ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo shvatio da nema jaja-dole

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 28/12/2022, 20:05

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:Građani Srbije trenutno mogu da putuju u evropsku šengensku zonu bez vize ili bilo kakvog prethodnog odobrenja, ali od 2023. godine to više neće biti moguće.

Naime, od sledeće godine naši građani će morati da podnesu onlajn zahtev kroz Evropski sistem za odobravanje putovanja (ETIAS) koja se plaća.
To su nešto odgodili. Trebalo je početkom godine al sad će valjda te pri kraju iste.

https://dubrovackidnevnik.net.hr/vijesti/hrvatska/ipak-nista-od-sustava-etias-na-hrvatskim-granicama

To i nije toliko bitno jer platiš 100 kuna i miran si iduće tri godine. Lakše prolaziš granicu s tim.

nije bas tako , platis manje bitno podnosenje zahtjeva moze svasta znacit
osim toga ocekujes da nakon putovanja bez vize ili odobrenja dobijes putovanje osobnom ili jednostavno putovanje a ne povratak na skoro pa vizni rezim
srecom mogu slobodno putovat u rusiju i venezuelu... moguce i sjevernu koreju nisam provjeravao ;)

Evo ga josh jedan krelac,a shto tebi vrijedi bijedniche shto mozesh putovati po cijeloj Europi kad jedva imash za tramvaj od Dubrave do Remize?Mislim fakat taj rvatski mentalni sklop dvogodishnjaka nikad mi nece biti jasan.Pa gdje ste odrastali pizda vam materina pokvareno jalna jer dok sam ja tamo zivio nisam nailazio na takve idiote,osm mozda shto se krijete iza pseudonima i lijechite ovdje svoje psihichke bolesti.Dam kurac osjeci da ste isti i prema svome susjedu samo shto ste podmukli i pravite se fini i kulturni.Koja bagra bog te jebo???

"Opet na putu za Rašku gde ću razgovarati sa Srbima sa Kosova i Metohije. Znajući da oni, sve do konačnog oslobodjenja, nikada neće biti zadovoljni nijednom odlukom, čiste savesti i obraza, idem pred njih, uveren da je danas dobar dan za Srbiju, da smo sačuvali mir i dobili garantije za bezbednost i opstanak Srba. Kakva god odluka našeg naroda bude bila, prihvatiću je, biću uz njih i čuvaćemo srpsko jedinstvo", objavio je Adem Vuchiqi na Instagramu.


Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Suljo-Adem Vuchiqi

debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 28/12/2022, 20:14

Vučic pojeo govno a s obzirom da je u Ukrajini pat pozicija cijelu iduću godinu bude jeo govna ko na traci.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 28/12/2022, 20:34

- Balkanski front Putinu je neophodan kako bi zamaskirao ruski poraz u Ukrajina, kaže Bešlin. On smatra kako bi Putin Srbiju mogao iskoristiti da zakuha situaciju na Balkanu tuđim, odnosno srpskim rukama, kako kaže "ruski proxy rat na Balkanu".

Vučićeva repriza kninskih balvana dio je Putinova morbidnog plana: Rusi hoće balkanski front, a Srbi im daju na volej
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by crvenkasti 28/12/2022, 21:07

Čiji su tenkovi što su ih Srbi dopremili na granicu s Kosovom?

Što su to EU i SAD obećali Srbima da bi ih odvratili od otvaranja fronta na Kosovu koji Rusi toliko priželjkuju?

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28784
2014-04-17


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by omni 28/12/2022, 21:13

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:Građani Srbije trenutno mogu da putuju u evropsku šengensku zonu bez vize ili bilo kakvog prethodnog odobrenja, ali od 2023. godine to više neće biti moguće.

Naime, od sledeće godine naši građani će morati da podnesu onlajn zahtev kroz Evropski sistem za odobravanje putovanja (ETIAS) koja se plaća.
To su nešto odgodili. Trebalo je početkom godine al sad će valjda te pri kraju iste.

https://dubrovackidnevnik.net.hr/vijesti/hrvatska/ipak-nista-od-sustava-etias-na-hrvatskim-granicama

To i nije toliko bitno jer platiš 100 kuna i miran si iduće tri godine. Lakše prolaziš granicu s tim.

nije bas tako , platis manje bitno podnosenje zahtjeva moze svasta znacit
osim toga ocekujes da nakon putovanja bez vize ili odobrenja dobijes putovanje osobnom ili jednostavno putovanje a ne povratak na skoro pa vizni rezim
srecom mogu slobodno putovat u rusiju i venezuelu... moguce i sjevernu koreju nisam provjeravao ;)

Evo ga josh jedan krelac,a shto tebi vrijedi bijedniche shto mozesh putovati po cijeloj Europi kad jedva imash za tramvaj od Dubrave do Remize?Mislim fakat taj rvatski mentalni sklop dvogodishnjaka nikad mi nece biti jasan.Pa gdje ste odrastali pizda vam materina pokvareno jalna jer dok sam ja tamo zivio nisam nailazio na takve idiote,osm mozda shto se krijete iza pseudonima i lijechite ovdje svoje psihichke bolesti.Dam kurac osjeci da ste isti i prema svome susjedu samo shto ste podmukli i pravite se fini i kulturni.Koja bagra bog te jebo???

"Opet na putu za Rašku gde ću razgovarati sa Srbima sa Kosova i Metohije. Znajući da oni, sve do konačnog oslobodjenja, nikada neće biti zadovoljni nijednom odlukom, čiste savesti i obraza, idem pred njih, uveren da je danas dobar dan za Srbiju, da smo sačuvali mir i dobili garantije za bezbednost i opstanak Srba. Kakva god odluka našeg naroda bude bila, prihvatiću je, biću uz njih i čuvaćemo srpsko jedinstvo", objavio je Adem Vuchiqi na Instagramu.

IZDAAAJ....POBEEEDAAAA BRE.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by vuksadinare 28/12/2022, 21:14

crvenkasti wrote:Čiji su tenkovi što su ih Srbi dopremili na granicu s Kosovom?

Što su to EU i SAD obećali Srbima da bi ih odvratili od otvaranja fronta na Kosovu koji Rusi toliko priželjkuju?

crveni opet nis'h?...tradicija :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by vuksadinare 28/12/2022, 21:19

tri najtanje knjige na svijetu...slovenski prostorni plan,srpska osvajanja,crnogorski radni uspjesi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 28/12/2022, 21:22

Putin se samopojebao ovim napadom na Ukrajinu i sad bi da se Srbija samopojebe da njemu bude lakše. A stvarno svašta.

NATO im blokirao sve vojne pošiljke iz Rusije i Kine, ne isporučuje im zapadno oružje koje su naručli......ratovali bi oni al nemaju baruta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by vuksadinare 28/12/2022, 21:27

....malo srpskih komentara..

'sloba je imao veca muda od ove usnate picke'

'kako krenusmo jos brze vratismo se'

'Ma to fazon.Nemamo posade ni za tri tenka ni vojske za dve pukovnije.Kinezi sad traze pare za vec dogovoreno oruzje a Rus i sam bedan ne moze ni sebi pomoci.Ili kreni ili se mani corava posla.'

'Prosli smo ko na svetskom prvenstvu.Ispali smo a ni do Jarinja nismo dosli.'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 28/12/2022, 22:06

Načekat će se ovi Rusi da im Srbi otvore taj balkanski front kako Putin i ekipa u Kremlju zamišlja.

Teža sprdačina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by pizzon 28/12/2022, 22:16

meni se dopao komentar
usa ambasadora u bg.du
srbi vekovima zive na kosovu, moraju da imaju svoju sigurnost i bezbednost.
svako normalan, ali i posten,  na balkanu, 
odlicno zna istoriju kosmeta.
druga je stvar sto smo mi prosuli status srbije
koji su nam stari ostavili
ko narodnu i drzavnu bastinu.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by pizzon 28/12/2022, 22:22

ne znam ko je pobedio
ali znam da su obojica
kod svojih kuca.
ujedno amerika i eu
garantuju da nema spiskova za hapsenje
srba.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 28/12/2022, 22:23

U ekskluzivnom intervjuu za "Novu" Kristofer Hil, ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, rekao je da razumije frustracije Srba s Kosova ali da je vrijeme da ih oni uklone. Govoreći o Zajednici srpskih opština, Hil je rekao da je riječ obavezi Prištine i da nije pitanje da li će ona biti formirana ili ne, već kako će funkcionisati i na koji način će biti implementirana.

Za Kristofera Hila, iskusnog diplomatu, ne može se reći da je običan ambasador. Njegovo bogato diplomatsko iskustvo, prethodni boravak na Balkanu, kao i činjenica da ga je predsjednik SAD Džo Bajden (Joe Biden) aktivirao iz penzije bio je signal da najmoćnija država na svijetu planira aktivno da se uključi u rješavanje otvorenih pitanja u ovom dijelu Evrope. Najuticajniji ambasador u Beogradu od Džorža Kenana, kako ga mnogi opisuju, u razgovoru za "Novu" govorio je o aktuelnoj krizi na Kosovu, pregovorima Beograda i Prištine, ali i o ekonomskim vezama Srbije i Amerike.

U intervjuu za Nova.rs, ambasador Hil govorio je o saradnji sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, o tome kako vidi političku scenu u Srbiji, opoziciju, o odnosu sa predsjednikom SAD Bajdenom, ali i američkim investicijama u Srbiji.

---

Amerikanci su pragmatični. A ne ko ovi Nijemci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 28/12/2022, 22:27

"Nemaju oni meni čime da prete. Video si na koji način razgovaram sa njima, pa reci ljudima da li sam kukavica ili im kažem sve i mnogo gore nego vama. Ali mi moramo da vodimo državu. Mi moramo da razgovaramo. Ali uvek ste znali da u meni imate i brata i oca", rekao je Adem Vuchiqi.

"Jesam li se nekad povukao, jesam li postavio nečija tuđa leđa? Ne, rekao sam, stojim iza barikada jer to je moj narod jer stojim uz svoj narod", dodao je.



istina , on stoji iza barikada
koef. 1.05 da ovi na barikada kazu necemo otic odjebi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 28/12/2022, 22:36

RayMabus wrote:U ekskluzivnom intervjuu za "Novu" Kristofer Hil, ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, rekao je da razumije frustracije Srba s Kosova ali da je vrijeme da ih oni uklone. Govoreći o Zajednici srpskih opština, Hil je rekao da je riječ obavezi Prištine i da nije pitanje da li će ona biti formirana ili ne, već kako će funkcionisati i na koji način će biti implementirana.

Za Kristofera Hila, iskusnog diplomatu, ne može se reći da je običan ambasador. Njegovo bogato diplomatsko iskustvo, prethodni boravak na Balkanu, kao i činjenica da ga je predsjednik SAD Džo Bajden (Joe Biden) aktivirao iz penzije bio je signal da najmoćnija država na svijetu planira aktivno da se uključi u rješavanje otvorenih pitanja u ovom dijelu Evrope. Najuticajniji ambasador u Beogradu od Džorža Kenana, kako ga mnogi opisuju, u razgovoru za "Novu" govorio je o aktuelnoj krizi na Kosovu, pregovorima Beograda i Prištine, ali i o ekonomskim vezama Srbije i Amerike.

U intervjuu za Nova.rs, ambasador Hil govorio je o saradnji sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, o tome kako vidi političku scenu u Srbiji, opoziciju, o odnosu sa predsjednikom SAD Bajdenom, ali i američkim investicijama u Srbiji.

---

Amerikanci su pragmatični. A ne ko ovi Nijemci.

oko ZSO sve jasno srbi bi nesto kao republiku sumsku a kosovari ne bi nista no kako ih saveznici stiscu pristali bi na nekakvu kulturnu autonomiju u okviru kosovskih zakona
ZSO ce vjerujem biti u nekom nezadovoljavajucem obliku za srbe i nakon znacajnih ustupaka kosovu u potvrdi drzavnosti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 28/12/2022, 22:43

Kako je lijepo to šta ne živimo ni s jednima ni s drugima u zajedničkoj državi.

Pravo olakšanje. Daleko im kuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 28/12/2022, 22:53

RayMabus wrote:Kako je lijepo to šta ne živimo ni s jednima ni s drugima u zajedničkoj državi.

Pravo olakšanje. Daleko im kuća.

moram priznat - je
zato svima kad se maknem malo ispricam pricu o podizanju spomenika mili marticu u kninu
da Z4 sad bi imali ova sranja ovod
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by pizzon 28/12/2022, 22:59

I nama je super
Nemamo generla Ademija
ne moramo da se pravimo
mutavi kako ne znamo
ko su bille ustase.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by omni 28/12/2022, 23:11

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Kako je lijepo to šta ne živimo ni s jednima ni s drugima u zajedničkoj državi.

Pravo olakšanje. Daleko im kuća.

moram priznat - je
zato svima kad se maknem malo ispricam pricu o podizanju spomenika mili marticu u kninu
da Z4 sad bi imali ova sranja ovod
Sto jes jes jedan je od najzasluznijih. Ima tu jos njih koji su pridonijeli. Obicno su psihopate inteligentni, u slucaju Z4 sreca je da su uz sve poremecaje bili i temeljno glupi.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Ringo10 28/12/2022, 23:30

vuksadinare wrote:...djaba sve kad se nema muda...kurti je pokazao da ima jaca jaja
Kurti ima Ameriku iza ledja....I cijeli Zapad
Kao I BiH Mujage
E sto bi se ooni mnogo kurcili da nije tako
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 28/12/2022, 23:37

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...djaba sve kad se nema muda...kurti je pokazao da ima jaca jaja
Kurti ima Ameriku iza ledja....I cijeli Zapad
Kao I BiH Mujage
E sto bi se ooni mnogo kurcili da nije tako

i srbi imaju ruse iza sebe
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 2 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum