ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 16/11/2022, 16:09

RayMabus wrote:Jebeni su ovi iranski dronovi.

Ispališ jednog na tanker u perzijskom zaljevu i odma cijena nafte skoči na 110 dolara.

To je dobra investicija.

Ti bi kao anđeo znanja trebao dobro znati da su takvi potresi na tržištu kratkotrajni i zapravo beznačajni.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/11/2022, 16:14

Jesu.

Al ako šaljemo GPS granate Ukrima da rokaju rusku tehniku a među njima i samohodne haubice ( domet do 40 km ) a para za nove kao i kapaciteti vojne industrije su im mali a postoje i drugi prioriteti onda će oni dati prednost raketama zemlja zemlja a usput kupovat i kod Irana također čime se Iran uključuje u rat a mi Iranu zbog toga lupamo sve žešće sankcije itd i onda imaš sljedeće : Putin je Hitler a Iran Mussolini i onda to više nije kratkotrajno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 16/11/2022, 16:52

Koje prenemaganje zbog usljivih ukrajinca to je ne povirovati.
Prije 81 godinu jedan je veliki covjek prvi shvatio tko su rusi.
Pokrenio je opci napad na tu zlocinacku tvorevinu od ljudi.
Tj stoke jer ruse nemozes nazivati ljudima.
Cijeli zapad je slao pomos rusima tada.
Nije bilo problema 
Savez je stvoren.
U to vrijeme armije jednog velikana su se borile protiv tog ruskog zla.
Nazalost bitka je izgubljena.
Moj djed heroj sa Dona je tada izjavio 
Ova sotona ruska ce jednom ujediniti svijet protiv sebe.
A ludi zapad sada nevidi nista pred svojim ocima.
Ali upravo ce ludi zapad snositi odgovornost na ovu azdaju.
Rijeci moga djeda petra bojnika 369.vrazije divizije.
I poruka za mog brata Sandora tj Trea.
Putin nije nikakav nacist vec smrdljivo komunisticko smece.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/11/2022, 16:55

Putin je glup.

Šalji GPS granate da rokamo samohodne haubice šta su poslali tamo jer ionako će sad zima i blato pa je to praktički nepokretno i to koriste. Kad im se to uništi ostaje im šta ostaje a to su rakete zemlja zemlja a onda će žicat Iran.

Moramo uvalit Iran u rat. Bez Irana nije zabavno.

Onda ćemo pomoć Kurde pa će Erdogan ispalit na živce i poslat hrpu imigranata na Balkan onoj slovenskoj kuji na granice da je ja prikoljem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 16/11/2022, 17:01

Britanski tabloidi javljaju da je Putinov pukovnik Vadim Bojko pronađen mrtav u svojem uredu u sumnjivim okolnostima. Mirror javlja da je pronađen s više prostrijelnih rana u tijelu. Izvješća govore i o tome da se u uredu, pred kraj radnog vremena čulo pet hitaca. Prvi izvještaji su govorili o sumnji na samoubojstvo, a Mirror piše da portal BAZA media javlja da su istražitelji pronašli pet čahura i pištolj kraj njegova tijela. Isti medij javlja da je upitno kako bi se Bojko mogao upucati u prsa pet puta.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/11/2022, 17:07

Za rezoluciju je glasalo 129 od 156 zastupnika u parlamentu, koja je podržana u cijelom političkom spektru, osim desničarskih euroskeptika iz stranke SPD (Sloboda i direktna demokracija) i pojedinih zastupnika iz drugih stranaka.

"Vladimir Putin i ljudi koje on kontrolira započeli su rat. Imaju krv huljada civila na svojim rukama. Postupci Kremlja podsjećaju na najmračnije dane Staljinove ere", izjavila je Olga Richterová, zamjenica glasnogovornika Zastupničkog doma tokom rasprave.

"Ako se neko ponaša kao terorist, on je terorist. Putin vodi rat protiv Ukrajine, a Rusija ne preza od ubijanja nedužnih ljudi tamo", rekao je Jan Jakob, šef stranke TOP 09.

Donji dom Parlamenta Češke proglasio vlast u Rusiji za teroristički režim

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 16/11/2022, 17:24

Ovo vojska? :D


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 16/11/2022, 17:49

debotoijusto wrote:Britanski tabloidi javljaju da je Putinov pukovnik Vadim Bojko pronađen mrtav u svojem uredu u sumnjivim okolnostima. Mirror javlja da je pronađen s više prostrijelnih rana u tijelu. Izvješća govore i o tome da se u uredu, pred kraj radnog vremena čulo pet hitaca. Prvi izvještaji su govorili o sumnji na samoubojstvo, a Mirror piše da portal BAZA media javlja da su istražitelji pronašli pet čahura i pištolj kraj njegova tijela. Isti medij javlja da je upitno kako bi se Bojko mogao upucati u prsa pet puta.
klasično rusko samoubojstvo, nema se što tu raspravljati :))))

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 16/11/2022, 17:53

FRANK wrote:Koje prenemaganje zbog usljivih ukrajinca to je ne povirovati.
Prije 81 godinu jedan je veliki covjek prvi shvatio tko su rusi.
Pokrenio je opci napad na tu zlocinacku tvorevinu od ljudi.
Tj stoke jer ruse nemozes nazivati ljudima.
Cijeli zapad je slao pomos rusima tada.
Nije bilo problema 
Savez je stvoren.
U to vrijeme armije jednog velikana su se borile protiv tog ruskog zla.
Nazalost bitka je izgubljena.
Moj djed heroj sa Dona je tada izjavio 
Ova sotona ruska ce jednom ujediniti svijet protiv sebe.
A ludi zapad sada nevidi nista pred svojim ocima.
Ali upravo ce ludi zapad snositi odgovornost na ovu azdaju.
Rijeci moga djeda petra bojnika 369.vrazije divizije.
I poruka za mog brata Sandora tj Trea.
Putin nije nikakav nacist vec smrdljivo komunisticko smece.

Nema shto,dosljednost do kraja i to treba poshtovati.Ali ima jedan zajeb,rodjen si na vrazijem tlu ,tamo se samo sotone radjaju pa i ti si malo schwapche zato te i ne treba dozivljavati ozbiljno,barem ne ja.Nego,nisi pitao svoga dida Petra kako to da i on nije tamo zagnojio,a ochito nije,onda si ga trebao pitati kako to da su nakon zarobljavanja te tvoje ustashe borili se na strani partizana.Samo su presvukli uniforme koje su dobili i ajde na stranu komunista,pa je mozda a ja sam kao dijete poznavao takve koji su prichali strahote sa toga fronta mada im nisam vjerovao do kraja jer su bili vec debelo senilni i stari kao ovaj tvoj zemljak Ero.Bash ste pravi kamenjarski tipovi i ako nishta slichni ste u mnogo chemu.On je glup ko kurac a ti si zadojen sa nechim shto nije tvoje i nije iz tvoga kraja.Dodushe ti si inteligentan ali badava ti kad ti je dusha pokvarena.Evo,takav se kurchi da je neki Hrvat!!!??Shto bolan ne ostade u onom svom kamenjaru ,shto ode iz te svoje vukojebine.Ja sam recimo morao otici jer mi moral i etika nisu dozvoljavali da zivim u lopovskoj drzavi pa zanesen zapadom nadjoh se u USA.Velim ti nisi glup,prorachunat si do kostiju jer da nisi ne bi se nashao u C.R. koja chak nema ni vojsku .Mislim ono,sramota je ostaviti domaju komunjarama i pobjeci u CR a borio si se krv lio,Ti ko i tvoj dida izgleda volish daleke krajeve::::)))???

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 16/11/2022, 18:48


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 16/11/2022, 18:57

Što više gledam ovakve stvari sve više mislim da bi tankisti morali
uz oszalu opremu nositi i padobrane. Ovaj tsnkist, s kraja snimka,
možda bi i preživio ako bi ga imao na leđima...


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 16/11/2022, 19:01

Ovome ce se sigurno forumski idioti obradovati jer to dokazuje da u Hrvatskoj ima josh normalnih ljudi.Dodushe hrvatice sam oduvijek smatrao inteligentnijim i empatichnijim diom drushtva od hrvata pa me i ne chudi potez ove Hrvatice.Po prezimenu bi rekao da je zagorka ili medjumurka.

EKSKLUZIVNO "U Donbasu do kraja": Ispovijest medicinske sestre iz Hrvatske koja liječi ranjenike


Kada sam na internetu vidila nehumano djelovanje ekstremističke organizacije “Azov” prema ruskim vojnicima i civilnom stanovništvu Donjecke i Luganske Narodne Republike, donio sam odluku da odem u Donbas. Mnogi ljudi osuđuju moj izbor, ali to me neće obeshrabriti. I dalje ću liječiti vojnike i civile. Bit ću s njima do kraja.

Ono što me natjeralo da dođem u Donbas je mučenje ruskih vojnika i civila. Malo prije mog odlaska u Donbas vidjela sam na YouTubeu kako teroristička organizacija "Azov" muči vojnike. Mnogi ljudi ne vjeruju da u Ukrajini doista postoji nacizam. “Gotovo cijeli svijet vjeruje ukrajinskom predsjedniku Volodimiru Zelenskom i američkoj propagandi”, objašnjava Mirela, dodajući da je tijekom boravka u Donbasu vlastitim očima vidjela bol i patnju kroz koju su prolazili vojnici i civili nakon raznih mučenja “azovaca” .


Kroz moje ruke prošle su tisuće vojnika. Svojim sam očima vidjela bol, patnju i rane ne samo vojnika, već i civila. Oni koje su mučili Azovi bili su u teškom stanju. Civili su bili urezani nacističkim znakovima, dok su vojnici bili rasječeni, izvađeni utroba, polomljena rebra....Neke smo uspjeli spasiti. Rane su zatvorene kirurški. No, nažalost, mnogi nisu preživjeli”, navodi naša sugovornica.


– Često sam bila u Donjecku za vrijeme granatiranja. Bila sam nedaleko od mjesta udara i uspjela sam se izvući. Ne bojim se za svoj život. Vjerujem da me Bog čuva. Brinem se za živote ranjenih. Nije mi teško raditi 24 sata dnevno. U šest mjeseci boravka ovdje navikla sam se na taj tempo. Za mene je najveća nagrada kad ranjeni ozdrave. To mi daje snagu i vjetar u leđa“, objašnjava naš sagovornica.

Zbog njezine nesebične pomoći, truda i rada ruski vojnici je iznimno poštuju i cijene. “Vojnici su mi zahvalni. Oni me jako cijene. To što razni portali pišu da su ruski vojnici zvijeri su laži. Za mene su ruski vojnici heroji. “Vjerujem da će Rusija dobiti ovaj rat i poraziti nacizam na ovim prostorima”, ističe Jakupanec.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 16/11/2022, 19:12

Još malo pa fajrund... Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 1f602


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 16/11/2022, 19:20

mentalitet wrote:EKSKLUZIVNO
Probaj nešto INKLUZIVNO, pa možda i pročitamo. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 16/11/2022, 19:41

mentalitet wrote:
FRANK wrote:Koje prenemaganje zbog usljivih ukrajinca to je ne povirovati.
Prije 81 godinu jedan je veliki covjek prvi shvatio tko su rusi.
Pokrenio je opci napad na tu zlocinacku tvorevinu od ljudi.
Tj stoke jer ruse nemozes nazivati ljudima.
Cijeli zapad je slao pomos rusima tada.
Nije bilo problema 
Savez je stvoren.
U to vrijeme armije jednog velikana su se borile protiv tog ruskog zla.
Nazalost bitka je izgubljena.
Moj djed heroj sa Dona je tada izjavio 
Ova sotona ruska ce jednom ujediniti svijet protiv sebe.
A ludi zapad sada nevidi nista pred svojim ocima.
Ali upravo ce ludi zapad snositi odgovornost na ovu azdaju.
Rijeci moga djeda petra bojnika 369.vrazije divizije.
I poruka za mog brata Sandora tj Trea.
Putin nije nikakav nacist vec smrdljivo komunisticko smece.

Nema shto,dosljednost do kraja i to treba poshtovati.Ali ima jedan zajeb,rodjen si na vrazijem tlu ,tamo se samo sotone radjaju pa i ti si malo schwapche zato te i ne treba dozivljavati ozbiljno,barem ne ja.Nego,nisi pitao svoga dida Petra kako to da i on nije tamo zagnojio,a ochito nije,onda si ga trebao pitati kako to da su nakon zarobljavanja te tvoje ustashe borili se na strani partizana.Samo su presvukli uniforme koje su dobili i ajde na stranu komunista,pa je mozda a ja sam kao dijete poznavao takve koji su prichali strahote sa toga fronta mada im nisam vjerovao do kraja jer su bili vec debelo senilni i stari kao ovaj tvoj zemljak Ero.Bash ste pravi kamenjarski tipovi i ako nishta slichni ste u mnogo chemu.On je glup ko kurac a ti si zadojen sa nechim shto nije tvoje i nije iz tvoga kraja.Dodushe ti si inteligentan ali badava ti kad ti je dusha pokvarena.Evo,takav se kurchi da je neki Hrvat!!!??Shto bolan ne ostade u onom svom kamenjaru ,shto ode iz te svoje vukojebine.Ja sam recimo morao otici jer mi moral i etika nisu dozvoljavali da zivim u lopovskoj drzavi pa zanesen zapadom nadjoh se u USA.Velim ti nisi glup,prorachunat si do kostiju jer da nisi ne bi se nashao u C.R. koja chak nema ni vojsku .Mislim ono,sramota je ostaviti domaju komunjarama i pobjeci u CR a borio si se krv lio,Ti ko i tvoj dida izgleda volish daleke krajeve::::)))???
Slusaj cedo.
Ja sam.potomak ustase i wermachtova vojnika
Mater jebem tebi rusima i ukrim.
Niti malo se ne sramin ustaskog porijekla.
Ponosam sam i na didu ss=ovca.
Ja sam imocanin. Mi smo porijeklom zaklete ustase.
Ja svoju polu hrvatsku polutalijansku djecu ucin temeljima Pavelicanstva.
Ko ti jebe mater cigane

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by MDMiridije 16/11/2022, 19:46



Barbari u prirodnom okruženju.
MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 16/11/2022, 20:46

Vidim da se kmecanje i sazaljevanje nad ukrajinskim olosem nastavlja.
Samo jos cekam sazaljevanje nad ruskim olosem.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/11/2022, 20:53

Šandor Winnetou wrote:
debotoijusto wrote:Britanski tabloidi javljaju da je Putinov pukovnik Vadim Bojko pronađen mrtav u svojem uredu u sumnjivim okolnostima. Mirror javlja da je pronađen s više prostrijelnih rana u tijelu. Izvješća govore i o tome da se u uredu, pred kraj radnog vremena čulo pet hitaca. Prvi izvještaji su govorili o sumnji na samoubojstvo, a Mirror piše da portal BAZA media javlja da su istražitelji pronašli pet čahura i pištolj kraj njegova tijela. Isti medij javlja da je upitno kako bi se Bojko mogao upucati u prsa pet puta.
klasično rusko samoubojstvo, nema se što tu raspravljati :))))
Ubio se pet puta nakon čega je preminuo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 16/11/2022, 21:01

https://twitter.com/wartranslated/status/1592931441855598593

Ukrainian military confirmed the liberation of Makiivka in Luhansk Oblast. They published a video from the de-occupied settlement, showing the aftermath of the battle.


Ukrajinska vojska oslobodila Makiivku u Luganskoj oblasti...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 16/11/2022, 22:10

https://twitter.com/Tendar/status/1592966240275861504?s=20&t=N7yghRSP0gA20goKMDqDCA

Russia experienced another larger defeat at the Svatove front. Three T-72B3, relatively modern Russian tank types, have been captured by Ukrainian forces. Even for Russians this is a rather uncommon failure.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/11/2022, 22:23

red wolf wrote:https://twitter.com/Tendar/status/1592966240275861504?s=20&t=N7yghRSP0gA20goKMDqDCA

Russia experienced another larger defeat at the Svatove front. Three T-72B3, relatively modern Russian tank types, have been captured by Ukrainian forces. Even for Russians this is a rather uncommon failure.
Super. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 31 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum