ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Joža 4/5/2023, 14:35

Ide se, ide pomalo na zapad. Sad čekam da kod nas neko dete kreten napravi pokolj. Ne mereju Srbalji bit bolji od nas nikako.

Joža

Posts : 2697
2022-02-24


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Joža 4/5/2023, 14:36

Ringo10 wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Emocionalno hladna majka stvara sina psihopata, beskrupulozni i proračunati otac stvara sina sociopata. Eto vam eksplozivne smjese; nevoljeno dijete koje osjeća pritisak uspjeha pod svaku cijenu - dovodi do pucanja po šavovima, ili će dignuti ruku na sebe (djevojčice) ili na druge (dječaci).

Pogledajte rezultate istraživanja o psihološkom stanju školaraca i djece u Hrvatskoj, ne zaostajemo za Srbijom nimalo.

Shto je najgore,nece proci puno vremena a naci ce se neki mladi idiot koji ce pokushati da pretekne svoj uzor iz regiona.Drushtvene mreze blokirati a djecu u sport ili prirodu da neshto korisno rade.
Skauti iliti izvidjaci, logorovanja, zajednicki izleti... drustvene mreze su nazalost postale perfektan alat u ruci psihopata koji prenose svoje morbidne ideje i ponasanja na djecu koja sve to upijaju.
Da, to je cijena tehnološkog napretka
Drago mi je što mi u mladosti nismo imali ta sranja

Gledam momak i cura sjede na klupi u parku i svako bulji u svoj mobilni
Kad sam bio njihovih godina ne bi mi palo na pamet da pored cure buljim u takvo sranje
Ali sad doduše nismo to ni imali pa je teško pametovati

Hvatao sam ih za sise i još pride čim se smračilo.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 4/5/2023, 16:07

Uhapšena devojčica koja je nožem izbola svog druga i nastavnicu u elitnoj gimnaziji Ruđer Bošković

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Os-rudjer-boskovic-foto-marko-jovanovic-012-460x0


https://www.telegraf.rs/vesti/beograd/3673159-uhapsena-devojcica-koja-je-nozem-izbola-svog-druga-i-nastavnicu-u-elitnoj-gimnaziji-rudjer-boskovic
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by marcellus 4/5/2023, 16:08

fenomen poznat kao copycat, događa se uvijek nakon takvih ubojstava

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by marcellus 4/5/2023, 16:10

https://en.wikipedia.org/wiki/Copycat_crime

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by vuksadinare 4/5/2023, 16:26

...ce klinci da vas izgenocidisu kako je krenulo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by pizzon 4/5/2023, 17:40

Cujem da su dosli iz hrvatske !?

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


immortal likes this post

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 4/5/2023, 17:56

ISPISALA SE PRE PAR MESECI, PA SE VRATILA SA NOŽEM: Detalji incidenta u beogradskoj školi! Supruga Saše Matića hitno došla po dete


Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 3448978_collage_ls-s


https://www.kurir.rs/crna-hronika/4156090/detalji-incidenta-u-privatnoj-skoli-rudjer-boskovic-zena-sase-matica-odmah-dosla-po-dete
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 4/5/2023, 17:58

Neko se jos reklamira preko mrtvih ili novinar nema 2 grama mozga. KBK za seljanu sa Estrade.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by mentalitet 4/5/2023, 18:22

omni wrote:
mentalitet wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Emocionalno hladna majka stvara sina psihopata, beskrupulozni i proračunati otac stvara sina sociopata. Eto vam eksplozivne smjese; nevoljeno dijete koje osjeća pritisak uspjeha pod svaku cijenu - dovodi do pucanja po šavovima, ili će dignuti ruku na sebe (djevojčice) ili na druge (dječaci).

Pogledajte rezultate istraživanja o psihološkom stanju školaraca i djece u Hrvatskoj, ne zaostajemo za Srbijom nimalo.

Shto je najgore,nece proci puno vremena a naci ce se neki mladi idiot koji ce pokushati da pretekne svoj uzor iz regiona.Drushtvene mreze blokirati a djecu u sport ili prirodu da neshto korisno rade.
Skauti iliti izvidjaci, logorovanja, zajednicki izleti... drustvene mreze su nazalost postale perfektan alat u ruci psihopata koji prenose svoje morbidne ideje i ponasanja na djecu koja sve to upijaju.


Ljudi koji izgube vezu sa stvarnoshcu postaju opasni jer si umisle ili im se putem drushtvenih mreza sugerira pogreshna stvarnost a da ne govorim za djecu.Djeca posjeduju taj takmicharski duh u sebi i zato ih je najbolje gurnuti u sport ali nishta ne ochekivati od njih previshe jer kada nisu pod pritiskom daju najbolje rezultate.Ovo govorim iz osobnog iskustva.Josh dok sam zivio u Njemachkoj vodio sam svoje klince u prirodu u kojoj sam im usadio ljubav prema shumama gdje smo otkrivali onaj iskonski svijet koji nas povezuje na jedan apstraktan nachin koji je neobjashnjiv ali ga osjecamo u sebi.To druzenje u prirodi je jako vazno za djecu jer osjete neshto zajednichko shto ima svoju vrijednost,recimo poshumnjavanje.chishcenje parkova ili rijeka,bilo shto shto sonosi taj zajednichki cilj nechega korisnog,lijepog i edukativnog.No,kako to biva,ako se djeca ne takmiche i ne dokzauju u nechemu dobrom u danashnje vrijeme se takmiche u loshem.Naime,vazno im je biti poseban u bilo chemu i na taj nachin pokazati svoju svrhu postojanja.Pa svi smo to proshli ali na jedan normalniji nachin.Ja sam kao dijete volio crtati po trapericama ali mi nastavnici nisu dozvoljavali da takav dolazim u shkolu pa sam morao ici kuci da se presvlachim.Sjecam se da sam bio ljut opasno na njih i pomishljao sam samo kako da im se osvetim.Treba znati prepoznati kreativnu djecu i ne ubijati tu kreativnost u njima ,a to danashnji uchitelji ili nastavnici ne posjeduju jer ih ne obrazuju na fakultetima u tom stilu nego od djece prave male mashine robote a to je istoo jedan od uzroka otpora koji djeca pruzaju starijima i zato chesto puta roditelji nemaju dobru konekciju sa djecom jer su zaboravili kako je to biti dijete.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by mentalitet 4/5/2023, 18:28

Krasimir wrote:Ide se, ide pomalo na zapad. Sad čekam da kod nas neko dete kreten napravi pokolj. Ne mereju Srbalji bit bolji od nas nikako.

Evo ga,nismo dugo chekali.Sad ce pocheti takmichenje tko je ludji kao ovdje na forumu.Ljudski mozak je chudo,neke stvari jednostavno ne mozesh predvidjeti ali se mogu naslutiti jer obrasci ponashanja djece su odavno poznati isto kao i odraslih osoba.Pazi boga ti ovaj mulac ima 18 god. a hoce da mu je uzor dijete od 13,5 god.




U Bihaću je danas uhapšen mladić. Z. (18) iz tog grada koji je prijetio da će počiniti masakr sličan onom koji se u srijedu dogodio u Beogradu u Ekonomskoj školi u tom gradu. Lišili su ga pripadnici Federalne uprave policije. Kako je priopćeno iz FUP-a, A. Z. lišena je slobode na zahtjev Kantonalnog tužiteljstva Unsko-sanskog kantona, poduzimajući mjere i radnje iz svoje nadležnosti. A. Z. rođen 2005. godine, uhićen je, navodi se, zbog sumnje da je počinio kazneno djelo "ugrožavanje sigurnosti". Uhapšeni će nakon kriminalističke obrade biti predat u nadležnost Kantonalnog tužiteljstva Unsko-sanskog kantona. Kako su ranije objavili mediji, on je nakon jučerašnjeg masakra u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u Beogradu prijetio ubojstvom učenicima i zaposlenicima Ekonomske škole u Bihaću.

Povodom beogradske tragedije na društvenim mrežama je napisao: "Onaj dečko koji je ubio osmero djece za mene je kraljica! Tako nešto već dugo spremam za ekonomsku školu u Bihaću. Bit će to nezaboravno masakr u Bihaću, kunem ti se životom! svi su znali da me osuđuješ i izbjegavaš, zato će biti terora", napisao je.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 4/5/2023, 21:27

"ŽAO MI JE ŠTO NISAM UBIO SVE SA SPISKA" Iskaz dečaka koji je izvršio masakr ledi krv u žilama: Uživao sam da SLUŠAM NJIHOVE KRIKE


Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 3447938_kosta_ls-s



https://www.kurir.rs/crna-hronika/4156072/iskaz-decaka-ledi-krv-u-zilama-zao-mi-je-sto-nisam-ubio-sve-ucenike-sa-spiska-uzivao-sam-da-slusam-njihove-krike
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by vuksadinare 4/5/2023, 21:56

pa od tog klinca ubojice veci je psihopata njegov otac..imao je od koga da uci...uvijek sam govorio doktori(narocito psihijatri) i naucnici su najopasniji ljudi na dvijeti jedni i drugi na svoj nacin spasavaju ljude ali kad polude i lisavaju i pretvaraju se u najgore psihopate
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 4/5/2023, 22:12

BRAVO, LJUDINO! Gest koji je ODUŠEVIO ceo svet - Dončić plaća sahranu tragično nastradalim mališanima u Beogradu

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 3413408_profimedia0766845230_ls-s


https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4156194/doncic-placa-sahranu-tragicno-nastradalim-malisanima-u-beogradu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 4/5/2023, 22:23

04.05.2023. • 21:34 Srbija Danas/Informer
"HTEO SAM DA SE VRATIM I SVE IH UBIJEM, ALI..." Izjava Koste ledi krv: Uživao sam dok sam slušao njihove krike!

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 344810848_918260936091022_2926154598653952007_n


Kako prenose mediji, on je bez trunke kajanja rekao da mu je žao što nije ubio sve učenike sa spiska. 
- Žao mi što nisam ubio sve učenike sa spiska! Hteo sam da se vratim i sve ih ubijem, ali mi je u dvorištu ispao ranac sa Molotovljevim koktelima i nisam uspeo - ovo je u razgovoru sa radnicima Centra za socijalni rad izjavio dečak. 

Kosta K. je juče ušao u Osnovnu školu "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu i ubio osmoro dece i školskog čuvara.


Prvo je pucao u obezbeđenje, čoveka koga su svi voleli - Dragana Vlahovića, a zatim je upao na čas istorije gde je usmrtio osmoro đaka, devojčica i jednog dečaka, dok je šestoro dece ranio, kao i nastavnicu istorije. Potom je sam pozvao policiju iz školskog dvorišta, predstavio se imenom i prezimenom, rekao šta je uradio i tražio da dođu po njega. "Ja sam psihiopata, morao sam da se smirim", izgovorio je, a onda je uhapšen.
Dok je dečak hladnokrvno, bez trunke kajanja i empatije prema žrtvama, govorio o tome kako je dugo pripremao zločin, kao i kako je razradio plan i zbog čega, radnici CZSR nisu mogli da sakriju zaprepšćenje.
- Njima nije bilo dobro dok su ga slušali - kažu. Kako se dalje objašnjava, posebno jezivo je bilo kada je dečak izgovorio "da mu ni najmenje nije žao ubijenih drugova".


Uživao sam dok sam slušao njihove krike. Meni je žao što nisam pobio sve ljude sa spiska, ali kada sam izašao u dvorište da promenim šaržer, ispao mi je ranac sa Molotovljevim koktelima, a njih sam hteo da bacim kako policija ne bi mogla da uđe u školu dok ne završim započeto. Onda sam se uspaničio i shvatio sam da je najbolje da pozovem policiju. Spustio sam pištolj i pozvao - navodno je detaljno opisao zločin.
Ono što je naročito šokiralo radnike CZSR tokom razgovora sa maloletnikom, jeste i to što je on praktično priznao da je na neki način uživao u zločinu, da ne samo da ga je svesno planirao, nego ga je i hteo.
- Dečak je priznao da je često gledao kriminalističke filmove, serije, ali i dokumentarce o masovnim ubistvima, čak i onim u školama. Naročito je bio opsednut dokumentarcem "Američka tragedija", u kom se prikazuje kako majke žrtava pate, ali i kako majka ubice pati zbog onoga što je njeno dete počinilo. Taj dokumentarac je gledao više puta i poistovećivao je majku ubice sa svojom majkom - navodi se.
On je majku ubice iz dokumentarnog filma poistovećivao sa svojom, jer je smatrao "da ona nema saosećanja prema njegovim problemima". Zapravo, hteo je da pate majke njegovih ubijenih drugara, ali i njegova mama. Tu patnju, kao i krike uplašene i ranjene dece je video kao neku vrstu kompenzacije za svoju duševnu bol - kažu.
Dečak je smatrao da ima problem sa društvom i okolinom, odnosno da on pati zbog toga što je izopšten i odbačen od društva.
On nije bio žrtva fizičkog nasilja, a pitanje je da li je bio žrtva nekog drugog oblika vršnjačkog nasilja. On je imao lični osećaj da deca iz škole ne žele da se druže s njim, a njegova mama nije to shvatala i razumela - navodi izvor i dodaje da je dečak u svaku svoju žrtvu ispalio između pet i osam hitaca. Nije nasumično pucao, pucao je ciljano da ubije. U školi je tokom uviđaja nađeno ukupno 57 čaura i šest metaka - navodi se.
Dečak je toliko dobro planirao ovaj masakr, da je čak vodio računa i o svojim godinama. Naime, nakon hapšenja, policija je zaplenila dečakov telefon, kao i kompjutere.
- On je danima na guglu istraživao krivični zakonik, odnosno koja je starosna granica za odlazak u zatvor. Zbog toga je svesno izabrao baš ovaj trenutak za napad, jer je shvatio da deca do 14 godina ne idu u zatvor. Praktično je požurio da da svog 14. rođendana, koji je u julu, počini zločin kako ne bi mogao da bude krivično gonjen - objašnjavaju.

https://www.sd.rs/vesti/hronika/kosta-opsednut-americkom-tragedijom-jeziv-iskaz-maloletnog-ubice-uzivao-sam-dok-sam-slusao-njihove-2023-05-04
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by dijagram 4/5/2023, 22:33

Psycho Killer
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by immortal 4/5/2023, 23:21

melkior wrote:Emocionalno hladna majka stvara sina psihopata, beskrupulozni i proračunati otac stvara sina sociopata. Eto vam eksplozivne smjese; nevoljeno dijete koje osjeća pritisak uspjeha pod svaku cijenu - dovodi do pucanja po šavovima, ili će dignuti ruku na sebe (djevojčice) ili na druge (dječaci).
:rasta
današnja djeca najmanje vremena provode s roditeljima
ako već kanite prozivati roditelje nemojte propustiti i političare koji drže narod pod stresom ......

ovo je slučaj kad pojedinac ne odluči izvršiti suicid nego okrene negativnost onima koji su tu negativnost posijali

greška je štoje oružje bilo dostupno djetetu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by immortal 4/5/2023, 23:37

KRIMINOLOG O MASAKRU NA VRAČARU: Plašim se da ovo nije poslednji slučaj, to je efekat "ekspres lonca"


"To su slike koje smo gledali u SAD, što je tamo svakodnevica. O tome će mnogo bolje govoriti psiholozi i psihijatri, to je takozvani efekat „ekspres lonca“. Ako su zaista tačni podaci da je dečak godinama bio isključivan iz društva ili na neki način trpeo „buling“, to je lekcija koju ćemo naučiti iz ovoga, da u budućnosti radimo na sistemu vrednosti i onome što nam je zaista bitno. Meni je zapanjujuća činjenica da je dečaku bilo tako lako dostupno oružje, kao i način na koji je on došao do njega, ušetao u školu sa pištoljem sa ne znam ni ja koliko metaka i uradio ovo u dvorištu škole i učionicama", rekla je kriminolog dr Ivana Stevanović i dodala da neke stvari, šta god uradili, ne mogu da se preveniraju.
Istakla je da su pre 20 ili 30 godina postojali slučajevi gde su maloletnici, dobri učenici, činili teška krivična dela.

Prema pisanju medija, dečaka koji je pucao u OŠ „Vladislav Ribnikar“ vršnjaci su zvali štreber.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Serbinho-3 4/5/2023, 23:41

[size=48]STRAVIČNA PUCNJAVA, SEDAM OSOBA RANJENO! [/size]


[size=48]Horor u Mladenovcu[/size]
[size=32]Alo.rs/Informer
[size=47]04.05.2023[/size]
[size=47]23:13[/size]
[/size]
[size=32]Moguće da ima još žrtava.

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 504588_najnovija-vest_f

[size=47]U pucnjavi koja se desila u Mladenovcu čak sedmoro osoba je ranjeno.[/size]

[size=47]Na mestu incidenta su ekipe Hitne pomoći i policije.[/size]

[size=47]https://www.alo.rs/hronika/crna-hronika/755722/stravicna-pucnjava-u-mladenovcu/vest[/size]
[/size]


Last edited by Serbinho-3 on 4/5/2023, 23:43; edited 2 times in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Šandor Winnetou 4/5/2023, 23:42

pizzon wrote:Cujem da su dosli iz hrvatske !?
Ako i jesu beograd ih je naučio da budu takvi, da ne budu dođoši, da se pokažu da su istovrijedni srbi...uostalom beograd im je i obećao da će svi srbi živjeti u istoj državi, zato su i napravili enormno sranja zbog kojih su uhvatili pdalu put majčice srbije kada se ratna priča okrenula u korist RH.

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Šandor Winnetou 4/5/2023, 23:45

Serbinho-3 wrote:[size=45]STRAVIČNA PUCNJAVA, SEDAM OSOBA RANJENO! Horor u Mladenovcu[/size]
[size=32]Alo.rs/Informer
[size=42]HRONIKA[/size]
[size=42]04.05.2023[/size]
[size=42]23:13[/size]
[size=42]0[/size][/size]
[size=32]Moguće da ima još žrtava.

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 504588_najnovija-vest_f

[size=42]U pucnjavi koja se desila u Mladenovcu čak sedmoro osoba je ranjeno.[/size]

[size=42]Na mestu incidenta su ekipe Hitne pomoći i policije.[/size]

[size=42]https://www.alo.rs/hronika/crna-hronika/755722/stravicna-pucnjava-u-mladenovcu/vest[/size]
[/size]
Bome vi prebacili na rafalno, iskreno ću reći da me to ne čudi  jer je srbija strahovito bolesno društvo u svim segmentima a to je okidač za sranja koja su vam se počela događati 2x dnevno

_________________
Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi - Page 6 Empty Re: Texas u Beogradu: Osam mrtvih u pucnjavi u školi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum