ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo shvatio da nema jaja-dole

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 28/12/2022, 23:37

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...djaba sve kad se nema muda...kurti je pokazao da ima jaca jaja
Kurti ima Ameriku iza ledja....I cijeli Zapad
Kao I BiH Mujage
E sto bi se ooni mnogo kurcili da nije tako

i srbi imaju ruse iza sebe

debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 28/12/2022, 23:40

debotoijusto wrote:

i srbi imaju ruse iza sebe

:cry
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Ringo10 28/12/2022, 23:47

debotoijusto wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...djaba sve kad se nema muda...kurti je pokazao da ima jaca jaja
Kurti ima Ameriku iza ledja....I cijeli Zapad
Kao I BiH Mujage
E sto bi se ooni mnogo kurcili da nije tako

i srbi imaju ruse iza sebe
Ma kakvi Rusi i Balkan.
Rusi su izgubili utjecaj na Balkanu Jos 1948me
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 28/12/2022, 23:47

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:

i srbi imaju ruse iza sebe

:cry

:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 28/12/2022, 23:59

Posle sastanka sa Kriznim štabom sa barikada, predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi obratio se javnosti oko ponoći.

"Imali smo razgovor koji je bio sve samo ne lak", rekao je on.

"Dali smo ljudima papire, i tu nema nijedne loše stvari... Imali smo teške razgovore, ali smo bili vrlo iskreni jedni prema drugima. Kako sam ja shvatio ovo je zaključak Štaba sa barikada. Rekli su mi ljudi da ne žele da idu protiv svoje države", rekao je Adem Vuchiqi.


eto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by debotoijusto 29/12/2022, 00:13




MarijaM
18:50 28.12.2022
Nije lako ni Vučiću, a ni Srbima koji su ostali da žive na KiM. Cilj im je isti, a to su bolji životni uslovi.


MarijaM
18:51 28.12.2022
Kurti misli da doveka može da sprovodi svoju samovolju. Doći će kraj i njegovoj vladavini.

142
47
MarijaM
18:50 28.12.2022
Nadam se da će EU i SAD biti malo više na našoj strani, a malo manje podržavati Prištinu u svojim lošim postupcima prema Srbima na KiM.

130
44
MarijaM
18:50 28.12.2022
Nije lako ni Vučiću, a ni Srbima koji su ostali da žive na KiM. Cilj im je isti, a to su bolji životni uslovi.

117
51
MarijaM
18:50 28.12.2022
U ovom trenutku Srbi sa KiM mogu samo da se oslone na pomoć Vučića jer je on tu uvek za njih. Na delu se pokazao kao neko ko brine o njima.

103
65
MarijaM
18:50 28.12.2022
Verujem da će Srbi poslušati Vučića i učiniti ono što je u ovom trenutku najbolje za sve njih.

141
51
MarijaM
18:50 28.12.2022
Adem Vuchiqi nastavlja da se bori za Srbe na KiM. Oni su nam u ovom trenutku prioritet.

95
55
MarijaM
18:49 28.12.2022
Najbitnije je da kada smo bili na ivici sukoba do toga nije došlo. Mir je na prvom mestu.

90
48
MarijaM
18:49 28.12.2022
Srbija je zabeležila malu, ali važnu diplomatsku pobedu. Svim srcem smo uz Srbe.

131
49
MarijaM
18:49 28.12.2022
Pravda je zadovoljena i uskoro je na slobodi Dejan Pantić. Srbija je uz Srbe na KiM.

116
46
MarijaM
18:49 28.12.2022
Raduje me činjenica da će Dejan Pantić biti na slobodi i da je dokazano da je nevin.




debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 00:14

Ovo sad kad kažeš da imaš Ruse iza leđa i na svojoj strani pari ko neka kletva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 00:30

Ja san in lipo misec dana prije napada napisa sve šta će in se desit.

Oni su u deset miseci izgubili sto tisuća vojnika, hrpu tenkova i ostaloga, ekonomski se već sad unazadili 30 godina, izgubili tržište Zapada a to je najbolje tržište.

Sine pušing totalni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 00:42

Da otvorim konzultansku firmu netko bi na meni zgrtao miljarde.

Al ne zanima me lova uopće. Kad bi vam reka o čemu san ja danas razmišlja i bija nadrkan radi nekih stvari a vezano uz duhovni svijet pali bi na guzicu.

Mislim se pozvat onog Politgresa, oni šta miče stvari po kući. Mogu al želim duhovnu poantu tu kad ga pozovem a ne neko kurčenje. Oču da vidim koliki im je utjecaj s te duhovne ravni pošto su beztjelesni na pomicanje predmeta na fizičkoj ravni. Nešto me tu kopka.

Moram nešto provjerit. Kopka me. Jako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Ringo10 29/12/2022, 00:44

Rusi rat nisu mogli izbjeci
Merkel je sve rekla
Da Su Jos cekali imali bi mnogo goru situaciju
Ukrajina je godinama Sa Zapada pripremana ZA rat sa Rusijom I kao faktor unistenja Rusije
Na kraju krajeva Ukri su uz americko-britansku asistenciju spremali opci napad na Krim
Rusi izbora nisu imali I nemaju
Sto se tice raskida Sa Zapadom on je bio neminovan Jer Zapad pod upravom Anglosasa je Rusiji smrtni neprijatelj I sve je radio na njenom unistenju
Rusi ce morati nauciti zivjeti Bez Zapada iIi Sa minimalnim odnosima sa Zapadom...I to je to
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 00:48

Iden popit kavu. Moran to prokužit nešto oko tih duhova šta miču stvari al ne radi kurčenja nego neke duhovne poante tj njihovog prodora na fizičku ravan i moč micanja predmeta.

Ringo imali su izbor. Mogli su samo pomorska blokada i spoj s Moldavijom i okružit i fino predaja i bez mrtvih i tih sranja.

Reka san ti ja da san in reka šta će im se desit ako mi krenu na Karpate i napadn cijelu Ukrajinu.

Vraćat će se u crnim vrećama i na kraju čačkat s njima na istoku al da me za to nije brige.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Ringo10 29/12/2022, 01:05

Ringo10 wrote:Rusi rat nisu mogli izbjeci
Merkel je sve rekla
Da Su Jos cekali imali bi mnogo goru situaciju
Ukrajina je godinama Sa Zapada pripremana ZA rat sa Rusijom I kao faktor unistenja Rusije
Na kraju krajeva Ukri su uz americko-britansku asistenciju spremali opci napad na Krim
Rusi izbora nisu imali I nemaju
Sto se tice raskida Sa Zapadom on je bio neminovan Jer Zapad pod upravom Anglosasa je Rusiji smrtni neprijatelj I sve je radio na njenom unistenju
Rusi ce morati nauciti zivjeti Bez Zapada iIi Sa minimalnim odnosima sa Zapadom...I to je to
Da se ogradim
Nikad tu ne mislim na obicni Anglosaksonski puk
Kao obicni ljudi oni su OK, bolji od Nas, manje podmukli I pokvareni
Njihova takozvana elita je nesto sasvim drugo, zlocinacka bagra u skupim odijelima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by omni 29/12/2022, 01:07

Ringo10 wrote:
Ringo10 wrote:Rusi rat nisu mogli izbjeci
Merkel je sve rekla
Da Su Jos cekali imali bi mnogo goru situaciju
Ukrajina je godinama Sa Zapada pripremana ZA rat sa Rusijom I kao faktor unistenja Rusije
Na kraju krajeva Ukri su uz americko-britansku asistenciju spremali opci napad na Krim
Rusi izbora nisu imali I nemaju
Sto se tice raskida Sa Zapadom on je bio neminovan Jer Zapad pod upravom Anglosasa je Rusiji smrtni neprijatelj I sve je radio na njenom unistenju
Rusi ce morati nauciti zivjeti Bez Zapada iIi Sa minimalnim odnosima sa Zapadom...I to je to
Da se ogradim
Nikad tu ne mislim na obicni Anglosaksonski puk
Kao obicni ljudi oni su OK, bolji od Nas, manje podmukli I pokvareni
Njihova takozvana elita je nesto sasvim drugo, zlocinacka bagra u skupim odijelima
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 01:10

RayMabus wrote:Iden popit kavu. Moran to prokužit nešto oko tih duhova šta miču stvari al ne radi kurčenja nego neke duhovne poante tj njihovog prodora na fizičku ravan i moč micanja predmeta.

Ringo imali su izbor. Mogli su samo pomorska blokada i spoj s Moldavijom i okružit i fino predaja i bez mrtvih i tih sranja.

Reka san ti ja da san in reka šta će im se desit ako mi krenu na Karpate i napadn cijelu Ukrajinu.

Vraćat će se u crnim vrećama i na kraju čačkat s njima na istoku al da me za to nije brige.



Duhovi?

Secam se u jednoj kuci gde smo zvali, nocu unutra uz stepenice

se penje i makazama grebe po vratima.

Ja sam ih dosta puta zvao ko klinac.

Dan Zednih, casa sama ide staklena, obrnuta, video

svojim ocima, tj. sestra mi rekla pa video.

Nista strasno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 01:13


Rusi najpametniji, puste druge da se diskredituju a oni na distanci.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 01:15

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Iden popit kavu. Moran to prokužit nešto oko tih duhova šta miču stvari al ne radi kurčenja nego neke duhovne poante tj njihovog prodora na fizičku ravan i moč micanja predmeta.

Ringo imali su izbor. Mogli su samo pomorska blokada i spoj s Moldavijom i okružit i fino predaja i bez mrtvih i tih sranja.

Reka san ti ja da san in reka šta će im se desit ako mi krenu na Karpate i napadn cijelu Ukrajinu.

Vraćat će se u crnim vrećama i na kraju čačkat s njima na istoku al da me za to nije brige.



Duhovi?

Secam se u jednoj kuci gde smo zvali, nocu unutra uz stepenice

se penje i makazama grebe po vratima.

Ja sam ih dosta puta zvao ko klinac.

Dan Zednih, casa sama ide staklena, obrnuta, video

svojim ocima, tj. sestra mi rekla pa video.

Nista strasno.
Negativni duhovi. To su ti negativni duhovi.

Znam da mogu utjecat na fizičku ravan nego me kopka jel to jer su najbliži istoj pa onda ono plaze na staklu a tu i tamo uspiju kroz to staklo manji utjecaj napraviti ili šta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 01:21

Pozitivac se neće odazvat na te stvari. Uvijek će ti negativni ( ima ego ) doć.

Duše ovisno na kojem su stupnju duhovnosti imaju svoju brzinu ali i gustoću a ovi negativni su odma iznad fizičke ravni.

Sad me zanima pošto oni ne mogu u više sfere ( manje gusto ) onda ostaju u toj zoni pa je njima pod u osnovi rub fizičke ravni.

Nešto ko da hodaju po podu koji je ostakljen. Dakle ispod stakla bi bila fizička ravan.

Sad tu ima taj moguć upliv njih koji su beztjelesni i ispod tog stakla.

To me zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 01:30

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Iden popit kavu. Moran to prokužit nešto oko tih duhova šta miču stvari al ne radi kurčenja nego neke duhovne poante tj njihovog prodora na fizičku ravan i moč micanja predmeta.

Ringo imali su izbor. Mogli su samo pomorska blokada i spoj s Moldavijom i okružit i fino predaja i bez mrtvih i tih sranja.

Reka san ti ja da san in reka šta će im se desit ako mi krenu na Karpate i napadn cijelu Ukrajinu.

Vraćat će se u crnim vrećama i na kraju čačkat s njima na istoku al da me za to nije brige.



Duhovi?

Secam se u jednoj kuci gde smo zvali, nocu unutra uz stepenice

se penje i makazama grebe po vratima.

Ja sam ih dosta puta zvao ko klinac.

Dan Zednih, casa sama ide staklena, obrnuta, video

svojim ocima, tj. sestra mi rekla pa video.

Nista strasno.
Negativni duhovi. To su ti negativni duhovi.

Znam da mogu utjecat na fizičku ravan nego me kopka jel to jer su najbliži istoj pa onda ono plaze na staklu a tu i tamo uspiju kroz to staklo manji utjecaj napraviti ili šta.


Imas tih duhova na magistralnom putu Golubac-Veliko Gradiste.

Gomila prica, tamo cim padne mrak, retko da idu istim.

Ja sam video 3-4 puta.

Bila jedna baba seta nocu, oko ponoci, stao misleci da je povezem,

onda vidim da ni trepne, ko krvi ni da nema, nesto mi rece da je

izgleda duh, okolo mrak, samo zvezde.

Nista, mislim se, ako mi udje, pa nestane u automobilu, kasnije se

pojavljuje, bolje da pustim ja to.

Prodje patrola Policije, gas nabise, pobegli.

Uglavnom, mi njih ne zanimamo a ti sto prave sranja, jesu zli

duhovi, povampireni ili sta vec, koji su ostali prizemljeni.

Tesko se teraju iz kuce, cak i uz popove, nije bas da lako odu.

Kod mene nisam zvao, verovatno prate.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Serbinho-3 29/12/2022, 01:31


To sa zvanjem duhova, mozes zvati i osobe dok spavaju,

tako su pricali, da li je istina, ne znam.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 01:33

To nije Pakao a nit samnica pošto je to ispod fizičke ravni ( redosljed : samnica pa ispod još Pakao ).

Istovremeno se oni baš ne inkarniraju toliko ( znam u postocima s koje se razine ovdje inkarniraju i ste dosta manje od ovih viših ).

Sad ispada da tu završe neki psihijatrijski slučajevi koji nisu počinili zločine pa ne idu u Pakao a nit žele biti sami ( samnica ) nego baš ti frustirani.

Sad se tu dešava da su odma do fizičke ravni ( doslovno ko ona djeca kad gledaju slatkiše u izlogu pa onda faca ljube staklo ) a slabo se inkarniraju iz xy razloga a frustrirani su i onda taj nabooj baš oni najviše manifestiraju na fizičkoj ravni.

To je taj Politgres.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by RayMabus 29/12/2022, 01:37

Zanima me zašto ih je Bog baš tu stavija.

Ispada ko neka terapija za te frustrirane da ubace ajmo to reč zavuču ruku u fizičku ravan i onda uzmu neki predmet i bace u zid.

To valjda da ispušu te frustracije pa da ih prođe pa da se dignu na višu duhovnu razinu.

Taj dio me kopka.

Zašto baš tu ?


Last edited by RayMabus on 29/12/2022, 01:38; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo shvatio da nema jaja-dole  - Page 3 Empty Re: Suljo shvatio da nema jaja-dole

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum