ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo shvatio da nema jaja-dole

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 02:26

Serbinho-3 wrote:Ta baba je imala neko mentalno otkud znam sta.

Znala je da ide nocu i seta.

Rece ta jedna, proverila, umrla pre godinu dana,

ja je video pre sest meseci.

samo ja mislim da

su ostali otisli a ti neki ostali.

Zasto.

Have no Idea.
Zato šta ne kuže da su mrtvi.

Misle da su još živi.

Sama ta osoba kad je umrla ne shvaća ili jednostavno ne prihvaća da je umrla i sebe još zamišlja onako kako je izgledala kad je bila inkarnirana i šeta naokolo tako.

Ne shvačaju da su umrli ( ili ne želi prihvatit fizičku smrt dakle odbija al ti to dođe na isto tj ne želi to prihvatiti dakle ne shvaća da je umrla ). SHVAČAŠ ?

RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 02:32

Suštinski ti se dešava onda ovo :

Usredotočavanje je stvori ti druga duša sliku koju vidiš tj taj koncept ispred tebe pa kao vidiš to šta je ta duša stvorila tj tu sliku.


I sad ta osoba je umrla al ne shvača da je umrla ili ne prihvača taj podatak dakle odbija da prizna da je umrla i sebe doživljava kao da je još živa i stvara sliku sebe onakva kakvo je izgledala za života.

I onda ti vidiš tu njenu projekciju. Ona projekcira sebe kakva je bila za života jer ne shvaća da je umrla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 02:38

Kad odeš nekome na sprovod onda se ponašaj normalno.

Čak su i Isusa žalovali mislim trideset dana il tako nešto.

Duša se oprašta od tijela tj prošlog života, svojih bližnjih itd.

Kad pokapaš nekoga dakle na sprovodu velika je vjerovatnost da ta osoba gleda kako se ukapa njeno tijelo.

Mora se oprostit od prošlog života i ić dalje.

Neki to ne mogu prožvakat pa lutaju okolo a projeciraju sliku sebe drugima onakvi kakvi su bili za života jer misle da su još živi.

Misle to al nije istina al tko bi ih uvjerio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 02:39

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Ta baba je imala neko mentalno otkud znam sta.

Znala je da ide nocu i seta.

Rece ta jedna, proverila, umrla pre godinu dana,

ja je video pre sest meseci.

samo ja mislim da

su ostali otisli a ti neki ostali.

Zasto.

Have no Idea.
Zato šta ne kuže da su mrtvi.

Misle da su još živi.

Sama ta osoba kad je umrla ne shvaća ili jednostavno ne prihvaća da je umrla i sebe još zamišlja onako kako je izgledala kad je bila inkarnirana i šeta naokolo tako.

Ne shvačaju da su umrli ( ili ne želi prihvatit fizičku smrt dakle odbija al ti to dođe na isto tj ne želi to prihvatiti dakle ne shvaća da je umrla ). SHVAČAŠ ?


Deda od moje majke se vracao kuci, ne znajuci da je

mrtav, oni bezali.

Ne znam celu pricu, kasnije se nije vise pojavljivao.

Necu detalje, jer ne znam.

Ne verujem da mu je neko nesto rekao.

Kasnije valjda otisao nakon tih ne znam koliko

dana, duse odu.

Ti prizemni nisu otisli.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 02:39


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 02:41

Zato šta se moraju oprostit.

Život je igra i taj život recimo nek netko živi npr 70 godina šta nije malo jel. Onda ima obitelj, ljude do kojih mu je stalo.

Jednostavno se mora pozdravit ( doslovno prihvatit to i krenit dalje ).

Nekima to teško pada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 02:54


Svi ovi sto se rode, jesu reinkarnirani.

Rode se, umru, rode...

Prijatelj isao unazad nekoliko zivota.

Tako je.

Prozivis svoje i odes.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Guest 29/12/2022, 02:54

Serbinho-3 wrote:
Di je duh?
Ja ovdje vidim samo mačku koju je netko diže i spušta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Guest 29/12/2022, 02:58

RayMabus wrote:Zato šta se moraju oprostit.

Život je igra i taj život recimo nek netko živi npr 70 godina šta nije malo jel. Onda ima obitelj, ljude do kojih mu je stalo.

Jednostavno se mora pozdravit ( doslovno prihvatit to i krenit dalje ).

Nekima to teško pada.
A ja mislio da kad netko umre da je umro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 03:02


Gledao sam nekog Indijanca na tv, bio kao mrtav.

Video sebe na zemlji, ali nije mogao uci, jer je bila

neka vatra.

Usao u sator ko vetar, niko ga nije video.

Kasnije se vratio, uspeo preskociti vatru i usao

u telo.

Bilo na TV.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by mentalitet 29/12/2022, 05:35

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:Građani Srbije trenutno mogu da putuju u evropsku šengensku zonu bez vize ili bilo kakvog prethodnog odobrenja, ali od 2023. godine to više neće biti moguće.

Naime, od sledeće godine naši građani će morati da podnesu onlajn zahtev kroz Evropski sistem za odobravanje putovanja (ETIAS) koja se plaća.
To su nešto odgodili. Trebalo je početkom godine al sad će valjda te pri kraju iste.

https://dubrovackidnevnik.net.hr/vijesti/hrvatska/ipak-nista-od-sustava-etias-na-hrvatskim-granicama

To i nije toliko bitno jer platiš 100 kuna i miran si iduće tri godine. Lakše prolaziš granicu s tim.

nije bas tako , platis manje bitno podnosenje zahtjeva moze svasta znacit
osim toga ocekujes da nakon putovanja bez vize ili odobrenja dobijes putovanje osobnom ili jednostavno putovanje a ne povratak na skoro pa vizni rezim
srecom mogu slobodno putovat u rusiju i venezuelu... moguce i sjevernu koreju nisam provjeravao ;)

Evo ga josh jedan krelac,a shto tebi vrijedi bijedniche shto mozesh putovati po cijeloj Europi kad jedva imash za tramvaj od Dubrave do Remize?Mislim fakat taj rvatski mentalni sklop dvogodishnjaka nikad mi nece biti jasan.Pa gdje ste odrastali pizda vam materina pokvareno jalna jer dok sam ja tamo zivio nisam nailazio na takve idiote,osm mozda shto se krijete iza pseudonima i lijechite ovdje svoje psihichke bolesti.Dam kurac osjeci da ste isti i prema svome susjedu samo shto ste podmukli i pravite se fini i kulturni.Koja bagra bog te jebo???

"Opet na putu za Rašku gde ću razgovarati sa Srbima sa Kosova i Metohije. Znajući da oni, sve do konačnog oslobodjenja, nikada neće biti zadovoljni nijednom odlukom, čiste savesti i obraza, idem pred njih, uveren da je danas dobar dan za Srbiju, da smo sačuvali mir i dobili garantije za bezbednost i opstanak Srba. Kakva god odluka našeg naroda bude bila, prihvatiću je, biću uz njih i čuvaćemo srpsko jedinstvo", objavio je Adem Vuchiqi na Instagramu.


Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Suljo-Adem Vuchiqi

Nije stvar u njemu (zaboli me kurac za bilo kojeg politichara pa i njega ,nemam politichkih idola kao vi)
nego vama bolesnicima koji bi drkali i svrshavaali da je doshlo do rata a ne shvacate ili necete da shvatite da je Galkan bure baruta koji bi mogao lako da eksplodira.Svi oni koji su protiv rata su za vas maloumni a vi ste visokocivilizirani .Posebno ti koji si glup ko kurac i pokvaren do srzi.Borish se za pedere i lezbijke ali navijash da zarate albanci i srbi.Pa idiote shto mislish da bi Hrvatska ili BiH ostala poshtedjena?.Ne razumijem shto zelish dokazati,ali vi takozvani ljevichari i bivshe komunjare ste opasniji i gori za hrvatski narod od bilo kojeg hrvatskog neprijatelja.Pa koja je razlika izmedju tebe ,vuka i Ere?Nikakva!E vidish mene bi bilo sram da me netko usporedjuje sa njima.Ali jebiga ,ja sam gluplji od tebe shto ti bilo shto objasnjavam jer vjerojatno imash dovoljno godina u guzici kao i oni i takvi umiru gluplji nego su se rodili.Ljudsko si smece koje je vjerojatno nastalo od smeca.Ne pada jabuka pod krushku.To su geni protiv kojih ne mozesh nishta,Smrad ostaje smrad svugdje ,i medju srbima i medju hrvatima i medju albancima.Mene cijelo vrijeme boravka na ovome forumu interesira samo jedno,odakle ta ljudska pokvarenost izvire i koji su uzroci?Ja to nisam nigdje vidio u virtualnom svijetu osim na hrvatskim portalima.E to me jebe,shto ne mogu naci odgovor tih vashih pokvarenih korijena.Nemoguce je da je cijeli hrvatski narod takav,ali vas nekolicina zeli da se stekne takav dojam,srbi li ste ili shiptari??

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Ringo10 29/12/2022, 06:06

Rat na Kosovu bi bio katastrofa za cijeli Balkan I sire
Oni koji navijaju za rat nisu normalni
Gledam kako neki Hrvati uzivaju I slade se jer Srbi imaju problema
Jadno je to
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by mentalitet 29/12/2022, 06:18

Ringo10 wrote:Rat na Kosovu bi bio katastrofa za cijeli Balkan I sire
Oni koji navijaju za rat nisu normalni


Pa to je poanta cijele priche ,Zamisli zarati ,ajde tko jebe onih 200 tisuca srba na Kosovu ali bi bilo i toliko mrtvih na Balkanu.I sad ovi kreteeni ovdje navijaju kao na utakmici a ne shvacaju da zbog toga sutra mozda nece imati sht jesti a da ne govorim recimo o hrvatskim vojnicima koji su dole.Nevjerojatno koliko im je uzak vizur kao kod konja sa onim njegovim dok ga gazda shiba i upravlja njime dizginama.Tako i oni ne vide nishta sa strane samo vide kako da se Vuchicu najebu matere.Pa i srbi ga ne vo;le isto tako kao shto hrvati ne vole Plenkovica ili Milovanovica,,,halo nece oni ratovati nego obichan narod koji nije kriv za nishta na bilo kojoj strani.Ali bolesna bagra navija mamu im jebem degenerichnu gdje su se samo okotili.Toga smeca nije bilo prije ili je ovaj internet dao svakom bolesniku shansu da se iskaze u svom ?najboljem" svjetlu.Ne znam,mozda sam ja glup shto dolazim na ovakvo mjesto ali ne mogu vjerovati da postoje takva pokvarena ljudska bica.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Gast 29/12/2022, 10:12

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Rat na Kosovu bi bio katastrofa za cijeli Balkan I sire
Oni koji navijaju za rat nisu normalni


Pa to je poanta cijele priche ,Zamisli zarati ,ajde tko jebe onih 200 tisuca srba na Kosovu ali bi bilo i toliko mrtvih na Balkanu.I sad ovi kreteeni ovdje navijaju kao na utakmici  a ne shvacaju da zbog toga sutra mozda nece imati sht jesti a da ne govorim recimo o hrvatskim vojnicima koji su dole.Nevjerojatno koliko im je uzak vizur kao kod konja sa onim njegovim dok ga gazda shiba i upravlja njime  dizginama.Tako i oni ne vide nishta sa strane samo vide kako da se Vuchicu najebu matere.Pa i srbi ga ne vo;le isto tako kao shto hrvati ne vole Plenkovica ili Milovanovica,,,halo  nece oni ratovati nego obichan narod koji nije kriv za nishta na bilo kojoj strani.Ali bolesna bagra navija mamu im jebem degenerichnu gdje su se samo okotili.Toga smeca nije bilo prije ili je ovaj internet dao svakom bolesniku shansu da se iskaze u svom ?najboljem" svjetlu.Ne znam,mozda sam ja glup shto dolazim na ovakvo mjesto ali ne mogu vjerovati da postoje takva pokvarena ljudska bica.
cigane 

svakog tko napadne cigansku državu  imaš pravo mrzit
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 11:17

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Rat na Kosovu bi bio katastrofa za cijeli Balkan I sire
Oni koji navijaju za rat nisu normalni


Pa to je poanta cijele priche ,Zamisli zarati ,ajde tko jebe onih 200 tisuca srba na Kosovu ali bi bilo i toliko mrtvih na Balkanu.I sad ovi kreteeni ovdje navijaju kao na utakmici  a ne shvacaju da zbog toga sutra mozda nece imati sht jesti a da ne govorim recimo o hrvatskim vojnicima koji su dole.Nevjerojatno koliko im je uzak vizur kao kod konja sa onim njegovim dok ga gazda shiba i upravlja njime  dizginama.Tako i oni ne vide nishta sa strane samo vide kako da se Vuchicu najebu matere.Pa i srbi ga ne vo;le isto tako kao shto hrvati ne vole Plenkovica ili Milovanovica,,,halo  nece oni ratovati nego obichan narod koji nije kriv za nishta na bilo kojoj strani.Ali bolesna bagra navija mamu im jebem degenerichnu gdje su se samo okotili.Toga smeca nije bilo prije ili je ovaj internet dao svakom bolesniku shansu da se iskaze u svom ?najboljem" svjetlu.Ne znam,mozda sam ja glup shto dolazim na ovakvo mjesto ali ne mogu vjerovati da postoje takva pokvarena ljudska bica.

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 11:20

Hrvatska ne može utjecati na to tamo.

Sad ću ti nešto reč kao pripadnik anđeoske hijerarhje : Brate mili ako se oćete potuč, potucite se. Bit će manje budala na ovoj planeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 11:29

Taj vaš četnik na vlasti je 23.05 ove godine izjavija nešto na šta sam ja reagira.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji

80 posto naroda vam navija za ove ruske četnike u Ukrajini. Jebe vas se šta ovi rokaju po civilima.

Misliš da će biti šteta ako vas takve kakve jeste izbišemo s lica ove planete ?

Neće. Vjeruj meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 11:52

Lekcija broj NULA.

Ne jedan nego baš nula.

Lekcija broj nula kaže : Nikad ne diži tlak anđelu Prijestolniku.



by RayMabus Mon 22 Aug - 23:55

Normalno da ću ga guziti. Pa napisao sam već u svibnju ove godine nakon šta je ovaj mrtav ladan ispalio da Hrvatska nakon svega nije imala pravo osloboditi svoj teriorij šta ću mu napravit.

Eto pat pozicija u Ukrajini a ovi se nadao da će to brzo završiti a sad nema gdje jer će se ovo otegniti a on će se morat odlučiti di je.

Ako kaže da je za Zapad napast će ga Rusija, SPC i njegovi desničari a ako kaže da je za Rusiju napast će ga ovi sa Zapada sa svih strana.

Sad uživajmo u njegovom koprcanju i znojenju.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 11:55

Ja vam nisam tata.

Ako ćete se potuč ja vas neću povlačit za rukav i moljakat nemojte.

Možete slobodno. Bit će mi zadovoljstvo da počupam taj korov s površine ove planete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 12:58

Ovo sad kad ne mogu naložit Srbe da se samopojebu radi Putina a onda daj šta daš :

Putin želi gurnuti Lukašenka u rat? Rusi tvrde: ‘Ukrajinska raketa pala je u Bjelorusiju‘

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 13:12

Ako se Bijelorusija uključi u rat matematičke šanse za rat na Balkanu se povečavaju.

:popcorn
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 5 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum