ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2023, 13:41

Ruski dron samoubojica

AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 28/2/2023, 15:25

Izašle su neke slike drona kojeg su Rusi skinili kraj Moskve. Samo mogu potvrdit da ovo nije onaj Tupovljev kao šta je doletio kod nas u Zagrebu jer se taj dron Tupovljev lansira s lansera tj uopće nema kotače. 


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 FqDQdFoXsAAYAIl?format=jpg&name=360x360


Na Twitteru su objavljene fotografije koje navodno prikazuju dron koji je pao kod Moskve.





Ukrajinci prvi put napali duboko u ruskom teritoriju, Rusi: ‘Jednog smo srušili kod Moskve!‘

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 FqDQd5jXwAIn4ff?format=jpg&name=360x360
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 28/2/2023, 15:40

UJ-22

https://www.militaryfactory.com/aircraft/detail.php?aircraft_id=2464
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 B_230228089


Dron se srušio u blizini sela Gubastovo stotinjak metara od plinske kompresorske stanice Voskresensk u okrugu Kolomna u Moskovskoj oblasti.


Kako je stigao do glavnog grada Rusije? Srušen dron kod Moskve, poznato šta mu je bila meta

RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 28/2/2023, 17:53

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 B2eeb610Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 0a398410Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Ec0cec10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2023, 18:59

Julian RopckeUA je švabo, pro-UKR ali daje dobre komentare na rat. Isto tako nedavno je i bio u Ukraini, mislim da je išao negdje blizu fronte. Inače tvrdi ono što i ja tvrdim a i svatko normalan. Da je istina da Rusi ginu koliko UKR vlada tvrdi - fronta bi davno kolabrirala. Naravno i vrijedi obrnuto.
Zato sam se ja svađa sa erom prije na temi jer lik je dnevno pet puta spama te podatke što tvrdi Ukr država, a ja mu govorio da je to spam niti ima dokaza niti ima logike , ali džabe on spama, ja to ispravno protumačim kao spam, onda mu to briše a onda optužbe da ga zlostavljan. eto neka spama tamo.
Inače kako rekoh vrijedi i obrnuto, jbt odeš na srpske forume slična priča.. uništili su na desetke HIMARS sustava, Ukrainci ginu 10x više od Rusa, a Oryx snimke i videa o zagorenim Ruskim tenkovima je sve hollywood produkcija. I svako malo govore evo sada pada Harkiv pa će opet Herson pa se ide na Odesu, čim padne Bahmut.
Inače, malo konzervativnija realnija procjena Wagner gubitaka, za koju i Ropcke vjeruje, a sve jedno ako je i ova informacija točna ili približno točna, opet to znači da niti Wagner nema više neograničeno ljudi, što može objasniti usporavanje napredovanja. Ja vjerujem da Ukrainci a tako tvrde Ruski izvori napuštaju grad i to se radi već preko mjesec dana.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 28/2/2023, 19:33

AssadNaPodmornici wrote:Julian RopckeUA je švabo, pro-UKR ali daje dobre komentare na rat. Isto tako nedavno je i bio u Ukraini, mislim da je išao negdje blizu fronte. Inače tvrdi ono što i ja tvrdim a i svatko normalan. Da je istina da Rusi ginu koliko UKR vlada tvrdi - fronta bi davno kolabrirala. Naravno i vrijedi obrnuto.
Zato sam se ja svađa sa erom prije na temi jer lik je dnevno pet puta spama te podatke što tvrdi Ukr država, a ja mu govorio da je to spam niti ima dokaza niti ima logike , ali džabe on spama, ja to ispravno protumačim kao spam, onda mu to briše a onda optužbe da ga zlostavljan. eto neka spama tamo.
Inače kako rekoh vrijedi i obrnuto, jbt odeš na srpske forume slična priča.. uništili su na desetke HIMARS sustava, Ukrainci ginu 10x više od Rusa, a Oryx snimke i videa o zagorenim Ruskim tenkovima je sve hollywood produkcija. I svako malo govore evo sada pada Harkiv pa će opet Herson pa se ide na Odesu, čim padne Bahmut.
Inače, malo konzervativnija realnija procjena Wagner gubitaka, za koju i Ropcke vjeruje, a sve jedno ako je i ova informacija točna ili približno točna, opet to znači da niti Wagner nema više neograničeno ljudi, što može objasniti usporavanje napredovanja. Ja vjerujem da Ukrainci a tako tvrde Ruski izvori napuštaju grad i to se radi već preko mjesec dana.

To je kao ona ratna priča o 200.000 ubijenih Bošnjaka u BiH, da bi se na kraju otkrilo kako je poginulo/ubijeno nekih 60.000, a ostali su nastradali proporcionalno broju stanovnika.

Ili ona Srpska o 750.000 žrtava Jasenovca.


Najdramatičniji su u biti gubitci tehnike po Ruse, no po njih je određena sreća što je to uglavnom staro Sovjetsko željezo u pitanju pošto je lova  za modernizaciju išla na vile u dubaiju i kurve, umjesto na nabavku tehnike.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2023, 23:12

A gledao sam i gubitke RU tehnike, od 1800 uništenih vizualnih tenkova, većinom ekipa preživi u tenku. uglavnom tenk naleti na minu, ili ga projektil onesposobi i ovi uteknu iz njega.. a onda ukrainci ako ga ne mogu izvući dokrajče tenk tako da iz drona ubace bombu unutra. vrijedi i obrnuto.
rusi zaista masivno gube tehniku ali što se tiče ljudstva i dalje osobno mislim ali i sve procjene govore da rusi ginu možda 20-30% više, međutim s obzirom da rusi troše zatvorenike i imaju veći populacijski bazen , bolje prolaze.
sve jedno gubici u ljudstvu iako su brutalni nisu kritični

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 1/3/2023, 14:39

Ludi Rus se javlja iz Ugljedara. 
Ugl pozdravlja sve na prvoj crti fronte, kaže da mu kolega leži dva dana ranjen u blatu, ostali su relativno OK, a tamo pokazuje da mu tenk gori.. kakav luđački rat


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 2/3/2023, 01:38

Zanimljivo, ne Fox News nego MSNBC

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 2/3/2023, 01:39



Tucker standardno
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 2/3/2023, 10:14

sreća da su republikanci usrali USA izbore prije par mjeseci sa kampanjom da će zabraniti i pobačaje defektnih, incesta, silovanja, a neki poput one lude Beobart kako se već zove govorili da će se zalagati za uvođenje vjerske (kršćanske-protestantske) države.. jedva je prošla u red distriktu.  da je bio pravi red-wave fasovali bi Ukrainci, ovako su mirni do 2024.. s obzirom da će se Trump kandidirati i vjerojatno popušiti izbore (ovaj put legalno jer na većini lokacija se ukida ono skupljanje glasova u vrećama i iskrcavanje u 3ujutro ali sve jedno), nemaju straha Ukrainci. imaju sigurno vremena još dvije godine a lako moguće i više. s obzirom na količinu tehnike koje gube Rusi(a i Ukrainci iako dosta manje ali imaju i manje na raspolaganju), budu se početkom 2024 tukli sjekirama

a sada..  uništen još jedan Tulipan.. najveći minobacač na svijetu. Rusi su prije rata imali 10ak ovih , mislim ovako iz glave da im je ovo 4 ili 5 koji je sjeban.. 


Inače još prije rata su Ukrainci razvili svoje Vilkha sustave, na bazi sovjetskog Smerča, koji ima sličnu ulogu kao HIMARS/MRLS sustavi.. 

naravno imaju i Rusi slične sustave.. problem su skupi GPS projektili.. Ukrainci (a i Rusi) nemaju industrijske kapacitete da proizvode koliko i Ameri, .. fora je što ovi Ukrainski GPS sustavi imaju domet 110km i korišteni su u par navrata.. ovo može objasniti recimo eksplozije kod Mariopola koji je van dometa HIMARS sustava.. 

naravno projektili su ograničeni jel da.. ali nema veze Ameri u skladištima su imali 50 000 GPS raketa, i 5000 ih proizvode godišnje
imaju Ameri i desetke/stotine tisuća kazetnih bombi koji se ispaljuju iz HIMARsa dometa 30-40km, idealne za obranu od Ruskih napada, ali eto većina država svijeta ne koristi kazetno oružje, pa Ameri rastavljaju te rakete, a Rusi sve jedno udaraju sa takvim sustavima po Ukraincima.. šteta


Ukrainski MOD a oryx ekipa retweetala objavili video gdje Ukrainci dronovima noću uništavaju 6 Ruskih tenkova. 
nagledao sam se ovakvih snimki, valjda Oryx ekipa prati da to nema duplikata


Ima još jedna snimka sa dva komada oklopa, ali fora je na ovoj snimci, pri kraju videa Rusi su izgleda nečim pogodili dron i vidi se kako ovaj pada


Po noćni snimljena skupina RU pješadije kod ugljedara sa termalnom kamerom.. došle dvije 155mm granate.. mogu se vidjeti i djelovi tijela kako lete čak i sa termalnom kamerom



Da ne ispadne da i Rusi ne koriste dronove.. uništen Ukrainski T72Br3(prethodno zarobljen od Rusa). 


oboren još jedan UKR avion i poginuo pilot. nije mi jasno kako imaju išta aviona Ukrainci više.  svaki tjedan dana barem jednog izgube negdje i to ovako vizualno potvrđeno


RU vojni bloger opisuje depresivno stanje u RU vojsci , detalji na linku ispod, a sami možete provjeriti na telegramu uz pomoć google translata

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 2/3/2023, 10:24

Što se tiče stanja na fronti, nigdje nema negdje velikih pomaka, čak niti kod Bahmuta zadnja dva dana. Navodno su Ukri ubacili nešto pojačanja na bokove da osiguraju izvlačenje ali tko će ga znati. Ostatak fronte nema ofenzivnih pomaka. 
Inače Ruska ofenziva je de-facto gotova, u Ukraini se počeo topiti snijeg, već ima hrpe blata, tlo više nije pogodno za ofenzivna djelovanja mehaniziranih jedinica van cesta.. dakle niti Ukrainci mogu pokrenuti neki masivni kontranapad u smjeru Bahmuta, a Ruska ofenziva koju su svi najavljivali pod pro-Ruske do pro-zapadne ekipe, ja i hektorovic smo ispravno rekli da je ofenziva bila u tjeku i da je manjih razmjera je - gotova sada.. nema sada do kraja 5og mjeseca više masovnih pomicanja linija, jer idu blatnjave kiše, a to znači čim bilo koji tenk ili oklop malo se makne sa ceste, potonit će u zemlju

dakle što imamo kao rezultate djelovanja zadnja dva mjeseca
1)rusi su odbacili ukraince od kremine-svatova, ali ruski pokušaju da se približe izjumu, limanu, kupjansku, rijeci oskol su zaustavljeni uz velike gubitke..
2)bahmut i soledar - to će biti jedini kakav takav taktički uspjeh i to zbog kamikaza iz wagnera
3)ugljedar teška pušiona, izgubili su polovicu oklopa OS RH
4)zaporožje-herson - ništa
5)marinka i adijevka, i dalje Ukrainci nisu odbačeni iz predgrađa Donjecka unatoč višestrukim ruskim frontalnim napadima i doslovno stotinama tisuća granata koje su ispalili na ova predgrađa Donjecka

------
ofenziva iz Bjelorusije o kojoj su mi i ovdje ekipa spamala i maštala, i po internetu, i srpskim forumima, rekao sam odmah da nije realna , niti se pokrenula. 
------
očekujem idućih 2-3 mjeseca minimalne pomake, eventualno Rusi će uzeti Bahmut i to je to.. međutim količina željeza koja će biti uništavana će i dalje biti golema bez obzira na minimalne pomake u teritoriju

 krajem 5og mjeseca kreće nova tarapana, vidit ćemo jesu li Ukrainci sposobni za neke proboje.. do tada će imati i stotinjak zapadnih tenkova, stotinjak novih T-72ica i češke i poljske, vlastite rezerve od koju stotinu tenkova, par stotina zapadnih IFVova tipa Bradley, navodno skupljaju granate..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 2/3/2023, 10:54

AssadNaPodmornici wrote:
3)ugljedar teška pušiona, izgubili su polovicu oklopa OS RH
Onda očito i nemaju velike gubitke B-)

Navodno Putin sprema drugi val mobilizacije koja bi počela krajem ožujka ili sredinom travnja.
Inače, u Chasiv Yaru su zapaženi Leopardi. Znači da su ih poslali na prvu liniju iako je već počela tzv. rasputica i gromada od 60 tona će više poslužiti kao top nego kao tenk.

Ukrajinci imaju problem, ako padne Bakhmut teško će formirati novu utvrđenu liniju obrane koju Rusi ne bi probili. 





Što se ruske mobilizacije tiče, lik koji vodi Millitary summary je bivši bjeloruski obavještajac koji ima dobre kontakte i na ruskoj i na ukrajinskoj strani.

avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 2/3/2023, 11:06

melkior wrote:Od nekih čudnih, neformalnih izvora dolazi neprovjerena informacija da  Rusi u ovom ratu imaju 200 000 poginulih i ranjenih vojnika, a Ukrajinci 300 000. Ako je to točno, to bi značilo da je magnituda ovog rata za Ruse puno poraznija nego što itko na zapadu uopće može shvatiti, ali za Ukrajince je naprosto devastirajuća. Kada bi to bili približno točni podaci, gto bi značilo da ukrajinsko Ministarstvo obrane poprilično namjerno umanjuje i ruske gubitke, jer to je jedini način da da zamaskiraju stvarne ukrajinske gubitke.
Međutim, i takvi neprovjereni podaci savršeno bi objašnjavali zašto ruska zimska ofenziva nije mogla uspjeti, i zašto ukrajinska proljetna protuofenziva neće uspjeti. Ovakva informacija sugerira da će Ukrajina izgubiti rat, a da se Rusija neće oporaviti sljedećih 100 godina.




Lik je možda lud, ali je manje lud od svih drugih koji tvrde da su normalni.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 2/3/2023, 11:07

Niti jedna niti druga informacija nije točna. 
Ukrainci imaju cca 150k gubitaka (ranjeni, poginuli, nestali, zarobljeni ), Rusi 150k-200k.
Gadno je za jednu i drugu stranu ali nije katastrofalno niti jednima niti drugima. 
Gubici u tehnici su jednako ako ne čak i važniji. 
Ukrainci kukaju da im zapad ne šalje dovoljno oklopa, a Rusi kukaju da od novo mobiliziranih rade artiljerijske i tenkovske brigade na obuci a u praksi završe kao laka jurišna pješadija koja juriša bez puno artiljerije i bez oklopa. O tome govore Ruski blogeri, Strelkov itd. Tako da mogu Rusi mobilizirati još 500k zombija ali džabe kada nema dovoljno oklopa niti topova i granata da od njih oformne teško naoružanu vojsku. 
Isto vrijedi i za Ukraince, pogotovo što u recimo obrani Ugljedara, Bahmuta primijećeno je vrlo malo Ukr tenkova, dok u stvarnosti Ukrainci bi ih trebali imati 900-1000 samo ispravnih tenkova prema mojim i kalukalcijama drugih. Znači štede oklop za vjerojatne protuudare

edit: ova dva komentara sam ti spojio u jedan da je preglednije i fala što si maka avatar , zaista bode oči

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 2/3/2023, 11:59

Inače jedna skupina Rusa napala selo u Rusiji tvrde da dižu bunu protiv Putina. 
objavili video sa mjesta događaja, govore da su oni Rusi koji dižu pobunu 
Rusi optužuju Ukrainu za teroririzam već 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 2/3/2023, 12:57

AssadNaPodmornici wrote:sreća da su republikanci usrali USA izbore prije par mjeseci sa kampanjom da će zabraniti i pobačaje defektnih, incesta, silovanja, a neki poput one lude Beobart kako se već zove govorili da će se zalagati za uvođenje vjerske (kršćanske-protestantske) države.. jedva je prošla u red distriktu.  da je bio pravi red-wave fasovali bi Ukrainci, ovako su mirni do 2024.. s obzirom da će se Trump kandidirati i vjerojatno popušiti izbore (ovaj put legalno jer na većini lokacija se ukida ono skupljanje glasova u vrećama i iskrcavanje u 3ujutro ali sve jedno), nemaju straha Ukrainci. imaju sigurno vremena još dvije godine a lako moguće i više. s obzirom na količinu tehnike koje gube Rusi(a i Ukrainci iako dosta manje ali imaju i manje na raspolaganju), budu se početkom 2024 tukli sjekirama
Da se ne mislimo tko će dobiti izbore u SAD za dvije godine a i jer već sad Republikanci u Kongresu mogu zaustavit i usporit stvari a vezano uz slanje oružja i municije Ukrajini te pošto se ipak ovaj rat vodi u Europi na granici EU i osnovi je napad na Europu itd :

Evropska komisija razvila je plan za povećanje proizvodnje municije, uključujući municiju za tešku artiljerijsku haubicu kalibra 155 milimetara da bi ih isporučila Ukrajini i povećala vlastite rezerve bloka, objavio je danas "Spiege".


Plan je podijeljen u tri faze, navodi se u izvještaju. Zemlje EU će moći odmah da povećaju isporuke municije Ukrajini u okviru prve faze plana, za koju se očekuje da će sutra biti podnijeta Komisiji na razmatranje.

S tim ciljem će visoki predstavnik EU za vanjsku politiku i sigurnost Josep Borrell uskoro predložiti dodatni paket vojne podrške Kijevu u vrijednosti od milijardu eura.

Tokom druge faze, zemlje članice EU počet će zajedničku nabavku municije kalibra 155 milimetara preko Evropske odbrambene agencije da bi povećale postojeće rezerve i osigurale dugoročne isporuke municije u Ukrajinu, piše list.

EU bi u trećoj fazi trebalo da poveća svoje proizvodne kapacitete kako bi izbjegla nestašice municije u narednim godinama usred promjenjivog sigurnosnog okruženja.

U međuvremenu, Ukrajina se suočava sa problemima snabdijevanja municijom, navodi list, pozivajući se na dokument EU, pošto Rusija proizvodi mnogo više nego što je sada sposobna čitava odbrambena industrija EU.

Evropska komisija planira povećanje proizvodnje municije
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 2/3/2023, 13:40

Još malo o "famoznoj akciji Ukrainaca". 
Ukrainci tvrde da je namišteno;


Ukratko mislim da nije namišteno, da su zaista ne Ukrainci, nego Rusi koji su utekli u Ukrainu , na svoju ruku izveli napad. Već su ovi sa videa identificirani kao etnički Rusi i građani Rusije koji su utekli u Ukrainu prije neko vrijeme i da bi se borili vs Putina. 
Sumnjam da bi ih Ukr komanda poslala na ovakav "napad" , vjerojatnije bi ih poslali u Bahmut

ali opet najvažnije  - radi se o građanima Rusije

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 2/3/2023, 13:43


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 2/3/2023, 18:18




Tko će voziti ove oklopnjake; Nijemci i Amerikanci ili Ukrajinci?
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 2/3/2023, 18:34



Ovi Bradley-i me izgledom podsjećaju na tenkove u WWI.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum