ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 27/11/2022, 19:56

dzango wrote:
marcellus wrote:nama je sad u biti u igri i da izgubimo od Belgije i svejedno prođemo dalje ako Kanada pobijedi Maroko
Ne bih se baš kladio.

a onako teoretska mogućnost. Ne bi ni ja. Treba nam bar bod, bolje bi bilo ubrat tri, uvijek je bolje bit prvi u skupini ako mene pitaš

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango 27/11/2022, 19:59

marcellus wrote:a nije baš. Švabe su prilično konzistentni, Brazil, ima dosta takvih reprezentacija koje skoro uvijek igraju u vrhu svojih mogućnosti, kakve god bile. Kod nas je onako kakve smo volje taj dan.

kako god onaj kanađanin s gola može palit trkator pa za kanadu
Švabe su konstantne i izgube od Japana a na prošlom Mundijalu nisu prošle grupu? Brazil je konstantan pa primi 7 komada?

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 27/11/2022, 20:01

dzango wrote:
niels wrote:
vuksadinare wrote:..mozda bolje da prvi budemo pa na svabe..oni nam vise leze nego spanjolci..naravno ako svabe prodju..inace mogu kostarikanci ili japanci..volio bi vise japance..oni su zujatori kao i kanadjani..kostarika je ipak latino nogomet nezgodan

Sve je dobro osim Španjolaca.

Švabe, Japanci, Kostarikanci, Rusi&Ukrajinci, GF…
Za koga bi onaj ludak navijao?
Za Rvacku. jocolor king

GF odnosno ispravno galaktička konfederacija ( ne federacija ) je konfederacija miroljubljvih planeta. Nemaju svoj sportski tim. To nešto ko da ujedinjene nacije na ovoj planeti imaju svoju nogometnu momčad.

Ujedno je riječ o biološkom vrstama različitih fizičkih predispozicija pa i ne možeš baš ni sastavit momčad od njih, bar ne za ove sportove di se traži natjecanje u nekom fizičkom odmjeravanju ( npr šah to nije čisto primjera radi ).


Last edited by RayMabus on 27/11/2022, 20:05; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176212
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by veber 27/11/2022, 20:05

niels wrote:
A čuj, što da ti kažem…nemoj se nikad kladiti.
I to je ok, ja u životu nisam uplatio listić.

Shaker je danas mogao dignuti lijepe novce, nadam se da veber bu dignul 10 soma nove hrvatske valute ;)
deda ja ti se nikad ne kladim. samo sam predložio rezultat.
kao što svake srijede imamo neki roštilj, kobase i sl. pa stavimo u kasicu lovu. stalno svi stavljaju više pa se sada nakupilo love za božićni tulum.

isto nikad ne kartam za lovu-nikad.
moja kartaška partnerica plaća upad, plaća uloge-igram belu i to za finu lovu-ali ona ao što financira tako i sve uzme.ok kupi mojoj djeci poklone.
da postoji u kockarnicama bela, prekršio bi zavjet i igrao bi za lovu protiv kockarnice. ali igre gdje igrač pobjeđuje kockarnice ne vole.

inače zvao me kolega i pobrali smo 17 000 ojra. 
uloženih je nekih 60 ako se ne varam

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 20:06

Belgija je slabija nego što se misli.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 20:10

Ovaj ždrijeb je puno teži nego 2018. 1/8 i 1/4 finala bi mogli biti jako teški.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 27/11/2022, 20:11

dzango wrote:
marcellus wrote:a nije baš. Švabe su prilično konzistentni, Brazil, ima dosta takvih reprezentacija koje skoro uvijek igraju u vrhu svojih mogućnosti, kakve god bile. Kod nas je onako kakve smo volje taj dan.

kako god onaj kanađanin s gola može palit trkator pa za kanadu
Švabe su konstantne i izgube od Japana a na prošlom Mundijalu nisu prošle grupu? Brazil je konstantan pa primi 7 komada?

konzistentni. Švabe su na prošlom mundijalu bili za kurac ekipa. I ovaj put nisu nešto. Brazil je isto na onom svjetskom prvenstvu realno i inače bio dosta loš. Prošvercali se do polufinala. Osim toga svakom se dogodi loš dan. Kod nas je pravilo da jedan dan igramo odlično a drugi dan ne igramo. Čista lutrija. Usput švabe umalo popili gol od španjolaca.

Vi sutra protiv kamerunćana, a?


_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 27/11/2022, 20:12

modric je odigrao korektno ali vidi se ipak da su 37 na ledjima..i dobro je da je kovacic konacno skupio muda i dijelom rasteretio modrica..modric realno vise ne moze sam diktirati tempo i igrati naprijed nazad..to se vidjelo protiv maroka kad je izgubio snagu napravio je 2,3 greske koje su mogli biti opasne po nas gol
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 20:15

vuksadinare wrote:modric je odigrao korektno ali vidi se ipak da su 37 na ledjima..i dobro je da je kovacic konacno skupio muda i dijelom rasteretio modrica..modric realno vise ne moze sam diktirati tempo i igrati naprijed nazad..to se vidjelo protiv maroka kad je izgubio snagu napravio je 2,3 greske koje su mogli biti opasne po nas gol

Modrić još uvijek drži Real na leđima

Pretjeruješ. Modrić je još uvijek van-serijski virtuoz.


Last edited by Hektorović on 27/11/2022, 20:16; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 27/11/2022, 20:15

Hektorović wrote:Belgija je slabija nego što se misli.

mda, to se dosta čulo i prije ovog poraza od maroka... ipak, na papiru su druga reprezentacija svijeta, iza brazila, glupo bi ih bilo potcijenit. Je da su kanadu dobili na suca a popušili od arapa... ali ne znači da su bezopasni

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 20:18

marcellus wrote:
Hektorović wrote:Belgija je slabija nego što se misli.

mda, to se dosta čulo i prije ovog poraza od maroka... ipak, na papiru su druga reprezentacija svijeta, iza brazila, glupo bi ih bilo potcijenit. Je da su kanadu dobili na suca a popušili od arapa... ali ne znači da su bezopasni

Jedno je teorija, drugo je praksa.

Belgija je imala peak oko 2018-19. Ova postava već dvije-tri godine nije u najvišoj formi.


Nisu bezopasni, no nisu niti nemoguća misija.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by AssadNaPodmornici 27/11/2022, 20:21

ugl u Splitu je ovdje narod sretan što je prvo Livaja konačno krenuo iz startne pozicije(neki zbog toga su čak i bojkotirali gledanje repke) a još su sretniji što je zabio gol i stvarno je dobro igrao, dodavao, i imao prilike.
Livaja je sebi zacementira startnu poziciju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 27/11/2022, 20:22

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 873x400

Danas su uoči utakmice isplivale uvrede na račun golmana reprezentacije Kanade. Hrvatski navijaču su mu zviždali, a prikazana je i i zastava koja je veličala rat iz devedesetih godina, kao i hrvatsku vojnu operaciju "Oluja".

Na njoj je bio i natpis "Knin, 95", dok je na pozadini "Džon Dir" - najpoznatija marka traktora na svijetu, uz natpis "Niko ne bježi kao Borjan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176212
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by veber 27/11/2022, 20:22

Hektorović wrote:Belgija je slabija nego što se misli.
druga utakmica koju sam gledao na stadionu. s belgijancima.
bila je neka kvalifikacija HR-BE, čini mi se da je i prosinečki još uvijek igrao. samnom je išla i moja žena koja je s belgijancima raspravljala o tekmi. za mene je to bio poslovni izlazak. doduše u tom trenu skuplji ali kroz godine se isplatio.

prva tekma je bila ščitarjevo protiv ne znam koga

i treća na kojoj sam bio singen protiv pforzheima.
(išao sam jer jedan kolega igra, a kasnije je bila roštiljada)

glup sport

ali rimljani su odavno skužili kanaliziranje ijesa i nezadovoljstva.
kruha i igara.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 20:23

dzango wrote:
marcellus wrote:a nije baš. Švabe su prilično konzistentni, Brazil, ima dosta takvih reprezentacija koje skoro uvijek igraju u vrhu svojih mogućnosti, kakve god bile. Kod nas je onako kakve smo volje taj dan.

kako god onaj kanađanin s gola može palit trkator pa za kanadu
Švabe su konstantne i izgube od Japana a na prošlom Mundijalu nisu prošle grupu? Brazil je konstantan pa primi 7 komada?

Vaša konstanta će i ove godine biti ispadanje zbog Šakirija i Džake


Last edited by Hektorović on 27/11/2022, 20:26; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 27/11/2022, 20:25

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:modric je odigrao korektno ali vidi se ipak da su 37 na ledjima..i dobro je da je kovacic konacno skupio muda i dijelom rasteretio modrica..modric realno vise ne moze sam diktirati tempo i igrati naprijed nazad..to se vidjelo protiv maroka kad je izgubio snagu napravio je 2,3 greske koje su mogli biti opasne po nas gol

Modrić još uvijek drži Real na leđima

Pretjeruješ. Modrić je još uvijek van-serijski virtuoz.
modric u realu ima klasne ihrace uz sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 20:27

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:modric je odigrao korektno ali vidi se ipak da su 37 na ledjima..i dobro je da je kovacic konacno skupio muda i dijelom rasteretio modrica..modric realno vise ne moze sam diktirati tempo i igrati naprijed nazad..to se vidjelo protiv maroka kad je izgubio snagu napravio je 2,3 greske koje su mogli biti opasne po nas gol

Modrić još uvijek drži Real na leđima

Pretjeruješ. Modrić je još uvijek van-serijski virtuoz.
modric u realu ima klasne ihrace uz sebe

U repki kao nema?

Ova repka može do kraja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Šandor Winnetou 27/11/2022, 20:27

Hektorović wrote:Belgija je slabija nego što se misli.
i to su danas pokazali, fama oko Kanade se digla na njihovu dobru igru protiv belgije, no pokazalo se da im je u stvari to Belgija omogućila. Kad su naletili na tehnički i trkački dobru ekipu počeli su disati na škrge poslje 20 minuta i mora se priznati da su strašno dobro prošli sa samo 4 komada u mreži, realno je tu trebalo biti 7 komada.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 27/11/2022, 20:28

veber wrote:
niels wrote:
A čuj, što da ti kažem…nemoj se nikad kladiti.
I to je ok, ja u životu nisam uplatio listić.

Shaker je danas mogao dignuti lijepe novce, nadam se da veber bu dignul 10 soma nove hrvatske valute ;)
deda ja ti se nikad ne kladim. samo sam predložio rezultat.
kao što svake srijede imamo neki roštilj, kobase i sl. pa stavimo u kasicu lovu. stalno svi stavljaju više pa se sada nakupilo love za božićni tulum.

isto nikad ne kartam za lovu-nikad.
moja kartaška partnerica plaća upad, plaća uloge-igram belu i to za finu lovu-ali ona ao što financira tako i sve uzme.ok kupi mojoj djeci poklone.
da postoji u kockarnicama bela, prekršio bi zavjet i igrao bi za lovu protiv kockarnice. ali igre gdje igrač pobjeđuje kockarnice ne vole.

inače zvao me kolega i pobrali smo 17 000 ojra. 
uloženih je nekih 60 ako se ne varam

Veberu, sinko…

Ne kladiš se, al si dal pare u kasicu za nekakvu rezu?

Ne kartaš se u pare, ali kartaš.

Hodaš po špagi.

Inače, čuo sam da je poker 90% psihologija, igra čovjek na čovjeka, ne karte i pare. Nemam ja herc za to, čisti blef. Nije čudo da ih pola nosi sunčane naočale.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Šandor Winnetou 27/11/2022, 20:30

RayMabus wrote:Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 873x400

Danas su uoči utakmice isplivale uvrede na račun golmana reprezentacije Kanade. Hrvatski navijaču su mu zviždali, a prikazana je i i zastava koja je veličala rat iz devedesetih godina, kao i hrvatsku vojnu operaciju "Oluja".

Na njoj je bio i natpis "Knin, 95", dok je na pozadini "Džon Dir" - najpoznatija marka traktora na svijetu, uz natpis "Niko ne bježi kao Borjan.
ko ga jebe, da on i njegova sneška nisu srali  nitko se na budalu ne bi ni obazirao, ovako je gurnio prst u pakšu i poslje ga morao posisati.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


RayMabus and niels like this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 27/11/2022, 20:35

Kanadski izbornik UUOT:

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 28f9a810
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 17 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum