ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo shvatio da nema jaja-dole

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 13:12

Ako se Bijelorusija uključi u rat matematičke šanse za rat na Balkanu se povečavaju.

:popcorn

RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 13:42

A još mora udarit sankcije Rusiji. Al gdje češ to ? Sve može samo mu to nemoj.

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem
.

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 2Q==

'Tko je protiv Rusije, dabogda živo meso od njega otpadalo'
Izjava je ovo ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića

Tko ne bio vjeran jednojezičnoj, jednokrvnoj Rusiji, dabogda živo meso od njega otpadalo, bio proklet tri puta i 3000 puta od mene. To je ono što je ostavio Sveti Petar Cetinjski svojim Crnogorcima, pa bi bilo dobro da i sadašnji predsjednik Vlade Crne Gore pročita ove riječi u trenutku kada po prvi put u povijesti zavodi sankcije Rusiji – izjava je ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića koji je ovim riječima osudio aktualnu politiku Podgorice prema Rusiji.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/tko-je-protiv-rusije-dabogda-zivo-meso-od-njega-otpadalo-935878 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 14:07

Da vam nacrtam šta se desilo ?

23.05 ove godine predsjednik četnik mrtav ladan izjavljuje kako su oni imali i imaju pravo radit veliku Srbiju na tlu Hrvatske. Dakle huška. Oće opet ratove.

Pa evo ti ih.

---

by RayMabus Mon 23 May - 16:16

Da rezoniramo :

1. Hrvatska je međunarodno priznata država a oni su tamo digli oružanu pobunu 1991 na poticaj Srbije i protjerali sve nesrbe.

2. Ti nisi hrvatski državljanin a 1994 si tamo došao držati govore kako Hrvatska ne postoji u međunarodno državnim granicama.

3. Iako im je nudila mirnu predaju oni su to odbili dakle po tebi države nemaju pravo osloboditi svoje teritorije koji drugi drže pod okupacijom.



SINE AKO SAM TE DO SAD TRPIO SAD VIŠE NEĆU


PA PA


https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 14:19

Za one manje inteligentne objasnit ću o čemu se radi.

Dakle imaš dokazanog ratnog huškača koji je još za vrijeme onog rata propagirao veliku Srbiju koji u tijeku ove invazije mrtav ladan izjavi kako oni imaju pravo opet napast Hrvatsku i radit te granice velike Srbije dakle poziova na mržnju i novi rat.

Super.

Ako udari sankcije Rusiji raščetvorit će ga njegovi vlastiti četnici i Putin a ako ne udari Zapad će mu jebat mater.

Ja uvijem pobjeđujem.

Izaberi nešto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Joža 29/12/2022, 14:25

vuksadinare wrote:...djaba sve kad se nema muda...kurti je pokazao da ima jaca jaja

Kurti je obična šiptarska pička, ali mu iza leđa stoje Ameri. Da nije Amera Srbadija bi ih pojela za doručak kao što im je malo nedostajalo da riješe šiptarsko pitanje na Kosovu 1999. Jebi ga, Amer ima dugu batinu, Srbadija kao otok, a Rusija daleko i ne previše zainteresirana osim kao alibi za Krim i Donbas.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Gast 29/12/2022, 14:28

Vladimir wrote:
vuksadinare wrote:...djaba sve kad se nema muda...kurti je pokazao da ima jaca jaja

Kurti je obična šiptarska pička, ali mu iza leđa stoje Ameri. Da nije Amera Srbadija bi ih pojela za doručak kao što im je malo nedostajalo da riješe šiptarsko pitanje na Kosovu 1999. Jebi ga, Amer ima dugu batinu, Srbadija kao otok, a Rusija daleko i ne previše zainteresirana osim kao alibi za Krim i Donbas.
pusti to 

i dan danas su sva srbijandeska gamad javni  ČETNICI 

 popadija 

tričetvrt skupštine 

sva vojna lica 

a ljudima koji brane svoj dom ćeš zabranit da vas kolju 

agresivna stoko
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Joža 29/12/2022, 14:37

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...djaba sve kad se nema muda...kurti je pokazao da ima jaca jaja

E jebiga shipci hrabri kao rvati kad imaju nekog jacheg iza sebe.Da ne bi Danke Deutschland i Amera nikad vi ne bi smjeli na onu shachicu srba napasti.No, kao i shipci ste mahali nacistima u Zagrebu,i kroz cijelu vashu povijest nikada niste ratovali protiv jacheg od sebe.Mozda sada Vuchko vas kopira.?

Jebem te ludog, ti stvarno odlijepio! Koga smo mi imali iza sebe? EEZ i Amerika nam ošinuli sankcije, poduprijeli jedinstvenu Jugu, šest mjeseci gledali kako nas se razvaljuje, stalno nas jebali za svaku vojnu akciju, mirno gledali kako se kolje po Vukovaru, ono švedsko govno Bildt tražio vojnu akciju NATO-a protiv Hrvatske tijekom Bljeska i Oluje, zaustavili nas pred Banjom Lukom, prejebali nas Washingtonskim i poslije Daytonskim sporazumom, Amer Peter G. vozao se u koloni traktora, ucjenjivali sa slanjem zapovkednika u Haag ... na kraju nam od države napravili prčiju. Sad smo kurac od ovce. E, al' imat ćemo € i Schengen. Cvat ćemo k'o poriluk na mjesečini.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Joža 29/12/2022, 15:15

RayMabus wrote:Za one manje inteligentne objasnit ću o čemu se radi.

Dakle imaš dokazanog ratnog huškača koji je još za vrijeme onog rata propagirao veliku Srbiju koji u tijeku ove invazije mrtav ladan izjavi kako oni imaju pravo opet napast Hrvatsku i radit te granice velike Srbije dakle poziova na mržnju i novi rat.

Super.

Ako udari sankcije Rusiji raščetvorit će ga njegovi vlastiti četnici i Putin a ako ne udari Zapad će mu jebat mater.

Ja uvijem pobjeđujem.

Izaberi nešto.

Ne pobjeđuješ (ne pobjeđujemo). To što njima krava krepava ne znači da naša dobro stoji. Demografski smo krahirali, od suverenih simbola ostali grb, zastava i ime i nogometna reprezentacija kao svjetski prepoznatljivi hrvatski ''brend''. Ostalo, žali Bože onih petnaest hiljada mrtvih i tko zna koliko osakaćenih. I nije samo stvar do političara nego i do naroda. O'šlo to na kvasinu. Bio u Zagrebu za Stjepanovo kod rodbine. Na što to sliči ubi Bože.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 15:23

Vladimir wrote:
RayMabus wrote:Za one manje inteligentne objasnit ću o čemu se radi.

Dakle imaš dokazanog ratnog huškača koji je još za vrijeme onog rata propagirao veliku Srbiju koji u tijeku ove invazije mrtav ladan izjavi kako oni imaju pravo opet napast Hrvatsku i radit te granice velike Srbije dakle poziova na mržnju i novi rat.

Super.

Ako udari sankcije Rusiji raščetvorit će ga njegovi vlastiti četnici i Putin a ako ne udari Zapad će mu jebat mater.

Ja uvijem pobjeđujem.

Izaberi nešto.

Ne pobjeđuješ (ne pobjeđujemo). To što njima krava krepava ne znači da naša dobro stoji. Demografski smo krahirali, od suverenih simbola ostali grb, zastava i ime i nogometna reprezentacija kao svjetski prepoznatljivi hrvatski ''brend''. Ostalo, žali Bože onih petnaest hiljada mrtvih i tko zna koliko osakaćenih. I nije samo stvar do političara nego i do naroda. O'šlo to na kvasinu. Bio u Zagrebu za Stjepanovo kod rodbine. Na što to sliči ubi Bože.
Pobjeđujem.

Ovo ja se odnosi na generala GF s pet zvjezdica, pripadnika Aštar komande i anđeoske hijerarhije reda Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Joža 29/12/2022, 15:25

RayMabus wrote:
Vladimir wrote:
RayMabus wrote:Za one manje inteligentne objasnit ću o čemu se radi.

Dakle imaš dokazanog ratnog huškača koji je još za vrijeme onog rata propagirao veliku Srbiju koji u tijeku ove invazije mrtav ladan izjavi kako oni imaju pravo opet napast Hrvatsku i radit te granice velike Srbije dakle poziova na mržnju i novi rat.

Super.

Ako udari sankcije Rusiji raščetvorit će ga njegovi vlastiti četnici i Putin a ako ne udari Zapad će mu jebat mater.

Ja uvijem pobjeđujem.

Izaberi nešto.

Ne pobjeđuješ (ne pobjeđujemo). To što njima krava krepava ne znači da naša dobro stoji. Demografski smo krahirali, od suverenih simbola ostali grb, zastava i ime i nogometna reprezentacija kao svjetski prepoznatljivi hrvatski ''brend''. Ostalo, žali Bože onih petnaest hiljada mrtvih i tko zna koliko osakaćenih. I nije samo stvar do političara nego i do naroda. O'šlo to na kvasinu. Bio u Zagrebu za Stjepanovo kod rodbine. Na što to sliči ubi Bože.
Pobjeđujem.

Ovo ja se odnosi na generala GF s pet zvjezdica, pripadnika Aštar komande i anđeoske hijerarhije reda Znanja.

Auu jebote ..... dok meni dođe ... isprika generale.

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 15:29

Anđeli Znanja su u osnovi anđeli Prijestolnici. Nadzornici fizičke ravni.

Ašar grupa su majistori svjetlosti a galaktička federacija je savez miroljubivih planeta na fizičkoj ravni.

Logično je i normalno da ti upravo ovaj anđeo nadzornik bude i general s najvišim činom u vojsci miroljubivih svijetova.

Ratni huškač sad ima dva izbora a u jednome njega raščetvore a u drugome Srbiju.

Kokice.

Eno ga, lezi kraj puta
Jos jedan les

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 15:57

Bog nema ceduljice na kojima piše Hrvat, Srbin, Eskim, Čečen itd tj ne gleda tako na ljude.

To je tvoja točka gledišta na to, ne i njegova.

by RayMabus Tue 23 Aug - 0:44

Vidiš da je on smeće.

I zato će mu najveća kazna biti šta upravo on mora donijeti odluku na koju će stranu Srbija.

---

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470p20-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji

Ovo gore napisano ti je njegova.


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 29/12/2022, 16:18

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:Građani Srbije trenutno mogu da putuju u evropsku šengensku zonu bez vize ili bilo kakvog prethodnog odobrenja, ali od 2023. godine to više neće biti moguće.

Naime, od sledeće godine naši građani će morati da podnesu onlajn zahtev kroz Evropski sistem za odobravanje putovanja (ETIAS) koja se plaća.
To su nešto odgodili. Trebalo je početkom godine al sad će valjda te pri kraju iste.

https://dubrovackidnevnik.net.hr/vijesti/hrvatska/ipak-nista-od-sustava-etias-na-hrvatskim-granicama

To i nije toliko bitno jer platiš 100 kuna i miran si iduće tri godine. Lakše prolaziš granicu s tim.

nije bas tako , platis manje bitno podnosenje zahtjeva moze svasta znacit
osim toga ocekujes da nakon putovanja bez vize ili odobrenja dobijes putovanje osobnom ili jednostavno putovanje a ne povratak na skoro pa vizni rezim
srecom mogu slobodno putovat u rusiju i venezuelu... moguce i sjevernu koreju nisam provjeravao ;)

Evo ga josh jedan krelac,a shto tebi vrijedi bijedniche shto mozesh putovati po cijeloj Europi kad jedva imash za tramvaj od Dubrave do Remize?Mislim fakat taj rvatski mentalni sklop dvogodishnjaka nikad mi nece biti jasan.Pa gdje ste odrastali pizda vam materina pokvareno jalna jer dok sam ja tamo zivio nisam nailazio na takve idiote,osm mozda shto se krijete iza pseudonima i lijechite ovdje svoje psihichke bolesti.Dam kurac osjeci da ste isti i prema svome susjedu samo shto ste podmukli i pravite se fini i kulturni.Koja bagra bog te jebo???

"Opet na putu za Rašku gde ću razgovarati sa Srbima sa Kosova i Metohije. Znajući da oni, sve do konačnog oslobodjenja, nikada neće biti zadovoljni nijednom odlukom, čiste savesti i obraza, idem pred njih, uveren da je danas dobar dan za Srbiju, da smo sačuvali mir i dobili garantije za bezbednost i opstanak Srba. Kakva god odluka našeg naroda bude bila, prihvatiću je, biću uz njih i čuvaćemo srpsko jedinstvo", objavio je Adem Vuchiqi na Instagramu.


Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Suljo-Adem Vuchiqi

Nije stvar u njemu (zaboli me kurac za bilo kojeg politichara pa i njega ,nemam politichkih idola kao vi)
nego vama bolesnicima koji bi drkali i svrshavaali da je doshlo do rata a ne shvacate ili necete da shvatite da je Galkan bure baruta koji bi mogao lako da eksplodira.Svi oni koji su protiv rata su za vas maloumni a vi ste visokocivilizirani .Posebno ti koji si glup ko kurac i pokvaren do srzi.Borish se za pedere i lezbijke ali navijash da zarate albanci i srbi.Pa idiote shto mislish da bi Hrvatska ili BiH ostala poshtedjena?.Ne razumijem shto zelish dokazati,ali vi takozvani ljevichari i bivshe komunjare ste opasniji i gori za hrvatski narod od bilo kojeg hrvatskog neprijatelja.Pa koja je razlika izmedju tebe ,vuka i Ere?Nikakva!E vidish mene bi bilo sram da me netko usporedjuje sa njima.Ali jebiga ,ja sam gluplji od tebe shto ti bilo shto objasnjavam jer vjerojatno imash dovoljno godina u guzici kao i oni i takvi umiru gluplji nego su se rodili.Ljudsko si smece koje je vjerojatno nastalo od smeca.Ne pada jabuka pod krushku.To su geni protiv kojih ne mozesh nishta,Smrad ostaje smrad svugdje ,i medju srbima i medju hrvatima i medju albancima.Mene cijelo vrijeme boravka na ovome forumu interesira samo jedno,odakle ta ljudska pokvarenost izvire i koji su uzroci?Ja to nisam nigdje vidio u virtualnom svijetu osim na hrvatskim portalima.E to me jebe,shto ne mogu naci odgovor tih vashih pokvarenih korijena.Nemoguce je da je cijeli hrvatski narod takav,ali vas nekolicina zeli da se stekne takav dojam,srbi li ste ili shiptari??

sinko ubavi ne zazivam ja rat nego prvorodjeni podize avione salje vojsku montira haubice niskim specijalcima ne da spavat a realno ne smije prici kilometar granici i to zna on ja vojno neuk pola srbije sto nema pristup medijima 3/4 foruma i andja sto prodaje kokos na placu
to sto likujem srpskoj kratkovidnosti zadnjih dana a nakon godina upisa na srpskim temama jedne recenice "a poslije bude kako ? zasto ?"  jbg. "poslije" doslo na red  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 16:32

RayMabus wrote:A još mora udarit sankcije Rusiji. Al gdje češ to ? Sve može samo mu to nemoj.

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem
.

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 2Q==

'Tko je protiv Rusije, dabogda živo meso od njega otpadalo'
Izjava je ovo ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića

Tko ne bio vjeran jednojezičnoj, jednokrvnoj Rusiji, dabogda živo meso od njega otpadalo, bio proklet tri puta i 3000 puta od mene. To je ono što je ostavio Sveti Petar Cetinjski svojim Crnogorcima, pa bi bilo dobro da i sadašnji predsjednik Vlade Crne Gore pročita ove riječi u trenutku kada po prvi put u povijesti zavodi sankcije Rusiji – izjava je ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića koji je ovim riječima osudio aktualnu politiku Podgorice prema Rusiji.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/tko-je-protiv-rusije-dabogda-zivo-meso-od-njega-otpadalo-935878 - www.vecernji.hr

Namaži guzu.

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 B_160825081
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by mentalitet 30/12/2022, 07:50



GORAN ŠARIĆ - „Poreklo Albanaca”

https://www.youtube.com/watch?v=6-OUxXmTpIU

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Ringo10 30/12/2022, 10:12

Upoznao Sam se ovdje neke Sipce
Napricali mi povijest I etnogenezu Siptara
Krstio sam se I lijevom I desnom
Da Sam mogao krstio bih se I nogama
Jebes ti Deretica  ...ZA ove on je cisti pizdin dim
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by vili40 30/12/2022, 11:29

Anonymousi zaprijetili Vučiću. On im odgovorio fotografijom na kojoj se igra sa psima
Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 7b4c7d6f-ff61-47e2-bdd1-8b503a10b60a

HAKERSKA skupina Anonymous je objavu na Twitteru posvetila srpskom predsjedniku Aleksandru Vučiću. Anonymousi su postavili i videozapis u kojem uz uvrede i prijetnje govore o posljednjim događajima na Kosovu, piše Nova.rs. "Pozdrav, građani svijeta, ovo je poruka Anonymousa predsjedniku Srbije, Aleksandru Vučiću", započinje poruka. 
"Primijetili smo da srpske kriminalne grupe tenzijama i ratnohuškačkim provokacijama na sjeveru Kosova pokušavaju izazvati oružani sukob. Srpski autokratski predsjednik Aleksandar Adem Vuchiqi, marioneta Vladimira Putina, pokušava destabilizirati regiju koristeći mehanizme nasilja i terora ratnog zločinca Slobodana Miloševića, ali zna se da će njegovi pokušaji biti samoubilački", dodaju. 

"Adem Vuchiqi je Putinova marioneta"

"Na vrhuncu rata u Ukrajini Srbija je i dalje bila jedina država koja je službeno proglasila savez s Rusijom, odbijajući stalne pozive Zapada da se pridruži sankcijama Europske unije", istaknuli su Anonymousi. 
"I ne samo to, već je Vučić, Putinova marioneta, ponovno pokazao svoju ratobornu revnost kao rušitelj regionalne stabilnosti, ugrožavajući teritorijalni integritet Kosova spominjanjem povratka srpskih snaga na Kosovo, patrolama u pograničnom području, proglašenjem izvanrednog stanja koje on sam kreira kao izgovor da izbjegne suštinu problema: spajanje Srbije s demokratskim svijetom", nastavljaju. 
"Poticanje nasilja, napadi na novinare, napadi na policiju, kosovske institucije i one s međunarodnim mandatom, kao i postavljanje barikada i korištenje inkriminiranih struktura na sjeveru Kosova, dio je strategije vaše vlade za stvaranje stanja napetosti i držanje Kosova i regije taocima retorike prošlosti. Ali nećemo ostati ravnodušni pred ovim terorom", poručuju. 

"Mi ne opraštamo"

"Naša kolektivna reakcija bit će odlučna i trenutna. Anonymousi nisu mala grupa nemoćnih ljudi koje treba ignorirati. Mi smo organiziran i globalno aktivan kolektiv istomišljenika i ako ne zaustavite svoje opasne akcije na Kosovu, naša poruka će biti jasna", naglašavaju.
"Narod Kosova nije bez podrške. Mi smo Anonymousi. Mi smo legija. Mi ne opraštamo. Ne zaboravljamo. Očekujte nas", zaključuju. Ubrzo nakon objave Anonymousa stigao je i odgovor srpskog čelnika. "Spremamo se za borbu protiv anonimusa", napisao je Adem Vuchiqi na Instagramu uz fotografiju na kojoj se igra sa psima.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 6 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum