ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest Sun 27 Nov - 19:01

veber wrote:marc i nogomet.
otprilike kao marc i postotak turizma u bdp razvijenih zemalja.

Jadnik.
Ne zna razliku između udarca na prvu i na drugu loptu, a ide meni soliti pamet o nogometu.
I ne samo da je kiksao u pogledu prognoze utakmice između nas i Kanađana, nego je i potpuno neznalački rekao da je Maroko bezvezna ekipa ili tako nekako.
Kažem, jadnik.
Htio bi biti ili predstavljati nešto, a zapravo je talentiran samo za analizu uradaka pop trash kulture.
Jedino u tom području može predstavljati nekakav autoritet, ali i tu opet samo na ovom forumu.
U svemu ostalom je truba.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Sun 27 Nov - 19:07

Rvacka i Maroko po četri punta, Belgija tri, Kanada ništa

Gol razlika: Rvacka 4:1, Maroko 2:0, Belgija 1:2 , Kanada 1:5

Iduće utakmice : Rvacka Belgija, Maroko Kanada

Ako Maroko dobije Kanadu a Belgija nas mi ne prolazimo. Mi bi ostali onda na 4 punta a Maroko ide onda na 7 a Belgija na šest. Isto tako ako nas Belgija dobije a Maroko ostane neriješeno isto ne prolazimo jer Belgija onda ima šest a Maroko pet a mi ostajemo na 4 boda dakle ispod ovo dvoje.


Last edited by RayMabus on Sun 27 Nov - 19:10; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by debotoijusto Sun 27 Nov - 19:09

iskoristili smo rupe nastale trckaranjem terranca i phillipa te rutinski dobili kanadjane koji moraju jos zganaca pojesti iz zdjelice s oznakom taktika , dobra utakmica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Sun 27 Nov - 19:10

Kanada nije bila Kanada iz utakmice sa Belgium.

Nisu trcali uopste, HR daleko bolja, tehnicki i trcali su.

Kovacic je poceo liciti na nesto, krene na prodor i van 16

proigrava ostale, zaustavi se van 16 i vec lici na nesto.

Ranije se zabijao u 16 i ne zna sta sa loptom, period u Interu,

kasnije ga nisam video vise.

Onaj bek Juranovic je dobar, sigurno i bez straha.

Kanadjani su potcenili HR, imaju nesto u sebi potcenjivacki.

Izasli lezerno na teren i tako su prosli.

HR ako bude ovako igrala, moze dobiti Belgiju.

Borjan, mogao je nesto i odbraniti, gol Livaje.

Nije ni on u formi.

Kramaric je dobar napadac, on je napravio isto razliku.

Zna iz okreta je bilijarski sloziti u gol.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Sun 27 Nov - 19:14

Kanada je ovim porazom izgubila sve izglede za prolazak skupine, a za osminu finala bore se Belgija, Maroko i Hrvatska. U zadnjem kolu u četvrtak (16:00) Hrvatska igra protiv Belgije, a Maroko protiv Kanade. Hrvatskoj je za prolazak skupine dovoljan i bod protiv Belgije. U tom slučaju imala bi ih pet i samo bi Maroko mogao imati više bodova od Hrvatske, ali iz skupine prolaze najbolje dvije momčadi.

Hrvatska bi u zadnjem kolu mogla teoretski i izgubiti od Belgije, ali onda joj treba poraz Maroka protiv Kanade. Podsjetimo, prvi kriterij određivanja poretka u skupini je gol-razlika, onda broj postignutih golova i tek onda međusobni omjer.

Hrvatska na kraju natjecanja po skupinama može biti izjednačena samo s Marokom, s kojim je u 1. kolu odigrala 0:0. Ako bi te dvije momčadi završile s istim brojem bodova, istom gol-razlikom i istim brojem postignutih golova, konačni poredak određivao bi fair play kriterij. Skupina u kojoj je Hrvatska se u osmini finala križa s onom u kojoj su Španjolska, Njemačka, Kostarika i Japan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by veber Sun 27 Nov - 19:15

Speare Shaker wrote:
veber wrote:marc i nogomet.
otprilike kao marc i postotak turizma u bdp razvijenih zemalja.

Jadnik.
Ne zna razliku između udarca na prvu i na drugu loptu, a ide meni soliti pamet o nogometu.
I ne samo da je kiksao u pogledu prognoze utakmice između nas i Kanađana, nego je i potpuno neznalački rekao da je Maroko bezvezna ekipa ili tako nekako.
Kažem, jadnik.
Htio bi biti ili predstavljati nešto, a zapravo je talentiran samo za analizu uradaka pop trash kulture.
Jedino u tom području može predstavljati nekakav autoritet, ali i tu opet samo na ovom forumu.
U svemu ostalom je truba.
ne pratim nogomet niti me zanima.
ali kolege ovdje s posla, pogotovo jedan nijemac-zna sve sastave, tko gdje igra, kada s kim i sl.-rekao je da hr nema šanse protiv maroka i da će ući ležerno u igru i da su velike šanse da će spušiti.

ja se nikad ne kladim niti kartam za novac. ali sam u zajedničku kasicu u bürou stavio 4:1 za hr. ako tako ostane bumo pobrali destak soma ojra na 2 uplaćena. ako bu više s obe strane bit će i više.

čista analitika.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Sun 27 Nov - 19:17

Hrvatska je jedan od favorita uz Španjolsku, Brazil i Francusku.

Sa te tri repke nemamo dobro iskustvo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest Sun 27 Nov - 19:20

Serbinho-3 wrote:Kanada nije bila Kanada iz utakmice sa Belgium.

Nisu trcali uopste, HR daleko bolja, tehnicki i trcali su.

Pa ja sam i najavio na ovoj temi da takve "divlje" čisto trkačke momčadi brzo padaju na ovakvim turnirima.
Najkasnije do treće utakmice, a Kanađani su pali već u drugoj, očito su se u prvoj temeljito fizički potrošili, a izgleda i emocionalno, psihološki i motivacijski ispraznili.
Nagledao sam se previše ovakvih turnira, europskih i posebno svjetskih, gdje dođu prilično bezvezne momčadi, prvenstava da mi to ne bi bilo jasno.
Kako turniri odmiču, uvijek sve više dolaze do izražaja zrele, tehnički i taktički potkovane i disciplinirane momčadi. Ove divlje poput Kanede otpadnu u samom startu odnosno u utakmicama po grupama.
Nisu su pomogle niti glupe izjave njihovog izbornika o hrvatskoj momčadi prije utakmice. Dapače.


Last edited by Speare Shaker on Sun 27 Nov - 19:21; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Sun 27 Nov - 19:20

Modric je isto visak, bolje da pusti mladje.

Sta on igra, samo on zna.

Dodaje loptu oko sebe, druga strana 2 ili 3 sama igraca, on

siluje na malom prostoru neka dodavanja.

Sviranje da ne kazem sta igra.

Ne moze napred da pogura i proigra.

Kovacic verovatno nije igrao protiv Maroka.

Modric najbolje da se skloni.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Sun 27 Nov - 19:22

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:Kanada nije bila Kanada iz utakmice sa Belgium.

Nisu trcali uopste, HR daleko bolja, tehnicki i trcali su.

Pa ja sam i najavio na ovoj temi da takve "divlje" čisto trkačke momčadi brzo padaju na ovakvim turnirima.
Najkasnije do treće utakmice, a Kanađani su pali već u drugoj, očito su se u prvoj temeljito fizički potrošili, a izgleda i emocionalno, psihološki i motivacijski ispraznili.
Nagledao sam se previše ovakvih turnira, europskih i posebno svjetskih gdje dođu prilično bezvezne momčadi prvenstava da mi to ne bi bilo jasno.
Kako turniri odmiču, uvijek sve više dolaze do izražaja zrele, tehnički i taktički potkovane i disciplinirane momčadi. Ove divlje poput Kanede otpadnu u samom startu odnosno u utakmicama po grupama.
Nisu su pomogle niti glupe izjave njihovog izbornika o hrvatskoj momčadi prije utakmice. Dapače.

Izduvali se ko balon na travi.

Verovatno i Brazil ista prica, 

praticu i njihovo trcanje.

Kanada je veceras bila 0, tehnika im je 0,

usput ni trcali.

0 ocena.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Sun 27 Nov - 19:23

Speare Shaker wrote:
Nisu su pomogle niti glupe izjave njihovog izbornika o hrvatskoj momčadi prije utakmice. Dapače.

Posebno glup lik
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Sun 27 Nov - 19:24

Serbinho-3 wrote:Verovatno i Brazil ista prica, 

Brazil je nešto drugo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dijagram Sun 27 Nov - 19:25

Rekoh Livaja ce zabiti, tako i bi:)
Odlicno je odvukao dva igraca na sebe kod kramarticevog prvog gola.
Uvodjenjem panja Petkovica napad vise nismo imali.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Sun 27 Nov - 19:28

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 O_23880273_1024

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/nije-vruce-samo-u-kataru-zari-i-instagram-atraktivne-starlete-skinule-se-u-kockaste-kostime-i-podrzale-vatrene-u-danasnjoj-borbi-1244148

:popcorn
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dijagram Sun 27 Nov - 19:34

RayMabus wrote:Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 O_23880273_1024

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/nije-vruce-samo-u-kataru-zari-i-instagram-atraktivne-starlete-skinule-se-u-kockaste-kostime-i-podrzale-vatrene-u-danasnjoj-borbi-1244148

:popcorn
Starlete na meniju za nogometase koji imaju  ugovore s iznosima od vise milijuna dolara.
Valjda se koji javi  ovim curkama u potrebi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Sun 27 Nov - 19:36

niels wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:Marko Livaja starta će protiv Kanade, vijesti su iz tabora hrvatske reprezentacije. Istina neslužbene jer izbornik je odbio govoriti o kadrovskim rješenjima.

Dakle, to je sastav Livaković – Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa – Modrić, Brozović, Kovačić – Kramarić, Livaja, Perišić.




nemamo igrace/mentalitet za lakonoge kanadjane
osobno bi izabrao taktiku ubit ih dosadom do 70min. a zatim zabit kad postanu drvosjece ispuhani balon... lovran bude najslabija karika
imam dojam da livaja nabacio par kila kad usao u igru nekidan morao sam provjeriti format slike :D

nisam optimist, isti sastav + livaja

ne miriši na dobro

Isti sastav, ali drugi protivnik. Osim toga i druga utakmica po redu, u onoj prvoj je bilo najvažnije ne izgubiti, jer bi se to na momčad moglo jako loše odraziti.
Livaja umjesto Kramarića. Konačno će dobiti šansu od početka, a bojim se da je neće tako skoro ponovo dobiti ako je sad ne iskoristi na primjeren način.
Sad će barem ta nabacivanja u 16 od početka imati tko dočekati, vidjet ćemo sa kakvim rezultatom.

šejker kao i obično uništa.

Dobro ako bude ispod 4:0

ništa, proslavit će lijepo Božić u krugu familije...

Bome danas je precizan.

Ma živce mi kidaju... jebote treba im cijela jedna utakmica i gol u 68. sekundi druge da se probude i počnu igrat kako mogu i znaju. Alo jel bi moglo jednom da krenu od starta a ne da daju svima tekmu fore?

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Sun 27 Nov - 19:38

Selektor Kanade Džon Herdman (John), nakon prve utakmice protiv Belgije, dao je poprilično šokantnu i neumjesnu izjavu.

Herdman je, vjerovatno pokušavajući podići svoju ekipu nakon poraza od Belgije, rekao da će u sljedećoj utakmici "je**t Hrvatsku".

Ova izjava iz ovog rakursa, odnosno nakon veličanstvene pobjede Hrvatske protiv njegove reprezentacije rezultatom 4:1, izgleda smiješno. Bit će posipanja pepelom.

https://sport.avaz.ba/nogomet/789774/selektor-kanade-najveci-luzer-rekao-je-t-cemo-hrvatsku-a-vatreni-ih-pomeli-s-cetiri-gola
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Sun 27 Nov - 19:39

ne kuzim zasto sosa igra...pa taj je laznjak..najvose se bunio zasto ga se ne zove u reprezent.kad je dobio priliku slabo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dijagram Sun 27 Nov - 19:40

Inace kanada ko francuska, uglavnom crni africki nogometasi.
Blago njima.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Sun 27 Nov - 19:41

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 O_23880273_1024

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/nije-vruce-samo-u-kataru-zari-i-instagram-atraktivne-starlete-skinule-se-u-kockaste-kostime-i-podrzale-vatrene-u-danasnjoj-borbi-1244148

:popcorn
Starlete na meniju za nogometase koji imaju  ugovore s iznosima od vise milijuna dolara.
Valjda se koji javi  ovim curkama u potrebi:)
Bradavice joj iskaču van. Već me sve češe. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Sun 27 Nov - 19:43

U svakom slučaju drago mi je da je pripadnik nebeskog naroda poprskan od navijača i igrača. Natrpalo mu. Može sad osnovat SAO Quebec


Last edited by marcellus on Sun 27 Nov - 19:44; edited 1 time in total

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 15 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum