ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 3/5/2023, 11:28

Nisu tenkovi za djecu, nego more, planina, muzej…


Danas imamo situaciju da Vučic sokoli javnost da nema boljeg prizora nego da mališani vide tenk.

03 Jul 2021


https://balkans.aljazeera.net/opinions/2021/7/3/tenkovi-djecu-ne-cine-sretnom

Srbija kao da živi u svojevrsnom „deja vu“ modu. Stalno se ponavljaju neki događaji koji su bukvalno prepisani iz bliske prošlosti. Tako je i sa ko zna kojom po redu vojnom vežbom koja je nedavno prezentovana na istom mestu na kojem su bile i neke prethodne – Pešteru.
I uvek isti ljudi. Predsednik Srbije Aleksandar Vučic je, naravno glavni. Od situacije zavisi da li je desno od njega Aleksandar Vulin ili Nebojša Stefanović, ali sa njegove leve strane je uvek jedna te ista persona – Milorad Dodik. Govornik je uvek isti, a i njegova priča do u tačku istovetna. Srbija nikada nije bila vojno jača, nastaviće da obnavlja naoružanje, materijalni položaj biće bolji, nikome ne pretimo, nikoga nećemo da napadnemo, ali eto, malo se pravimo važni.

Naoružanje trgovaca oružjem

Poslednja vojna vežba na Pešteru je donela nešto zanimljiviju priču od prethodnih. Prikazano je, sve se glasnije govori,  i naoružanje trgovaca oružjem, a ne samo ono kojim raspolaže Vojska Srbije. Odavno je poznata sprega države, proizvođača i trgovaca oružjem, pa nije zgoreg napraviti im malo marketinga koji će svakako da završi kao benefit u Vučićevoj konstantnoj kampanji zarad opstanka na vlasti.
Najinteresantnije je zapitati se, protiv koga to Vojska Srbije može da udari. Možda je ko zna, toliko testosterona u vojsci da jednostavno mora negde da pukne, a bolje je da pukne na vežbi na Pešteru, nego ko zna gde. Ali, neće da je baš tako.
Srbija je okružena NATO članicama sa svih strana. Čak i činjenica da Bosna i Hercegovina nije u ovoj grupaciji, nije neka prevelika olakšavajuća okolnost. Ako bi mu, kojim slučajem, palo na pamet da bilo šta uradi van granica svoje zemlje, pa čak i u okviru granice u kojima on vidi Srbiju, teško da bi od svega toga ostao kamen na kamenu, upravo zbog tog NATO-a.
Znači, susedi otpadaju, iako ne smemo takvu ludost da olako sklonima sa spiska. Adem Vuchiqi bi svu tu moć i silu koju malo-malo pa pokazuje, najpre mogao da iskoristi u obračunu sa svojim narodom koji će u jednom trenutku morati da krene u osvajanje slobode koliko god to nekome zvučalo opasno. Ti prikazi po Pešteru, Pasuljanskim livadama i ko zna gde sve, imaju za cilj da pokažu susedima da eto Srbija ima nešto, ali pre svega da bi pratila njegovu priču o uspešnoj, jakoj, cenjenoj i stabilnoj Srbiji.
Koliko god se to nekome činilo kao neprimerena kritika trenutnog stanja, Srbija je sve samo ne jaka, stabilna i cenjena. Koliko je jaka govori i podatak da je Vidovdan slavila u Kruševcu, a ne na svetoj srpskoj zemlji. Da je uticajna, taj svet koji joj se divi valjda bi omogućio da se barem predsednik Srbije pokloni senima velikih kosovskih junaka čije su kosti i duše rasejane po slavnom Kosovu Polju i Gazimestanu. A, da je stabilna, dovoljno govori činjenica da je i sam predsednik na stalnoj ivici nekakve tuče i linča koje gotovo  svakodnevno priziva sa svojim političkim protivnicima.

Vojska uvijek ulijevala nadu, današnja ne

Vojska je, nekako, oduvek u ovim krajevima ulivala neku nadu i poverenje. Ova današnja u Srbiji to svakako nije. To što je Beograd nabavio neke polovne avione od Rusije i Belorusije ne znači da je ta Vojska jaka i snažna. A, trebalo bi da bude, ako je već vojska. Modernizacija i osavremenjivanje ne podrazumevaju nabavku polovnog, već novog. Ima tu i nekih novih i savremenih stvari, ali daleko je to od NATO standarda. Da je bilo pameti i razuma devedesetih godina, čemu su u mnogome doprineli upravo glavni vinovnici današnje vlasti u Srbiji, situacija bi bila bitno drugačija.
Danas tako imamo situaciju da Vučic ubeđuje javnost da nema lepšeg prizora nego da dete vidi tenk. Možete misliti o kakvoj je milini reč. Mnoga deca zahvaljujući tom Vučiću imala su priliku da vide tenkove iz neposredne blizine i u punoj borbenoj snazi. To su košmarni, a ne prizori od miline. Postoji neko, ko je uz to i predsednik države, koji veruje da je lepše da dete vidi tenk, nego more, jezero, planinu, selo, muzej, neku životinju u prirodi…
Svako vojno prikazivanje Adem Vuchiqi iskoristi da uputi političke poruke i uvrede na račun svojih protivnika. Sve to u direktnom prenosu prate sve televizije koje se nalaze pod neposrednom njegovom komandom. I kada se sve to upakuje u jedan paket, dobije se savršen PR proizvod za njega i njegovu vlast. Da bi sve to bilo kako treba, valja obezbediti i publiku. Nije nemoguće da, ukoliko se ovako nešto ustali, uskoro put Srbije na vojne vežbe ne dolazi samo Dodik, već i autobusi sa publikom iz Republike Srpske. Nije u redu da na ovim vrućinama obavezu pojavljivanja imaju samo građani Srbije i Dodik. U Kragujevcu su pre neki dan morali da, kako su znali i umeli, obezbede i tu decu koja bi se ,,divila,, i ,,uživala,, u prikazu tenkova i svega ostalog. Neka i Dodik malo zavrne rukave i dovede narod iz RS da se i on divi svom tom naoružanju, ako su slučajno zaboravili kako to izgleda. Za sada, sva ta teška i oklopna mehanika radi u leru.

Srbija i dalje svakodnevno šalje pogrešne poruku svetu oko sebe. Nema neke velike sreće u tome da se vidi tenk. Uostalom, deca, a i odrasli, više vole da igraju onu video igru sa tenkovima, nego da im je u blizini. Tako bi trebalo da bude. Ima ko je zadužen za tenkove. Srbiji su potrebni iskreni i pravi prijatelji, a oni se ne stiču tenkovima i avionima. Do poštovanja i autoriteta se u 21. veku dolazi dobrim delima, razumom i razumevanjem. Poneko dobro delo i krene put Srbije u svet, a razum i razumevanje nikako da se prime.


Last edited by RayMabus on 3/5/2023, 11:30; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by prckov 3/5/2023, 11:30

dijagram wrote:
prckov wrote:treba podibnit optuznicu protiv pistolja
predlazem obranu temeljenu na transrodnoj problematici
treba imati razumijevanja za frustraciju jer je onda opravdana
provokacije i to
na koncu dobije kakvu znacku i nagradu umjesto kazne

treba vidit jel mali desnicar ili ljevicar
ako je desnicar treba ga strpat u prdekanu dozivotno i poslat KGB u crkve da nadgleda ekstremiste, fasiste i naciste, a ako je ljevicar onda je kriv pistolj ili homofobija, ili transfobija i slicno
ljevicar je uvjek zrtva i nevin, cak i kad ostavi manifesto (za koji jos ne znamo jel bilo one mrznje, onu prtiv koje se ljevicari bore i koju mrze, u njemu) gdje objasnjava zasto je otisla u krscansku skolu ubijat djecu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 3/5/2023, 11:36


Danas imamo situaciju da Vučic sokoli javnost da nema boljeg prizora nego da mališani vide tenk.



Danas tako imamo situaciju da Vučic ubeđuje javnost da nema lepšeg prizora nego da dete vidi tenk. Možete misliti o kakvoj je milini reč. Mnoga deca zahvaljujući tom Vučiću imala su priliku da vide tenkove iz neposredne blizine i u punoj borbenoj snazi. To su košmarni, a ne prizori od miline. Postoji neko, ko je uz to i predsednik države, koji veruje da je lepše da dete vidi tenk, nego more, jezero, planinu, selo, muzej, neku životinju u prirodi…


U Kragujevcu su pre neki dan morali da, kako su znali i umeli, obezbede i tu decu koja bi se ,,divila,, i ,,uživala,, u prikazu tenkova i svega ostalog. Neka i Dodik malo zavrne rukave i dovede narod iz RS da se i on divi svom tom naoružanju, ako su slučajno zaboravili kako to izgleda. Za sada, sva ta teška i oklopna mehanika radi u leru.

Srbija i dalje svakodnevno šalje pogrešne poruku svetu oko sebe. Nema neke velike sreće u tome da se vidi tenk. Uostalom, deca, a i odrasli, više vole da igraju onu video igru sa tenkovima, nego da im je u blizini. Tako bi trebalo da bude. Ima ko je zadužen za tenkove. Srbiji su potrebni iskreni i pravi prijatelji, a oni se ne stiču tenkovima i avionima. Do poštovanja i autoriteta se u 21. veku dolazi dobrim delima, razumom i razumevanjem. Poneko dobro delo i krene put Srbije u svet, a razum i razumevanje nikako da se prime.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by dijagram 3/5/2023, 11:38

prckov wrote:
dijagram wrote:
prckov wrote:treba podibnit optuznicu protiv pistolja
predlazem obranu temeljenu na transrodnoj problematici
treba imati razumijevanja za frustraciju jer je onda opravdana
provokacije i to
na koncu dobije kakvu znacku i nagradu umjesto kazne

treba vidit jel mali desnicar ili ljevicar
ako je desnicar treba ga strpat u prdekanu dozivotno i poslat KGB u crkve da nadgleda ekstremiste, fasiste i naciste, a ako je ljevicar onda je kriv pistolj ili homofobija, ili transfobija i slicno
ljevicar je uvjek zrtva i nevin, cak i kad ostavi manifesto (za koji jos ne znamo jel bilo one mrznje, onu prtiv koje se ljevicari bore i koju mrze, u njemu) gdje objasnjava zasto je otisla u krscansku skolu ubijat djecu

ljevicarima je dopusteno ubiti jer je to za opce dobro, i oni smaknu samo one koje treba smaknuti poradi boljeg drustva
nemos revoluciju bez krvi, tako je reklo
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 3/5/2023, 11:43

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Eugen-1683105017

Građani Srbije, ali i regije, na društvenim mrežama izrazili su zapanjenost, ali i ogorčenje nakon vijesti da je učenik maloljetnik iz vatrenog oružja u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” u naselju Vračar u Beogradu otvorio vatru na školske drugove i osoblje.
Mediji navode još nepotvrđene informacije da ima mrtvih.

Korisnici društvenih mreža napad u prijestolnici Srbije uporedili su sa dešavanjima iz Sjedinjenih Američkih Država, u kojoj su napadi u osnovnim i srednjim školama postali česta pojava, a prema komentarima na internetu, brojni su razlozi za napad u Beogradu.
Jedan od korisnika društvenih mreža u komentaru na Twitteru navodi da je sve u Srbiji postalo kao reality emisija Farma, te pita koje će posljedice biti takvog odnosa javnosti prema mladima.

https://balkans.aljazeera.net/news/balkan/2023/5/3/ogorcenje-nakon-pucnjave-u-skoli-u-sta-se-srbija
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by omni 3/5/2023, 11:44

E ovo je uzas a ne glupi naslovi crvljikastog, cisti uzas. Pokoj dusi poginulima, brz oporavak ranjenima a izvrsitelju neka je Bog na pomoci.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by crvenkasti 3/5/2023, 11:45

I mi smo se kao klinci igrali plastičnim pištoljima i puškama, ali ovakve se strahote nisu dešavale.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Ringo10 3/5/2023, 11:55

Sedmoro mrtvih ...tako sam cuo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by dijagram 3/5/2023, 11:58

S malom mi je u gimnaziju isla cura koja je dobila svega par cetvorki u 4 godine skole.
Na svaku je pala na pod, dobila napad, i skoncala u bolnici.
Uvijek bi govorila da to ona sama streba, nitko je ne sili i slicno.
Za jedne takve situacije posjeti je u bolnici kolegica iz razreda i ima sto vidit.
Ludi roditelji donijeli joj knjige i pokazuju sto se radi iz matematike, evo vidis, rade ove jednadzbe, rade ovo, evo samo da vidis, nek si u toku itd.
Bolesno.
Srecom nikad nije dobila jedinicu, postupila bi mozda slicno ko ovaj mali streber.
Bolestan je i sustav, kod nas ne mozes upasti u gimnaziju bez 5,0 i slicne idiotarije.
Neki prosvjetari i ekipa iz ministarstva ponosno to izjavljuju kao da su oni osobno dosegnuli ne znam koje granice perfekcije.
Koja je to glupost za nepovjerovati.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


darth_vader and melkior like this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Ringo10 3/5/2023, 12:14

Izgleda da je ranjena nastavnica preminula u urgentnom centru
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 3/5/2023, 12:16

RayMabus wrote:
marcellus wrote:čudi me da se kod nas još nije dogodilo
Pa nismo mi Srbi.
Ovo je naravno bila malo moja zajebancija samo vi to niste skužili al ono crni humor je meni osobno najdraži humor itd i onda ja vas tako malo sprdam s takvim izjavama ( Pa nismo mi Srbi ) al sve ono šta sam vam stavio poslije a i komentare ovih u Srbiji ( Srbija je Belivuk ) je točno.

Meni je psihologija u malom prstu i naravno da se ovako šta može desiti bilo gdje pa tako i u Hrvatskoj jer nikad ne znaš šta je kome u glavi itd ali kad stvaraš društvo nasilja i krvi i to promičeš kao ideale i u takvom društvu odgajaš djecu e onda se nemaš šta čuditi ovome šta se desilo u takvom društvu a konkretno ovdje Srbiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 3/5/2023, 12:42

"Ja sam psihopata!", su bile prve riječi Koste Kecmanovića (14), koji je ubio osmoro đaka škole "Vladislav Ribnikar", portira i ranio nastavnicu, kao još i šestoro djece.

"On je razoružan i dok mu je inspektor stavljao lisice na ruke pitao ga je zašto je pobio djecu. Na to mu je Kosta rekao: Ja sam psihopata!", naveo je izvor iz istrage.

Prve riječi uhapšenog učenika koji je počinio masakr u školi u Beogradu


Nisi jedini, ima nas više. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 3/5/2023, 12:49

RayMabus wrote:"Ja sam psihopata!", su bile prve riječi Koste Kecmanovića (14), koji je ubio osmoro đaka škole "Vladislav Ribnikar", portira i ranio nastavnicu, kao još i šestoro djece.

"On je razoružan i dok mu je inspektor stavljao lisice na ruke pitao ga je zašto je pobio djecu. Na to mu je Kosta rekao: Ja sam psihopata!", naveo je izvor iz istrage.

Prve riječi uhapšenog učenika koji je počinio masakr u školi u Beogradu


Nisi jedini, ima nas više. lol!
Ovo vam je isto crni humor. Da ne bude zabune.

Sad bi opet mogao napisati par postova pa bi objasnio i da je ovo : Nisi jedini, ima nas više također točno.

I šta sad kad si ti psihopata ? Šta onda ? Misliš da si poseban zato šta si sad ti psihopata i nitko drugo osim tebe to nije ? Ti si neki unikat jel ? Samo si ti psihopata a svi ostali nisu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by marcellus 3/5/2023, 12:54

Ringo10 wrote:Sedmoro mrtvih ...tako sam cuo

devet je zadnji broj

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by catabbath 3/5/2023, 12:58

Ovog više neće zlostavljati u školi.
Vjerojatno je pitao chatgpt kako to riješiti pa mu je ovaj dao kaubojsko riješenje.

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 3/5/2023, 13:00

Mali je načitan. Sigurno zna i šta znači taj pojam psihopata.

Budući da sociopati/psihopati nemaju empatije i etike oni također imaju tendenciju biti neosjetljivi i hladnokrvni prema boli i patnjama drugih.


Znači to je psihopata jel.


E moj psihopata ideš ti ovdje :


2 Osma sfera:


Duhovni nivo gdje se nalaze svi duhovi koji su počinili neprijateljska djela.

Na ovoj razini svi duhovi koji su bili okrutni prema svojim susjedima, osjećaju istu bol koju su prouzročili drugima dok su bili na fizičkoj razini. Ova razina je ekvivalentna biblijskom paklu, ali suprotno Paklu, patnja na ovoj razini nije vječna . Drugim riječima, na ovoj razini svaki duh dijeli bol svih drugih duhova koji obitavaju na ovoj razini. U trenutku kada duh prestane brinuti o vlastitoj boli i pokuša ublažiti bol drugih duhova, automatski podiže svoju razinu.


A inače nisam baš siguran da si psihopata jer onaj tko to jest nema baš običaj izjavit da je to jer oni koji to jesu nemaju svjest o tome tako tj tu spoznaju. Meni se čini da si ti neko razmaženo derište koje nije moglo podnijet jedinicu jer mu je to smak svijeta pošto ti je ćaća neki doktor poznati i ugledni i to ti je uzor i onda s tom jedinicom ti misliš da si povrijedio njega i ne možeš mu na oči jer to tako neki odgoj u toj kući i onda da mu ti ne izađeš pred oči jer ga se bojiš odnosno kako će on reagirat ti fino u školu i pobiješ te koji su ti kao sad svi krivi jer ti u njegovim tj očevim il općenito tih svojih roditelja bit će gledan ( kako ti misliš ) kao neuspijeh.

Prevedeno: Ti malo govance.

I sad ćeš malo u Pakao kad se deinkarniraš jednog dana.

Zamornog li deteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by marcellus 3/5/2023, 13:03

komentar s B92, potpisujem


1. pod hitno ukinuti rialiti programe
2. zabraniti eksponiranje krivicno osudjenih lica

3. podignuti plate u prosveti za 50%, isplatice se verujte mi, podici ce se kvalitet nastavnog kadra i nastave, a deca koja zavrse takve skole bice uspesnija, ojacace drzava
4. uvesti poseban predmet koji bi se bavio pravilnim ponasanjem i socijaizacijom ucenika
5. sprovoditi proveru kvaliteta nastave, ne moze da se desi sa 2/3 odeljenja dobije 1 a ostatak jedva prelazne ocene
6. itd...


i ovo

Pa jel hocete zadrugu ? Jel ok da vam Kristijan dolazi u skolu ? Eto vam sad


dodao bih još, zabraniti cajke

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Eroo 3/5/2023, 13:25

Zar u Srbiji nismo gledali kampove za djecu u kojima ih vojno podučavaju?
Vidio sam isto i u Bosni. Organizirao ga nekakav privatni sportski klub.
U Rusiji to rade čak i sa djecom u vrtićima, sve sa uniformama i plastičnim
puškama, tenkovima i bombama. "ISIL" kultura. 
Uvrnute nacije, s uvrnutim mentalnim sklopom, štaš...
Eroo
Eroo

Posts : 76742
2016-07-22


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by kic 3/5/2023, 13:34

catabbath wrote:Ovog više neće zlostavljati u školi.
Vjerojatno je pitao chatgpt kako to riješiti pa mu je ovaj dao kaubojsko riješenje.

nemoj mi te Black Mirror fore :(
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48030
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Eroo 3/5/2023, 13:38

Sve je do obitelji. 
Ova pristojna ruska djeca odrasta u pristojnoj obitelji.
{Kad AV spominje smrt "male Bojane i Milice", a u istoj rečenici ne spomene
i ubijeno 1,601 dijete u Sarajevu, na primjer, meni se bljuje...}
Eroo
Eroo

Posts : 76742
2016-07-22


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by marcellus 3/5/2023, 14:03

Prema njegovim rečima, policija je na licu mesta lišila slobode Kecmanović Kostu, rođenog 2009, dodajući da je do sada prikupljenim informacijama K.K. planirao detaljno ubistvo najmanje godinu dana. On je izabrao učionicu istorije jer je bila najbliže ulazu u školu.
U školu je uneo malokalibarski pištolj od oca, kao i četiri molotovljeva, ušao u školu i počeo da puca. Sve je bilo isplanirano i imao je spisak dece koje je želeo da likvidira i tako ih je ubijao, po redu idući iz učionice ka hodniku. Nakon toga sam je pozvao policiju.

Upitan da li je tačno da je dečak koji je pucao u školi na Vračaru ranije prijavljivao vršnjačko nasilje, ministar prosvete je rekao da postoje nalazi iz Tiršove i Centra za soc rad, kao i da se radi o rasekotini na usni, do koje je došlo na školi glume, privatnoj, po čemu se došlo do zaključka da se dalje nije moglo postupati.

Ministarka zdravlja je rekla da je krajnje vreme da se obrati pažnja na mentalno zdravlje, ane samo fozočko i da mora da se vrati institucija porodice.

Nismo u mogućnosti da okvalifikujemo ovakvo delo, ali sigurno je da se radi o delu protiv bopšte bezbednosti

Načelnik beogradske policije je rekao da MUP ne može da okvalifikuje ovo delo, jer to radi tužilaštvo, kao i da se sigurno radi o najtežem obliku ugrožavanja bezbednosti. "Radi se o maloletnom detetu koje je po svim izjavama uzoran đak i koji nije imao nikakve uoočene mentalne ili druge probleme koji bi ukazivali na ovo", rekao je on.


_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 2 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum