ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 5/5/2023, 12:20

RayMabus wrote:
omni wrote:
RayMabus wrote:On je rekao da je Vlada donela zaključak i da se pripremaju izmene zakona o oružju i municiji.
- Svi ljudi koji imaju oružje, to je 400.000 ljudi, ne pričam o lovačkom oružju. Svi će proći reviziju, neće ostati više od 40.000 komada. Razoružaćemo Srbiju, a kazne će biti drastične. Pa da vidimo kako ćete da nabavite oružje. Ni to neće biti dovoljno, pa i za to malo oružja što ostane, biće predviđene šestomesečne provere lica, sa lekarskim, psihijatrijskim i drugim pregledima, i kada nadležne službe kažu, obavezan test na drogu, najavljen samo 48 sati ranije - kaže predsednik.
-
"RAZORUŽAĆEMO SRBIJU, A KAZNE ĆE BITI DRASTIČNE" Adem Vuchiqi: Svi ljudi koji imaju oružje proći će reviziju, slede provere i testovi
On opet o posljedici a nista o uzrocima...
Onda bi se trebali odreć ideologije krvi i tla odnosno velike Srbije a to ipak neće, dapaće još će i jače jer su nikidan uveli državno odlikovanje za ratove za oslobođenje Srbije 90-ih u Hrvatskoj i BiH.

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 2Q==

Vlada Srbije donijela je Uredbu o boračkoj spomenici. Riječ je o posebnom državnom priznanju za učesnike ratova vođenih od 1990. do 1999. godine. I dok iz vlasti tvrde da država time pokazuje odlučnost u očuvanju mira i slobode, dio stručne javnosti strahuje da će priznanje dobiti neko ko ne zaslužuje.

Srbija uvela boračku spomenicu za učesnike ratova devedesetih

by RayMabus Mon 17 Apr - 18:37

Hmmm

Dakle daje se za oslobodilačke ratove Srbije na teritoriju Hrvatske i BiH pošto se rat vodio samo tamo u ovim periodima :

Oružane snage SFRJ od perioda : 17.08.1990 - 27.04.1992

a za pripadnike SFRJ stacionirane u BiH do 19.05.1992 godine

Oružane snage SRJ, SCG poslije 27.04.1992 



Zanimljivo mora se priznat.

Opet oćete batina jel ?

Dobit ćete ih, ne berite brigu.

SATRAT ĆU VAN PIČKU.



Tema:


https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih
Trebješanin kaže da je to problem društva, da iz društva kreće nasilje.


„Rijaliti šou je program gdje imate nasilje, tu je bitno biti nasilan i bezobziran. Tu se stvaraju modeli ponašanja, onda to vidite na stadionu, pa i u skupštini, i onda stičete utisak da je nasilje jedan legalan oblik ponašanja i nešto što donosi korist. Rijaliti nagrađuje one koji su nasilni i problematični. Ne smije se dopustiti da djeca gledaju nasilne scene. Toga svega ima na televiziji, igricama. Kod današnje djece je empatija nestala. Umjesto da se iskorjenjuje kultura nasilja i agresije, ona se njeguje. Čak je i socijalno poželjna“, upozorio je psiholog Trebješanin.


Umjesto da se iskorjenjuje: Kultura nasilja i agresije se njeguje

RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by pizzon 5/5/2023, 12:36

I prvom i drugom ??

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 5/5/2023, 12:42

[size=30]TITO: Predložio sam vraćanje smrtne kazne[/size]

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 17413018936454d07576388291000176_v4_big



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=05&dd=05&nav_category=16&nav_id=2328658
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 5/5/2023, 12:48

pizzon wrote:I prvom i drugom ??
To su dvi osmice. :D lol!

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 28926663

88 je numerički kod nacističkih simpatizera, a označava slovo "H" i "H" kao osmo slovo abecede. Dakle, 88 u ovom slučaju znači HH, odnosno Heil Hitler.

Srpski mediji raspisali su se o majici ubojice iz Mladenovca: ‘Taj simbol koriste Hitlerovi sljedbenici‘


Čudne li podudarnosti.
Čuj pola anđeoske hijerarhije su ti demoni pa sad....očito vam netko nešto poručuje. lol!

Šalim se...a možda i ne. lol! :^0 :D

Pa nikidan ste uveli ratove za nagrađivanje ovih šta su klali i ubijali pom Hrvatskoj i BiH i to još nazvali ratovi za oslobođenje Srbije 90-ih. Dakle em je to Srbija odnosno velika Srbija druge države em vi kao država i društvo potičete to tj ratove.

Šta ste očekivali ?

Da vas Bog neće nagraditi ? lol! lol! lol! :^0 :^0 :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 5/5/2023, 13:06

Budite dobri. Slušajte mamu i tatu. Kako siješ tako ćeš i žnjeti. Tvrdite da niste vi ratovali po Hrvatkoj i BiH a sad odjedanput vi kao država dijelite ordenje dakle to smatrate društveno prihvatljivim ponašanjem za ratovanje u Hrvatskoj i BiH i još to ordenje nazivate ratovi za oslobođenje Srbije 90-ih dakle to je sve Srbija itd i nema tu drugih država i ta priča nego je sve velika Srbija...



I ? ŠTA SE SAD ČUDITE ?

NEŠTO VAM NIJE JASNO JEL ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by omni 5/5/2023, 13:09

Serbinho-3 wrote:[size=30]TITO: Predložio sam vraćanje smrtne kazne[/size]

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 17413018936454d07576388291000176_v4_big



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=05&dd=05&nav_category=16&nav_id=2328658
Sve mu palo ko kec na desetku da uvede toliko prizeljkivanu diktaturu, sad ce opicit po svima koji su protiv bili ili ne u zoni problema... Javnost u shoku, mnogi s osjecajem osvete i ovaj sada koristi sve to da utvrdi svoju moc. Zivi bili pa vidjeli, tko je protiv predsednika taj je za ubice dece... Degutantno.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Gast 5/5/2023, 13:19

Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:Sad Mujage I Hrvati uzivaju...dosli su na svoje
Da neko uživa u ubijanju djece??? Ti si baš bolestan u mp3

nisam primijetio. Neke boli kurac jer je to srbija, većina suosjeća. To je ljudska tragedija i ne politika.
Barem bi svako normalan trebao imati suosjećanje zbog djece, nema ovo veze što su djeca srbi.

a i da se naslađuju ,,,, triba se sitit srbijanderskog pravdanja ruske agresije ,,, radi se o mnogostruko većoj pogibiji


naravno,,,, srbi kažu rusi u pravu ,,,, a ovi sad kažu kult ubijanja,,,, WOKE mutanata ,,,,je ok

zajmić vratić
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by crvenkasti 5/5/2023, 13:19

omni wrote:
Serbinho-3 wrote:[size=30]TITO: Predložio sam vraćanje smrtne kazne[/size]

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 17413018936454d07576388291000176_v4_big



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=05&dd=05&nav_category=16&nav_id=2328658
Sve mu palo ko kec na desetku da uvede toliko prizeljkivanu diktaturu, sad ce opicit po svima koji su protiv bili ili ne u zoni problema... Javnost u shoku, mnogi s osjecajem osvete i ovaj sada koristi sve to da utvrdi svoju moc. Zivi bili pa vidjeli, tko je protiv predsednika taj je za ubice dece... Degutantno.

Treba kontaktirati Đanga i Stanojka, sad je prilika
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Gast 5/5/2023, 13:22

INDEX GAMAD TRIBA TUPOM ČAKIJOM ,,


BOKTEJEBO IDIOTA

https://www.index.hr/

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-Suljo-predlozio-sam-vracanje-smrtne-kazne-vlada-me-odbila/2460749.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

PRČILO MATERMUTAVU,,,PRIKODRINE SVE
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by omni 5/5/2023, 13:54

crvenkasti wrote:
omni wrote:
Serbinho-3 wrote:[size=30]TITO: Predložio sam vraćanje smrtne kazne[/size]

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 17413018936454d07576388291000176_v4_big



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=05&dd=05&nav_category=16&nav_id=2328658
Sve mu palo ko kec na desetku da uvede toliko prizeljkivanu diktaturu, sad ce opicit po svima koji su protiv bili ili ne u zoni problema... Javnost u shoku, mnogi s osjecajem osvete i ovaj sada koristi sve to da utvrdi svoju moc. Zivi bili pa vidjeli, tko je protiv predsednika taj je za ubice dece... Degutantno.

Treba kontaktirati Đanga i Stanojka, sad je prilika
prilika za sto? Nacija je paralizirana, gnjevna, laka na brzopletim odlukama, ovaj to zna, nema nazad Djangu i Stanojku je bolje jezik za zube i u podrum dok se bura ne smiri a onda majicu sa Vuciceskuem na sebe...
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 5/5/2023, 19:56

Treba ih pustiti napolje? Rekao je da ih nece vise nikad pustiti napolje, vi o diktaturi, ljudi mrtvi. Zasto su se predali, krenes oruzjem na policiju a ne na devojcice i obicne ljude. Izadji na crtu istom sebi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by marcellus 5/5/2023, 20:08

Serbinho-3 wrote:Treba ih pustiti napolje? Rekao je da ih nece vise nikad pustiti napolje, vi o diktaturi, ljudi mrtvi. Zasto su se predali, krenes oruzjem na policiju a ne na devojcice i obicne ljude. Izadji na crtu istom sebi.
ma sve 5, zatvorit i bacit ključ




_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by RayMabus 5/5/2023, 20:15

Di je oni Spear šta tvrdi da je mizogonija pa san mu ja odma reka da nije i objasnija više razloga zašto je tako u ovom slučaju ?



---


Otkrilo se da je dječak K. na spisak onih koje je sve planirao ubiti stavio ponajbolje učenike iz svakog razreda. Znači, gotovo nevjerojatno - on je htio ubiti svoju konkurenciju, planirao je ubiti najdarovitiju djecu, sam je bio odličan učenik, išao je na takmičenja, učio je glumu, učio je svirati i borilačke vještine. Ja sam pitao što još, vozi li i formulu jedan?! To je dijete preoterećeno tuđim ambicijama koje je u jednom trenutku odlučilo obračunati se sa svojom konkurencijom. Zastrašujuće, ali to je činjenica i naravno samo jedan element cijele priče o kojoj ne znam mnogo, kao što ne znam ni strukturu tog dječaka, ali znam da njegovo ponašanje poslije tog zločina ukazuje na ozbiljnu osobnu patologiju. On je bio potpuno miran. Šef beogradske policije ostao je šokiran, rekao je da je bio na tisuće uviđaja, a nije ni sanjao da će biti i na takvom, da su svi policajci ostali zapanjeni dječakovom mirnoćom. Nikakvo kajanje nije iskazivao, nije plakao, nije tražio pomoć. Potpuno je mirno ispričao što je napravio. Dakle, radi se o očigledno dubokoj patologiji tog dječaka koja je mogla početi vrlo rano.


Među žrtvama je sedam djevojčica i jedan dječak što upućuje na to da se više "ljutio" na djevojčice negoli na dječake.


- Ja sam to isto uočio, ali ne mogu objasniti. Ubio je dječaka s velikim glazbenim talentom koji je jako dobro svirao klavir, dobio je nagrade, komponirao je jednu klavirsku kompoziciju, majka mu je psiholog. Da ne budem patetičan, slike tog dječaka naslućuju da je bio mali anđeo. Nameće mi se pitanje pošto se tvrdi da je dječak ubojica bio provociran u školi, kako ga je mogao i čime ugroziti taj jedanaestogodišnji dječak koji je svirao klavir, njega starijeg, skoro 14- godišnjaka? Priča da je bio žrtva vršnjačkog nasilja mi se čini pogrešnom. Jer, nije stvar u drugim djevojčicama i dječacima nego u njemu, u njegovoj ličnosti, uvjetima u kojima je rastao u obitelji, uloženim ambicijama svojih roditelja, u nekoj patologiji koja se stvorila, interesantno majku nitko ne spominje i sestru koja će, nažalost, imati vrlo težak život.


‘Dobro pogledajte tko je sve bio na popisu. Očito je da je K.K. odlučio ubiti - konkurenciju‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by immortal 5/5/2023, 20:28

Serbinho-3 wrote:[size=30]TITO: Predložio sam vraćanje smrtne kazne[/size]

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 17413018936454d07576388291000176_v4_big



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=05&dd=05&nav_category=16&nav_id=2328658

a ne bojiš se za sebe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by immortal 5/5/2023, 20:37

marcellus wrote:
immortal wrote:
marcellus wrote:"Dobio je jedinicu iz istorije i tada je poludeo. Upucao je istoričarku u kabinetu, a onda i drugove. On ima sve petice, a svi ga zovemo štreber", pričaju đaci Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" gde je učenik sedmog razreda pucnjem iz očevog pištolja ubio školskog čuvara i teško ranio više osoba.

približava se kraj školske godine polako
bit će sve više napetosti a nastavnici mnogi kao diktatori
ovaj slučaj će i njih držati pod kontrolom

da pa najbolje da svima daju petice da ne bi neki mali psiho došao s kalašem i sve pobio

naravno  da nastavnik treba bit BOG u učionici i imati diktatorske ovlasti, inače te mala gamad pojede za doručak
mi smo svoje nstavnike poštivali i uvažavali
kad je neki krenuo s nasiljem- ispitivanje gradiva koje nismo prošli, zadaci iz kojih su svi dobivali jedinice...
dizao se cijeli razred, roditelji dolazili u školu, razrednici nas podržali
jbg ne mogu ni oni raditi što žele
nasilje se povećalo kad je moj sin išao u školu
očito je sad još gore
da ne spominjem vrijeđanje i prozivanje nastavnika koje nema mjesta na satovima nastave
posebno ako spominju roditelje djece u svojim osudama
nepoštivamnja ima na svakom korajku a kad se ovakvo što dogodi onda se digne graja
što je pravi uzrok ovome pitanje je

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by mentalitet 5/5/2023, 21:10

Serbinho-3 wrote:"ŽAO MI JE ŠTO NISAM UBIO SVE SA SPISKA" Iskaz dečaka koji je izvršio masakr ledi krv u žilama: Uživao sam da SLUŠAM NJIHOVE KRIKE


Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 3447938_kosta_ls-s



https://www.kurir.rs/crna-hronika/4156072/iskaz-decaka-ledi-krv-u-zilama-zao-mi-je-sto-nisam-ubio-sve-ucenike-sa-spiska-uzivao-sam-da-slusam-njihove-krike




Vidish ,i ti postajesh dio one bolesne Srbije jer donosish ovdje ovakve ne provjerene vijesti.A taman i da jesu istinite trebalo bi te biti sramota jer zagadjujesh javni prostor sa njima i postajesh baba trachara shto ne dolikuje jednom mushkarcu.Ako je ova vijest i procurila od istrazitelja (shto i nije nemoguce u danashnjoj sjebanoj Srbiji pod okriljem demokracije i informiranja) trebalo bi ih za primjer osuditi na dozivotnu robiju,mada ja ne vjerujem da su toliko glupi da tako neshto daju u javnost prije sluzbene informacije.Dakle,ja se chudim da ti kao chovjek koji je proshao toliko svijeta padash na te jebene propagandistichke fore i svojim klikom im donosish najmanje jedan dinar.Jebo te postao si kao ovi kreteni koji shire vijesti sa tih lazljivih srpskih tabloida mjesto da kao Srbin objashnjavash da su to kreteni i bolesnici.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by michaellcmacha 6/5/2023, 09:42

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:"ŽAO MI JE ŠTO NISAM UBIO SVE SA SPISKA" Iskaz dečaka koji je izvršio masakr ledi krv u žilama: Uživao sam da SLUŠAM NJIHOVE KRIKE


Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 3447938_kosta_ls-s



https://www.kurir.rs/crna-hronika/4156072/iskaz-decaka-ledi-krv-u-zilama-zao-mi-je-sto-nisam-ubio-sve-ucenike-sa-spiska-uzivao-sam-da-slusam-njihove-krike




Vidish ,i ti postajesh dio one bolesne Srbije jer donosish ovdje ovakve ne provjerene vijesti.A taman i da jesu istinite trebalo bi te biti sramota jer zagadjujesh javni prostor sa njima i postajesh baba trachara shto ne dolikuje jednom mushkarcu.Ako je ova vijest i procurila od istrazitelja (shto i nije nemoguce u danashnjoj sjebanoj Srbiji pod okriljem demokracije i informiranja) trebalo bi ih za primjer osuditi na dozivotnu robiju,mada ja ne vjerujem da su toliko glupi da tako neshto daju u javnost prije sluzbene informacije.Dakle,ja se chudim da ti kao chovjek koji je proshao toliko svijeta padash na te jebene propagandistichke fore i svojim klikom im donosish najmanje jedan dinar.Jebo te postao si kao ovi kreteni koji shire vijesti sa tih lazljivih srpskih tabloida mjesto da kao Srbin objashnjavash da su to kreteni i bolesnici.
Što da objašnjava, pa ti si kreten i bolesnik, potencijalne psihopate i sociopate u tvom okruženju imaju nepresušan izvor psihopatoloških inspiracija gledajući ili slušajući tebe...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 6/5/2023, 10:20

Dodje Kosta u Zagreb na Vecer Druzenja, pa da vidimo, ko bi imao jaja da priviri 

winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 6/5/2023, 10:24

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 691513_aleksandar-Suljo-foto-marko-djokovic_f

SVETSKI MEDIJI BRUJE O VUČIĆEVIM ODLUČNIM MERAMA: „Sistemske promene zbog bezbednosti“



https://informer.rs/vesti/politika/791338/aleksandar-Suljo-svetski-mediji-mere
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 6/5/2023, 10:28

Smrtna Kazna vracanje, reakcija iz Evrope, kako to nije Humano prema masovnim ubicama i slicno. Ima previse ludaka oko, kojima Pravni Sistem ide na ruku. Vole da dignu ruku na slabije a zatim da budu uhapseni i da vise na Internetu po zatvoru.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 6/5/2023, 14:26

[size=33]UDARNA VEST: Uhapšena osoba koja je inspirisala Kostu da počini masakr na Vračaru![/size]

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 324549309_687526423010743_2318833206409550286_n

https://www.sd.rs/vesti/hronika/udarna-vest-uhapsena-osoba-koja-je-inspirisala-kostu-da-pocini-masakr-na-vracaru-2023-05-06
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 9 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum