ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 19/11/2022, 22:39

https://www.sd.rs/sport/katar-2022/srbija-hrvatska-sarajevo-sarajlije-svetsko-prvenstvo-katar-2022-11-19
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 19/11/2022, 22:45

Bas je Bosanac.

 Misli biti interesantan, tako sto ubacuje podele izmedju ljudi. Ovi ga ne zarezuju 3%, nesto mu kazu reda radi da ga skinu sa Milojka. Briga i mene za Mundijal a kamoli neke, gde i ne ucestvuju, plus tu rat bio, on provocira okolo. Lepo su sredili tu u Centru, kolika je beda, pristojno barem izgleda. Kakve li su te Bosanke po Sarajevu Ringo, foliraju li se ili... Verovatno kao i ostale iz bivse Juge, seku oblake nosom. Bugarke su najlakse, one i same startuju, druga prica od bivse Juge. Mundijal, Srbija ni prvi krug nece proci, HR bolje stoji u toj prici, koliko ce dogurati, videcemo. Zadnje vreme i oni slabo stoje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 19/11/2022, 22:48

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 19/11/2022, 23:03

Orban za Srbiju.

https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3587966-madjari-navijaju-za-srbiju-u-kataru
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 20/11/2022, 00:01

Dosta ljudi je pokazalo na Srbiju kao na ekipu koja može otići daleko. Srbija je atletska, fizički jaka ekipa, koja zna držati loptu u posjedu. Tandem u napadu Mitrović-Vlahović je jedan od najboljih na SP.

Prošetali su kroz kvalifikacije, nije bila laka grupa.

Još se spominju Danska, Senegal...nema previše kandidata za moguća iznenađenja.

Hrvatska stoji na kladionicama gore nego prije 4 godine. :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 20/11/2022, 00:03

Serbinho-3 wrote:Orban za Srbiju.

https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3587966-madjari-navijaju-za-srbiju-u-kataru

Jesi li čuo za Laku konjicu?
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 20/11/2022, 00:05

niels wrote:
Serbinho-3 wrote:Orban za Srbiju.

https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3587966-madjari-navijaju-za-srbiju-u-kataru

Jesi li čuo za Laku konjicu?


Nisam.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 20/11/2022, 00:18

Gradjani Srbije nemaju poverenja u istu reprezentaciju, sto govori brojka posete, koja je otprilike na nivou Crvena Zvezda i Cibona, 1500-2000 ljudi. Ti igraci imaju ovde veliko postovanje ostalih, dobar su marketing za tamo, jer to tamo ovde gledaju kao isto. Cene se Savic onaj iz Lacija, Vlahovic, Kostic. Sada, mene bas i ne impresioniraju, tu i tamo Kostic je miran lik, cene ga u Nemackoj, Bajern je znao da muci, zatim Radonjic, napravio skoro incident, hvatajuci se za nesto ali ima taj start brz, izlomi igraca kada potrci da ga stigne. Opet, koliko god oni vredeli, nemaju nikakav kredibilitet, sto pokazuje basket Srbija Turska broj gledalaca ili basket Partizan. Oni napune Arenu bez problema u Euroligi, dok tu reprezentaciju ne dolaze da vide. Da li su krivi konobari iz Australije ili ostali, koji su prethodnih godina uzimali im meru, uglavnom interesovanje nikakvo. Italija ovde puno, tamo se cuje razgovor na terenu. Nece proci grupu. Tamo nakon Svajcarske se posvadjali, oterali Ivanovica i ljudi to pamte, pa vrate. Zavrsite to sportski i bez svadja. Veliki sportisti znaju izgubiti, cestitati i glava gore. Ovo su ipak Balkanci. Senegal je dobar, Argentina izgleda odlicno iz tranzicije, Brazil je uvek Brazil, Englezi imaju jaku ligu, oseca se napredak. Ostale slabo znam, Argentinu gledao protiv Italije, prva liga.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 20/11/2022, 04:27

Serbinho-3 wrote:
niels wrote:
Serbinho-3 wrote:Orban za Srbiju.

https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3587966-madjari-navijaju-za-srbiju-u-kataru

Jesi li čuo za Laku konjicu?


Nisam.

Šteta, Mađarska iz 1950-ih, najdominantnija ekipa svih vremena. Čak ni nizozemski totalni nogomet nije bio toliko lijep ni utjecajan. Ubrzali su igru, iznošenje lopte, for, dodavanje u šesnaesterac. Bili su veličanstveni, inovatori i igračine. Na SP 1954. su do finala sve pomeli i bili su prvi, i nipošto zadnji, koji su potcijenili Nijemce.

‘56 su pobjegli od sovjetske intervencije.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 20/11/2022, 04:37

Serbinho-3 wrote:Gradjani Srbije nemaju poverenja u istu reprezentaciju, sto govori brojka posete, koja je otprilike na nivou Crvena Zvezda i Cibona, 1500-2000 ljudi. Ti igraci imaju ovde veliko postovanje ostalih, dobar su marketing za tamo, jer to tamo ovde gledaju kao isto. Cene se Savic onaj iz Lacija, Vlahovic, Kostic. Sada, mene bas i ne impresioniraju, tu i tamo Kostic je miran lik, cene ga u Nemackoj, Bajern je znao da muci, zatim Radonjic, napravio skoro incident, hvatajuci se za nesto ali ima taj start brz, izlomi igraca kada potrci da ga stigne. Opet, koliko god oni vredeli, nemaju nikakav kredibilitet, sto pokazuje basket Srbija Turska broj gledalaca ili basket Partizan. Oni napune Arenu bez problema u Euroligi, dok tu reprezentaciju ne dolaze da vide. Da li su krivi konobari iz Australije ili ostali, koji su prethodnih godina uzimali im meru, uglavnom interesovanje nikakvo. Italija ovde puno, tamo se cuje razgovor na terenu. Nece proci grupu. Tamo nakon Svajcarske se posvadjali, oterali Ivanovica i ljudi to pamte, pa vrate. Zavrsite to sportski i bez svadja. Veliki sportisti znaju izgubiti, cestitati i glava gore. Ovo su ipak Balkanci. Senegal je dobar, Argentina izgleda odlicno iz tranzicije, Brazil je uvek Brazil, Englezi imaju jaku ligu, oseca se napredak. Ostale slabo znam, Argentinu gledao protiv Italije, prva liga.

Dobro, ali iskreno, pa i ja više volim gledati košarku nego nogomet :) iako sam u zadnje vrijeme posvađan s NBA ligom, ono je show, više nije sport, nema obrana ni natjecanja.

Milinković-Savić je na zadnjem Mundijalu bio najbolji igrač Srbije, ali sad bi to trebao biti Mitrović. Za Vlahovića ne znam gdje bi mu bio plafon, Juventus ovih dana ima preča posla nego njega razvijati, posudba u Španjolsku sezonu-dvije pomogla bi puno.

U nogometu, puno više nego u košarci, ekipna kohezija je najvažnija. Nema alibi trke, trk je s loptom i bez nje. Srbija se može braniti, Hrvatska to nema. Može pritisnuti zadnju liniju s napadačima, forsirati protivničke greške. Mnogi vide Srbiju daleko.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet 20/11/2022, 06:30

Serbinho-3 wrote:https://www.sd.rs/sport/katar-2022/srbija-hrvatska-sarajevo-sarajlije-svetsko-prvenstvo-katar-2022-11-19


Nogomet je za narode koji su kao hrvati,englezi,germani dakle chopor,oni koji nemaju nikakvu individualnu vrijednost nego se uklapaju u chopor pa tako i srbi ,chast N.D. koji ipak dokazuje da su srbi veliki individualci a povijest je dokazala da su pojedinci mijenjali Povijest a ne mase.No kad ste vec kog tog sranja koje necu pratiti taman da me placaju evo neshto od rusa.Dakle pitanje za koga ce navijati muslimani u BiH uopce nije diskultabilno ako se zna da su oni bili najvece ustashe.Shto misli Rusija je vaznije od toga jer ipak njih ima 150.000 miliona.Dodushe ne vjerujem ovakvim anketama sa kojima se lako manipulira ali kad smo u toj fori evo neshto kontra.:::))Ito je sve shto cete od mene prochitati kada je u pitanju taj sport koji je prerastao u nadjebavanje i politichko sranje.Ovo vishe postam da dignem tlak budalama nego shto me interesira nogomet.Danas gledam RUUD_RUBLJOV u Torinu i divim se italijanskoj publici koja skandira Rusu..


https://www.youtube.com/shorts/HZeSRN9_vWQ

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 20/11/2022, 06:56

moze li netko iskljuciti iz momcadi mentola...lik pise govnarije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 20/11/2022, 07:01

Serbinho-3 wrote:Orban za Srbiju.

https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3587966-madjari-navijaju-za-srbiju-u-kataru
....falija je debelo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet 20/11/2022, 07:32

vuksadinare wrote:moze li netko iskljuciti iz momcadi mentola...lik pise govnarije

Ja igram uvijek samostalno i nije mi potreban chopor kao tebi i slichnima .Ti bi bio nitko i nishta u svojim ochima da nema nogometa kao i vecina vas takozvanih velikih hrvata prekrizenih srba..Poznavao sam svojevremeno chelnike Dinama i mogao sam birati mjesto na tribinama a da ne platim nishta.Medjutim nije mi palo napaet da odem na bilo koju tekmu jer sam se uzasavao te mase ljudi bez indentiteta .Tako da ,pushi kurac debilu koji se osjecash dobro u choporu zato shto ste individualno slabici i nisht koristi ljudi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango 20/11/2022, 09:02

Meni je samo da dobijemo Šiptare. Da im se najebemo majke. Ostalo neka bude kako bude.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 20/11/2022, 13:26

niels wrote:Dosta ljudi je pokazalo na Srbiju kao na ekipu koja može otići daleko. Srbija je atletska, fizički jaka ekipa, koja zna držati loptu u posjedu. Tandem u napadu Mitrović-Vlahović je jedan od najboljih na SP.

Prošetali su kroz kvalifikacije, nije bila laka grupa.

Još se spominju Danska, Senegal...nema previše kandidata za moguća iznenađenja.

Hrvatska stoji na kladionicama gore nego prije 4 godine. :)

realno nemamo napadače. Jebiga. Osim Modrića ostalo nije neka ludnica. Makar s našima nikad ne znaš, kad se zainate u stanju su pobjedit bilo koga. A onda izgubit od papaka.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 20/11/2022, 13:29

dzango wrote:Meni je samo da dobijemo Šiptare. Da im se najebemo majke. Ostalo neka bude kako bude.

pred 4 godine su vas tukli 2:1

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 20/11/2022, 13:31

Golove dali Švicarci Xhaka i Shaqiri

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango 20/11/2022, 13:40

Prošli put je jebeni sudija Brih jeo govna a mi smo morali da pobedimo po svaku cenu da bi išli dalje. Zato smo primili gol iz kontre.

 E sad da im se najebemo majke za sve i da im nabijemo one njihove gubave pstiće kojima su pokazivali orla, do lakata u njihova smrljiva dupeta. Meni dovoljno. Ne moramo ni da prođemo grupu.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 20/11/2022, 13:51

suljo se hvali kako je srbija bolja od hrvatske..ok..svatko ima pravo na nadu...ali reala je reala..npr.mi smo nedavno dva puta isamarali dance a ti isti danci su nedavno brutalno zgazili srbiju 3-0...ali jbg...neki su slijepi i kod zdravih ociju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum