ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 24/11/2022, 23:55

Najbolje da tamo iza svog gola donesete drva pa veliki lonac pa neku čorbu si skuvajte. Možete po vratnicama malo i mesa obisit neka se suši. I tako to. Tko je vidija trčat kad se igra nogomet ? To se samo šeta i dodaje. Ono kad dođeš ispred njihovog gola i umisto da pokušaš pucat prema njihovom golu onda ne nego dodaš ovome do sebe pa on razmišlja kome će dalje dodat jer tko je vidija pucat na gol jel. Onda u međuvremenu svi njihovi igrači dođu i naprave bunker pa štaš sad nego se nastavit dodavat.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 25/11/2022, 00:07

Fudbaleri Srbije izgubili su od Brazila rezultatom 2:0 u prvom kolu grupne faze Svjetskog prvenstva od Brazil, a selektor "Orlova" Dragan Stojković Piksi nije bio zadovoljan izvedbom svojih izabranika.

To je i rekao u izjavi nakon meča, navodeći da "ono u čemu su inače najbolji, a to je pas igra, da su u potpunosti zakazali protiv Brazila".

U naletu emocija bacio je flašicu vode koju je imao u ruci, a skinuo je i sako sa sebe i bacio ga u stranu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 25/11/2022, 00:15

PREDSEDNIK OGRNUO ZASTAVU: Vucić prati meč protiv Brazila - Idemo, Srbija!
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 290392_316570292-866661678110119-4293790612209477823-n_f

- Idemooo, Srbija! - poručio je Vucić na Instagramu.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 25/11/2022, 00:28

niels wrote:kažem ti da tako nećeš komunicirati sa mnom.

Ja tebi kažem da ću komunicirati s tobom kako me volja. Usput ti kažem da si ti elementarni kreten, trivijalni ignorant koji se pravi da je mudri starac, a zapravo je samo star.
Također da ti je humor na razini Alana Forda što znači da gori teško može biti.
I da, Šaćiri je za mene Šaćiri iz jednostavnog razloga jer mi se njegovo prezime tako piše, razlika je ionako samo u 2 slova, a nisam ni primjetio da je ovdje bilo tko zamjerio forumskim Srbima na pisanju po Vuku pa ne vidim razloga zašto bi bilo tko normalan to zamjerio i meni.
Za moje standarde si vrijedan jedino žaljenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 25/11/2022, 00:37

Što se tiče utakmice Brazila i Srbije (abecednim redom), nema se što posebno komentirati. Srbija je već razvila neki poseban kompleks kada igra protiv Brazila i rijetko protiv nekog drugog protivnika igra toliko loše i djeluje toliko izgubljeno na terenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 25/11/2022, 01:17

Srbi nisu bili losi u prvom poluvremenu
U drugom potpuni pad 
Katastrofalni pad ...imaju li oni problem sa fizickom pripremljenoscu
Moraju nesto mijenjati ili idu kuci nakon prve faze
Ali ni Hrvati nisu nista bolje pokazali
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 25/11/2022, 02:27

Speare Shaker wrote:
niels wrote:kažem ti da tako nećeš komunicirati sa mnom.

Ja tebi kažem da ću komunicirati s tobom kako me volja. Usput ti kažem da si ti elementarni kreten, trivijalni ignorant koji se pravi da je mudri starac, a zapravo je samo star.
Također da ti je humor na razini Alana Forda što znači da gori teško može biti.
I da, Šaćiri je za mene Šaćiri iz jednostavnog razloga jer mi se njegovo prezime tako piše, razlika je ionako samo u 2 slova, a nisam ni primjetio da je ovdje bilo tko zamjerio forumskim Srbima na pisanju po Vuku pa ne vidim razloga zašto bi bilo tko normalan to zamjerio i meni.
Za moje standarde si vrijedan jedino žaljenja.

I dalje veliš da nemaš nikakvih problema sa mnom? :) Nakon ovakvog upisa? Više ni sebe ne možeš uvjeriti u to, a kamoli druge.

Ako sam ja za tvoje standarde kreten vrijedan žaljenja, možeš misliti što ja tek mislim o tebi, kad ti u par postova strgnem tu tvoju “joj, kak sam hladan i pametan” masku. Iz “jednostavnog razloga” ne pišeš dijalektom niti standardnim jezikom i posvađan si s pravopisom, ti si na Vuku.

U reali, imaš konstantne cikluse PMS-menga, ne može nas potrefiti ni nekakva ovulacija (da, samo za tebe, referiram na tvoju očitu seksualnu frustraciju, samo su dva forumaša gora od tebe). :(
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 25/11/2022, 02:40

@Serbinho-3 u nogometu se ekipe moraju adaptirati na terenu, Brazil je vrlo brzo krenuo s pritiskom na zadnju liniju i kratkim dodavanjima. Srbija se skoncentrirala da zatvara i da čeka pogrešku Brazila. To je na papiru klasika kako treba s Brazilom, s time da zatvaraš prostor pred sobom, a ne startaš na loptu ili igrača. Dobro, to je adrenalin.

Ne znam zašto nisu počeli s Radonjićem i Jovićem, Mitrovićem ispred njih, Sergejem iza. Ovi momci su ogromni, ali to zahtijeva ogromna pluća i za manji fond trke. Manje kisika, manje trke, lošije donošenje odluka, zakiseljeni mišići, tehničke pogreške...

No dobro, to je iza njih, slijede dva bitno slabija protivnika, Srbija treba zaigrati svoj nogomet iz kvalifikacija i onda ima dobre šanse. Za promjenu, Švicarska joj je napravila uslugu i pobijedila Kamerun.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 25/11/2022, 02:44

Dobro smo iskritizirali komšije, kao da su Belgija i Kanada remizirali, a mi razorili Maroko s rezervama. :)
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

marcellus likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 25/11/2022, 02:51

A zašto šejker ne voli Alan Forda (puno djece i odraslih je nasmijao, iz različitih razloga)?

Pa barem je to jasno, ako sam ja Broj Jedan, on je Bob Rock foruma. :)

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 E9d11010
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 25/11/2022, 03:11

Realno u drugom poluvremenu su Srbi dobro I prosli.
Stativa ... pa precka...
Moglo je biti katastrofa
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vili40 25/11/2022, 05:45

RayMabus wrote:74' GOOOOOOOL!
Brazil vodi 2:0. Fantastičan pogodak Richarlisona! Vinicius je ubacio, a on je primirio loptu i zatim iz nekakvih poluškarica neobranjivo pogodio.
da,lijep gol ali...kako se moglo dogoditi da je taj brazilac bio sam samcat u sredini kaznenog prostora potpuno neometan da izvodi tu akrobaciju?Da je netko samo statirao kraj njega toga ne bi bilo.Dalje mi se ne da osim da se nisu ni srbi ni naši iskazali u prvoj utakmici pa pratimo dalje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 25/11/2022, 07:41

Ringo10 wrote:Srbi nisu bili losi u prvom poluvremenu
U drugom potpuni pad 
Katastrofalni pad ...imaju li oni problem sa fizickom pripremljenoscu
Moraju nesto mijenjati ili idu kuci nakon prve faze
Ali ni Hrvati nisu nista bolje pokazali
tebi zena govori sto trebas napisati..tko nas bre zavadi :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 25/11/2022, 07:44

....brazil je odlican ali realno trkacki i agresivnije raspolozenoj momcadi napravili bi puno manje problema nego srbiji...srbi su u najavama prije utakmice i sp..po starom dobrom balkanskom obicaju..bili jaki na jeziku puno zujali a na kancu ni kapljica meda...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 25/11/2022, 07:49

vuksadinare wrote:suljo se hvali kako je srbija bolja od hrvatske..ok..svatko ima pravo na nadu...ali reala je reala..npr.mi smo nedavno dva puta isamarali dance a ti isti danci su nedavno brutalno zgazili srbiju 3-0...ali jbg...neki su slijepi i kod zdravih ociju
Ne mora to nista znaciti
Jedan los dan I gotova stvar
Treba dobit Kanadu I Belgiju
Nimalo lak zadatak 
Onako igrat kao protiv Maroka I mozemo se pakovat pa kuci
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by newuser 25/11/2022, 08:07

Ovaj put je Brazil prvak. Daleko najkompletnija ekipa a i vrijeme im je nakon 20 godina.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by newuser 25/11/2022, 08:09

Doduše od Srba sam malo više očekivao, bar da neku polupriliku naprave kad ono ništa. Spori i tromi...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by newuser 25/11/2022, 08:14

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:suljo se hvali kako je srbija bolja od hrvatske..ok..svatko ima pravo na nadu...ali reala je reala..npr.mi smo nedavno dva puta isamarali dance a ti isti danci su nedavno brutalno zgazili srbiju 3-0...ali jbg...neki su slijepi i kod zdravih ociju
Ne mora to nista znaciti
Jedan los dan I gotova stvar
Treba dobit Kanadu I Belgiju
Nimalo lak zadatak 
Onako igrat kao protiv Maroka I mozemo se pakovat pa kuci
Kad su Kanadjani onako naučili igrati  :O trebali su razbiti Belgiju. Nadajmo se da su se ispuhali i da je to bio jedan ludi dan za njih.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 25/11/2022, 08:19

vuksadinare wrote:....brazil je odlican ali realno trkacki i agresivnije raspolozenoj momcadi napravili bi puno manje problema nego srbiji...srbi su u najavama prije utakmice i sp..po starom dobrom balkanskom obicaju..bili jaki na jeziku puno zujali a na kancu ni kapljica meda...


Srbija je odlicno igrala, kasnije su se izduvali ko balon i zavrsili ko isti na travi.

Daleko ispred Brazila trouglovi i slicno, cak su i na Rai rekli da je to moderan fudbal.

Strucni konsultanti jedno, ostali drugo.

Dobri su oni dosta, verujem i od Brazila, ali sa Kosticem, nekih 30 minuta utakmice.

Balkanci nemaju kondiciju, brzo se istrose a kad se istrose, onda se sakriju u 16 da

odmaraju.

Radonjic je falio od pocetka po levoj strani da ih razvlaci a Tadic

po desnoj.

Oni su sve po levoj strani, Vinisijus onaj, mogli su ga udvojiti, Niels

barem to kapira, pa sledecem kome uputi loptu, nije brz.

Ima tu dosta prostora za analizu, mislim ni da ih Piksi nije kompletno

skenirao.

Srbija tehnicki potkovanija, oni vise trce, to bi otprilike bilo to.

Sada, voleo bih Kanadu upariti, pa da vidim protiv Kanade, koji trce

ko ludi.

Srbiji je falila i promena strane sa loptom, tako razvuces igru, jer

u malom prostoru se osecaju ko na Kopakabani.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare 25/11/2022, 08:36

...pa dovoljno je kad pogledas treninge i pripreme ovadsnjih reprezentacija i klubova...u kadru je samo neko lagano trckaranje i istezanje..a kad gledas sa treninga snimke drugih..vidis trcanje po brdima i dolima...u stroju za vjezbu ko ssovci u filmu sutjeska...plus naravno ne bas zdrav zivot van terena..klubovi,nocni zivot,alkohol
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 25/11/2022, 08:43

vuksadinare wrote:...pa dovoljno je kad pogledas treninge i pripreme ovadsnjih reprezentacija i klubova...u kadru je samo neko lagano trckaranje i istezanje..a kad gledas sa treninga snimke drugih..vidis trcanje po brdima i dolima...u stroju za vjezbu ko ssovci u filmu sutjeska...plus naravno ne bas zdrav zivot van terena..klubovi,nocni zivot,alkohol

Da, kada izadju na Svetsku scenu, ne samo nasi vec i jedna Belgija sa sitnim

igracima, izgledala je ko izduvani balon na travi, medju njima i De Bruyine, 120

miliona, mase nesto rukicama od nemoci i kmeci, ovi zuje sa svih strana.

Haland bi tesko prodao trcanje kod Kanadjana.

Evropljani su arogantni, sto se videlo kroz nastupe na startu.

nisu toliko superiorni, koliko se prodaju.

Balkan Express je 30 minuta snaga, zatim uspori.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum