuci uzeo veliki noz i vratio se ,onaj nasilnik ga nije vidio da ulazi na vrata jer je bio okrenut ledjima.Stipe mu je prishao sa ledja i zabio mu onu nozinu u pluca,ubio ga je  i poslije je odlezao 20 god. za to ali ochito da je trpio velika ponizenja i da je ta shamarchina pred prijateljima bila zadnja kap koja je prelila chashu.Vjerujem da je tako bilo i sa ovim djetetom.


Zato ja ne podnosim razne idiote na forumu koji se udruze i onda maltretiraju druge.Mene su isto u osnovnoj shkoli pokushali da maltretiraju jer sam bio fizichki slabiji od drugih .Tako mi jedan idiot zelio uzeti olovku ali na nachin da mu je poklonim tako da izgleda da mi je nije oteo.Naslonio se na moju klupu sa obadvije ruke i bezobrazno me provocira i maltretira.Kada mi je rekao da mu moram pokloniti olovku inache cu dobiti batine ja sam mu rekao nema problema ,izvadio olovku iz pernice i onako shiljatu kakva je uvijek bila zabio mu u ruku.Jest da sam kasnije najebo i bio pred iskljuchenje iz osnovne ali vishe nitko me nije zajebavao.To mi je bila velika shkola u zivotu ,pa kada vidim da ne mogu izbjeci sukob prvi udaram ali na pravo mjesto,u bradu da klekne na koljena ko telac kada sisa kravu.


KAKO LIJEPO SI OPISAO ĐOKOVIĆA CIGANA
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by mentalitet 3/5/2023, 21:58

melkior wrote:Postali smo društvo neosjetljivo na potrebe drugih, čitavo društvo je sociopatsko i generira sociopate i psihopate na pokretnoj traci. Društvo bez suosjećanja i empatije koje od svakog pojedinca traži perfekciju, a ponekad ni perfekcija nije dovoljna, ali samo je daleko od perfekcije. To je društvo bez ljubavi i bez suosjećanja za slabije. U takvom sustavu odrastaju djeca, sustavu koje proizvodi čudovišta - robote - morone - zombije. Ekonomija je dehumanizirana, politika je vulgarna, kultura je marginalizirana, obrazovanje je detronizirano, umirovljenici su postali društveni otpad i socijalni slučajevi. Bolnice, škole i starački domovi postali su koncentracijski logori ljudskog poniženja i gaženja dostojanstva. Takav sustav se guši u birokratskim i legislativnim zavrzlamama koje su same sebi svrha, i u institucionalnom beznađu. Ovo je scenarij iz noćne more koji će se ponoviti i u Hrvatskoj. Ima sve preduvjete za to.

Pa shto imas ochekivati u danashnje vrijeme?Meni neki dan doshli u posjetu bliznji rod.Sjeli za sto i pochela klopa i pricha ovi mladji izvadili mobilne i pocheli tipkati.Ja se digao uzeo im telefone i dao nazad kada su krenuli kuci.Bilo je negodovanja i mrkih pogleda ali pizda vam materina kada ste kod mene u kuci ,daj vam to sranje.Pa ljudi hodaju ulicama ne gledajuci ispred sebe nego bulje u to sranje koje je izgleda gore od droge.Pogledaj samo na tim drushtvenim mrezama posebno TikTOK a i drugima uzas jebo te.Postoji jedan App koji se moze instalirati u telefon djeteta ali i u telefon roditelja pa mozesh vidjeti u svakom sekundu shto ti dijete radi na internetu ili koga zove kome shalje poruke ali kurac vecina ljudi su to instalirali zenama ili muzevima da vide dali ih ne varaju.Eto jedna tehnoloshka inovacija mjesto da se iskoristi u dobre svrhe ona se koristi u pizdarije.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 3/5/2023, 22:18

https://www.alo.rs/hronika/crna-hronika/755305/zvucni-zapis-stravicnog-zlocina-u-skoli-na-vracaru-cuju-se-rafalni-pucnji/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26934
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 4 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum