ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Sun 27 Nov - 18:43

U svakom slučaju drago mi je da je pripadnik nebeskog naroda poprskan od navijača i igrača. Natrpalo mu. Može sad osnovat SAO Quebec


Last edited by marcellus on Sun 27 Nov - 18:44; edited 1 time in total

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Sun 27 Nov - 18:43

RayMabus wrote:Selektor Kanade Džon Herdman (John), nakon prve utakmice protiv Belgije, dao je poprilično šokantnu i neumjesnu izjavu.

Herdman je, vjerovatno pokušavajući podići svoju ekipu nakon poraza od Belgije, rekao da će u sljedećoj utakmici "je**t Hrvatsku".

Ova izjava iz ovog rakursa, odnosno nakon veličanstvene pobjede Hrvatske protiv njegove reprezentacije rezultatom 4:1, izgleda smiješno. Bit će posipanja pepelom.

https://sport.avaz.ba/nogomet/789774/selektor-kanade-najveci-luzer-rekao-je-t-cemo-hrvatsku-a-vatreni-ih-pomeli-s-cetiri-gola

Lik je doslovno debil.

Sad se može pakovati doma.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Sun 27 Nov - 18:44

...modrica ipak godine stigle..livaja igrac sa najfinijim potezom...kramaric odlican jer je imao livaju koji mu je dao prostora...perisic stari majstor...gvardijol na visini zadatka kao i lovren..juranovic nesto bolji nego protiv maroka...kovacic napokon odigrao sa mudima...kanadjani borbeni trkacki raspolozeni..ali protiv iskusnije i tehnicki potkovanije momcadi nekad ni trka ne pomaze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Sun 27 Nov - 18:45

ma jesmo mi tehnički bolji al nikad ne znaš kad ćemo igrat a kad ćemo spavat na terenu. Ova ekipa je bila ista ona protiv maroka, a posve druga igra.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Sun 27 Nov - 18:45

vuksadinare wrote:...modrica ipak godine stigle..livaja igrac sa najfinijim potezom...kramaric odlican jer je imao livaju koji mu je dao prostora...perisic stari majstor...gvardijol na visini zadatka kao i lovren..juranovic nesto bolji nego protiv maroka...kovacic napokon odigrao sa mudima...kanadjani borbeni trkacki raspolozeni..ali protiv iskusnije i tehnicki potkovanije momcadi nekad ni trka ne pomaze

Modrić je još uvijek, i sa godinama, nezamljenjiv.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by AssadNaPodmornici Sun 27 Nov - 18:46

livaja i kramarić rasturili u napadu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by veber Sun 27 Nov - 18:48

dijagram wrote:Rekoh Livaja ce zabiti, tako i bi:)
Odlicno je odvukao dva igraca na sebe kod kramarticevog prvog gola.
Uvodjenjem panja Petkovica napad vise nismo imali.
daj za slijedeću tekmu.


prognozu pa da odigraju kladu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango Sun 27 Nov - 18:49

RayMabus wrote:Rvacka i Maroko po četri punta, Belgija tri, Kanada ništa

Gol razlika: Rvacka 4:1, Maroko 2:0, Belgija 1:2 , Kanada 1:5

Iduće utakmice : Rvacka Belgija, Maroko Kanada

Ako Maroko dobije Kanadu a Belgija nas mi ne prolazimo. Mi bi ostali onda na 4 punta a Maroko ide onda na 7 a Belgija na šest. Isto tako ako nas Belgija dobije a Maroko ostane neriješeno isto ne prolazimo jer Belgija onda ima šest a Maroko pet a mi ostajemo na 4 boda dakle ispod ovo dvoje.
Kao što sam rekao, Belgija i HR igraju za prolaz dalje. HR je više pokazala ali i Belgija ima veliki potencijal.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by veber Sun 27 Nov - 18:49

marcellus wrote:ma jesmo mi tehnički bolji al nikad ne znaš kad ćemo igrat a kad ćemo spavat na terenu. Ova ekipa je bila ista ona protiv maroka, a posve druga igra.
neka si ti nama rekao.
haugh

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Sun 27 Nov - 18:50

..mozda bolje da prvi budemo pa na svabe..oni nam vise leze nego spanjolci..naravno ako svabe prodju..inace mogu kostarikanci ili japanci..volio bi vise japance..oni su zujatori kao i kanadjani..kostarika je ipak latino nogomet nezgodan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Sun 27 Nov - 18:51

dzango wrote:
RayMabus wrote:Rvacka i Maroko po četri punta, Belgija tri, Kanada ništa

Gol razlika: Rvacka 4:1, Maroko 2:0, Belgija 1:2 , Kanada 1:5

Iduće utakmice : Rvacka Belgija, Maroko Kanada

Ako Maroko dobije Kanadu a Belgija nas mi ne prolazimo. Mi bi ostali onda na 4 punta a Maroko ide onda na 7 a Belgija na šest. Isto tako ako nas Belgija dobije a Maroko ostane neriješeno isto ne prolazimo jer Belgija onda ima šest a Maroko pet a mi ostajemo na 4 boda dakle ispod ovo dvoje.
Kao što sam rekao, Belgija i HR igraju za prolaz dalje. HR je više pokazala ali i Belgija ima veliki potencijal.

s nama je uvijek lutrija. Jebiga. Neka konzistentnost u igri bi dobro došla. U par dana odigraju dvije utakmice, jednu prespavaju drugu rasture. Isti igrači isti teren isti izbornik isto sve.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Sun 27 Nov - 18:51

marcellus wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:Marko Livaja starta će protiv Kanade, vijesti su iz tabora hrvatske reprezentacije. Istina neslužbene jer izbornik je odbio govoriti o kadrovskim rješenjima.

Dakle, to je sastav Livaković – Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa – Modrić, Brozović, Kovačić – Kramarić, Livaja, Perišić.




nemamo igrace/mentalitet za lakonoge kanadjane
osobno bi izabrao taktiku ubit ih dosadom do 70min. a zatim zabit kad postanu drvosjece ispuhani balon... lovran bude najslabija karika
imam dojam da livaja nabacio par kila kad usao u igru nekidan morao sam provjeriti format slike :D

nisam optimist, isti sastav + livaja

ne miriši na dobro

Isti sastav, ali drugi protivnik. Osim toga i druga utakmica po redu, u onoj prvoj je bilo najvažnije ne izgubiti, jer bi se to na momčad moglo jako loše odraziti.
Livaja umjesto Kramarića. Konačno će dobiti šansu od početka, a bojim se da je neće tako skoro ponovo dobiti ako je sad ne iskoristi na primjeren način.
Sad će barem ta nabacivanja u 16 od početka imati tko dočekati, vidjet ćemo sa kakvim rezultatom.

šejker kao i obično uništa.

Dobro ako bude ispod 4:0

ništa, proslavit će lijepo Božić u krugu familije...

Bome danas je precizan.

Ma živce mi kidaju... jebote treba im cijela jedna utakmica i gol u 68. sekundi druge da se probude i počnu igrat kako mogu i znaju. Alo jel bi moglo jednom da krenu od starta a ne da daju svima tekmu fore?

A čuj, što da ti kažem…nemoj se nikad kladiti.

I to je ok, ja u životu nisam uplatio listić.

Shaker je danas mogao dignuti lijepe novce, nadam se da veber bu dignul 10 soma nove hrvatske valute ;)
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Sun 27 Nov - 18:52

"Pa, nije baš završilo po planu za Johna Herdmana i Kanadu", objavio je Athletic na svojem drugom Twitter profilu na kojem je objavio Herdmanovu izjavu "We are going to F Croatia" uz rezultat utakmice između Hrvatske i Kanade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Sun 27 Nov - 18:52

..mozda bolje da prvi budemo pa na svabe..oni nam vise leze nego spanjolci..naravno ako svabe prodju..inace mogu kostarikanci ili japanci..volio bi vise japance..oni su zujatori kao i kanadjani..kostarika je ipak latino nogomet nezgodan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Sun 27 Nov - 18:53

nama je sad u biti u igri i da izgubimo od Belgije i svejedno prođemo dalje ako Kanada pobijedi Maroko

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango Sun 27 Nov - 18:53

marcellus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Rvacka i Maroko po četri punta, Belgija tri, Kanada ništa

Gol razlika: Rvacka 4:1, Maroko 2:0, Belgija 1:2 , Kanada 1:5

Iduće utakmice : Rvacka Belgija, Maroko Kanada

Ako Maroko dobije Kanadu a Belgija nas mi ne prolazimo. Mi bi ostali onda na 4 punta a Maroko ide onda na 7 a Belgija na šest. Isto tako ako nas Belgija dobije a Maroko ostane neriješeno isto ne prolazimo jer Belgija onda ima šest a Maroko pet a mi ostajemo na 4 boda dakle ispod ovo dvoje.
Kao što sam rekao, Belgija i HR igraju za prolaz dalje. HR je više pokazala ali i Belgija ima veliki potencijal.

s nama je uvijek lutrija. Jebiga. Neka konzistentnost u igri bi dobro došla. U par dana odigraju dvije utakmice, jednu prespavaju drugu rasture. Isti igrači isti teren isti izbornik isto sve.
Konstantnost nemaju ni ostali. Svaka tekma je lutrija. Jedina konstanta je da nema kostante.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Sun 27 Nov - 18:54

vuksadinare wrote:..mozda bolje da prvi budemo pa na svabe..oni nam vise leze nego spanjolci..naravno ako svabe prodju..inace mogu kostarikanci ili japanci..volio bi vise japance..oni su zujatori kao i kanadjani..kostarika je ipak latino nogomet nezgodan

Sve je dobro osim Španjolaca.

Švabe, Japanci, Kostarikanci, Rusi&Ukrajinci, GF…
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango Sun 27 Nov - 18:55

marcellus wrote:nama je sad u biti u igri i da izgubimo od Belgije i svejedno prođemo dalje ako Kanada pobijedi Maroko
Ne bih se baš kladio.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Sun 27 Nov - 18:55

a nije baš. Švabe su prilično konzistentni, Brazil, ima dosta takvih reprezentacija koje skoro uvijek igraju u vrhu svojih mogućnosti, kakve god bile. Kod nas je onako kakve smo volje taj dan.

kako god onaj kanađanin s gola može palit trkator pa za kanadu

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango Sun 27 Nov - 18:56

niels wrote:
vuksadinare wrote:..mozda bolje da prvi budemo pa na svabe..oni nam vise leze nego spanjolci..naravno ako svabe prodju..inace mogu kostarikanci ili japanci..volio bi vise japance..oni su zujatori kao i kanadjani..kostarika je ipak latino nogomet nezgodan

Sve je dobro osim Španjolaca.

Švabe, Japanci, Kostarikanci, Rusi&Ukrajinci, GF…
Za koga bi onaj ludak navijao?


Last edited by dzango on Sun 27 Nov - 18:57; edited 1 time in total

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Sun 27 Nov - 18:56

dzango wrote:
marcellus wrote:nama je sad u biti u igri i da izgubimo od Belgije i svejedno prođemo dalje ako Kanada pobijedi Maroko
Ne bih se baš kladio.

a onako teoretska mogućnost. Ne bi ni ja. Treba nam bar bod, bolje bi bilo ubrat tri, uvijek je bolje bit prvi u skupini ako mene pitaš

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 16 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum