ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 27/11/2022, 16:33

...valjda jedna od rijetkih koja se ne pali na nogometase ili poduzetnike...to sto joj je drpic bio muz to je zato jer su bili iz istog kvarta i hodali kad su jos imali 16,17 godina..nit ona poznata nit on..nakon njega bila je sa likovima od kojih je jedan slikar..drugi je bio neki profa na faksu..a sad kuhar

vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 27/11/2022, 16:37

vuksadinare wrote:...valjda jedna od rijetkih koja se ne pali na nogometase ili poduzetnike...to sto joj je drpic bio muz to je zato jer su bili iz istog kvarta i hodali kad su jos imali 16,17 godina..nit ona poznata nit on..nakon njega bila je sa likovima od kojih je jedan slikar..drugi je bio neki profa na faksu..a sad kuhar
Ma ona je vrh. Izliza bi je cilu. Svaku bi joj rupicu popunija. Ne bi se skida s nje uopće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by pizzon 27/11/2022, 17:04

Neprijatno

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 27/11/2022, 17:06

Slučajno sija ispri televizije, počelo to a uopće nisan ima namjeru gledat a niti ću a on gol u drugoj minuti.

Ajte vi kući, ne gleda se meni vas u tom Kataru. Šta prije kući to bolje. To je opasna zona dole tako da završite to i vozite natrag doma. Kod kuće je najljepše. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 27/11/2022, 17:11

Haotične scene na ulicama Brisela, Marokanci potpuno podivljali tokom utakmice u Kataru
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 B_221127069

Tokom i nakon utakmice između Maroka i Belgije na Svjetskom prvenstvu u Kataru na ulicama Brisela vidjeli smo haotične scene koje su priredili marokanski navijači.

Kao što je to poznato, veliki broj Marokanaca živi i radi u Belgiji, a danas je njih 150 napravilo brojne incidente na ulicama Brisela. Razlog je utakmica između Maroka i Belgije koja se igrala u Kataru.

Marokanci su slavili rezultatom 2:0, ali to nije spriječilo da navijači ove zemlje u Belgiji naprave prave nerede.

U brojci od 150 navijača, Marokanci su palili i razbijali automobile koji su prolazili ulicom. Napetost je krenula nakon što je sudija poništio gol Hakima Ziyecha zbog ofsajda u prvom poluvremenu pri rezultatu 0:0.


Marokanci su tada podmetnuli požar u velikoj kanti za smeće i ispalili su vatromet i brojna pirotehnička sredstav. Napetost je porasla nakon utakmice, a na društvenim mrežama objavljeni su snimci s ulica Brisela koji pokazuju da je tamo bio pravi haos.


https://www.klix.ba/sport/nogomet/haoticne-scene-na-ulicama-brisela-marokanci-potpuno-podivljali-tokom-utakmice-u-kataru/221127069

Sve im tamo porazbijajte. Ta Belgija podržava Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 27/11/2022, 17:18

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:Marko Livaja starta će protiv Kanade, vijesti su iz tabora hrvatske reprezentacije. Istina neslužbene jer izbornik je odbio govoriti o kadrovskim rješenjima.

Dakle, to je sastav Livaković – Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa – Modrić, Brozović, Kovačić – Kramarić, Livaja, Perišić.




nemamo igrace/mentalitet za lakonoge kanadjane
osobno bi izabrao taktiku ubit ih dosadom do 70min. a zatim zabit kad postanu drvosjece ispuhani balon... lovran bude najslabija karika
imam dojam da livaja nabacio par kila kad usao u igru nekidan morao sam provjeriti format slike :D

nisam optimist, isti sastav + livaja

ne miriši na dobro

Isti sastav, ali drugi protivnik. Osim toga i druga utakmica po redu, u onoj prvoj je bilo najvažnije ne izgubiti, jer bi se to na momčad moglo jako loše odraziti.
Livaja umjesto Kramarića. Konačno će dobiti šansu od početka, a bojim se da je neće tako skoro ponovo dobiti ako je sad ne iskoristi na primjeren način.
Sad će barem ta nabacivanja u 16 od početka imati tko dočekati, vidjet ćemo sa kakvim rezultatom.

šejker kao i obično uništa.

Dobro ako bude ispod 4:0

ništa, proslavit će lijepo Božić u krugu familije...

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus 27/11/2022, 17:19

dzango wrote:
RayMabus wrote:BELGIJA - MAROKO 0:2 Iznenađenje u skupini u kojoj je i Hrvatska

Belgija i Hrvatska u zadnjem kolu za prolaz dalje.

ma nema, bit če to dvoboj na začelju kako je krenulo... kanada i maroko za 1 mjesto u skupini

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 17:35

Kanađani su ozbiljno krenuli u izgradnju repke zbog 2026te.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by pizzon 27/11/2022, 17:37

prijatno :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 17:37

Na kraju bude možda i 3:1
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by pizzon 27/11/2022, 17:44

jos prijatnije :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 17:47

Hektorović wrote:Na kraju bude možda i 3:1

Što sam rekao :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by debotoijusto 27/11/2022, 17:52

reci cu samo livaja

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 27/11/2022, 17:58

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:Marko Livaja starta će protiv Kanade, vijesti su iz tabora hrvatske reprezentacije. Istina neslužbene jer izbornik je odbio govoriti o kadrovskim rješenjima.

Dakle, to je sastav Livaković – Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa – Modrić, Brozović, Kovačić – Kramarić, Livaja, Perišić.




nemamo igrace/mentalitet za lakonoge kanadjane
osobno bi izabrao taktiku ubit ih dosadom do 70min. a zatim zabit kad postanu drvosjece ispuhani balon... lovran bude najslabija karika
imam dojam da livaja nabacio par kila kad usao u igru nekidan morao sam provjeriti format slike :D

nisam optimist, isti sastav + livaja

ne miriši na dobro

Isti sastav, ali drugi protivnik. Osim toga i druga utakmica po redu, u onoj prvoj je bilo najvažnije ne izgubiti, jer bi se to na momčad moglo jako loše odraziti.
Livaja umjesto Kramarića. Konačno će dobiti šansu od početka, a bojim se da je neće tako skoro ponovo dobiti ako je sad ne iskoristi na primjeren način.
Sad će barem ta nabacivanja u 16 od početka imati tko dočekati, vidjet ćemo sa kakvim rezultatom.

šejker kao i obično uništa.

Dobro ako bude ispod 4:0

ništa, proslavit će lijepo Božić u krugu familije...

Bome danas je precizan.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vili40 27/11/2022, 18:03

digli su se poslije ekspresnog gola kanađana,sad drugo poluvrijeme odigrati u istom tempu a ne čuvati rezultat.Bude par dana odmora do belgijanaca.
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vili40 27/11/2022, 18:05

debotoijusto wrote:reci cu samo livaja

nisam navijač Hajduka ali dobro da ga je stavio odmah od prve minute a ne ga stavljati u 89-toj
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović 27/11/2022, 18:50

Hektorović wrote:Na kraju bude možda i 3:1

To je to :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by pizzon 27/11/2022, 18:56

E pa,
ovo je kraj !?
4 : 1

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by veber 27/11/2022, 18:57

marc i nogomet.
otprilike kao marc i postotak turizma u bdp razvijenih zemalja.

zanemariv.

kolega fulao celi fudbal, a ja izgleda pobrao 10 000€.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 27/11/2022, 18:59

90+4' GOOOOOOOL!

4:1 za Hrvatsku, Lovro Majer je strijelac! Petković je primio loptu i gurnuo je prema naprijed, kanadski branič je pogriješio, a Oršić i Majer su išli sami na Borjana. Oršić je bio nesebičan i dodao Majeru na prazan gol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 27/11/2022, 19:01

veber wrote:marc i nogomet.
otprilike kao marc i postotak turizma u bdp razvijenih zemalja.

Jadnik.
Ne zna razliku između udarca na prvu i na drugu loptu, a ide meni soliti pamet o nogometu.
I ne samo da je kiksao u pogledu prognoze utakmice između nas i Kanađana, nego je i potpuno neznalački rekao da je Maroko bezvezna ekipa ili tako nekako.
Kažem, jadnik.
Htio bi biti ili predstavljati nešto, a zapravo je talentiran samo za analizu uradaka pop trash kulture.
Jedino u tom području može predstavljati nekakav autoritet, ali i tu opet samo na ovom forumu.
U svemu ostalom je truba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 14 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum