ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Sat 21 Jan - 16:28

Jedini prihvatljiv okvir za te Ruse je da ih pregazimo tenkovima.

No koliko vidim obuka na tenku najmanje 5 mjeseci pa dodaj još dva dok ti to dopremiš i nađeš tko će ić na obuku dakle sami tehnički problemi oko realizacije itd pa si tek uvježbao prvu generaciju a moraš još pošto ideš na to da će doći još tenkova pa ti treba još obućene posade....

RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 21 Jan - 16:28

Charles III wrote:Zanimljiva analiza jednog mog poznanika:



Već sam pisao o Bakhmutskoj stupici na koju su pale ukrajinske snage, no postoji li način njenog prekidanja? Postoji! 

Bakhmutska stupica je bio genijalan potez od strane Putinovih postrojbi na koji naprosto nisu bile spremne ukrajinske snage, njezin bit je bilo vezivanje velikog broja ukrajinskih postrojbi na jednu točku bojišta što pak onemogućuje druge izmjene položaja ukrajinskih snaga na Južno i Sjeverno od samog Bakhmuta (posebice s Juga vezane čitave brigade). To je dovelo do vezivanja 14 brigada i gotovo 60,000 vojnika na uže koncentrirano bojište gdje pak se iskorištava ruska topnička i zračna nadmoć. Nažalost kako rat nisu samo brojke već stradanja, to znači u poljskim i vojnim bolnicama samo tog područja preko stotinjak ranjenih ukrajinskih vojnika na dan po bolnici, što ovo čini trenutno najkrvavijim dijelom sukoba. Putinovske snage su nastavile dalje s osvajanjem Soledara i pred njima je Krasna Hora (moja pretpostavka kroz ovaj tjedan ako ne već i kroz koji dan) koja čim padne otvara se i važan grad Bakhmut koji sigurno pada. No postoji li način kako prekinuti tu krvavu Bakhmutsku stupicu? 

Odgovor jest Da!
I toga su svjesni Ukrajinci, ali i nažalost Rusi.
Naime Sjeverno se nalazi mjesto Kreminna koje ima izuzetno zeznuto geografsko okruženje, s Juga i Jugo-Zapada velika šuma, sa Zapada poljana (lako branjiva). Sam grad je čvrsto branjen a njegov pad bio bi katastrofalan po putinovske snage. Iako nije u medijima plasirano, vidljivo je po pomaku postrojbi da su ukrajinske snage toga svjesne i već par dana traju pokušaji napada kroz šumu, već sada na terenu prozvana krvava šuma zbog velikog stradanja ljudi. Da bi operacija bila uspješna potrebno je vezivanje više snaga, jer Rusi su svjesni ove opasnosti i dobro su utvrdili položaje. Ako Ukrajinci to uspiju, a moja je pretpostavka da s trenutnim opsegom to ne mogu, dok s povećanim (uz velike gubitke) bi to sigurno mogli dolazi do velike promijene oko Bakhmutske stupice.

1. Ukrajinci povećavaju i kordiniraju više snaga na napad i osvajanje Kreminne. Ljudske žrtve svakako bi bile visoke (već su sada pri manjim pokušajima prodora) no potez bi uzdrmao putinovske snage na čitavom širem prostoru. Morala bi se vezati čitava putinovska oklopna brigada da se postavi novi položaj obrane (broj 2. sjever). Vitalno važna prometnica P66 koja je u ruskim rukama prekida važnu rutu snabdijevanja i komunikacije putinovskih snaga diljem čitave sjeverne obrambene linije. Otvara se automatski i novi prozor prema Sieverodonetsku zbog čega Putinovske snage moraju (alternative nemaju jer dolazi do dubokog prodora u neprijateljski teritorij) vezivati snage iz Bakhmutske stupice (broj 2. jug) i stvoriti novu obrambenu liniju vjerojatno uz os Popasna-Vrubivka. Sve ovo navedeno otvara vrlo veliku mogućnost oslobađanja Sieverodonetska (broj 3) što nadalje okreće novi scenarij

Ukrajinci ovo pokušavaju, iako nije medijski popraćeno (i logično neće niti biti osim ako je uspješno), kroz manje ofenzivne grupacije. No ukoliko ne koncentriraju veći broj snaga tj riskiraju i vezuju ih te u munjevitom udaru osvoje mjesto prekid Bakhmutske stupice neće biti moguć.


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Fb_img85

da ali pretpostavka je pogrešna u startu čim pišu od 60 000 vojnika u Bahmutu. Pa sam grad prije rata nije imao 70 000 stanovnika, to bi značilo da u gradu su na preko tisuću tenkova, oklopnih vozila itd. čim netko radi takve katastrofalne greške na temelju kakvih (nikakvih podataka) možeš reći frendu bez uvrede da može sa tom analizom obrisati dupe :)
to je kao da ja ne znam falijem silu gravitacije za 4x, i onda na temelju toga idem raditi nacrte za mostove ili zgrade.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 21 Jan - 16:41

@ray_mabus rekao sam.. sada ću malo postroži stvari.
ne moram svaki put doći na forum brisati tvoje postove o galatičkoj federaciji ili komšiću. imaš i drugu temu i neograničen broj tema gdje piši u komšiću i galaktičkoj federaciji. idući put kada vidim riječ galaksija ili komšić ili bosna općenito, brišem sve tvoje postove nazad 5 dana bez diskiriminacije.
---------------
mlada Ruska novinarka popila geler u nogu uživo


biti će dobro , na mlado je
nadam se da curka neće nazad na frontu, ovisi otećenju moguće da će i biti invalid, bolje neka rađa nove ruse koliko će ih poginuti u ovom ratu, trebat će im demografska obnova





_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Sat 21 Jan - 16:42

zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Da je zapad htio skršio bi rusiju do 9 mjeseca bez pardona 
lol!
A tko će to ratovati za Zapad?!

Oni iz gay brakova?
Žene s bradom?
Kradioci crne djece po Africi?
Neke nakaradne trans osobe, što ni ne znaju što su?
Građani svijeta bez svoje države, nacije i narodnih običaja?
Osobe bez svog identiteta?

Negdje sam čuo podatak da se u američkoj vojsci prijavilo 130 000 ljudi manje za vojsku, nego je to bilo ranije.
Zapad propada zbog poremećenih vrijednosti.
lol!
evo ti matematike, da su poslali projketile za HIMARS dugog dometa pa da recimo ukri porokaju svu energetiku po rusiji, sve rafinerije, sve benzinske, elektrane, motove, krečki most, vojarne....koliko bi trajao rat?

Ti samo živi u iluzijama, stvarnost će te gadno zaboliti.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Sat 21 Jan - 16:46

Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Da je zapad htio skršio bi rusiju do 9 mjeseca bez pardona 
lol!
A tko će to ratovati za Zapad?!

Oni iz gay brakova?
Žene s bradom?
Kradioci crne djece po Africi?
Neke nakaradne trans osobe, što ni ne znaju što su?
Građani svijeta bez svoje države, nacije i narodnih običaja?
Osobe bez svog identiteta?

Negdje sam čuo podatak da se u američkoj vojsci prijavilo 130 000 ljudi manje za vojsku, nego je to bilo ranije.
Zapad propada zbog poremećenih vrijednosti.
lol!
evo ti matematike, da su poslali projketile za HIMARS dugog dometa pa da recimo ukri porokaju svu energetiku po rusiji, sve rafinerije, sve benzinske, elektrane, motove, krečki most, vojarne....koliko bi trajao rat?

Ti samo živi u iluzijama, stvarnost će te gadno zaboliti.

Evo tebi matematike.

Da Rusi ispale sav svoj nuklearni potencijal po Zapadu....koliko bi trajao rat?


Eto, baš zato se ne dešava ono što ti hipotetički spominješ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Sat 21 Jan - 16:53

zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Da je zapad htio skršio bi rusiju do 9 mjeseca bez pardona 
lol!
A tko će to ratovati za Zapad?!

Oni iz gay brakova?
Žene s bradom?
Kradioci crne djece po Africi?
Neke nakaradne trans osobe, što ni ne znaju što su?
Građani svijeta bez svoje države, nacije i narodnih običaja?
Osobe bez svog identiteta?

Negdje sam čuo podatak da se u američkoj vojsci prijavilo 130 000 ljudi manje za vojsku, nego je to bilo ranije.
Zapad propada zbog poremećenih vrijednosti.
lol!
evo ti matematike, da su poslali projketile za HIMARS dugog dometa pa da recimo ukri porokaju svu energetiku po rusiji, sve rafinerije, sve benzinske, elektrane, motove, krečki most, vojarne....koliko bi trajao rat?

Ti samo živi u iluzijama, stvarnost će te gadno zaboliti.

Evo tebi matematike.

Da Rusi ispale sav svoj nuklearni potencijal po Zapadu....koliko bi trajao rat?


Eto, baš zato se ne dešava ono što ti hipotetički spominješ.
A jebote, kad bi ispalili prvi projektil za 10 minuta bi rusija bila pretvorena u prah i pepeo, eto ti matematike pa ti matematiči

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Sat 21 Jan - 17:22

Prije sat vremena

Maloljetnik ozlijeđen u granatiranju Sumske oblasti

Tinejdžer u dobi od 17 godina ozlijeđen je u ruskom granatiranju Sumske oblasti u Ukrajini.

Guverner Dmitro Živicki rekao je da je 10 granata eksplodiralo u blizini kuća u selu Studenok. Kuća u kojoj je bio tinejdžer je uništena. Dječak je prebačen u bolnicu, rekao je guverner.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Sat 21 Jan - 18:29

Prije 2 sata

Ruska diverzantska skupina pokušala je prijeći ukrajinsku granicu

Šest Rusa pokušalo je prijeći granicu s Ukrajinom u ranim jutarnjim satima, prema ukrajinskom dužnosniku.

Dmitro Živicki, šef uprave Sumske regije, rekao je da se diverzantska skupina pokušala ušuljati oko pet sati ujutro.


Pokušavali su ući u Junakiv u Sumsku regiju, rekao je Živicki. "Naši vojnici su otvorili vatru, neprijatelj je pobjegao. Hvala našim braniteljima", rekao je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Sat 21 Jan - 19:15

Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Da je zapad htio skršio bi rusiju do 9 mjeseca bez pardona 
lol!
A tko će to ratovati za Zapad?!

Oni iz gay brakova?
Žene s bradom?
Kradioci crne djece po Africi?
Neke nakaradne trans osobe, što ni ne znaju što su?
Građani svijeta bez svoje države, nacije i narodnih običaja?
Osobe bez svog identiteta?

Negdje sam čuo podatak da se u američkoj vojsci prijavilo 130 000 ljudi manje za vojsku, nego je to bilo ranije.
Zapad propada zbog poremećenih vrijednosti.
lol!
evo ti matematike, da su poslali projketile za HIMARS dugog dometa pa da recimo ukri porokaju svu energetiku po rusiji, sve rafinerije, sve benzinske, elektrane, motove, krečki most, vojarne....koliko bi trajao rat?

Ti samo živi u iluzijama, stvarnost će te gadno zaboliti.

Evo tebi matematike.

Da Rusi ispale sav svoj nuklearni potencijal po Zapadu....koliko bi trajao rat?


Eto, baš zato se ne dešava ono što ti hipotetički spominješ.
A jebote, kad bi ispalili prvi projektil za 10 minuta bi rusija bila pretvorena u prah i pepeo, eto ti matematike pa ti matematiči

bolesnik zna da u slučaju prvog otvaranja silosa kreće protuudar.

koliko vidimo po konvencionalnom nemaju neke šanse.

cijela njemačka eskadrila je u poljskoj. plus ameri koji stalno letuckaju iznad rusije.
pride francuzi i britanci.

rusi itekako paze da se neki silos ne otvori jer bi im bio popičkitis odmah.

kako bi svijet izgledao poslije je upitno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti Sat 21 Jan - 19:21

Nikako nemojte slati američke tenkove u Rusiju.
Ne mogu vozit po snijegu.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha Sat 21 Jan - 19:59

zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Da je zapad htio skršio bi rusiju do 9 mjeseca bez pardona 
lol!
A tko će to ratovati za Zapad?!

Oni iz gay brakova?
Žene s bradom?
Kradioci crne djece po Africi?
Neke nakaradne trans osobe, što ni ne znaju što su?
Građani svijeta bez svoje države, nacije i narodnih običaja?
Osobe bez svog identiteta?

Negdje sam čuo podatak da se u američkoj vojsci prijavilo 130 000 ljudi manje za vojsku, nego je to bilo ranije.
Zapad propada zbog poremećenih vrijednosti.
lol!
evo ti matematike, da su poslali projketile za HIMARS dugog dometa pa da recimo ukri porokaju svu energetiku po rusiji, sve rafinerije, sve benzinske, elektrane, motove, krečki most, vojarne....koliko bi trajao rat?

Ti samo živi u iluzijama, stvarnost će te gadno zaboliti.

Evo tebi matematike.

Da Rusi ispale sav svoj nuklearni potencijal po Zapadu....koliko bi trajao rat?


Eto, baš zato se ne dešava ono što ti hipotetički spominješ.
a otkud ti ideja da bi rusi ispalili sav svoj nuklearni potencijal... rus je s obzirom na sve što se do sada odigralo već trebao pokrenuti preventivne udare, ako ništa a ono po slovačkoj češkoj i poljskoj, s obzirom da se preko tih država odvija kompletna logistika i najveći dio remontiranja, a sve što je do sada poslano ukrajini, je totalno derogiralo rusku sigurnosnu prosudbu tijeka rata koji su oni samouvjereni da ukrajina neće dobiti vojnu pomoć nazvali specijalnom operacijom... da svedemo ovu priču, rusi neće upotrijebiti nuklearno oružje ni na užoj taktičkoj razini a kamoli da bi pokrenuo streške udare... vrlo jednostavno za pojasniti...ukoliko bi pokušao sa užim taktičkim udarom u ukrajini ili po prednjoj sastavnici nato prostora, bio bi izvrgnut toliko jakom konvencionalnom raketnom napadu po kompletnom rubnom ruskom području (to je velik broj ruskih gradova) gdje bi rusija morala aktivirati skoro kompletno dostupan pzo-pro, a nakon toga ukoliko bi i probala izvršiti streteški udar po ogromnom nato prostoru, ruski prostor za nato nuklearne strateške udare bi bio skoro pa nebranjen.... shodno navedenom, a s obzirom da je cilj svake ratne aktivnosti pobjeda, nuklearni rat kojeg bi započela rusija je isključen, jer ona nikako ne može pobjediti u smislu da uništi sav zapadni svijet.... i baš se događa to što tre navodi ali etapa po etapa, u konačnici će ukrajina imati puni obrambeni i napadni potencijal, sa maksimalnim kapacitetima... koliko god, tre ili dijagram, ja ili i neki drugi kolege koji su iskusili rat, smrt, stradanja, pogibije bliskih ili pak najmilijih, bili empatični prema velikom stradavanju i ukrajinskih vojnika ali i ukrajinskih civila, ovaj rat ide svojim tijekom sa tako zadanim varijablama.... moglo je sve to završiti brzom predajom ukrajine i malim stradanjima u startu a onda bi cijela europa bila izložena ratnim eskapadama osokoljene rusije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Sat 21 Jan - 20:03

michaellcmacha wrote:
a otkud ti ideja da bi rusi ispalili sav svoj nuklearni potencijal... 
Jučer Medvedev izjavio.

Doduše, ne znam da li bi čitav potencijal ispalili, ali dovoljan sigurno da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Sat 21 Jan - 20:30

zoro avenger wrote:
michaellcmacha wrote:
a otkud ti ideja da bi rusi ispalili sav svoj nuklearni potencijal... 
Jučer Medvedev izjavio.

Doduše, ne znam da li bi čitav potencijal ispalili, ali dovoljan sigurno da.
isti je izjavio da će se eu smrzavat, cijena plina biti soma ojra po kubiku.
i tako to.
sada su sretni da dobiju 27usd po barellu.
patuljko nema sreće.

pisao sam o ovom. četnici će prodavati naftu i plin u bescjenje.

kretenčina je zabrijala da je merkelica i ribež u berlinu.

napušit će se kurca kao i uvijek.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 21 Jan - 20:32

Isto tako da dodam. Ekipa naivno misli "ako Rusi i Ameri i NATO ispale cijeli nuklearni arsenal cijeli svijet i ljudska vrsta je gotova".
Nije istina.
Međutim oni koji bi garantirano bili gotovi su Rusi.
Rusija kao narod i nacija bi nakon takvog nuklearnog rata prestajali postojati. Procjenjen broj poginulih Rusa je oko 100milijuna stanovnika, istina je da bi EU+USA (zajedno imaju 900 milijuna ljudi) izgubili 200milijuna ljudi, međutim Rusija nakon takvog rata ne bi postojala.
Ostalo bi 700 milijuna zapadnjaka + Ukrainci, Turci, Kazahstanci, Kinezi, Japanci ,koji bi se zaletili na 30-40milijuna Rusa koji su preživjeli nuklearni rat i svatko bi gledao uzeti što veći dio Rusije za sebe.
Ukraina bi uzela velik dio Rusije. Turska sigurno bi uzela neke islamske regije. Kazahstan. Poljska bi se proširila i anektirala Bjelorusiju i djelove Ruske Federacije. jebena Njemačka koja bi možda izgubila desetke milijuna urbanog stanovništva bi dobila velik dio kopnene Rusije.
USA , Japan, Južna Koreja bi grabili djelove Sibira.
Najgore od svega Kina bi se uključila da ukrade što više teritorija, i pri tome bi vjerojatno i objavila rat Rusiji čisto iz razloga da ne dobije Japansku ili Američku ili EU koloniju na svojoj granici.

Putin i Ruska elita bi bili uhvaćeni u svojim bunkerima, i streljani. Ostatak Ruske populacije bi bio podjeljen među osvajačima i s vremenom asimiliran u Njemce, Poljake, Ukraince, itd. Ruski jezik zabranjen i Ruska nacija ukinuta kao Bizantsko ili Rimsko ili Babilonsko carstvo ili kao Asteci, Maje , Inke.

Srbija na aparatima naravno.

Zato zaboravite na priče "Rusija će nuklearno odgovoriti".

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Sat 21 Jan - 20:33

veber wrote:
zoro avenger wrote:
michaellcmacha wrote:
a otkud ti ideja da bi rusi ispalili sav svoj nuklearni potencijal... 
Jučer Medvedev izjavio.

Doduše, ne znam da li bi čitav potencijal ispalili, ali dovoljan sigurno da.
isti je izjavio da će se eu smrzavat, cijena plina biti soma ojra po kubiku.
i tako to.
To ti nema veze s nuklearim bombicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 21 Jan - 20:38

Inače jedan od zapovjednika Ukrainske vojske(zapovjednik kopnenih snaga Ukraine) je pazi ovo - etnički Rusi rođen i školovan u Rusiji, za vrijeme SSSRa prebačen u Ukrainu i tamo ostao i postao lojalan Rus(kao i milijuni drugih Rusa u Kijevu, Odesi, Dnjipropetrovsku, Krahivu koji su lojalni Kijevu, navodno 10-20% vojnika Ukrainske armije su etnički Rusi, a Ruski jezik se ravnopravno koristi uz Ukrainski).

Toliko o tome da su Ukrainci ovo-ono




In April 2022, Syrskyi was given the Hero of Ukraine award for his efforts. In September 2022, media reported that Syrskyi is the architect behind the successful Kharkiv counteroffensive. Syrskyi has been described as "the most successful general of the 21st century so far".

Etnički Rus u Ukrainskoj vojsci opisan kao jedan od najboljih generala 21og stoljeća!

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Sat 21 Jan - 20:47

Evo... Ja vjerujem da su Rusi u stanju to napraviti.
Naposlijetku, Rusi se moraju braniti od anglosaksonskih agresora...
Sasvim razumljivo normalnom čovjeku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti Sat 21 Jan - 20:51

zoro avenger wrote:Evo... Ja vjerujem da su Rusi u stanju to napraviti.
Naposlijetku, Rusi se moraju braniti od anglosaksonskih agresora...
Sasvim razumljivo normalnom čovjeku.

Koji je to jezik? Srpski?
Ništa nisam razumio.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Sat 21 Jan - 20:54

zoro avenger wrote:
michaellcmacha wrote:
a otkud ti ideja da bi rusi ispalili sav svoj nuklearni potencijal... 
Jučer Medvedev izjavio.

Doduše, ne znam da li bi čitav potencijal ispalili, ali dovoljan sigurno da.
Čuj ti živiš neki svoj život, ne želim te vrijeđati no taj tvoj stav mi djeluje kao da si konzumirao popriličan broj tatula ili lizao žabe, rusija ni u čemu ne može parirati zapadu i to što si ti ili općenito rusofili zamislili nema apsolutno nikakve veze sa realnošću, rusija gubi rat neovisno jel izgubila ili dobila nekoliko sela ili gradova- linija razgraničenja tu ne igra neku ulogu kada se radi o sitnim pomacima na terenu i samo će veliki igrači odlučiti na koji će način rusija preživjeti i biti stavljena u okvire koji odgovaraju njihovim interesima.

Da skratim rusija se sama navukla na kurčinu napavši Ukrajinu i sad navalači kurton na glavu i glumi da je neki kurac kao mujo na maskembalu.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Sat 21 Jan - 20:59

Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
michaellcmacha wrote:
a otkud ti ideja da bi rusi ispalili sav svoj nuklearni potencijal... 
Jučer Medvedev izjavio.

Doduše, ne znam da li bi čitav potencijal ispalili, ali dovoljan sigurno da.
Čuj ti živiš neki svoj život,... bla,bla,bla...
Zar ti ne živiš neki svoj život?!

I kad skužiš da je u Ukrajini jedini agresor Amerika, onda ćeš me bolje razumjeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Sat 21 Jan - 21:17

Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro avenger wrote:
michaellcmacha wrote:
a otkud ti ideja da bi rusi ispalili sav svoj nuklearni potencijal... 
Jučer Medvedev izjavio.

Doduše, ne znam da li bi čitav potencijal ispalili, ali dovoljan sigurno da.
Čuj ti živiš neki svoj život,... bla,bla,bla...
Zar ti ne živiš neki svoj život?!

I kad skužiš da je u Ukrajini jedini agresor Amerika, onda ćeš me bolje razumjeti.
Eto to ti ja govorim, dakle rusija je okupirala i anektirala dijelove ukrajine ali ti i dalje vidiš da je to amerika okupirala i kažeš da nisi na drogama??
I ti imaš problem, kao i još neki ovdje...

Vi mislite da je rat u Ukrajini počeo 2022.

A počeo je prije 20-ak godina. Naravno, ono što vam ne odgovara, zaboravite. Nemoš tako na zelenu granu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum