ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Page 13 of 44 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Next

Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by marcellus 18/2/2023, 11:42

jer danas klinci ne misle da je cool ozvučit cijelo susjedstvo s pojačalom od 300 wata po kanal i zvučnicima veličine peglice

ili otvoriti prozor auta i navrnut cajku (ako nisi baš izbosne)

čak ni crnje više ne nose ghetto blaster na ramenu - stave si slušalice

ne žele da drugi čuju što slušaju

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 1200px-Chicago_Pride_Parade_1985_033


Last edited by marcellus on 18/2/2023, 11:44; edited 1 time in total

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by AssadNaPodmornici 18/2/2023, 11:43

marc kao fan slobodnog tržišta ne razlikuje napredak u proizvodima koji je došao preko slobodno tržišta/kapitalizmom, i onaj koji dolazi socijalizmom/zabranama/regulacijama/subvencijama.

to što je kupio sebi električni auto, nije razlog da uvjerava sve okolo da je zabrana dobra stvar. nije.

električni auti neće nikada zaživjeti, i to ovi gušteri iz davosa znaju. ne postoji tehnologija, industrija, infrastruktura. sve to se pokušava izgraditi socijalističkim mjerama/zabranama/regulacijama/propalim subvencijama, a to je osuđeno na propast.

konačni cilj je uvijek ono što su vam rekli - you will own nothing and be happy.
e da, čak i taj marcov električni automobil, ako dođe do toga da budu samo električni automobili, neće ga moći voziti. jer čim se pojavi 1/20 elktričnih auta koliko ima običnih, neće postojati infrastruktura, a to znači da će marc svoj električni auto kojeg sada vozi, tada moći voziti samo kao u yugi. na par -nepar itd.

u švicarskoj koja je puno bogatija zemlja, i malo više ljudi kupilo električni auto, već sada imaju problema, a to je još promil ljudi u odnosu na klasična auta.

imamo izbore i drugi put dajte glas strankama koje budu izračito protiv ovih socijalističkim mjera. inače će vam uvaliti HDZ/Možemo! ovu prevaru, iako znamo da neće uspjeti, ali nije bitno. imali ste primjer korone kako vam vrlo lako oduzmu ljudska i ekonomska prava iako nema nikakvog uporišta u tome i ne možete gotovo ništa, najgore od svega idete se pobunit, a ono polovica stanovnika koja e otrovala vas mrzi i zagovara državni pendrek.
moguće da smo proživjeli najbolje godine,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20934
2018-06-14


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by RayMabus 18/2/2023, 11:45

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Vjeruj mi nastavak ne želiš znati.

Vjeruj mi, puca mi kurac za tvoje mišljenje po ovom pitanju, jer znam da si u krivu.
U krivu oko čega ? Rekao sam da ostavljam otvorenim to pitanje oće li Kina ići na to da izvrši pomorski desant dakle i kopneni juriš na Tajvan. Nisam rekao ni da neće ni da oće. Ostavio sam to pitanje ipak otvorenim tj sve mogućnosti su moguće.

Kako mogu bit u krivu onda ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by RayMabus 18/2/2023, 11:49

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Kina dominiše.

Nešto sumnjam da će partija uopće razmišljat o napadu na Tajvan dok ne završio ovaj novi nosač aviona a i onda je pitanje oće li jer u osnovi ih zanima trgovina i kontrola pomorskih pravaca a Tajvan realno gledajući mogu hladno i zaobić.

U slučaju tog rata partija ćše te kineske e-autiće prodavat na unutarnjem tržištu i tako se ekspresno riješiti ovisnosti o nafti ( čitaj ruskoj i arapskoj nafti ).

Jedino u glavi kretena poput tebe.
A usput rečeno, koliki si kreten svjedoči i tvoja izjava da si inkarnirani Bog.
Reka san ti da ja nisan Bog nego anđeo Znanja. 

To kad san napisa da san inkarnirani Bog to san napisa jer mi je više bija pun kurac da van objašnjavam šta san pa san ovako skratija tj napisa da san inkarnirani Bog.

Ajde odjebi, maloumna krtetenčino.
Ti si samo psihički poremećena beskrajno glupava nakaza i ništa više od toga.
by RayMabus Fri 10 Feb - 13:17

Možeš se obratit Bogu. Dat ću ti ja njegov broj telefona pa mu se žali i moli ga da zaustavi ovog luđaka.

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 966487023 Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Lol


-
Baš me zanima šta će ti reči.

Da pogodim ....reči će ti : Ja sam isuviše velik entitet da bi se inkarnirao u živući orgaizam na fizičkoj ravni i zato ima dio sebe koji to može a zovu se anđeli Prijestolnici.

U prevodu : ON JE JA.



-


https://www.ex-iskon-pleme.com/t54049p60-kekin-besna-i-ne-zeli-imat-posla-sa-desnicomkonzervativcima

Marš u pičku materinu, usrana, sasrana, posrana i izasrana smrdljiva pederčino (to ti je karakterna osobina, a lako moguće i spolna orjentacija).
Primjeti da vas sprdam pomalo.

Svi ste nastali od Boga i normalno da ste svi ON.

Dakle postavim ti šemu da ga pitaš šta san ja a Bog ti kaže : On je JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by marcellus 18/2/2023, 11:51

AssadNaPodmornici wrote:marc kao fan slobodnog tržišta ne razlikuje napredak u proizvodima koji je došao preko slobodno tržišta/kapitalizmom, i onaj koji dolazi socijalizmom/zabranama/regulacijama/subvencijama.

to što je kupio sebi električni auto, nije razlog da uvjerava sve okolo da je zabrana dobra stvar. nije.

gdje sam rekao da je dobra stvar?

Imam i dva benzinca i kanim jednog prodat i nabavit noviji i jači

naprotiv, zabrana je JAKO loša stvar, vidi što smo gene i ja pisali ovdje što će to napraviti eu ekonomiji, sjebat će je potpuno

uništit će europsku auto industriju jer u proizvodnji el. auta jednostavno nije konkurentna kini i koreji, ni americi

plus će stvoriti dodatne energetske probleme, jer se ameri nikad nisu odrekli nuklearki, ni kinezi

europa je, s izuzetkom francuske koja ima 60 nuklearki i sad pokazuju dugi nos njemcima koji se jebu sa skupom energijom

francuska je postupila tržišno, njemci su zabranili gradnju novih nuklearki zbog poltiičkog pritiska zelenjave i zajebali se

i zajebat će se i s ovim oko električnih auta jer nemaju infrastrukturu za proizvodnju struje ni auta

_________________
Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by marcellus 18/2/2023, 11:51

a druga stvar je to što je određena tehnologija dala svoje, ali europa bi sad silom prešla na novu a NEMA je

_________________
Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by marcellus 18/2/2023, 11:52

a opet treća je stvar što automobil više nema kutlurnu ulogu koju je imao u prošlom stoljeću kao objekt fascinacije i žudnje

_________________
Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by RayMabus 18/2/2023, 11:55

marcellus wrote:a druga stvar je to što je određena tehnologija dala svoje, ali europa bi sad silom prešla na novu a NEMA je
Ima. Moraju popušiti Boriću kurac kojeg sam ja instalirao jer mi CIA ide na kurac jer podržavaju Komšića.

---

by RayMabus Sun 29 Jan - 10:39

Evo baš nešto jutros o tome pisa.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53918-olaf-scholz-u-potrazi-za-partnerima-u-latinskoj-ameirici

Morat će ić kod onoga Borića da mu popuši kurac. 

Da podsjetim one koji ne znaju : Zapad je gura onog unuka il sina onoga njemačkog vojnika iz drugog svjetskog rata koji je povezan s CIA itd na izborma u Čileu a ja san gura ovoga Borića upravo da Amerikanci koji podržavaju Komšića popuše utjecaj na onolikoj pacifičkoj obali ( Čile ima dugu obalu ) i sad in se Kina još jače tu uvalila.


--
https://www.ex-iskon-pleme.com/t53920-bezali-smo-od-rudarenja-litijuma-ali-solc
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by marcellus 18/2/2023, 11:55

a električni automobili jesu zaživjeli.

u SAD i GB i Kini najprodavaniji modeli su električni (kina je veće tržište od EU i SAD zajedno)

U Njemačkoj je u prosincu prodano više električara nego benzinaca i dizela zajedno (doduše računajući i hibride)

ali čak i čisto električnih je prodano 50% više nego benzinaca

_________________
Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by RayMabus 18/2/2023, 12:00

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Kina dominiše.

Nešto sumnjam da će partija uopće razmišljat o napadu na Tajvan dok ne završio ovaj novi nosač aviona a i onda je pitanje oće li jer u osnovi ih zanima trgovina i kontrola pomorskih pravaca a Tajvan realno gledajući mogu hladno i zaobić.

U slučaju tog rata partija ćše te kineske e-autiće prodavat na unutarnjem tržištu i tako se ekspresno riješiti ovisnosti o nafti ( čitaj ruskoj i arapskoj nafti ).

Jedino u glavi kretena poput tebe.
A usput rečeno, koliki si kreten svjedoči i tvoja izjava da si inkarnirani Bog.
Reka san ti da ja nisan Bog nego anđeo Znanja. 

To kad san napisa da san inkarnirani Bog to san napisa jer mi je više bija pun kurac da van objašnjavam šta san pa san ovako skratija tj napisa da san inkarnirani Bog.

Ajde odjebi, maloumna krtetenčino.
Ti si samo psihički poremećena beskrajno glupava nakaza i ništa više od toga.
by RayMabus Fri 10 Feb - 13:17

Možeš se obratit Bogu. Dat ću ti ja njegov broj telefona pa mu se žali i moli ga da zaustavi ovog luđaka.

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 966487023 Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Lol


-
Baš me zanima šta će ti reči.

Da pogodim ....reči će ti : Ja sam isuviše velik entitet da bi se inkarnirao u živući orgaizam na fizičkoj ravni i zato ima dio sebe koji to može a zovu se anđeli Prijestolnici.

U prevodu : ON JE JA.



-


https://www.ex-iskon-pleme.com/t54049p60-kekin-besna-i-ne-zeli-imat-posla-sa-desnicomkonzervativcima

Marš u pičku materinu, usrana, sasrana, posrana i izasrana smrdljiva pederčino (to ti je karakterna osobina, a lako moguće i spolna orjentacija).
Primjeti da vas sprdam pomalo.

Svi ste nastali od Boga i normalno da ste svi ON.

Dakle postavim ti šemu da ga pitaš šta san ja a Bog ti kaže : On je JA.
Anđeli nemaju ego ( doduše ja san samo 10 posto tj inkarnirani dio ) i s toga ćete ovakvim načinom vođenja razgovora dovesti do razmišljanja na smješan trik način.

Sprdam vas al na način da skužite neke temeljne istine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by RayMabus 18/2/2023, 12:04

Ako je Bog sve i zna i budućnost a zna jer je sve onda se postavlja pitanje dal ja kao anđeo Znanja samo kažem ono šta je on već odlučio pošto je on sve pa zna šta će biti.

Znači imamo zatvoreni krug.

Dakle ni ovo vam ja nisam napisao nego ON :

by RayMabus Fri 10 Feb - 13:17

Možeš se obratit Bogu. Dat ću ti ja njegov broj telefona pa mu se žali i moli ga da zaustavi ovog luđaka.

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 966487023 Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Lol


-
Baš me zanima šta će ti reči.

Da pogodim ....reči će ti : Ja sam isuviše velik entitet da bi se inkarnirao u živući orgaizam na fizičkoj ravni i zato ima dio sebe koji to može a zovu se anđeli Prijestolnici.

U prevodu : ON JE JA.



-


https://www.ex-iskon-pleme.com/t54049p60-kekin-besna-i-ne-zeli-imat-posla-sa-desnicomkonzervativcima
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by RayMabus 18/2/2023, 12:12

Poruka je važnija od poštara.

Potpuno je nebitno jesam li ja to šta tvrdim. Čak i meni samome. Na kraju balade svi se vraćamo izvoru i svi smo jedno dakle nema ja, ja,ja i ja jer smo svi jedno.

Nema uloga. Film je završio. lol!

Sad jednu stvar da vam objasnim : reka san da ćete plivat u moru krvi vidim li još jednom Komšića na toj poziciji.

Apokalipsa je dolazak božjeg kraljevstva a u njemu nema podlosti i pokvarenosti kao to vaše di mi Komšića instalirate i po četvrti put.

Znaš šta ću vam napraviti ?

NABIT ĆU VAS SVE NA KOLAC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by marcellus 18/2/2023, 12:12

AssadNaPodmornici wrote:e da, čak i taj marcov električni automobil, ako dođe do toga da budu samo električni automobili,  neće ga moći voziti. jer čim se pojavi 1/20 elktričnih auta koliko ima običnih, neće postojati infrastruktura, a to znači da će marc svoj električni auto kojeg sada vozi, tada moći voziti samo kao u yugi. na par -nepar itd.

hoću, jer ja svog korisitm samo za okokuće (nije da dnevno prolazim više od 200 km) i punim ga samo doma.

a struje za kućanstva će bit, jebiga, jer ljudi ovise o njoj.

pitanje samo kolko će poskupit...

_________________
Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by prckov 18/2/2023, 12:38

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:marc kao fan slobodnog tržišta ne razlikuje napredak u proizvodima koji je došao preko slobodno tržišta/kapitalizmom, i onaj koji dolazi socijalizmom/zabranama/regulacijama/subvencijama.

to što je kupio sebi električni auto, nije razlog da uvjerava sve okolo da je zabrana dobra stvar. nije.

gdje sam rekao da je dobra stvar?

Imam i dva benzinca i kanim jednog prodat i nabavit noviji i jači

naprotiv, zabrana je JAKO loša stvar, vidi što smo gene i ja pisali ovdje što će to napraviti eu ekonomiji, sjebat će je potpuno

uništit će europsku auto industriju jer u proizvodnji el. auta jednostavno nije konkurentna kini i koreji, ni americi

plus će stvoriti dodatne energetske probleme, jer se ameri nikad nisu odrekli nuklearki, ni kinezi

europa je, s izuzetkom francuske koja ima 60 nuklearki i sad pokazuju dugi nos njemcima koji se jebu sa skupom energijom

francuska je postupila tržišno, njemci su zabranili gradnju novih nuklearki zbog poltiičkog pritiska zelenjave i zajebali se

i zajebat će se i s ovim oko električnih auta jer nemaju infrastrukturu za proizvodnju struje ni auta

kako bi unistili EU autoindustriju ako zapad ne prihvati elektricna vozila i jednostavno ostane na gorivu. Eventualni prelazak na elekticna u takvom kontekstu bi zapadu omogucio neophodno vrijeme da razvije svoju tehnologiju ako bude potrebno, tj ako je narod prihvati. Kina ne samo da gradi nuklearke nego i 400 novih termoelektrana takode. Namece se pitanje, ili bar bi trebalo da se nametne, zasto je zapadu u interesu da izgubi svoje trziste u ime nekakve izmisljene klimatske katastrofe a istovremeno omoguci Kini da zaobide tu navodnu klimatsku katastrofu dok se bogati na racun zapada. Bez zapada kineski auti nemaju dovoljno trziste da bi opstali niti drzali niske cijene. Kad ces ti skontat da je to sve dio paketa sa wokizmom i promjenom rezima na zapadu. Francuskoj pola niklearki ne radi, u planu su smanjit 12. Amerika smanjila nuklearke takode a uvela plin kao zamjenu. Sad Biden i lijevi kreteni govore da plin treba zabranit i plinske sporete jer kao odjednom nisu zdravi, taman kad su pogasili mislim 4 nuklearke i zamjenili plinom odma plin nije zdrav. Jel tebi jasno da se to ciljano radi? Mislis da je to slucajno? Eno ti na WEF pise da plin treba zabranit, iako je plin u americi smanjio emisiju CO2 za 30%

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by prckov 18/2/2023, 12:40

marcellus wrote:a druga stvar je to što je određena tehnologija dala svoje, ali europa bi sad silom prešla na novu a NEMA je
sta ti znaci dala svoje, ne radi vise?
Naravno da radi i uvjek ce radit, o cemu ti

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by prckov 18/2/2023, 12:42

marcellus wrote:a opet treća je stvar što automobil više nema kutlurnu ulogu koju je imao u prošlom stoljeću kao objekt fascinacije i žudnje

to je sasvim nebitno, auto je prije svega potreba, kome je nekakav objekt fascinacije to je individualno kao sto je uvjek i bilo

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by prckov 18/2/2023, 12:45

marcellus wrote:a električni automobili jesu zaživjeli.

u SAD i GB i Kini najprodavaniji modeli su električni (kina je veće tržište od EU i SAD zajedno)

U Njemačkoj je u prosincu prodano više električara nego benzinaca i dizela zajedno (doduše računajući i hibride)

ali čak i čisto električnih je prodano 50% više nego benzinaca
 ako ja proizvedim kifle a sve druga peciva i proizvodi od brasna zabranjeni i moje kifle bi zazvile. 
Ako ne bude struje dovoljno i zabrane voznju el. vozila vise od 10 km mjesecno i to ce zazivit. Jel ti sebe citas

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by prckov 18/2/2023, 12:53

Evo za mjesec dana (kad na snagu stupi bidenova odluka) ce zazivit zabrana bijelim hetero muskarcima zaposljavanje u svim drzavnim institucijama. Svaka federalna institucija, nasa, pravosude, socijalno zabranjuje zaposljavanje bijelih hetero muskaraca dok se ne postigne equity. Zamisli iznanedenja, i to ce kako ti velis ZAZIVIT
link:
(1) Tucker Carlson Tonight 2/17/23 FULL | BREAKING FOX NEWS February 17, 2023 - YouTube

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by RayMabus 18/2/2023, 12:56

AssadNaPodmornici wrote:

električni auti neće nikada zaživjeti, i to ovi gušteri iz davosa znaju. ne postoji tehnologija, industrija, infrastruktura. sve to se pokušava izgraditi socijalističkim mjerama/zabranama/regulacijama/propalim subvencijama, a to je osuđeno na propast.
30 posto tržišta tj ukupne mase autića i ja zadovoljan.

Objasnija san i zašto : manje stresa oće li neka pizda koja ima naftu zavrnit pipu tj ucijenjivat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by prckov 18/2/2023, 12:58

prckov wrote:Evo za mjesec dana (kad na snagu stupi bidenova odluka) ce zazivit zabrana bijelim hetero muskarcima zaposljavanje u svim drzavnim institucijama. Svaka federalna institucija, nasa, pravosude, socijalno zabranjuje zaposljavanje bijelih hetero muskaraca dok se ne postigne equity. Zamisli iznanedenja, i to ce kako ti velis ZAZIVIT
link:
(1) Tucker Carlson Tonight 2/17/23 FULL | BREAKING FOX NEWS February 17, 2023 - YouTube

a to je btw vec odavno zazivilo izmedu ostalog na svim univerzitetima u americi

(1) University of Central Florida Segregates Students by Race and Punishes the “Oppressor” Class - YouTube

(1) University of South Florida Pushes Radical DEI Programming - YouTube

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by RayMabus 18/2/2023, 13:03

30 posto od ukupne mase auta mora biti na struju a razlog je manje stresa oće li te neka pizda koja ima naftu ucijenjivat te ovi šta voze električne autiće njih baš brige za ruskog četnika Putina i tamo neke šeike koji podržavaju Bakira i islamsku Bosnu dakle Komšića.

Ja ne molim nego zapovjedam.

Ja sam general miroljubivih svijetova u galaksiji dakle fizička ravan a to si jedino ako si i anđeo Prijestolnik a ne neka obična konceptualna duša ( da i anđeli se mogu inkarnirati ).

Amo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša - Page 13 Empty Re: Ipak izglasana zabrana benzinaca i dizelaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 44 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum