ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango 20/11/2022, 20:33

niels wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Prošli put je jebeni sudija Brih jeo govna a mi smo morali da pobedimo po svaku cenu da bi išli dalje. Zato smo primili gol iz kontre.

 E sad da im se najebemo majke za sve i da im nabijemo one njihove gubave pstiće kojima su pokazivali orla, do lakata u njihova smrljiva dupeta. Meni dovoljno. Ne moramo ni da prođemo grupu.

U biti igrate protiv reprezentacije jugoslavije s naglaskom na šiptarima... dobro, brazil će vas nabit to je manje više sigurno, ako dobijete ostale dvije idete dalje

mislim, ako dobijete šiptare možete ladno i kamerun, nije da su neki kurac
Nije nemoguće da Kamerun dobije i nas i Šiptare, ili igra nerešeno i u nekom krugu prođe dalje. Na svakom mundijallu imaš tako neke autsajdere koji odigraju iznad očekivanja i budu hit.

Ne bih rekao, gledao sam ih na zadnjem afričkom Kupu nacija.

Mi smo s njima igrali u Manausu 2014, mislim da je bilo 4:0 za nas (Srna je imao brzinski rekord prvenstva na toj utakmici).

Nedisciplinirani su, otvaraju se u postavljenoj obrani veliki međuprostori, a u kontri se skroz pogube. Puno tehničkih pogrešaka, krivih dodavanja, alibi individualnog trčanja…treba im uzeti loptu i dodavati kratke pasove, pa sve dulje i dulje, u for Vlahoviću i Mitroviću. Iznuđivati slobodne udarce na rubu šesnaesterca, više po sredini (rade prekršaje i tamo).

Švicarska će ih prva na otvaranju morati dobiti i uzdrmati ih, Srbija će imati lakši posao. Normalno bi bilo obratno, ali oni su fatalisti.

Zanimljivo, Srbija ima prve dvije utakmice kao i Hrvatska te 2014: Brazil pa Kamerun.

dzango kakvu ste vi imali skupinu na Mundijalu 2014?
Nismo ni išli 2014. Ne bi bilo loše da dok su čili i veseli, otkinu neki bod Šiptarima.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Eroo 20/11/2022, 20:50

Je li se Kosovo plasiralo za Mundijal u Kataru? santa
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango 20/11/2022, 21:14

Eroo wrote:Je li se Kosovo plasiralo za Mundijal u Kataru? santa
Jeste. Kosovo je Srbija.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 20/11/2022, 21:15

dzango wrote:
niels wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Prošli put je jebeni sudija Brih jeo govna a mi smo morali da pobedimo po svaku cenu da bi išli dalje. Zato smo primili gol iz kontre.

 E sad da im se najebemo majke za sve i da im nabijemo one njihove gubave pstiće kojima su pokazivali orla, do lakata u njihova smrljiva dupeta. Meni dovoljno. Ne moramo ni da prođemo grupu.

U biti igrate protiv reprezentacije jugoslavije s naglaskom na šiptarima... dobro, brazil će vas nabit to je manje više sigurno, ako dobijete ostale dvije idete dalje

mislim, ako dobijete šiptare možete ladno i kamerun, nije da su neki kurac
Nije nemoguće da Kamerun dobije i nas i Šiptare, ili igra nerešeno i u nekom krugu prođe dalje. Na svakom mundijallu imaš tako neke autsajdere koji odigraju iznad očekivanja i budu hit.

Ne bih rekao, gledao sam ih na zadnjem afričkom Kupu nacija.

Mi smo s njima igrali u Manausu 2014, mislim da je bilo 4:0 za nas (Srna je imao brzinski rekord prvenstva na toj utakmici).

Nedisciplinirani su, otvaraju se u postavljenoj obrani veliki međuprostori, a u kontri se skroz pogube. Puno tehničkih pogrešaka, krivih dodavanja, alibi individualnog trčanja…treba im uzeti loptu i dodavati kratke pasove, pa sve dulje i dulje, u for Vlahoviću i Mitroviću. Iznuđivati slobodne udarce na rubu šesnaesterca, više po sredini (rade prekršaje i tamo).

Švicarska će ih prva na otvaranju morati dobiti i uzdrmati ih, Srbija će imati lakši posao. Normalno bi bilo obratno, ali oni su fatalisti.

Zanimljivo, Srbija ima prve dvije utakmice kao i Hrvatska te 2014: Brazil pa Kamerun.

dzango kakvu ste vi imali skupinu na Mundijalu 2014?
Nismo ni išli 2014. Ne bi bilo loše da dok su čili i veseli, otkinu neki bod Šiptarima.

Pa gdje je zapelo?

Pokušavao sam se sjetiti grupe u kojoj ste bili, pomislio evo ode pamćenje.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 20/11/2022, 21:18

dzango wrote:
Eroo wrote:Je li se Kosovo plasiralo za Mundijal u Kataru? santa
Jeste. Kosovo je Srbija.

dzango u svakom trenutku daje međunarodnopravno principijelne odgovore, za razliku od svojeg državnog vodstva, koje ne priznaje državu, ali priznaje registracije i dokumente…
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 21/11/2022, 13:11

6:0 govori da ovi nemaju blage veze sa fudbalom ili im je 

arogantnost jaca strana licnosti, pa onda placu kada su im 

Nemci zakucali 7 komada u Brazilu.

Srbija ima losu odbranu, onaj Milenkovic prima neke kiks 

golove.

Video barem 2 puta i sve mi bilo jasno.

Piksi vidi to bolje i u kosarkaskom stilu pomeranje 

i udvajanje, mogu nesto uraditi.

Glavni minus odbrambenih po Srbiji, ne znam po

HR, ne znaju da markiraju i da se krecu u odbrani.

Golove prime uglavnom, tako sto na nekoga zaborave.

Videcemo, zato se ja ne palim ko hepo kockica, odmah mi

se pojavi Milenkovic i spustim loptu.

Erakovic iz Zvezde, ok, slaba liga, nesto po Evropi iskustvo.

Pavlovic je valjda napredovao tamo u Salcburgu, isto kiksara.

Neimar se baca, vrlo lako mogu penal dobiti, zato ga drzati na 

distanci.

Ako dobiju jednu, mada ne verujem da ce proci krug.


https://www.kurir.rs/sport/mundijal-2022/4055360/navijaci-brazila-prognozirali-60-protiv-srbije-nejmar-i-vinisijus-ce-vas-potopiti
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 21/11/2022, 13:20

Slabe su vaše šanse protiv Brazila. Gotovo nepostojeće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 21/11/2022, 13:21

Speare Shaker wrote:Slabe su vaše šanse protiv Brazila. Gotovo nepostojeće.

Vaša najbolja šansa protiv Brazila leži u činjenici da sam ja uvijek bio loš u prognozama nogometnih rezultata.
Za razliku od političkih zbivanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 21/11/2022, 13:27

No, Srbija ima jake individualce u napadu i donekle u veznom redu, ali su vam igrači malo previše masivni i ne mogu trčati jednakim intenzitetom cijelu utakmicu.
To se pokazalo na prošlom prvenstvu u kada ste već negdje od šezdesete minute u utakmici protiv "Švicaraca" ostali bez snage i počeli disati na škrge.
A to je bilo u Rusiji gdje je klima puno pogodnija nego što je u Kataru za sve Europljane i zapadnjake općenito.
Ovdje puno više leži arapskim i afričkim ekipama, svakako i Brazilu, pa je zanimljivo kakav je termin donijela kocka u utakmici Hrvatske i Maroka.
Baš onaj koji nama najmanje odgovara, makar svejedno objektivno Maroko ima minimalne šanse protiv naših za pozitivan rezultat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by jastreb 21/11/2022, 17:59

Speare Shaker wrote:No, Srbija ima jake individualce u napadu i donekle u veznom redu, ali su vam igrači malo previše masivni i ne mogu trčati jednakim intenzitetom cijelu utakmicu.
To se pokazalo na prošlom prvenstvu u kada ste već negdje od šezdesete minute u utakmici protiv "Švicaraca" ostali bez snage i počeli disati na škrge.
A to je bilo u Rusiji gdje je klima puno pogodnija nego što je u Kataru za sve Europljane i zapadnjake općenito.

Pa i ne baš.

Domaćin Katar je jučer dokaz koji ide protiv tvoje teze. Nisu mogli maknut. I baš je trčanje jučer bila njihova slaba strana.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 21/11/2022, 19:00

Trčati će, puzati i kopati oni koji budu željeli, neovisno o klimi.

Nizozemska - Senegal 2:0

Šapit neslušljiv, vratite nam Dragu…
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dijagram 21/11/2022, 19:02

niels wrote:Trčati će, puzati i kopati oni koji budu željeli, neovisno o klimi.

Nizozemska - Senegal 2:0

Šapit neslušljiv, vratite nam Dragu…
Kao da tebe briga za te mulce.
Problem ti je samo sto se sve dogadja kod mujaga i ne mozes vidjeti ivanu knoll u njenom elementu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 21/11/2022, 19:09

Bez trke, ali smislene trke, ne da pojedinac alibi istrčava, pritiska na zadnju liniju, posjeda i REPOSJEDA, točnih dodavanja pod pritiskom, bez tehničkih pogrešaka…nema igre.

Serbinho je referirao na set up igru i obranu koja zaboravlja. Obično je to produkt treninga, skautiranjem se uviđa što je za obranu mrtav kut kod provjera u prometu i uvodi se na tu poziciju dodatni igrač. Centaršut ide na njega, on realizira.

To ti je kad obrana zapravo ne brani, nego odrađuje.

Svi sjajni obrambeni igrači moraju patiti od anksioznosti i paranoje :)
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 21/11/2022, 19:11

dijagram wrote:
niels wrote:Trčati će, puzati i kopati oni koji budu željeli, neovisno o klimi.

Nizozemska - Senegal 2:0

Šapit neslušljiv, vratite nam Dragu…
Kao da tebe briga za te mulce.
Problem ti je samo sto se sve dogadja kod mujaga i ne mozes vidjeti ivanu knoll u njenom elementu:)

Nemam s takvima posla.

Potrošila bi moju nejaku pemziju za pola sata, i šta bi onda. :)
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 21/11/2022, 19:30

dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Prošli put je jebeni sudija Brih jeo govna a mi smo morali da pobedimo po svaku cenu da bi išli dalje. Zato smo primili gol iz kontre.

 E sad da im se najebemo majke za sve i da im nabijemo one njihove gubave pstiće kojima su pokazivali orla, do lakata u njihova smrljiva dupeta. Meni dovoljno. Ne moramo ni da prođemo grupu.

U biti igrate protiv reprezentacije jugoslavije s naglaskom na šiptarima... dobro, brazil će vas nabit to je manje više sigurno, ako dobijete ostale dvije idete dalje

mislim, ako dobijete šiptare možete ladno i kamerun, nije da su neki kurac
Nije nemoguće da Kamerun dobije i nas i Šiptare, ili igra nerešeno i u nekom krugu prođe dalje. Na svakom mundijallu imaš tako neke autsajdere koji odigraju iznad očekivanja i budu hit.

Ma dogodi se a vi ste ko i mi, danas ćete dobit njemačku sutra izgubit od burkine faso... al nije vjerojatno. Veća je opasnost da Šip.. Švicarci dobiju Brazil pa ste oboje na dvije pobjede
Onda bi svi bili na 6 bodova i ludnica u zadnjem kolu. Bolje bi bilo da mi izvučemo nerešeno protiv Brazila a oni izgube. Kao oni prošli put. Tada bi oni morali da jure pobedu a mi da igramo kontre. Ubaciš Radonjića napred, koji ne zna mnogo o fudbalu ali je brz kao vetar, i jebeš ih uzduž i popreko.

teško da ćete izvuć neriješeno protiv brazila. Nije baš da ste favoriti na kladionicama.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by newuser 21/11/2022, 19:31

Prošli put sam pogodio prvaka EP Italiju. Prognozirao sam nakon prvog kola. Sačekati ću opet pa dati svoju prognozu  :D vučino prepiši i okladi se pare ćeš dobit  :tu
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet 21/11/2022, 19:56

niels wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:https://www.sd.rs/sport/katar-2022/srbija-hrvatska-sarajevo-sarajlije-svetsko-prvenstvo-katar-2022-11-19


Nogomet je za narode koji su kao hrvati,englezi,germani dakle chopor,oni koji nemaju nikakvu individualnu vrijednost nego se uklapaju u chopor pa tako i srbi ,chast N.D. koji ipak dokazuje da su srbi veliki individualci a povijest je dokazala da su pojedinci mijenjali Povijest a ne mase.No kad ste vec kog tog sranja koje necu pratiti taman da me placaju evo neshto od rusa.Dakle pitanje za koga ce navijati muslimani u BiH uopce nije diskultabilno ako se zna da su oni bili najvece ustashe.Shto misli Rusija je vaznije od toga jer ipak njih ima 150.000 miliona.Dodushe ne vjerujem ovakvim anketama sa kojima se lako manipulira ali kad smo u toj fori evo neshto kontra.:::))Ito je sve shto cete od mene prochitati kada je u pitanju taj sport koji je prerastao u nadjebavanje i politichko sranje.Ovo vishe postam da dignem tlak budalama nego shto me interesira nogomet.Danas gledam RUUD_RUBLJOV u Torinu i divim se italijanskoj publici koja skandira Rusu..


https://www.youtube.com/shorts/HZeSRN9_vWQ

Dobro, volim ja i tenis pogledati, a tebi je profesija :)

Tenis je i igrački i psihološki fascinantan sport, minus mu je da je svim igračima popadala kosa.


Ne znam o nogometu nishta i ne zelim znati o sportu gdje trojica trche a ostalih devet ceshu jaja i gledaju ko telad u sharena vrata.Plus toga mislim da je u svakom sportu postoji neka finesa ,ljepota igre i nadmetanja pa ko je bolji tome se chestita i onaj koji izgubi treba da neshto nauchi i bude bolji (u tenisu ti je primjer Djokovic koji se ne predaje do zadnje sekunde i uvijek da od sebe maksimum).Medjutim, (opet se isprichavam pravim ljubiteljima nogometa) 90% gledalishta su divljaci i seljachine prve klase koji ne dolaze zbog sporta nego zbog nekih svojih frustracija.Evo ovi takozvani nogometni navijachi vjerojatno idu na tekme da se izvichu i izderavaju na nogometashe,da im jebu mater jer kod kuce su uglavnom pichkice kada zena podvikne na njih.Sada cesh na ovoj temi vidjeti "najbolje i najvece svjetske trenere" a ova tema ce se pretvoriti u politichku muckalicu.Parim da ce Ero biti najveci struchnjak a vuk zamjenik glavne budale tako da se ja iskljuchujem sa ove teme koju bi trebalo premjestiti na sport pa neka se tamo jebu i podjebavaju.
Djokovicu je kosa josh u dobrom stanju (ako si aludirao na onu da kosa bjezi sa pametne glave) jer on ne treba da razmishlja puno zato shto je kodiran da misli unaprijed shto ce u datom trenutku uchiniti.Jebiga, uvijek sam govorio da je lako biti trener talentiranim i inteligentnim sportashima.Ajd ti napravi od kretena neshto valjano!!?E to je pravi trener iako je nemoguce to napraviti,pokushavao sam sa klincima koje roditelji dovedu i ochekuju preko noci neke vrhunske rezultate pa je teze sa tim bolesnicima napraviti neku komunikaciju nego sa djecom.Uvijek sam mrzio kod sebe kada moram biti socijalno korektan pa ih lagati kako su im djeca talentirana i samo shto ne prokinu svoj talent,a ta se zabluda placa.Pokvareno do bola ali ti je lakshe jer se ljudi osjecaju sretno a i meni nekako manje neugodno::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 21/11/2022, 21:18

mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:https://www.sd.rs/sport/katar-2022/srbija-hrvatska-sarajevo-sarajlije-svetsko-prvenstvo-katar-2022-11-19


Nogomet je za narode koji su kao hrvati,englezi,germani dakle chopor,oni koji nemaju nikakvu individualnu vrijednost nego se uklapaju u chopor pa tako i srbi ,chast N.D. koji ipak dokazuje da su srbi veliki individualci a povijest je dokazala da su pojedinci mijenjali Povijest a ne mase.No kad ste vec kog tog sranja koje necu pratiti taman da me placaju evo neshto od rusa.Dakle pitanje za koga ce navijati muslimani u BiH uopce nije diskultabilno ako se zna da su oni bili najvece ustashe.Shto misli Rusija je vaznije od toga jer ipak njih ima 150.000 miliona.Dodushe ne vjerujem ovakvim anketama sa kojima se lako manipulira ali kad smo u toj fori evo neshto kontra.:::))Ito je sve shto cete od mene prochitati kada je u pitanju taj sport koji je prerastao u nadjebavanje i politichko sranje.Ovo vishe postam da dignem tlak budalama nego shto me interesira nogomet.Danas gledam RUUD_RUBLJOV u Torinu i divim se italijanskoj publici koja skandira Rusu..


https://www.youtube.com/shorts/HZeSRN9_vWQ

Dobro, volim ja i tenis pogledati, a tebi je profesija :)

Tenis je i igrački i psihološki fascinantan sport, minus mu je da je svim igračima popadala kosa.


Ne znam o nogometu nishta i ne zelim znati o sportu gdje trojica trche a ostalih devet ceshu jaja i gledaju ko telad u sharena vrata.Plus toga mislim da je u svakom sportu postoji neka finesa ,ljepota igre i nadmetanja pa ko je bolji tome se chestita i onaj koji izgubi treba da neshto nauchi i bude bolji (u tenisu ti je primjer Djokovic koji se ne predaje do zadnje sekunde i uvijek da od sebe maksimum).Medjutim, (opet se isprichavam pravim ljubiteljima nogometa) 90% gledalishta su divljaci i seljachine prve klase koji ne dolaze zbog sporta nego zbog nekih svojih frustracija.Evo ovi takozvani nogometni navijachi vjerojatno idu na tekme da se izvichu i izderavaju na nogometashe,da im jebu mater jer kod kuce su uglavnom pichkice kada zena podvikne na njih.Sada cesh na ovoj temi vidjeti "najbolje i najvece svjetske trenere" a ova tema ce se pretvoriti u politichku muckalicu.Parim da ce Ero biti najveci struchnjak a vuk zamjenik glavne budale tako da se ja iskljuchujem sa ove teme koju bi trebalo premjestiti na sport pa neka se tamo jebu i podjebavaju.
Djokovicu je kosa josh u dobrom stanju (ako si aludirao na onu da kosa bjezi sa pametne glave) jer on ne treba da razmishlja puno zato shto je kodiran da misli unaprijed shto ce u datom trenutku uchiniti.Jebiga, uvijek sam govorio da je lako biti trener talentiranim i inteligentnim sportashima.Ajd ti napravi od kretena neshto valjano!!?E to je pravi trener iako je nemoguce to napraviti,pokushavao sam sa klincima koje roditelji dovedu i ochekuju preko noci neke vrhunske rezultate pa je teze sa tim bolesnicima napraviti neku komunikaciju nego sa djecom.Uvijek sam mrzio kod sebe kada moram biti socijalno korektan pa ih lagati kako su im djeca talentirana i samo shto ne prokinu svoj talent,a ta se zabluda placa.Pokvareno do bola ali ti je lakshe jer se ljudi  osjecaju sretno a i meni  nekako manje neugodno::::)))

Oduvijek sam mislio da roditelji nemaju što se miješati u razvoj igrača, to samo dijete može prelomiti u glavi “biti ću igrač” ili “nije to za mene”.

Sjetio sam se Novaka kasnije, on je iznimka. Mislio sam na Agassija, Samprasa, Nadala, bome i Federeru se stanjila, ne drastično kao Nadalu ili Agassiju, Medvedevu, Ljubičiću...

Nogometaša i nogometnih navijača ima svakakvih, kao i u mnogim drugim sportovima. Ako si mislio na ultraše, huligane, onda si sa 90% još i blag, oni su 100% isfrustrirane budaletine i narkomani. Jastreb je još oštriji, a vuk je bio i na gostovanjima :) 

Za košarku treba inteligencija na prvu to ne izgleda tako a i danas se tako više ne igra, ali oni koji znaju igrati košarku znaju da je to sport detalja, koji se onda uvježbavaju. Košarka nisu beskonačna ispaljivanja trica ni monstruozna zakucavanja.

Košarka je kad te obrambeni igrač bočno prati, ti staviš nogu do njega 30-ak cm ispred njega, zarotiraš se prema košu i čisti šut ili faul. To je varijanta one uvijek napadaj prednju nogu obrambenog igrača. Koliko puta si vidio da čovjek vodi loptu i puca s krila, a posve je pokriven? Ne pada mu na pamet ni da barem doda...
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 21/11/2022, 21:22

Kad smo kod Novaka, meni nije jasno kako itko može misliti da Ivanišević može uopće biti trener...Ljubičić svakako, i kao igrač je bio studiozan, profesionalan, priseban, definitivno materijal za trenera.

Ja čim vidim Gorana, sjetim se svih onih mečeva i počnem se nervirati. :)
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 21/11/2022, 21:35

englezi odlicna momcad..ali imaju feler zavrsnice..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 21/11/2022, 21:54

Brazil ima dvojicu iz Real Madrida, zatim Neimara, Thiago Silva, 

jos neke.

Srbija, Sergej Milinkovic Savic, najbolji igrac sredine terena u Italiji,

Tadic, bio dobar, forma mu sa kompletnim Ajaksom losa zadnju

sezonu a kako i ne bi, kada sve rasprodaju od igraca, jos se zale 

umesto da se pogledaju u ogledalo.

Vlahovic Juventus, nije nivo iz Fiorentine, Mitrovic je kada ne 

ocekujes, postigne i po dva gola.

Kostic je maltretirao Bayern, sada je u Juventusu i poceo je da vadi 


kestenje iz vatre za Alegrija.

Najbolje pojacanje Juventusa i najeftinije.

Luka Jovic, ljudi ne kapiraju da je isti iz tranzicije

napadac, nije Mitrovic da mu se njih trojica okace ko ves sa

stipaljkama i opet da postigne gol.

Mitrovic je svoja prica, Luka Jovic svoja i Vlahovic svoja.

Brazil ima te neke igrace, kazu da su favorit da osvoje Mundijal,

pa cemo videti.

Treba Svajcarsku dobiti, jer lako mogu oni kao druga ekipa otici.

Srbija ima Jaka imena na papire, da li oni imaju muda, to ce 

morati pokazati Strahinja Pavlovic, kada krenu udarne igle Real 

Madrida, PSG i slicno...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 3 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum